Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(burgunt @ 2013 09 11, 21:34)
pas mane ilgas protokolas tik slopinantys kitokiu pavadinimu tai galva labai daznai skauda, karscio musimas, ypac nakti juntamas, buna ir papykina, tokia kaip trenkta jauciuosi. dabar kai pradejau stimuliuot truputi karscio musimas sumazejo.



Nu jo, pas mane irgi vadinasi vaistai Decapeptyl, bet paziurejau kad sudetis dipherelin, kuri daug kas naudoja, turbut nelabai svarbu kaip vadinasi, paskirtis ju vistiek vienoda.. Aha, as ir jauciuosi apdujus, pilvas issipute ir taip negera, valgyt nesinori irgi, tikiuosi cia tik pradzia tokia doh.gif paskui gal tos kiausides 'uzmigs' ir praeis simptomai, nors gal ir ne kas ten zino doh.gif kaip cia reiks dirbt g.gif
O su kuo tu stimuliuojies, su gonal?
Papildyta:
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 11, 21:30)
ir man taikys ilgaji protokola  net nezinau kokiu pojuciu laukti? man kai laisdavo zolodex tai budavo ziurus jausmas ir pykino ir karstis pildavo ir nuotaiku kaita vienu zodziu ziauru buvo.Tu IVF ruosies? kur? pas ka?



Jetau jetau kokie cia malonumai musu laukia doh.gif Taip as ruosiuos, su sia diena pradejau ilgaji protokola, darausi ne Lietuvoje, Rutuliuk1220 4u.gif
Atsakyti
nuo pirmos mm dienos. O tu nustojai naudoti crinone? nes man viskas prasidėjo rytojaus diena po paskutines crinone.
[/quote]

Man 11dpi pradėjo tepti, tepe kažkur 4dienas, pranesiau tai klinikai (dariausi UK) sake nutraukti progesterona, ant kitos dienos jau tepimo nebuvo. Apsilankiau pas juos, sakė buvo man persileidimas (kiek aš žinojau, tai persileidimas buna, kai labai keaujuoji, bet jie sakė, kad gali buti kad ne tik kraujavimas o ir dideli kraujo kresuliai, kaip buvo man sad.gif tai ir nuo to laiko nėra mmm (liepos 29 buvo isodinimas), tikrai turėčiau jau sulaukti, bet net nesijaučia, kad jos ateitų g.gif jaučiu reiks lėkt pas daktare, kad nebutu ko blogai.
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 11, 22:45)
Nu jo, pas mane irgi vadinasi vaistai Decapeptyl, bet paziurejau kad sudetis dipherelin, kuri daug kas naudoja, turbut nelabai svarbu kaip vadinasi, paskirtis ju vistiek vienoda.. Aha, as ir jauciuosi apdujus, pilvas issipute ir taip negera, valgyt nesinori irgi, tikiuosi cia tik pradzia tokia doh.gif  paskui gal tos kiausides 'uzmigs' ir praeis simptomai, nors gal ir ne kas ten zino doh.gif  kaip cia reiks dirbt g.gif
O su kuo tu stimuliuojies, su gonal?
Papildyta:
Jetau jetau kokie cia malonumai musu laukia doh.gif  Taip as ruosiuos, su sia diena pradejau ilgaji protokola, darausi ne Lietuvoje, Rutuliuk1220  4u.gif

mano slopinantys Synarela o stimuliuojantis Menopur, as ne Lietuvoje darausi IVF
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 11, 22:09)
mano slopinantys Synarela o stimuliuojantis Menopur, as ne Lietuvoje darausi IVF




Na aisku, as ir ne Lietuvoj, bet tu paciu vaistuku gi gali gauti visur smile.gif Tikiuosi uzauginsi gera derliuka , kiek atsimenu is ankstesniu postu scanas uz keliu dienu? Linkiu isvysti daug graziu foliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 11, 20:34)
pas mane ilgas protokolas tik slopinantys kitokiu pavadinimu tai galva labai daznai skauda, karscio musimas, ypac nakti juntamas, buna ir papykina, tokia kaip trenkta jauciuosi. dabar kai pradejau stimuliuot truputi karscio musimas sumazejo.

As pirmo IVF metu irgi vartojau Synarel purskikli,budavo karscios bangos,naktim kartais atsibusdavau slapia slaputele...
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 11, 22:21)
Sveikutes 4u.gif , kas daretes ilga protokola, ar jum nebudavo kad nuo tu blokuojaciu vaistu pykintu? Siand susileidau 3mg diferelina ryte, o dabar taip negera...  blink.gif labai nepernesu pykinimo jausmo. Kazin ar cia tik pradzioj taip bus ar tesis per visa protokola?  g.gif

o kai pastosi, tai gali pykint ilgai ir nuobodziai hihihi.gif biggrin.gif ko labai ir linkiu 4u.gif na,m pastot biggrin.gif bet po visu kanciu lai ir pykina biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuliukass1220: 12 rugsėjo 2013 - 07:12
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 12, 00:16)
Na aisku, as ir ne Lietuvoj, bet tu paciu vaistuku gi gali gauti visur  smile.gif  Tikiuosi uzauginsi gera derliuka , kiek atsimenu is ankstesniu postu scanas uz keliu dienu? Linkiu isvysti daug graziu foliu  4u.gif


burbuliacija, o ka nusprendete su klinika del TB turto pridavimo problemeles? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Rimaite @ 2013 09 11, 22:01)
man irgi buvo neramu, bet deja... jos vistiek atėjo sad.gif šiaip mano ciklas 23-24 d, o pasirodė 27 d. Sakė, kad čia Crinone nustūmė ciklą. Bet jau buvau pasidarius HCG tyrimą, tai "ramiai" laukiau mm dienos.


Man mmm po nesekmingo atejo nutraukus vaistus, mazdaug po 2-3 dienu unsure.gif


QUOTE(burgunt @ 2013 09 11, 23:34)
pas mane ilgas protokolas tik slopinantys kitokiu pavadinimu tai galva labai daznai skauda, karscio musimas, ypac nakti juntamas, buna ir papykina, tokia kaip trenkta jauciuosi. dabar kai pradejau stimuliuot truputi karscio musimas sumazejo.


ir nuo stimuliuojanciu musa karscio bangos, man dar taip lengvai galva apsisukdavo po vaistu leidimo. I gala stimuliaciju sie pojuciai lyg apmazejo, gal organizmas priprato unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 11, 22:21)
Sveikutes 4u.gif , kas daretes ilga protokola, ar jum nebudavo kad nuo tu blokuojaciu vaistu pykintu? Siand susileidau 3mg diferelina ryte, o dabar taip negera...  blink.gif labai nepernesu pykinimo jausmo. Kazin ar cia tik pradzioj taip bus ar tesis per visa protokola?  g.gif

manęs nuo difo nepykino. Pasiskaityk anotaciją, gal yra prie šalutinių poveikių; jei jau pykins labai, gal pasakyk gydytojui.
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif

Afrodite mums cia neskiria hcg dienos, 16dpi reikia darytis testa ir jei jis teigiamas, septinta sav daro scana ax.gif Man 16dpi gaunas sekmadienis, tai tikiuosi jis rodys toki pat puiku rezultata smile.gif

Pilveli pamaudzia karts nuo karto, stipriau svelniau, bet maudzia smile.gif
Atsakyti
buvau pasiziuret,kaip auga foliai mano...tai turiu kazkur 8-10 gero dydzio...matyt sitie ir bus tikslas,nes maziukai greiciausiai nebeuzaugs.. toliau leisiuos gonal ir dar israse Cetritide..situos dar reiks issiaiskint, kaip ten sumaistys ir pan, kad tik ko nepripainiociau doh.gif ir sake sitie skausmingi bus... o kam jie? pamirsau paklaust daktares doh.gif cia kokie nors slopinantys? g.gif cia kad O neivyktu anskciau netycia?
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 12, 15:41)
buvau pasiziuret,kaip auga foliai mano...tai turiu kazkur 8-10 gero dydzio...matyt sitie ir bus tikslas,nes maziukai greiciausiai nebeuzaugs.. toliau leisiuos gonal ir dar israse Cetritide..situos dar reiks issiaiskint, kaip ten sumaistys ir pan, kad tik ko nepripainiociau doh.gif ir sake sitie skausmingi bus... o kam jie? pamirsau paklaust daktares doh.gif cia kokie nors slopinantys? g.gif cia kad O neivyktu anskciau netycia?

Sveikute,cetrotide nieko jie neskaumingi bent jau man jie tokie pat kaip gonalis smile.gif nejutau jokio skausmo skirtumo smile.gif taip jie leidziami kad neivyktu ovuliacija.Juos leisdavaus kaip ir gonali,tik gonali i viena bambos puse o citrotide i kita tuo paciu metu smile.gif
Atsakyti