Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

Sveikos merginos,
buvau ir dar esu pakankamai tyli skaitytoja sio skyrelio ir uz visas merginu sekmes ir nesekmes "sergu" tyliai ne vienus metus.
Paskutiniu metu nebeseku intensyviai sio skyrelio, bet prasau jusu pagalbos. Berods cia kazkada yra rasiusi apie proceduras viena mergina, kuri gyvena jav. Gal kas prisimenate jos "nicka"? Buciau labai labai dekinga, jei primintume. Man tai be galo svarbu.
Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 10, 23:37)
jusu teismui merginos 11dpi, neskaiciuojant isodinimo dienos, 5 dienu haching blastocita smile.gif

user posted image



testas tai gerai teigiamas thumbup.gif , o kada buvo paskutine HCG injekcija????

nes as kai leidausi HCG po truputi kasdien (1 svirksta sunaudodavau per 11 dienu), tai ir HCG buvo apie 50 o testas jautrus rode neryskia juostele. O pas tave cia ryski ir gerai matosi, manau kad nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
PLUNKSNYTE, eina sau koks ryškus wub.gif Štai tau ir drėgnos kelnaitės lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Viskas buvo aišku jau su tavim blush2.gif ax.gif Dabar saugok save, stenkis kuo daugiau būti ramiai, pagulinėk, nedaryk staigių judesių,nekilnok rankų,žodžiu,ir nesirąžyk (kas man sunkiausia yra rytais ir vakarais, nes kūnas tiesiog pats savaime nori tai daryti) ir t.t. ir stenkis nesusirgti. Man pasakė taip, kad neičiau į jokias susibūrimo vietas, vengčiau vaikų lotuliukas.gif , ilgai nekeliaučiau mašina, gerčiau folinę po 800 mg ir valgyti viską(stengtis daugiau daržovių,vaisių,žodžiu,maistingesnį,vertingesnį maistą). Kada tau HCG diena? ax.gif

NATALIJA, jei jau tavo vyras buvo užsiminęs, tai apie tai prabils dar kartą. Mano vyras buvo didysis iniciatorius, todėl man buvo daug drąsiau. Irgi ne kartą apie tai buvom kalbėję, o vieną dieną jis pasakė, o ko mes laukiam. Juk vistiek mylėsim ir užauginsim. Ir iš tikrųjų kaip vaikų galima nemylėti. Dirbu mokykloje ir iš tikrųjų myliu ten visus vaikus be išimties, nors būna ir sunkių akimirkų, bet kai esi atviras,išsakai aiškiai ko nori iš jų ir žinai, ko jie nori iš tavęs, tai viskas pasidaro daug paprasčiau. Ilgiuosi savo darbo,savo vaikų mokykloje, ne kartą jau ir ašarą nuspaudžiau, o kai pagalvoji,kad neberasiu dvyliktokų,kuriuos pernai mokiau,išvis graudu darosi unsure.gif Oi,nukrypau,nepyk blush2.gif Iš tikrųjų žmonės dėl skirtingų priežasčių nori įsivaikinti vaikus. Manau, lengviausia tai daryti,kai nori vaikui padaryti gerą darbą-dovanoti šeimą, o dovanoti juk labai malonu wub.gif
Šiaip neskubėk,jei ateis laikas,kai norėsit įsivaikinti,pajusit ir nepaleisit tos minties,imsitės veiksmų. Nieko nedarykit per prievartą,klausykit savo vidaus, jis geriausiai žino, ko jūs norit ir ko jums reikia ax.gif mirksiukas.gif


Atsakyti
]
QUOTE(Delena @ 2013 09 11, 07:31)
testas tai gerai teigiamas thumbup.gif , o kada buvo paskutine HCG injekcija????

nes as kai leidausi HCG po truputi kasdien (1 svirksta sunaudodavau per 11 dienu), tai ir HCG buvo apie 50 o testas jautrus rode neryskia juostele. O pas tave cia ryski ir gerai matosi, manau kad  nestuke.gif  thumbup.gif

user posted image

Siandienos rezultatas, matyt netikesiu kol nepamatysiu scane arba kol netaies mm doh.gif

Man hcg injekcija buvo padalinta I dvi dienas, viena buvo isodinimo diena, kita po 48 val. Tai po antros injekcijos 10d praejo. O siaip siandien 12dpi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 11, 10:40)
]
user posted image

Siandienos rezultatas, matyt netikesiu kol nepamatysiu scane arba kol netaies mm doh.gif

nu cia jau tikrai nestuke.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif sveikinimai wub.gif wub.gif
Atsakyti
plunksnyte, wub.gif turi buti viskas gerai, testas labai ryskus. Bet nesuprantu, kaip pas jus neskiria Hcg g.gif Juk jis geriausias rodiklis, man tai privaloma darytis, net jei ir kraujuotum jau ta diena unsure.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 10, 19:57)
Mika,o kur tu turi registruotis,soriukas nelabai matyt atidziai skaiciau blush2.gif tai kaip suprantu bandysi vel IVF 4u.gif


augintinis koks mielas bigsmile.gif
taip, bandyciau vel. Turiu paskambinti pirma mmm diena ir prisiduoti,kad JAU unsure.gif

QUOTE(Natalija_V @ 2013 09 10, 21:43)
Man tai šnipštas  verysad.gif Nuojauta neapgavo - nereaguoja kiaušidės į stimuliaciją. Per IUI puikiai reagavo, o dabar... Pinigai išmesti, pilvas badytas be reikalo. Dabar jau nežinau kada bandysim vėl, tikiuosi, kad iš viso bandysim. Tada eis trumpas protokolas ir didesnės dozės.


Labai gaila unsure.gif Gal pakeitus vaistus bus gerai visas. Bet nesupratau, kaip doze susijusi su svoriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mika... @ 2013 09 11, 11:01)
Labai gaila  unsure.gif Gal pakeitus vaistus bus gerai visas. Bet nesupratau, kaip doze susijusi su svoriu  g.gif

nu vis tiek "mazam" zmogui mazesne doze..bet kuriu vaistuku gi taip wink.gif manes irgi klause svorio,kai skyre..nors mano ir ne per didziausias tas svoris, bet man 150 gonalio skyre... tai nebent Natalijos gal visai nedaug tu kg, kokie 42 smile.gif bet tikrai kaip gaila,kaip va taip gaunasi doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 11, 10:40)
]
user posted image

Siandienos rezultatas, matyt netikesiu kol nepamatysiu scane arba kol netaies mm doh.gif

Man hcg injekcija buvo padalinta I dvi dienas, viena buvo isodinimo diena, kita po 48 val. Tai po antros injekcijos 10d praejo. O siaip siandien 12dpi smile.gif

Sveikutes 4u.gif
Plunksnyte_irl,as net neabejoju kad tave galima tyliai tyliai sveikinti wub.gif Kaip faina,kai musu tarpe atsiranda nestukiu thumbup.gif O kelintas tavo cia bandymas?
Mika,sekmes kuo didziausios ir kad iseitum pas nestukes 4u.gif Aciu uz pagyras mano augintiniui-cia tas pats suniukas kuri priglaudem pries kaledas mirksiukas.gif gal pamenat pasakojau
Beiliuk,dziugu del taves ir zinai bandziau isivaizduoti save tavo vietoj-tai manau irgi sunkiai galeciau patiketi,kad po IVF ir ne vieno tapau naturaliai nestuke nestuke.gif tai fantastiska ir is mano pazystamu tu esi man rodos 5 mergaite kuri nors ir daresi ivf ir nebuvo net kibimo(kitom keliom)jos pastojo naturaliai.Dziugu kad tokiu stebuklu buna ir noretusi kad ju butu zymiai dazniau 4u.gif
Sveikateles tau ir tavo maziukams 4u.gif
NatalijaV,liudnoka...stiprybes tau mergyt 4u.gif
Svaja,o tu kartais ne apie burzge kalbi g.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 11, 10:40)
Tai po antros injekcijos 10d praejo. O siaip siandien 12dpi smile.gif



tai jei po 2 injekcijos praejo 10 dienu, tai manau jau tikrai tokia ryski antra juostele nebutu, taip kad tu nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 11, 12:17)
,o tu kartais ne apie burzge kalbi g.gif


Oi aciu aciu labai Afrodite! 4u.gif Taip, tai burzge. Bandysiu ja pasiekti.
Atsakyti
merginos, ar gali per stimuliacija per anksti ovuliacija ivykt? g.gif pas mane siandien atsirado gleives tokios kaip per ovuliacija blink.gif o skanas tik poryt, ar nebus ir su manim mano organizmas poksto iskretes, jau pradedu panikuot doh.gif
Papildyta:
plunksnyte irl sveikinu su sekme 4u.gif 4u.gif 4u.gif dziugiu naujienu sitame skirelyje labai reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas ,merginos,pradejau vel minti kelius savo stebuklelio link.
Vakar buvau pas gydytoja J.Salygiene Klaipedoje "Jolsanoje" pirmu vizitu likau labai patenkinta
kokio svelnumo gydytoja... jau vien iejus i kabineta pamacius jos zvilgsni ir isgirdus jos balsa
nusiraminau,nes vaziavau kaip niekda labai sunerimusi ir tokia pasimetusi. Kaip pati sakau
neapsirikau pasirinkusi sia gydytoja.
Kaip visada naujas gydytojas taip ir kazka naujo suzinojau.Kai gydytoja perskaite mano israsus is
ligoniniu po LP
pakele akis ir paklause"ar turiu kiausides" cia tai buvo sokas,nes po pirmos LP man puse metu skyre
vaistus ZOLODEX nuo kuriu nyksta kiausides...aciu D as jas turiu!!!!!jie sukelia dirbtini klimaksa...
as tuos puse metu neturejau mm bet geriau nereikia koks baisus dalykas yra.....
tai va
iki siol nezinojau kas tai yra ilgas ir trumpas protokolas,dabar zinau Kaune man taike trumpa,o dabar
taikys ilga protokola. Kuom jie skiriasi?
turiu pasidaryti siuos tyrimus FSH,LH,TTH,FT4 IR PROLAKTINA,tik mastau kur man juos darytis?
Sekantis susitikimas su gydytoja spalio 1d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuliukass1220: 11 rugsėjo 2013 - 17:50