Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

Mes vaziuojam i Spa Vilnius Sana gruodzio 13-15d. clap.gif

grmarti, tai siom datom dar yra vietu smile.gif jus neziurekit, kad raso kambarys dvivietis su dviem lovom, bus viena lova su dviem ciuziniais, as sian skambinau i Sana ir klausiau, o ir uzvedus pele ant kambario aprasymo parodo paaiskinima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geggle: 24 spalio 2013 - 14:50
Tikrai,dar syki pasiziurejau,kad ir be akcijos kaina 249lt rolleyes.gif Tik mes dar vakariene emem tai buvo 315lt uz para.
QUOTE(grmarti @ 2013 10 24, 09:24)
Gal galima plačiau, kokias procedūras rinkotės ax.gif

Ėmėm po tradicinį tailandietišką masažą-atlieka tailandietės,tikrai toks,kaip ir Tailande smile.gif
MB dar ėmė tailandietišką nugaros-sprando-kaklo masažą,tai sakė,kad ypatingai stiprus,todėl kitą dieną tokį pasikeitė į tradicinį,kuris yra švelnesnis.
Aš dar ėmiau detoksikuojantį įvyniojimą(ten ištepė phytomer kosmetika su dumbliais,įvyniojo,vėliau aliejumi tepė.Kosmetikė dar pasiūlė tuo pačiu atlikti ir veidui procedūrą su Elemis kapsulėm,pamasažavo veidą-super thumbup.gif
Na ir ,zinoma,ėjom į baseiną,pirtis.Į baseiną,pirtis,treniruoklius galima eiti penktadienį,šeštadienį ir sekmadienį iki 12val.

Man labai patiko,kad mums su MB buvo suderinti procedūrų laikai,ėjom tuo pačiu metu.
Atsakyti
QUOTE(jurgonse @ 2013 10 24, 10:48)
Ale tikrai akcija bet uz iprasta kaina  biggrin.gif .
Mane irgi domina ar ta diena kai reikes issiregistruoti iki 12val dar galima pasilepinti pirtimi ir baseinu  g.gif

Sanoje niekuomet neissiregistruojam iki 12.anksciausiai esu issiregistravusi 16 val.
Sestadieni informuokite registratura apie velyva isvykima.Sekmadieni ryte, paduokit savo duru korteles,kad ivestu jose nauja laika, nes kortle isvykimo diena duris atrakina, tik iki 12:30. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 10 25, 10:57)
Sanoje niekuomet neissiregistruojam iki 12.anksciausiai esu issiregistravusi 16 val.
Sestadieni informuokite registratura apie velyva isvykima.Sekmadieni ryte, paduokit savo duru korteles,kad ivestu jose nauja laika, nes kortle isvykimo diena duris atrakina, tik iki 12:30. 4u.gif


Ar papildomai nereikia moketi uz velyva isvykima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 10 25, 10:57)
Sanoje niekuomet neissiregistruojam iki 12.anksciausiai esu issiregistravusi 16 val.
Sestadieni informuokite registratura apie velyva isvykima.Sekmadieni ryte, paduokit savo duru korteles,kad ivestu jose nauja laika, nes kortle isvykimo diena duris atrakina, tik iki 12:30. 4u.gif

Niekur apie tokia galimybe nemaciau parasyta.O papildomai moket nereikia?
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2013 10 25, 10:16)
Ar papildomai nereikia moketi uz velyva isvykima? smile.gif

Moketi tikrai nereikia,tik reikia ispeti is vakaro, kad Jus turite proceduras tarkim sekmadieni iki. 16 val. na, kad kitu poilsiautoju nekeltu i Jusu kambari.Ir zinoma sekmadieni nuneskite i registratura,kad pakeistu kambario korteles laika. ax.gif

QUOTE(rasa32 @ 2013 10 25, 10:24)
Niekur apie tokia galimybe nemaciau parasyta.O papildomai moket nereikia?

Rezervuojant visuomet pasitikslinu ar galimas velyvas isvykimas,jei vaziuojat davaitgali tai tikrai nebus problemu, nes sekmadieniais atvykstsnciu,kuriems butu skirtas Jusu kambarys,buna labai mazai.Bet kaip minejau butinai suderinkite savo velyva isvykima su viesbucio registraturos darbuotojais.
Atsakyti
Teko neseniai lankytis viešbutyje Pušynas, pasinaudojome pasiūlymu, skelbiamu jų puslapyje - nakvynė darbo dienomis + pusryčiai + 1 val. pirties, baseino - 130 Lt. Tai vienintelis pliusas - pusryčiai, nuolat buvo pildoma, tvarkoma, pasirinkimas normalus. O kambariai, švelniai tariant pagriuvę biggrin.gif seniai teko būti tokiame viešbutyje, kad plaukų feno nebūtų doh.gif pirtis ir baseinas tokio dydžio, kad ten lankytis gali keli žmonės, o užrašė mus 9-ise, tai palikom tuos likusius 7 ir net nesinaudojom pasiūlymu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 07 lapkričio 2013 - 10:08
QUOTE(gaily @ 2013 11 07, 10:08)
Teko neseniai lankytis viešbutyje Pušynas, pasinaudojome pasiūlymu, skelbiamu jų puslapyje - nakvynė darbo dienomis + pusryčiai + 1 val. pirties, baseino - 130 Lt. Tai vienintelis pliusas - pusryčiai, nuolat buvo pildoma, tvarkoma, pasirinkimas normalus. O kambariai, švelniai tariant pagriuvę biggrin.gif seniai teko būti tokiame viešbutyje, kad plaukų feno nebūtų  doh.gif  pirtis ir baseinas tokio dydžio, kad ten lankytis gali keli žmonės, o užrašė mus 9-ise, tai palikom tuos likusius 7 ir net nesinaudojom pasiūlymu.


blink.gif Tai,kad ten ir laaabai pasistengus,vargu ar butu imanoma 9-iese tilpti i ta bliudeli (dziakuzi).... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 10 25, 09:57)
Sanoje niekuomet neissiregistruojam iki 12.anksciausiai esu issiregistravusi 16 val.
Sestadieni informuokite registratura apie velyva isvykima.Sekmadieni ryte, paduokit savo duru korteles,kad ivestu jose nauja laika, nes kortle isvykimo diena duris atrakina, tik iki 12:30. 4u.gif


Iš karto gali nustatyt iki reikiamos dienos ir valandos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 11 10, 22:38)
Iš karto gali nustatyt iki reikiamos dienos ir valandos mirksiukas.gif


Taip Jus visiskai teisi,tik man gaila pinigu blush2.gif . Kadangi Sanaoje kaip ir daugumoje viesbuciu isankstinis pratesimas yra apmokestinamas,tad noro pasinaudoti sia paslauga man kazkaip niekada nebuvo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 11 11, 12:28)
Taip Jus visiskai teisi,tik man gaila pinigu  blush2.gif . Kadangi Sanaoje kaip ir daugumoje viesbuciu isankstinis pratesimas yra apmokestinamas,tad noro pasinaudoti sia paslauga man kazkaip  niekada nebuvo. biggrin.gif

Grand Spa Lietuva mes jau kelis kartus isvykome veliau, apie 16val. Primoketi nereikejo. Tik mes ryte pasiteiraudavome ar yra tokia galimybe.
Atsakyti
Na ką, jei tikėti tuo kas rašoma, tai SPA Vilnius vėl pirmauja. Ne veltui, neskaitant ne ypač prabangių kambarių ir neypač didelio baseino, man ten baisiai patinka smile.gif http://sana.spa-viln...ausiu-spa-2013/

2013 m. lapkričio 10 d. Maskvoje vykusiame Tarptautinės premijos „Perfect SPA 2013“ finale, kuriame buvo įvertinti geriausi SPA Rytų Europoje, „SPA Vilnius“ buvo pripažintas tobulu SPA centru (Perfect SPA 2013).

Iš viso „Perfect SPA“ konkurse buvo devynios nominacijos. „SPA Vilnius“ pavyko laimėti netikėtai daug – pagrindinį apdovanojimą ir tris specialius apdovanojimus:

„Perfect SPA 2013“ – „SPA Vilnius“
„Perfect SPA Management“ – „SPA Vilnius“
„Perfect Medical SPA Hotel“ – „SPA Vilnius Druskininkai“
„Perfect Urban Day SPA“ – „SPA Vilnius Vilnius“
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 15 lapkričio 2013 - 09:24