Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(burgunt @ 2013 09 11, 15:51)
merginos, ar gali per stimuliacija per anksti ovuliacija ivykt? g.gif pas mane siandien atsirado gleives tokios kaip per ovuliacija blink.gif  o skanas tik poryt, ar nebus ir su manim mano organizmas poksto iskretes, jau pradedu panikuot doh.gif
Papildyta:
plunksnyte irl sveikinu su sekme 4u.gif  4u.gif  4u.gif dziugiu naujienu sitame skirelyje labai reikia  mirksiukas.gif



Man buvo lygiai tas pats. Atsargiai gydytojo paklausiau, tai sakė, kad viskas ok. Pažiūrėjo echoskopu, tuo pačiu parodė, kad gleivinė puiki. Ir dar nusijuokė, kad jei neturiu ką veikt, galiu stebėt gleives smile.gif Mano gydytojo humoro jausmas toks... Taip kad... Nesinervuok smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, sveikinu naujas nėštukes:)
Man jau praėjo kiek laiko, šiek tiek apsitraukė žaizda po nesėkmingo IVF, judam toliau. Mano žinios: pasirodo, jei embrionai neauga, t.y. nesidalina apvaisintų kiaušialąsčių ląstelės (pas mane po 3 d. buvo tik 4-5 ląstelės) gydytojai nieko padėt negali. Jų atsakymas: nu ką padarysi, gal kitą kartą bus geriau. Liūdna tokį atsakymą gaut, norėtųsi ką nors daryt: daryti tyrimus, gerti vaistus, vitaminus... Dabar belieka ramiai ir sveikai gyventi. Sekantis bandymas po 4-5 ciklų.
Dar tokių įdomių dalykų išgirdau dėl pirmųjų nėštumo požymių. Taip pasakyt, matyt, gali tik vyras gydytojas smile.gif Nėr čia ko tuos tyrimus daryt anksčiau negu 14 d po įsodinimo, o pykinimai ir kt požymiai - moterų išmislas, nes jie pasirodo tik kai mm vėluoja kelias dienas. Bet... taip šnekėt gali tik žmogus, nepatyręs tų siaubingų 14 d. po įsodinimo...
Būkim gražios ir laimingos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 11, 18:49)
turiu pasidaryti siuos tyrimus FSH,LH,TTH,FT4 IR PROLAKTINA,tik mastau kur man juos darytis?
Sekantis susitikimas su gydytoja spalio 1d.

Jei Klaipedoj, tai baltic medics laboratorijoj ( kraujo donorystes centro pastate)pigiausia, dar prasykit iskart nuolaidu korteles.
Papildyta:
Plunksnyte_irl, ir aš tyliai sveikinu. Kada HCG darysi?
Atsakyti
QUOTE(Rimaite @ 2013 09 11, 18:41)
Mano žinios: pasirodo, jei embrionai neauga, t.y. nesidalina apvaisintų kiaušialąsčių ląstelės (pas mane po 3 d. buvo tik 4-5 ląstelės) gydytojai nieko padėt negali. Jų atsakymas: nu ką padarysi, gal kitą kartą bus geriau.


Pas mane atvirkciai, keliu apvaisintu kiausialasciu lasteles dalinosi sparciau, t.y. 2 paru - buvo 6 lasteliu (kometuoti negaliu ar tai gerai/blogai) g.gif Visos kitos dalinasi normaliai, tik nelabai tolygiai.
Atsakyti
QUOTE(Rimaite @ 2013 09 11, 19:41)
Sveikos mergaitės, sveikinu naujas nėštukes:)
Man jau praėjo kiek laiko, šiek tiek apsitraukė žaizda po nesėkmingo IVF, judam toliau. Mano žinios: pasirodo, jei embrionai neauga, t.y. nesidalina apvaisintų kiaušialąsčių ląstelės (pas mane po 3 d. buvo tik 4-5 ląstelės) gydytojai nieko padėt negali. Jų atsakymas: nu ką padarysi, gal kitą kartą bus geriau. Liūdna tokį atsakymą gaut, norėtųsi ką nors daryt: daryti tyrimus, gerti vaistus, vitaminus... Dabar belieka ramiai ir sveikai gyventi. Sekantis bandymas po 4-5 ciklų.
Dar tokių įdomių dalykų išgirdau dėl pirmųjų nėštumo požymių. Taip pasakyt, matyt, gali tik vyras gydytojas smile.gif Nėr čia ko tuos tyrimus daryt anksčiau negu 14 d po įsodinimo, o pykinimai ir kt požymiai - moterų išmislas, nes jie pasirodo tik kai mm vėluoja kelias dienas. Bet... taip šnekėt gali tik žmogus, nepatyręs tų siaubingų 14 d. po įsodinimo...
Būkim gražios ir laimingos  4u.gif


Aš irgi jau apsiraminau po nesėkmės. Norejau paklausti kada jums pasirodė mmm? Nes man dar jų nėra, kažkaip neramu g.gif
Papildyta:
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 10, 23:37)
jusu teismui merginos 11dpi, neskaiciuojant isodinimo dienos, 5 dienu haching blastocita smile.gif

user posted image



Kaip gražu thumbup.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 09 11, 19:44)
Jei Klaipedoj, tai baltic medics laboratorijoj ( kraujo donorystes centro pastate)pigiausia, dar prasykit iskart nuolaidu korteles.
Papildyta:
Plunksnyte_irl, ir aš tyliai sveikinu. Kada HCG darysi?

aciu uz info,pasizvalgiau bet ten neraso kainu ,gal mazdaug zinai noreciau palyginti su kitom istaigom smile.gif
Atsakyti
[quote=florid,2013 09 11, 20:42]
Aš irgi jau apsiraminau po nesėkmės. Norejau paklausti kada jums pasirodė mmm? Nes man dar jų nėra, kažkaip neramu g.gif


man irgi buvo neramu, bet deja... jos vistiek atėjo sad.gif šiaip mano ciklas 23-24 d, o pasirodė 27 d. Sakė, kad čia Crinone nustūmė ciklą. Bet jau buvau pasidarius HCG tyrimą, tai "ramiai" laukiau mm dienos.
Atsakyti

man irgi buvo neramu, bet deja... jos vistiek atėjo sad.gif šiaip mano ciklas 23-24 d, o pasirodė 27 d. Sakė, kad čia Crinone nustūmė ciklą. Bet jau buvau pasidarius HCG tyrimą, tai "ramiai" laukiau mm dienos.
[/quote]

Aš ir pasidariau hcg, nieko nėra. Pries ivf pas mane mmm buvo kaip laikrodis, bet dabar pati nesuprantu kas vyksta. Nuo kurios dienos skaiciavai 1 cd?
Atsakyti


Aš ir pasidariau hcg, nieko nėra. Pries ivf pas mane mmm buvo kaip laikrodis, bet dabar pati nesuprantu kas vyksta. Nuo kurios dienos skaiciavai 1 cd?
[/quote]

nuo pirmos mm dienos. O tu nustojai naudoti crinone? nes man viskas prasidėjo rytojaus diena po paskutines crinone.
Atsakyti


Sveikutes 4u.gif , kas daretes ilga protokola, ar jum nebudavo kad nuo tu blokuojaciu vaistu pykintu? Siand susileidau 3mg diferelina ryte, o dabar taip negera... blink.gif labai nepernesu pykinimo jausmo. Kazin ar cia tik pradzioj taip bus ar tesis per visa protokola? g.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 11, 22:21)
Sveikutes 4u.gif , kas daretes ilga protokola, ar jum nebudavo kad nuo tu blokuojaciu vaistu pykintu? Siand susileidau 3mg diferelina ryte, o dabar taip negera...  blink.gif labai nepernesu pykinimo jausmo. Kazin ar cia tik pradzioj taip bus ar tesis per visa protokola?  g.gif

ir man taikys ilgaji protokola net nezinau kokiu pojuciu laukti? man kai laisdavo zolodex tai budavo ziurus jausmas ir pykino ir karstis pildavo ir nuotaiku kaita vienu zodziu ziauru buvo.Tu IVF ruosies? kur? pas ka?
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 11, 22:21)
Sveikutes 4u.gif , kas daretes ilga protokola, ar jum nebudavo kad nuo tu blokuojaciu vaistu pykintu? Siand susileidau 3mg diferelina ryte, o dabar taip negera...  blink.gif labai nepernesu pykinimo jausmo. Kazin ar cia tik pradzioj taip bus ar tesis per visa protokola?  g.gif

pas mane ilgas protokolas tik slopinantys kitokiu pavadinimu tai galva labai daznai skauda, karscio musimas, ypac nakti juntamas, buna ir papykina, tokia kaip trenkta jauciuosi. dabar kai pradejau stimuliuot truputi karscio musimas sumazejo.
Atsakyti