Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(Mika... @ 2013 09 10, 16:18)
plunksnyte  wub.gif turi buti viskas gerai, laikykis  4u.gif

Afrodite, tikiuosi, viskas susitvarkys pas tave gyvenime  4u.gif neiseik dar is sio skyrelio  ax.gif

pas mane nera dar mmm tik rudi tepliojimai  verysad.gif del ju dar neskambinau registruotis, juk ne 1 c.d.  unsure.gif

Mika,o kur tu turi registruotis,soriukas nelabai matyt atidziai skaiciau blush2.gif tai kaip suprantu bandysi vel IVF 4u.gif
Nea,as matyt tapau sektante sio skyrelio lotuliukas.gif iseiti tikrai nezadu,vyras svajoja kad iseis pasidaryti dar viena ivf,o viska parodys gyvenimas kas ir kaip.Nes kelios valandos pakeicia gyvenima stipriai.
Mergytes as offtopic pavarysiu,bet gal kas is jusu gerai supranta apie verslo liudijimus ir individualia veikla,reiktu pagalbos blush2.gif busiu labai dekinga help.gif help.gif help.gif
Na,o as laukiu plunksytes naujienu labai labai suspaudus kumscius thumbup.gif
Beiliuk,kaip jautiesi?kaip maziukas stebukliukas?kaip tavo vaikuciai ar apsiprato darziuke?
Tiesa,kazkada zadejau imesti musu augintinio foto tai va idedu musu seimos nari mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti

Uz valandziukes grysiu is darbelio, Imesiu testuka jusu teismui ax.gif

Pati tai tikrai dar netikiu niekuom, atrodo tuoj tuoj pramus mm, bet vis nepramusa biggrin.gif
Atsakyti
Ajeckau, plunksnyte_irl, kaip fainai, tylūs sveikinimai smile.gif clap.gif clap.gif clap_1.gif

Man tai šnipštas verysad.gif Nuojauta neapgavo - nereaguoja kiaušidės į stimuliaciją. Per IUI puikiai reagavo, o dabar... Pinigai išmesti, pilvas badytas be reikalo. Dabar jau nežinau kada bandysim vėl, tikiuosi, kad iš viso bandysim. Tada eis trumpas protokolas ir didesnės dozės.

Na, burgunt, mieloji, laikyk frontą 4u.gif Laikysiu kumščius už Tave ir kitas būsimas mamytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2013 09 10, 20:43)
Ajeckau, plunksnyte_irl, kaip fainai, tylūs sveikinimai smile.gif  clap.gif  clap.gif  clap_1.gif

Man tai šnipštas  verysad.gif Nuojauta neapgavo - nereaguoja kiaušidės į stimuliaciją. Per IUI puikiai reagavo, o dabar... Pinigai išmesti, pilvas badytas be reikalo. Dabar jau nežinau kada bandysim vėl, tikiuosi, kad iš viso bandysim. Tada eis trumpas protokolas ir didesnės dozės.

Na, burgunt, mieloji, laikyk frontą  4u.gif Laikysiu kumščius už Tave ir kitas būsimas mamytes smile.gif

oi mieloji, liudna unsure.gif o nesiule didint vaistu dozes? 6ta diena juk nera dar tiek daug. o man truputi pamaudena kiausides, tikiuosi viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 10, 21:06)
oi mieloji, liudna unsure.gif o nesiule didint vaistu dozes? 6ta diena juk nera dar tiek daug. o man truputi pamaudena kiausides, tikiuosi viskas bus gerai.

Ne, aš turiu vieną 12 mm folį. Tai viskas kaip paprastame nestimuliutame cikle, nėra tikslinga didinti dozę. Net keista, kad vakare nereikia badytis..

Tai puiku, kad yra kažkokia reakcija, gal gi nutiesi sėkmingą kelia smile.gif
Atsakyti
aciu uz palinkejimus, penktadieni ir as zinosiu savo foliu augimo rezultatus, gal nebus dar perauge nes kazkaip velai tikrins, tau daug anksciau g.gif
Atsakyti
jusu teismui merginos 11dpi, neskaiciuojant isodinimo dienos, 5 dienu haching blastocita smile.gif

user posted image
Atsakyti
Natalija, užjaučiu,kad neteko prieiti iki IVF. Tikrai negerai čia išėjo,pinigai išmesti ir net nepabandėt unsure.gif Užjaučiu 4u.gif O ką sako gydytoja?

Plunksnyte, laukiam gražių foto du II wub.gif

Burgunt, neilgai tau beliko laukti iki echo,sužinisi,kiek ko priaugo mirksiukas.gif

Afrodite, tikiuosi, greitai problemos,kilusios pas jūsų, greitai išsispręs ar iūs išspręsit. Tikiu, kad vieną dieną negerumai baigsis. 4u.gif Tik nepaskęskit bėdose, stenkitės rasti kažką ir gero, gražaus, dėl ko norėtųsi gyventi.
Beje Ačiū už rūpestį 4u.gif Mano vaikučiai gerai jaučiasi darželyje,tik mažasis nuo sekmadienio susirgo, o "didžiajaii" šįvakar atsigulus į lovą sukilo temperatūra. Bet nieko,pasveiks ax.gif Nereikia norėti,kad darželyje,kai tiek žmonių,neparsineštų ko g.gif O aš vis dar laikausi, nenorėčiau susirgti blink.gif Bet pilvukas mano jau pučiasi kaip reikiant, nors eina tik ketvirtas mėnuo,14savaičių su trupučiu blink.gif wub.gif Šią savaitę daugiau jaučiu padilgčiojimus kirkšnyse, šonuose ir pan.,kartais trumpai pamaudžia, kartais jausmas toks, kad tuoj prasidės pūslės uždegimas, bet nesišlapinu skausmingai. Dabar jau įtariu,kad taip yra todėl,kad gimda sparčiau didėja,spaudžia pūslę. Na nieko,kitą savaitę važiuoju pas naują gydytoją toj pačioj klinikoj, nes S žiūri tik pirmą trimestrą. Tikiuosi, kad viskas bus gerai. Jau dabar laukih apžiūros ir kaip visada nerimauju doh.gif blush2.gif Jautruolė truputį esu... Tik dabar po truputį pradedu tikėti,kad laukiuosi.

Linkėjimai visoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2013 09 10, 19:43)


Man tai šnipštas  verysad.gif Nuojauta neapgavo - nereaguoja kiaušidės į stimuliaciją. Per IUI puikiai reagavo, o dabar... Pinigai išmesti, pilvas badytas be reikalo. Dabar jau nežinau kada bandysim vėl, tikiuosi, kad iš viso bandysim. Tada eis trumpas protokolas ir didesnės dozės.



Oho, dar ir taip buna? blink.gif Kaip liuda, Natalija_V, O tu Gonal leidaisi ar ne? O kokia doze jei ne paslaptis?
Papildyta:
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 10, 22:37)
jusu teismui merginos 11dpi, neskaiciuojant isodinimo dienos, 5 dienu haching blastocita smile.gif

user posted image



Plunksnyte, ryskios juosteles thumbup.gif Na, vaistukiniu testu nesu macius, bet sitas atrodo tikras teigiamas nestumo testas, rodosi tavo blastute isikabino mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 10, 22:37)
jusu teismui merginos 11dpi, neskaiciuojant isodinimo dienos, 5 dienu haching blastocita smile.gif

user posted image



Nu grazus vaizdelis,as tokio ryskaus savo nemaciau... lotuliukas.gif Man atrodo ,kad tave reiks sveikint su dvynukais... lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
plunksnyte, koks gražus vaizdelis wub.gif wub.gif

Beila, burbuliacija, ačiū. Gydytojas konkretaus atsakymo nežino, sako, kad taip pasitaiko, reikia keisti schema, netiko su diphereline. Mačiau, kad ir jis nusiminė ir sutriko, žmogus. Organizmo pokštas. Nu bet kiek skaitau šią temą, nepamenu tokio atvejo... Gonalio dozė buvo 125 (mano mažas svoris). Per IUI su 50 užaugo keturi foliai. Tai su trumpa schema reikės dvigubinti... Ir dar kažkokį vaistą papildomą paminėjo, bet pamiršau pavadinimą.

Beila, tu vis papasakok apie vaikučius, labai gera ant širdies pasidaro skaitant. Mes su vyru irgi nesipriešiname tai minčiai. Prieš dešimt metų, kai buvau vieniša, ėjau tuo keliu, bet buvau pripažinta netinkama kandidatė į įmotes smile.gif Dabar mes turėtume tikti. Vakar jau užsiminiau apie kursus, vyras tyli. Bet jis visada tyli, leisiu suvirškinti. Nors būtent jis pernai užsiminė apie įvaikinimą, nes kažkaip baidėsi IUI. O va po IUI pats pasiūlė IVF. Aš tai stabdžiau, nes pasirodė, kad jam įvaikinimas tai tas pats, kaip savo pagimdyti, o man kažkaip kitaip atrodo. Atrodo, kad tai daug daug didesnė atsakomybė. Bet jis mąsto vyriškai-jis gi eis į darbą, parneš pinigų, o visi kasdieniai rūpesčiai bus mano. Tai jam kaip ir tas pats - savo ar įvaikintas - jį rekia aprengti ir pamaitinti. Nu toks dinozauriškas požiūris. Bet aš jį ir myliu už tą dinozauriškumą... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalija_V: 11 rugsėjo 2013 - 06:44
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 10, 23:37)
jusu teismui merginos 11dpi, neskaiciuojant isodinimo dienos, 5 dienu haching blastocita smile.gif

user posted image


Sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti