Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

Visad Druskininkuose, kas link apsistojimo rinkausi privatų sektorių. Viskas buvo ok. Su šunimi važiavome,priėmė be jokių problemų. Myliu Druskininkus .Jei turėčiau darbą, kelčiausi ten gyvent 4u.gif
Atsakyti
Sveiki planuoju apsilankyti Spa Vilnius Sana viesbutyje lapkricio men, pasiziurejau ju internetiniame puslapyje nakvynes kaina lapkricio men. brangesne visu 100lt, nei spali,kazin kodel taip yra? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgonse: 04 spalio 2013 - 18:35
QUOTE(jurgonse @ 2013 10 04, 18:35)
Sveiki planuoju apsilankyti Spa Vilnius Sana viesbutyje lapkricio men, pasiziurejau ju internetiniame puslapyje  nakvynes kaina lapkricio men. brangesne visu 100lt, nei spali,kazin kodel taip yra?  g.gif


Kuo oras siltesnis tuo kainos didesnes, o kai orai atvesta kainos minimaliai,bet sumazeja (tai vadinama ne sezono kainomis). 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 04 spalio 2013 - 19:28
QUOTE(gurmans @ 2013 10 04, 20:27)
Kuo oras siltesnis tuo kainos didesnes

Tai kad atvirkščiai unsure.gif
Atsakyti
Tai kad spalis ir lapkritis tas pats sezonas smile.gif bet kainos skirtingos.
Atsakyti
QUOTE(jurgonse @ 2013 10 05, 06:44)
Tai kad spalis ir lapkritis tas pats sezonas  smile.gif  bet kainos skirtingos.


Taip sezonas tas pats ,bet pries, ir per ,visokias sventines- papildomas nedarbo dienas,visuomet porai savaiciu kainos yra pakeliamos.(Jonines,Mindaugines,Zolines,Visu Sventuju diena, Kaledos, Valentino diena,Velykos....)
Jei ziurejote kainas lapkricio pradzioje,tai jos bus sukeltos,antroje lapkricio puseje,vel turetu sumazeti,iki dabar esamu kainu. 4u.gif

http://www.lrytas.lt...tm_campaign=rss

Sanatorijos atstovo pozicija - tiesiog stulbinanti :"As ten nebuvau...",cia tikriausiai reiktu suprasti kaip uzuojauta seimai... doh.gif
Atsakyti
Nu o bet tačiau - ką jis turi sakyti? Nebuvo žmogus, nematė, situacija neaiški, nejau meluos? unsure.gif
Be to, nemanau, kad sąžininga versti kaltę ant sanatorijos darbuotojų (ką bando daryt šeimos nariai) - ten tikrai visai negilu, susitrenkt nėra kur, prie baseino visada yra budintys, o prie kiekvieno atskirai juk nepastatysi. Matyt, neįvertino galimybių žmogelis, pasikaitino gerai pirtyse ir su širdim negerai pasidarė, o plaukt nemokėjo, tai išėjo kaip išėjo. Be abejo, skaudu šeimai, bet turbūt taip lemta buvo...
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 10 08, 11:33)
Nu o bet tačiau - ką jis turi sakyti? Nebuvo žmogus, nematė, situacija neaiški, nejau meluos?  unsure.gif
Be to, nemanau, kad sąžininga versti kaltę ant sanatorijos darbuotojų (ką bando daryt šeimos nariai) - ten tikrai visai negilu, susitrenkt nėra kur, prie baseino visada yra budintys, o prie kiekvieno atskirai juk nepastatysi. Matyt, neįvertino galimybių žmogelis, pasikaitino gerai pirtyse ir su širdim negerai pasidarė, o plaukt nemokėjo, tai išėjo kaip išėjo. Be abejo, skaudu šeimai, bet turbūt taip lemta buvo...


Kalbu apie elementariausia zmogiskuma,sanatorijos atstovo pasakymas,jog jis ten nebuvo, nieko nemate man asmeniskai skamba minimum atmestinai- slyksciai.Juk ir taip aisku,kad jis nestovi prie baseino ir nestebi tu kurie plaukioja baseine.Siaip pagalvoju,jog ten galejo buti ir kazkas is mano artimuju...Nezinau kaip reaguociau ,jei mano mama nuskestu (tfu tfu tfu),o atstovas man pareikstu,kad jis ten nebuvo ir nieko nezino.... blink.gif
Ir tikrai nera taip,kad ten prie baseino stovi ir stebi ar nera skenstanciuju.Darbuotojai paima korteles ir eina vesti programu i kitus baseinus,arba issvis kartais kazkur dingsta,dar neteko matyti kad stebetu negiluji baseina (tas kur po desiniai iejus).Na,tikrai nesu nusiteikusi pries sia sanatorija,ir tikrai gan daznai ten lankomes ,bet po tokios nelaimes paskaicius sanatorijos oficiala pozicija,man liudna pasidare....
Atsakyti
O ką jis turi sakyti? Juk paaiškino, kad buvo darbuotojai, ištraukė, gaivino, kad pats nebuvo ir plačiau komentuoti negali, vyksta tyrimas. Per jautriai reaguoji, man rodos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 10 08, 12:09)
O ką jis turi sakyti? Juk paaiškino, kad buvo darbuotojai, ištraukė, gaivino, kad pats nebuvo ir plačiau komentuoti negali, vyksta tyrimas. Per jautriai reaguoji, man rodos  unsure.gif


Na, seimos nariai pasakoja kitaip apie pagalbos suteikima ir mediku paieskas...
Del jautrumo,gali buti tamstos tiesa 4u.gif,tiesiog pastebejau,kad Lietuvoje kur bebutum ir ka bedarytum svarbiausia,kad sumoketum pinigelius paslaugu teikejams,o jau toliau kaip Dievas duos.. Visuomet esi kaltas,tik tu :arba neva girtas buvai (nors alkoholio nevartoji),arba pirtyje persikaitinai (nors joje net nebuvai),arba dar kazkas....Wichy vandens parke irgi sunkiai randa kaltus del to,kad mergaite kazkoks nuoteku siurblys itrauke...
Ai,nu....i sia situacija reaguoju gal kiek perdetai,nes pries gerus 3 metus turejau panasia situacija Egipte,tik ten zinoma viskas baigesi laimingai: ir pagalba , rupestis , slauga ir "moralines bei dvasines"' kancios kompensacija is viesbucio puses viska graziai "uzgloste" ....Bet man asmeniskai tas ivykis laaabai giliai isireze i atminti,juolab,kad as uz ta zmogu buvau "atsakinga"...Tiesa sakant,dar po siai dienai jauciu kalte ,kad jo kelione virto tokiais isgyvenimais,nors del to nesu kalta,bet...Aaaaaa doh.gif

Bet visviena, manau,kad geriau jau nieko nesakyti artimiesiems ir spaudai (jei,jau nesugebi tiesiog pareiksti uzuojautos ir pasakyti,kad negali nieko komentuoti) ,nei pareisti,kad as ,ten nebuvau ir nemaciau.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 10 08, 13:42)
Na, seimos nariai pasakoja kitaip apie pagalbos suteikima ir mediku paieskas...

Buvę ten ir viską matę irgi kitaip pasakoja unsure.gif Iš šeimos narių, kaip suprantu, buvo tik žmona, tad nelabai kiti ir pasakoti gali, o tokiu atveju tikriausiai kiekvienam mūsų atrodytų, kad per lėtai, per blogai, ne taip, jei būtų taip, tai gal... Baisu, kai tavo akyse miršta artimas...
QUOTE(gurmans @ 2013 10 08, 13:42)
Bet visviena, manau,kad geriau jau nieko nesakyti artimiesiems ir spaudai (jei,jau nesugebi tiesiog pareiksti uzuojautos ir pasakyti,kad negali nieko komentuoti) ,nei pareisti,kad as ,ten nebuvau ir nemaciau.... doh.gif

Tiesos yra. Bet vėl dviprasmiška - žinant mūsų spaudos sugebėjimus nekalt žodį paverstas kažkuo baisiu...

Aš nesureagavau kaip pati, bet bet kokiu atveju mirtis visada nėra tai, ko mes norime.
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif

Gal kas galite rekomenduoti nakvynę privačiame sektoriuje vienai nakčiai 4-iems asmenims 4u.gif
Atsakyti