Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

Labas merginos smile.gif
nedrasiai ir as prasausi i jusu bureli. Siandien buvau VK ir nusprendem daryti IVF unsure.gif
daktare nieko konkreciai dar nepasake, liepe tuos privalomus tyrimus pasidaryti ir tiek
kai paklausiau del vaistu kokiu reikia, sake kol kas jokiu.
Daromes IVF nes turiu endo. Hormonu tyrimai ir kiausidziu rezervas geras.
Gal galit is savo patirties pasakyti kokius vaistus jums skyre tokioj situacijoj ir kokia schema taike ?
zinau kad gydytoja viska po to paaiskins, bet labai knieti anksciau bent jau kiek info gauti
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 09, 17:40)
Mergaites,ar atsiras daugiau pritarianciu idejai?padekim likimo draugei

Žinoma smile.gif
Atsakyti
vakar buvo paskutine tepliojimu diena smile.gif siandien nei laselio rolleyes.gif Natalija, greit ir tau turetu nustot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 09, 15:39)
o nera galimybes darytis HCG,nes man buvo paskirta klinikos HCG butent 10 d .aisku,lengva pasakyt sunku padaryt,bet susikaupkit ir nepanikuokit dar,neigiamos emocijos taip pat kenkia


Nea, pas mus cia neskiria hcg, ir savo valia niekas nedaro doh.gif

QUOTE(vasareuk @ 2013 09 09, 15:40)
Mergaites,ar atsiras daugiau pritarianciu idejai?padekim likimo draugei

Ir as prisideciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2013 09 09, 19:07)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 09, 17:40)
Mergaites,ar atsiras daugiau pritarianciu idejai?padekim likimo draugei

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 09, 19:40)
Mergaites,ar atsiras daugiau pritarianciu idejai?padekim likimo draugei

Visada wub.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 09, 18:20)
vakar buvo paskutine tepliojimu diena smile.gif siandien nei laselio rolleyes.gif Natalija, greit ir tau turetu nustot ax.gif

Šiandien man visai nedaug smile.gif
Dabar radau kitą priežastį nerimauti. Nieko nejaučiu kiaušidėse. Nu nieko visai. Užtai pila karštis, pykina, skauda skrandį, pučia pilva. O ten kur reikia - jokio judesio. Šiandien šešta stimuliacijos diena. Jau taip laukiu rytojaus vizito pas gydytoją...

Felem, prie endo dažnai taiko ilgą protokolą, tai bus vaistai, kurie užmigdo kiaušides, o po to prie jų prisidės stimuliuojantys. Sėkmės ir linkiu greito ir gražaus rezulltato. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2013 09 09, 22:58)
Šiandien man visai nedaug smile.gif
Dabar radau kitą priežastį nerimauti. Nieko nejaučiu kiaušidėse. Nu nieko visai. Užtai pila karštis, pykina, skauda skrandį, pučia pilva. O ten kur reikia - jokio judesio. Šiandien šešta stimuliacijos diena. Jau taip laukiu rytojaus vizito pas gydytoją...

Felem, prie endo dažnai taiko ilgą protokolą, tai bus vaistai, kurie užmigdo kiaušides, o po to prie jų prisidės stimuliuojantys.  Sėkmės ir linkiu greito ir gražaus rezulltato.  4u.gif

viskas bus gerai mirksiukas.gif mane irgi pila karstis ypac naktim, o kiausides gal tik siandien truputi pradejau jaust ir tai gal vaidenasi rolleyes.gif pas mane irgi 6ta simuliacijos diena, o pas daktara tik penktadieni. nesinervuok viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2013 09 09, 17:07)



QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 09, 17:26)
Nea, pas mus cia neskiria hcg, ir savo valia niekas nedaro doh.gif
Ir as prisideciau smile.gif



QUOTE(Atiloja @ 2013 09 09, 19:37)



QUOTE(donata72 @ 2013 09 09, 19:47)



QUOTE(Shira @ 2013 09 09, 19:55)

Mergaites,kaip man smagu,kad atsirado idejos palaikytu 4u.gif vadinasi verta minti pradeta tekeli,parasysiu daugiau kai turesiu naujienu.Aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
Merginos neistveriau ir pasidariau nt...ir ziauriai linkiu sau kad tai nebutu vaistukai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 09, 22:56)
Merginos neistveriau ir pasidariau nt...ir ziauriai linkiu sau kad tai nebutu vaistukai... smile.gif


Tai ir nera vaistukai thumbup.gif ,tai nestumas....., o ka as tau sakiau? lotuliukas.gif thumbup.gif Labai dziaugiuosi wub.gif ir tyliai tyliai sveikinu.....Tik pazadek,kad nepanikuosi ir negazdinsi maziuko....Viskas bus gerai..... wub.gif
Atsakyti