Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

QUOTE(Metija @ 2015 03 30, 17:20)
Visų pirma dar kartą neapsakomai ačiū Gurmans už nuoširdžius ir išsamius patarimus, kurie labai labai padėjo!  4u.gif  wub.gif
Dar Sanoje sūnui labai patiko treniruoklių salė, sakė, kad buvo tokių treniruoklių, kurių jis iki šiol nematęs.


Aciu Jums uz grazius zodzius,ir dziaugiuosi ,kad sykarta pavyko pailseti.
Sporto sale ten tikrai nebloga,tik gaila,kad velokai pradeda dirbti,kazkaip nepagalvota apie tai,kad zmogus iprastai tokiu laiku jau buna pasportaves ir uzsiima darbo reikalais....
Atsakyti
Aciu labai mergaites uz atsakymus ir pastebejimus ir toks kvailas klausimas kaip pilnai vadinasi tas sana viezbutis? ar cia sitas? http://druskininkai....i-junior-suite/
Atsakyti
QUOTE(adomke @ 2015 03 31, 13:17)
Aciu labai mergaites uz atsakymus ir pastebejimus ir toks kvailas klausimas kaip pilnai vadinasi tas sana viezbutis? ar cia sitas? http://druskininkai....i-junior-suite/


Taip, šitas. Ir dar mini apartamentų nuorodą įdėjot, kaip tik tokiuose buvom, ech, kokia nostalgija apėmė wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2015 03 31, 14:27)
Taip, šitas. Ir dar mini apartamentų nuorodą įdėjot, kaip tik tokiuose buvom, ech, kokia nostalgija apėmė  wub.gif




mes irgi savaitgalį juose ilsėjomės wub.gif mūsų šeimai Sana pati pačiausia thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na pradejau ziurineti sana, kosmosas nuo ko pradeti ir kaip uzsakyti ir kokias proceduras ar iskart kaskokia programa doh.gif Painu sad.gif teks skaityti visus pastebejimus is naujo ir studijuoti biggrin.gif Aisku jusu dar klausiu del proceduru kas verta o kas ne wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adomke @ 2015 03 31, 13:50)
Na pradejau ziurineti sana, kosmosas nuo ko pradeti ir kaip uzsakyti ir kokias proceduras ar iskart kaskokia programa  doh.gif Painu sad.gif teks skaityti visus pastebejimus is naujo ir studijuoti  biggrin.gif Aisku jusu dar klausiu del proceduru kas verta o kas ne wink.gif  4u.gif


Suprantu jus, man irgi pradžioje atrodė galvosūkis. Aš tai darau taip: pirmiausia pasižiūriu kokius kambarius atitinkamam laikotarpiui gali pasiūlyti (nes mums taip nutinka, kad rezervuojam likus kelioms dienoms). Vyras rezervavo kambarius ir maitinimą, o tada jau aš analizavau ką norėtumėm iš procedūrų. Galit ir siūlomas programas peržiūrėt, gal jums kas tiks, tada iš karto viską užsisakysit. Maitinimą ten galima koreguot ir atvykus. Pvz rezervuoji tik pusryčius, o atvažiavęs gali pasakyt, kad dar norėsi pietų ir vakarienės.

Procedūras rezervuot labai paprasta. Aš tai dariau internetu, nes man taip geriau, galiu susikaupt, kad ko nepražiūrėčiau. Pvz mes trise, tai parašiau vardus ir ko bei kokiomis dienomis pageidaučiau. Man atsiuntė laikus ir parašė, kurių procedūrų jau nebegalima rezervuoti (nes kaip minėjau, užsakinėjau tik likus porai dienų iki išvykos). Tada jau nusprendžiau, kad bus greičiau paskambint, paskambinau ir rezervavau kitas mums tinkamas procedūras.

Dar labai malonu buvo, kad vieną vėlai buvusią procedūrą perkėlė į ankstesnį laiką (man kalbantis nebuvo gero laiko, bet sakė, jeigu kas atsisakytų ar keistųsi - mums pakeis - ir iš tiesų pakeitė thumbup.gif

Rezervuodami sumokėsit tik pusę rezervacijos sumos, už visas kitas paslaugas atsiskaitysit išvažiuodami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 31 kovo 2015 - 14:22
QUOTE(Metija @ 2015 03 31, 15:20)
Suprantu jus, man irgi pradžioje atrodė galvosūkis. Aš tai darau taip: pirmiausia pasižiūriu kokius kambarius atitinkamam laikotarpiui gali pasiūlyti (nes mums taip nutinka, kad rezervuojam likus kelioms dienoms). Vyras rezervavo kambarius ir maitinimą, o tada jau aš analizavau ką norėtumėm iš procedūrų. Galit ir siūlomas programas peržiūrėt, gal jums kas tiks, tada iš karto viską užsisakysit. Maitinimą ten galima koreguot ir atvykus. Pvz rezervuoji tik pusryčius, o atvažiavęs gali pasakyt, kad dar norėsi pietų ir vakarienės.

Procedūras rezervuot labai paprasta. Aš tai dariau internetu, nes man taip geriau, galiu susikaupt, kad ko nepražiūrėčiau. Pvz mes trise, tai parašiau vardus ir ko bei kokiomis dienomis pageidaučiau. Man atsiuntė laikus ir parašė, kurių procedūrų jau nebegalima rezervuoti (nes kaip minėjau, užsakinėjau tik likus porai dienų iki išvykos). Tada jau nusprendžiau, kad bus greičiau paskambint, paskambinau ir rezervavau kitas mums tinkamas procedūras.

Dar labai malonu buvo, kad vieną vėlai buvusią procedūrą perkėlė į ankstesnį laiką (man kalbantis nebuvo gero laiko, bet sakė, jeigu kas atsisakytų ar keistųsi - mums pakeis - ir iš tiesų pakeitė  thumbup.gif

Rezervuodami sumokėsit tik pusę rezervacijos sumos, už visas kitas paslaugas atsiskaitysit išvažiuodami.


Oi kaip Aciu, kad padedat sito nezinojau thumbup.gif O gal galit pamineti proceduras kurias butinai imtumet vel ir kurios jums patiko ir kaip mazdaug derinot gal turit koki planeli sudare? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adomke @ 2015 03 31, 14:41)
Oi kaip Aciu, kad padedat sito nezinojau  thumbup.gif  O gal galit pamineti proceduras kurias butinai imtumet vel ir kurios jums patiko ir kaip mazdaug derinot gal turit koki planeli sudare?  blush2.gif


Na, aš apie save labai daug nepasakysiu, renkuosi gana vaikiškas procedūras, net vonių nesirinkau šį kartą dėl sveikatos. Bet šiaip tai galiu paminėt kelias (vėl ačiū Gurmans už asmeninius patarimus ir kitoms, kurios čia rašė - kaip besotė skaitydavau ir rinkdavausi informaciją)

Man labai patiko parafino vonelės rankoms ir kojoms. Ne tik sušvelnina odą, bet ir sąnariams labai gerai.

Arfos terapija - ėjau viena, mano vyrai nusprendė neit.

Šiatsu galvos ir veido masažas. Kitą kartą daryčiaus ir pėdų.

Šiaip man labai patinka vonios. Sanoj yra angliarūgštės vonia, man ji patinka. Gal nesirinkčiau kokių medaus vonių, nes medaus ir pati į vonią įsidėt galiu (na, čia aš taip galvoju, gal tieiog nebandžiau ir kas bandė, mano kitaip).

Mano sūnui labai patiko bendras kūno masažas ir hamamo procedūra. Vyrui patiko hemolimfodrenažinis masažas. Nors jis gal stipresnių mėgėjas, nes kai jį gerai palamdo, tai ateina spindinčiu veidu biggrin.gif Po šio sėdėjo šiaip laimingas biggrin.gif Vyras dar renkasi ir povandeninį masažą, jam patinka.

Ai, druskų kambarys vienareikšmiškai mums yra būtinas, visada einam.

Buvau gintaro terapijoj. Šį kartą patiko, bet nežinau ar kartočiau.

SPA Vilnius Sana kainyne, prie kiekvienos procedūros yra gana platus aprašas. Pasiskaitykit, aš visada skaitau ir bandau įsivaizduot. Aišku, jeigu kas parekomenduoja, tai labiausiai patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 31 kovo 2015 - 15:04
dazniausiai imame kompleksus, su maitinumu, procedurom, paskutini karta megavomes meiles simfonija wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Švieži atsiliepimai iš Druskininkų. Penkias dienas gyvenome "Vila Upė" - ramioj vietoj netoli centro, pati vila nėra didelė, joje ramu, nėra žmonių srauto, o kambarys buvo jaukus, tvarkingas. Nusiskundimų neturime.
Visgi išsirinkome "AQUA PARK", ne "SANA" ar kt., nes parke didžiausias pirčių pasirinkimas... Ir patiko, kad darbo dienos metu ten nebuvo per daug žmonių.
Pagal rekomendaciją dažniausiai pietaudavom - vakarieniaudavom restorane "Sicilia". Maloni aplinka, aptarnavimas, visas ragautas maistas buvo tikrai skanus thumbup.gif. Tik vakarais sunkoka rasti laisvą staliuką.
Dar labai patiko restoranas "Kolonada" - maistas superinis, profesionalus aptarnavimas, daili aplinka ir gera muzika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 05 balandžio 2015 - 15:18
Mes ir gi grizom is Druskininku jau senokai, bet vis neparašau atsiliepimų.. Buvom SANA viešbutyje, pagal jų sveikatinimo programą, ėmėm pusryčius ir vakarienę. Super viskas labai patiko. Su 4 metų vaiku ir kūdikiu geresnio poilsio nė nebūtų galima įsivaizduoti bigsmile.gif

Ačiū Gurmans už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau sužinoti ar jau nuomoja dviračius (ypač domina keturviečiai dviračiai)?Važiuotume sekmadienį į Druskininkus smile.gif
Atsakyti