Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

Pusyno restoranas fantastiskas, spa ir jaukus, proceduros tikrai geros, kruopsciai dirba moterys, nors ten labai nedidukas tas spa, na, o kambariai, mes ememe liuksa, tai toks kuklutis, bet mes mazai kambaryje buvom,jei neronovuoti butu, tai butu dar gal prasciau, bet mes kazkaip nenusivyleme, nors visa laika vaziuodavome tik i grandspa ir spa vilnius, bet cia pigiau, bet tragiskai nera, ziurint ko jums reikia, jei gero kambario, tai tokio nerasite, jei siaip, poilsio, proceduru - man atrodo viskas ten liuks, visus trukumus kompensavo restoranas, tikrai skanus maistas ir pateikimas... wub.gif
Jei pabutumete spa vilniuje, rasytumete kitaip 4u.gif ten tikras relaksas spa wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 05 kovo 2015 - 08:38
Dėkui, Knopke. ax.gif
norėčiau jaukumo ir atsipalaidavimo. Man aplinka - labai svarbi ir tinkamai sutvarkyta jau pusę darbo padaro... Užtenka tik įžengti į tinkamą erdvę smile.gif).
Spa Sana man atrodo visgi labai brangu, nes uz viską papildomai reikia mokėti, kai kitur jau gyvenant įeinant neblogas SPA, dar pakanka keletos procedūrų Gydyklose ar
kitose nedideliuose jaukiuose SPA centriukuose, kur tikrai kanos sąlyginai nėra didelės... 4u.gif
Atsakyti
Taigi, Sana turi kompleksu, mes niekada nieko neperkame atskirai, nebent issiperkame maista , svediska stala, o taip tai perkame kur ir nakvyne, maistas ir proceduros

Na, is jusu pasakymo, tai pusyne nebus taip kaip norite, ten zymiai kukliau, bet gerai, pabreziu, tikrai neblogai, jei labai nekreipsite demesio i interjera, spa miniatiurini 4u.gif
Atsakyti
https://www.geradova....aspx?CtgID=188

http://www.noriunori...le-druskininkai

Gal kas nors čia buvote?

Norėtume pabėgti dviese 2 dienoms/1nakčiai - gal kažka rekomenduotumėt?
Nieko mandro nereika: kad būtų šilta, tvarkinga, švaru, ramu, pirtelės, "paburbuliuot" vonioj, gal dar kokį masažiuką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupune: 21 kovo 2015 - 22:47
QUOTE(pupune @ 2015 03 21, 22:44)
Norėtume pabėgti dviese 2 dienoms/1nakčiai - gal kažka rekomenduotumėt?
Nieko mandro nereika: kad būtų šilta, tvarkinga, švaru, ramu, pirtelės, "paburbuliuot" vonioj, gal dar kokį masažiuką.

Ziurekt gandru ten nepasigaukit biggrin.gif baisiai vaisingas miestas biggrin.gif
Atsakyti
Kuris baseinų ir spa kompleksas geresnis (nors man aktualiau spa hihihi.gif) - "Grand SPA Lietuva" ar "AQUA"? 4u.gif
Atsakyti
Sveikios, mergaites gal galit patarti: renkuosi tarp egles plius ir sana. Vaziuosim su 8 metu vaiku. Labai buciau dekinga uz pastebejimus i kuri is siu diveju geriau. Lyg apie sana nemazai pagirimu maciau, o apie egle plius visai nekalbama. Kuom skiriasi sie du viezbuciai su savo procedurom, pramogom ir maistu g.gif PATARKIT please ir jai galit pinigine forma taip pat pakomentuokit blush2.gif ACIU wub.gif 4u.gif
Atsakyti
man tai du skirtingi viesbuciai ir paslaugu kokybe smile.gif sana jau poilsis tobulas, relaksas ju spa komplekse, ir vaizdas, ir proceduru kokybe smile.gif Egle labiau gal sveikatinimo programoms tinkama, labiau primena ale sanatorija lyginant su Sana
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2015 03 30, 16:15)
man tai du skirtingi viesbuciai ir paslaugu kokybe smile.gif sana jau poilsis tobulas, relaksas ju spa komplekse, ir vaizdas, ir proceduru kokybe smile.gif Egle labiau gal sveikatinimo programoms tinkama, labiau primena ale sanatorija lyginant su Sana


g.gif O Jus nemaisote Egles su Egle +?
Manau ,kad Egle + tikrai nera sanatorijos lygio,net jei ja lygintume su Sana (na isskyrus maitinima).
Atsakyti
QUOTE(adomke @ 2015 03 30, 15:24)
Sveikios, mergaites gal galit patarti: renkuosi tarp egles plius ir sana. Vaziuosim su 8 metu vaiku. Labai buciau dekinga uz pastebejimus i kuri is siu diveju geriau. Lyg apie sana nemazai pagirimu maciau, o apie egle plius visai nekalbama. Kuom skiriasi sie du viezbuciai su savo procedurom, pramogom ir maistu  g.gif  PATARKIT please ir jai galit pinigine forma taip pat pakomentuokit  blush2.gif  ACIU  wub.gif  4u.gif

Kadangi tik vakar grįžome iš Sanos ir labai lyginu kur man geriau - Sanoj ar Eglėj+, tai pabandysiu parašyt keletą savo minčių.

Visų pirma dar kartą neapsakomai ačiū Gurmans už nuoširdžius ir išsamius patarimus, kurie labai labai padėjo! 4u.gif wub.gif

Sanoje mūsų šeimai vienareikšmiškai labiau patinka procedūrų gausa, jų pasirinkimo ir suderinimo galimybė, kompaktiškumas, maistas, paslaugų kokybė. Viskas ten mums labiau patinka išskyrus baseiną.

Eglėj+ irgi labai gerai, bendrai mums gaudavosi pigiau. Maistas prastesnis, bet pabrėžiu, kad geras. Yra ir pasirinkimas, ir gausa, bet su Sana vis tiek nepalyginama. Mes su vyru nesam labai išrankūs, rasdavom ką pavalgyt, bet sūnus tai raukydavosi ir pakritikuodavo. Na, kambariai man lygiaverčiai. Mes Eglėj+ važiuojam tik į liuksą, nes esam trise. Liukso kambariai tikrai puikūs, juose du vonios kambariai ir du TV. Mums gerai, nes sūnus savo futbolus ar krepšinius žiūri, o aš tuo tarpu galiu ilsėtis.

Sanoj dabar buvom mini apartamentuose. Na, sūnus sakė, kad jam net labiau patiko, nei Eglėj+. Nors vonios kambarys čia buvo vienas. bet TV du, jis galėjo iki išnaktų žiūrėt futbolą.

Procedūros, procedūros, procedūros yra tik Sanoje. Man labai daug ko negalima, o Eglėj+ reikia rinktis paslaugų paketus, tai aš daug kuo negalėdavau naudotis. O Sanoj ėmėm kambarį, rinkomės norimą maitinimą ir procedūras užsisakinėjom internetu. Labai labai patogu ir kokybė puiki. Dar Sanoje sūnui labai patiko treniruoklių salė, sakė, kad buvo tokių treniruoklių, kurių jis iki šiol nematęs.

Šiokia tokia išvada: Eglėj+ geresnis tik baseinas ir pirtys prie jo. Bei imant tik paslaugų paketus, kaina gaunasi mažesnė (galima pasidėliot ko norisi ir matysis ar labai skiriasi ta kaina, nei Sanoj). Bet procedūrų, maisto, paslaugų kokybės su Sana tai net nelyginčiau. Eglėj+ irgi galima dar užsisakyt papildomai procedūras, bet jie internetu ar telefonu nederina, tai klausimas ką gautum nuvykęs... Mums kartą vienos priklausančios procedūros neskyrė, nes nebeturėjo vietų.

Aš už Saną wub.gif

Tiesa, pabrėžiu, kad kalbėjau apie Eglę+, kuri yra naujai pastatyta. Senoji Eglė su naująja Egle+ man nepalyginama. Gal tik maistas man labai nesiskiria jose... Na, man taip pasirodė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 30 kovo 2015 - 17:28
QUOTE(adomke @ 2015 03 30, 15:24)
Sveikios, mergaites gal galit patarti: renkuosi tarp egles plius ir sana. Vaziuosim su 8 metu vaiku.


Dar pacituosiu atskirai šią vietą. Labai priklauso kam skirtumėt pirmenybę, nes vaikams paprastai labai reikia daugiau vandens pramogų. Eglėj+ didelė Jacuzzi, puikūs baseinai, daug pirčių (iš jų man laaabai patinka turkiška pirtelė su druskos lietučiu), vandens dušai kojų pėdoms, bet vandens kalnelių tai nė vienoj iš jūsų žiūrimų nėra.

Tiek Sanoj, tiek Eglėj+ niekur nereikia eiti per lauką. Atvažiuoji ir panyri į relaksą wub.gif Visur su chalatukais, išskyrus maitinimo patalpas.
Atsakyti
mes dar i baseina nueiname i grandspa, jei neuztenka vaikams vietoj biggrin.gif
Atsakyti