Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

QUOTE(Tepaluota @ 2013 09 17, 09:00)
Gerai, tegu moka valstybė, bet kodėl ta pati košė, už ją mokant valstybei, kainuoja 2Lt, o mokant man iš savo kišenės - jau 30Lt? T.y., kodėl už nakvynę, 5 procedūras ir 3 kartų maitinimą valstybė moka 90-150Lt, o aš už tą patį turiu mokėti 250Lt? Kodėl ne 150Lt, kaip valstybė? Tai jei aš moku 100Lt daugiau, tai ir turiu už tai gauti kažką daugiau.

Prie to paties: o iš kur ta valstybė gauna pinigų? Juk ne vien iš to žmogelio mokesčių, tačiau ir iš mano, ir iš jūsų. Vadinasi, aš ne tik kad už tas pačias paslaugas moku daugiau iš savo kišenės grynųjų pavidalu, tačiau dar primoku ir mokėdamas mokesčius į biudžetą. Iš to seka, kad mano košė man kainuoja jau ne 30Lt, o jau visus 30 (grynais)+10 (mokesčių pavidalu) litų  unsure.gif

zmogus susimoka puse kainos, kita puse valstybe jam kompensuoja. kita grupe zmoniu kuriem valstybe visa kaina kompensuoja. koses kaina ta pati islieka. Jums kainuoja nes niekas jum nk nekompensuoja,gydytojas neskiria sanatorinio gydymo.
Bendroj sumoj tiek uz zmogus atvykes gydytis gydytojo siuntimu, tiek privatus poilsiautojai moka ta pacia suma.
Atsakyti
QUOTE(lape snape* @ 2013 09 17, 10:11)
Bendroj sumoj  tiek uz zmogus atvykes gydytis gydytojo siuntimu, tiek privatus poilsiautojai moka ta pacia suma.

Na ką Jūs kalbat nesąmones. Jei TLK kompensuoja pilną sumą, ji kelialapyje ir nurodoma - 150Lt. Jei kompensuoja tik ambulatorinį gydymą, TLK nurodoma suma yra 90Lt, aš primoku 60Lt. Jei aš atvažiuoju už savus pinigus, moku ne 150Lt, o 250Lt. Ir vienaip skaičiuoju, ir kitaip - 150Lt ir 250Lt man nėra ta pati suma.

Konkretus pavyzdys: MB kiekvienais metais gauna kelialapį į sanatoriją - abu gaunam tą pačią košę, abu gyvename tame pačiame kambaryje, abiems būna 5 procedūros per parą (neretai jam brangesnės nei mano). Jo kelialapyje nurodyta valstybės kompensuojama suma - 150Lt, aš į kasą moku 250Lt. Ta pati suma? Tada aš durna cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 09 17, 09:44)
Na ką Jūs kalbat nesąmones. Jei TLK kompensuoja pilną sumą, ji kelialapyje ir nurodoma - 150Lt. Jei kompensuoja tik ambulatorinį gydymą, TLK nurodoma suma yra 90Lt, aš primoku 60Lt. Jei aš atvažiuoju už savus pinigus, moku ne 150Lt, o 250Lt. Ir vienaip skaičiuoju, ir kitaip - 150Lt ir 250Lt man nėra ta pati suma.

Konkretus pavyzdys: MB kiekvienais metais gauna kelialapį į sanatoriją - abu gaunam tą pačią košę, abu gyvename tame pačiame kambaryje, abiems būna 5 procedūros per parą (neretai jam brangesnės nei mano). Jo kelialapyje nurodyta valstybės kompensuojama suma - 150Lt, aš į kasą moku 250Lt. Ta pati suma? Tada aš durna  cool.gif

idomu tada gal ta likusia dali dar kazkas dengia g.gif na nesidurninkit, jei geriau ismanot ta sistema, as ir nesigincysiu, jeigu taip yra kaip ir sakot, tai nieko ir nesakau daugiau. bet cia jau tema ne apie tai, ir taip off topic per daug.
Atsakyti
Dengia kas, be TLK? Daugiau nėr kam dengt smile.gif O tema gera, juk ir kalbam apie kainos/ kokybės santykį.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 09 16, 21:08)
Kol bus klientų požiūris, kad staltiesė gali būti purvina, o kepsnys lygus virtiems inkstams, tol paslaugų teikėjai nematys reikalo stengtis. [/b]



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Jau senokai skaitineju tema, ale dabar nebeistveriau - nugis kokiu klapciuku atsiranda. ir va per tokius negali net zodzio tarti, kad stai tas yra negerai, anas galetu buti geriau. pasirodo, jei taip pasakysi, pats busi isvadintas blogu. dieve dieve, kaip sovietiniai laikai kirto per smegenis zmonem, busi ne toks kaip visi, sakes tau.

o gurmans pastebejimai man labai nesaliski ir taiklus sakyciau, ir tinkami daugeliui sanatoriju ar viesbuciu. taip kad tobulumui ribu nera... ir aciu dievui kad atsiranda zmoniu sugebanciu nusviesti situacija ir netinginciu smulkiau papasakot. Nes su kitokio poziurio zmonem, ziurek dar isgirsim kaip gerai ilsedavos kokioj betoninej sanatorijoj, su gelezinem lovom ir bendru kambariu kokiem 15 zmoniu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 09 16, 20:08)
Kol bus klientų požiūris, kad staltiesė gali būti purvina, o kepsnys lygus virtiems inkstams, tol paslaugų teikėjai nematys reikalo stengtis.


bigsmile.gif Tiesiog tobulai teisingas pasisakymas! thumbup.gif
O kam sanatorijos ar kitos istaigos savininkui stengtis gerinti savo paslaugas,ar investuoti i darbuotoju kvalifikacija,juk geriau tuos pinigus marketingui paskirti ,ir prisivilioti minias su viskuo besitaikstanciu zmoniu.
Lygiai tas pats ir su produktais,kodel imones savininkas turetu staiga i desras pradeti deti mesa,jei ta desra perka ir taip kuo puikiausiai,nors ji pagaminta is kaulu mases,kraujo plazmos,odeliu emulsijos ir dar kazko....
Man tai,net kraupu skaityti,kai zmones atiduoda savo sunkiai uzdirbtus pinigus kazkokiam verslininkui ir pareiskia,kad :"Man ,tai viskas gerai,nes as ne priekaistu vaziuoju ieskoti"... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 09 17, 15:13)
bigsmile.gif Tiesiog tobulai teisingas pasisakymas! thumbup.gif

bis.gif bis.gif bis.gif
laugh.gif

Tik man visa iš galvos neišeina... Gurmans, ar tikrai buvo tų inkstų? unsure.gif Kepenėlių, širdelių, dar vištienos skrandukų - tikiu (beje, žmonės laaabai mielai juos valgo, nors šalia pridėta kepsnių, tame tarpe ir aš pati, nes namie tingisi terliotis su tokiu maistu), bet inkstų... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 09 17, 14:13)
Man tai,net kraupu skaityti,kai zmones atiduoda savo sunkiai uzdirbtus pinigus kazkokiam verslininkui ir pareiskia,kad :"Man ,tai viskas gerai,nes as ne priekaistu vaziuoju ieskoti"... doh.gif

cia as buvau parasiusi sita fraze, as visur mandagiai rasiau postus, tai nemanau kad cia dabar reiketu atvirai issijuokt mirksiukas.gif na, bet taip yra, as vaziuoju ilsetis ir tikrai niekad net nekilo mintis eit su fotoaparatu per visus kambario kampus ir fotkint blush2.gif
Esu buvusi Druskininkuose Grand spa Lietuva, Spa Vilnius. Na tai ka man daryt jei as neturiu jokiu priekaistu? viskas buvo gerai. maistas - skanus, jokiu subproduktu neteko reget. aplamai jokiam viesbuti neteko matyt subproduktu g.gif Kambari emem standartini dvivieti - taip pat buvo svaru,tvarkinga. personalui irgi neturiu priekaistu. Dar teko pabuvot viesbutyje Regina - bet ten ne tokio lygio istaiga kaip sitieji du,tai ner ka lygint, kaina irgi atitinkamai mazesne ax.gif

sutinku,kad kol zmones nk nesakys tol paslaugu kokybe negeres, bet Jus tik forume cia viska destote, ar parasete i sanatorijos atsiliepimu knyga (jei tokia yra), galu gale registraturoje issakete siuos savo patyrimus, kas buvo ne taip smile.gif galu gale galima i skundai.lt parasyti esama situacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lape snape*: 17 rugsėjo 2013 - 14:46
QUOTE(Tepaluota @ 2013 09 17, 14:28)
bis.gif  bis.gif  bis.gif
laugh.gif

Tik man visa iš galvos neišeina... Gurmans, ar tikrai buvo tų inkstų?  unsure.gif Kepenėlių, širdelių, dar vištienos skrandukų - tikiu (beje, žmonės laaabai mielai juos valgo, nors šalia pridėta kepsnių, tame tarpe ir aš pati, nes namie tingisi terliotis su tokiu maistu), bet inkstų... doh.gif


Nuosirdziai sakau,kad tikrai buvo.Specialiai pasiziurejau namu buhalterines apskaitos failiuka,kad atsekciau data.Inkstai buvo liepos 29 arba 30 diena.
Tiesa sakant,as nebuvau macius inkstu,uzraso kazkodel nebuvo,salia stovincios moters paklausiau kas cia ,nes ji dejosi tuos ,gabaliukus i lekste.Aisku ji man nieko netsake,bet uz manes stovejusi moteryte pasake,kad tai "pocki",kadangi man su rusu kalba reikaliukai ne itin geri,likau nesupratus kas tas yra ir i lekste nesidejau.Salia stovejo marmitas su pjaustytomis sirdimis,bet jos tikrai ne vistienos,nes gabaliukai dideli.Ir mano dideliam dziaugsmui sekantis marmitas buvo prikrautas zuvies garinuku wub.gif .
Dabar galvoju,gal cia,tik darbo dienomis tuos subproduktus gamina,nes pavyzdziui si savaitgali nieko panasaus nemaciau g.gif .

Atsakyti
QUOTE(lape snape* @ 2013 09 17, 15:42)
Dar teko pabuvot viesbutyje Regina - bet ten ne tokio lygio istaiga kaip sitieji du,tai ner ka lygint, kaina irgi atitinkamai mazesne  ax.gif

O man ir Regina labai patiko, su kuponu vaziavom, pusryciai ir vakariene buvo gausus, skanus, rupestingai paruosiami, parsinesdavom ir i kambari jogurta, sureli, nes fiziskai visko nebesuvalgydavom, ko budavo atnesama. Aptarnavo tikrai kaip uz pilna kaina.
Atsakyti
QUOTE(lape snape* @ 2013 09 17, 14:42)
sutinku,kad kol zmones nk nesakys tol paslaugu kokybe negeres, bet Jus tik forume cia viska destote, ar parasete i sanatorijos atsiliepimu knyga (jei tokia yra), galu gale registraturoje issakete siuos savo patyrimus, kas buvo ne taip  smile.gif galu gale galima i skundai.lt parasyti esama situacija.


Nezinau,apie koki issijuokima kalbate,as rasiau,kad man kraupu ,kai zmones taip paprastai atiduoda savo pinigus verslininkams (esme buvo tokia).
Jei skaitete mano pasisakymus,tuomet pamenate ,ka man registratura pasiule vos atvykus ir pradejus aiskintis del papildomu nemokamu proceduru,tad gryzti pas jas su dar koazkokia pretenzija nemaciau jokio tikslo.
Skundu knyga,o kas ja skaito,ar pries darydama rezervacija turiu galimybe pasiskaityti skundu knyga?
Manau,kad saziningiausia diskusija pratesti butu tuomet,kai Jus pailsesite sioje sanatorijoje iz paliksite ten savo asmeninius sunkiai uzdirbtus pinigelius. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 09 17, 15:07)

Skundu knyga,o kas ja skaito,ar pries darydama rezervacija turiu galimybe pasiskaityti skundu knyga?
Manau,kad saziningiausia diskusija pratesti butu tuomet,kai Jus pailsesite sioje sanatorijoje iz paliksite ten savo asmeninius sunkiai uzdirbtus pinigelius. 4u.gif

as naiviai viliuos kad viesbucio administracija skaito tokias knygas... ne del kitu klientu ,o del to kad savo patirti uzfiksuot viesbuciui.nes kalba buvo apie tai, kad zmones tyli,nk nesako del to paslaugos prasteja.

i Draugystes sanatorija mes nevyksime,niekad net neketinom, bet niekada nesakau niekada 4u.gif
Atsakyti