Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

QUOTE(Rasma @ 2015 02 05, 11:28)
Europa Royal sakė, kad negalės pasiūlyti jokių procedūrų gydyklose ("galbūt tik masažą", bet ir tai nel.užtikrintai), nes gydyklos nedirbs. Kažkas ten jose bus daroma, kažkoks laikinas remontas/tvarkymas ar pan. Tai gal čia dėl to baseino g.gif

Ačiū už atsiliepimą dėl Aqua, dar turim laiko apgalvot.

Na, baldams dėl naujumo labai pretenzijų pas mane nebūna, bet tiesiog ne akivaizdžiai jau išgriuvusiom gulimom dalim. O švara tai taip, nepaisant kiek žvaigždžių - elementas būtinas. Ir LT kažkoks keistas supratimas dėl to, būna net paklausia ar namie taip keiti patalynę ir rankšluosčius, kai jau padarai pastabą, kad jau 4 d galėtų patalynę ir pakeist. Buvo ir tokių akibrokštų..o geriausia ką yra tekę patirt LT viešbutyje, kai ant grindų numestus rankšluosčius sukabino, tipo dar geri drinks_cheers.gif
Aš ir namie taip, 3-4 d ir keičiama, tai man sunku su mygiu lovoj susitaikyti ax.gif


Gydyklas nusipirko Aqua (jei taip galima issireiksti),ir jie jau berods metus kasa/rausia tuneli ,kad abieju Aquos viesbuciu gynentojams nereiktu i gydyklas eiti per lauka.Tai gal gydyklas uzdaro del to tunelio darbu?
Oho,kazkaip Jums nesiseka su aptarnaujanciu personalu.Mes nei namie ,nei viesbuciuose (juose praleidziam gerokai daugiau laiko nei namie),niekuomet nenaudojam tu paciu ranksluosciu antra karta ,nekalbu apie rankoms skirtus ranksluostukus.
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2015 02 05, 13:46)
Gydyklas nusipirko Aqua (jei taip galima issireiksti),ir jie jau berods metus kasa/rausia tuneli ,kad abieju Aquos viesbuciu gynentojams nereiktu i gydyklas eiti per lauka.Tai gal gydyklas uzdaro del to tunelio darbu?
Oho,kazkaip Jums nesiseka su aptarnaujanciu personalu.Mes nei namie ,nei viesbuciuose (juose praleidziam gerokai daugiau laiko nei namie),niekuomet nenaudojam tu paciu ranksluosciu antra karta ,nekalbu apie rankoms skirtus ranksluostukus.


Veikia gydyklos smile.gif
http://akvapark.lt/n...rukcija/?cat=14

Atsakyti
Ar yra kas veikti vaikams SANoj? kokios pramogos jiems. ar yra kokia poisio bendra erdve? Musiskei 4 metai.

vaiku kambarys kaip suprantu mokamas. O kokia jo kaina?
i proceduras galima eiti kartu su vaiku, ar reikia eiti vienam? na kad jis tiesiog pabutu salia?

ir ka geriau imti ar pietus geriau ar geriau vakariene kaip maitinima? planavom imti vakariene, bet paskaicius ju valgiarasti suabejojau, ar nebus taip, kad nebus ka valgyti? mes paprastai pietus valgom apie 17-18 val. tad mums priimtiniau yra vakarienes laikas, bet nesinoretu kad ten butu tik lengvi uzkandziai, noretusi normalaus maisto.

Dar skambinausi ir sake, kad liukso kambarys nuo mini apartamentu skiriasi tuo, kad vieni atnaujinti o kiti ne. kas esat buve ar liukso kambarys gerokai prastesnis nei mini apartamentai? ar yra kazkoks skirtumas?

susigundziau ju siuloma programa - Sveikatos gerinimas darbo dienomis. gal kazkas esat isbande ar verta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamux121: 19 vasario 2015 - 14:42
Esu buvusi visuose kambariuose siame viesbutyje, apartamentai, tai jau kaip butukas, virtuvele mini yra, mini liuksas arba liuksas man labai daug kuo nesiskiria,nes vaikai miega istraukiamoje lovoje, vietos sociai, rinkites pagal kaina , kokia jums labiau tinkama

o del maisto, toli grazu ne uzkandziai, vakare ir sriuba buna, karstu nemazai, vaikams blyneliai, apkepas, makaronai, salotu, silkiu, varskes, zodziu, mes visada imame pilna maitinima , triju kartu, jei jei jus valgote vakare pietus, tai uzteks vakarienes tikrai, pyrageliai su kava ir panasiai, kuo kuo, bet maistu skustis tikrai negalima

vaikams pramogu maziau, vaiku kambarys, proceduros, kurios tinkamo eiti kartu su vaikais, koncertai vyksta sestadieniais restorane, penktadienio vakarais bare lengva muzika gyvai

ten kardinaliu pastebejimu tikrai nera kuri kambari bepasirinktumete, visi turi panasu stiliu, skiriasi tik kvadratura

Lankemes Anyksciu Spa Vilniuje, na, super, mazesnis viesbutis, bet tikrai neblogas, maistas tai kuklesnis, mazesnis pasirinkimas, bet vis tiek , labai skanu smile.gif

Siam viesbuciui tik auksciausi musu ivertinimai, nebent kas pasikeite per metus nepilnus, bet greitai tuo isitikinsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamux121 @ 2015 02 19, 15:40)
bet paskaicius ju valgiarasti suabejojau, ar nebus taip, kad nebus ka valgyti?


nu jau SANOJ tai tikrai nuo bado nemirsit doh.gif
platus pasirinkimas, svediskas stalas.... eik ir kraukis nors 5 kartus.
ten didesne apsivalgymo tikimybe, nei nedavalgymo, nes viskas labai skanu biggrin.gif
emem pusrycius ir vakariene. pietu metu arba i miesta varydavom, arba ju kavinukej uzkasdavom.


Papildyta:
QUOTE(Mamux121 @ 2015 02 19, 15:40)
susigundziau ju siuloma programa - Sveikatos gerinimas darbo dienomis. gal kazkas esat isbande ar verta?


mes pernai buvom su MB. mums patiko.
dar buvau pasiemusi kelias atskiras proceduras, viskas labai čiki mirksiukas.gif
tik buvom papuole kai baseinas neveike, bet jie tuo metu siule kitas proceduras kaip kompensacija.
siaip man ten labai patiko, tikras SPA centras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėnė: 21 vasario 2015 - 10:27
Man cia tobuiausias poilsis wink.gif griztam jau 8 metai,jei ne daugiau,i si viesbuti ir tikrai dar ne vienerius metus ilsesimes jame,siryt i kambary atnese saldesiu,sampano,mat mano gimimo diena,neprasprusta jiems pro akis tokie dalykai ;)labai miela wink.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2015 02 21, 12:50)
Man cia tobuiausias poilsis wink.gif griztam jau 8 metai,jei ne daugiau,i si viesbuti ir tikrai dar ne vienerius metus ilsesimes jame,siryt i kambary atnese saldesiu,sampano,mat mano gimimo diena,neprasprusta jiems pro akis tokie dalykai ;)labai miela wink.gif

Sutinku. Spa Vilnius tobula vieta. Pastaruoju metu mes pamegom Anyksciu Spa Vilnius. Mums cia ramybe patinka. Jau ne pirma karta cia ilsiuosi ir dar butinai vaziuosiu. Va ir dabar is cia rasau ir relaksuoju thumbup.gif
Atsakyti
Taip,anyksciai taip puikus smile.gif dovaneles itrikia atvaziuojant ir isvaziuojant:) demesys labai maloniai nuteikia. Su vaikais vyksime i Anykscius,o dviese i Druskininkus...kokios superines meiles simfonijos proceduros....mmmm
Atsakyti
Laba diena, planuojame vykti i Druskininkus, kur patartumet apsistoti su vaikais 4 ir 5 metu, bei 2 suauge. Kad butu veiklos vaikams ir suaugusiems proceduros? Aqua viesbutis neapsimoka, nes vis tiek baseine pabusim 2 h, i "vamzdzius" nelendam (nesam ekstremalai) i pirciu zona vaiku neileidzia.
Gal yra tokia gydykla, kad butu ir baseinas ir vaiku kambarys ir pan. ir teveliai galetu i proceduras nulekt. Su maitinimu ir kur ne vien tik senjorai lankytusi smile.gif
Atsakyti
aprasytas ne vienas viesbutis, paskaitykite tema, man nera geresniu nei Sana 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gegne2 @ 2015 02 27, 16:27)
Laba diena, planuojame vykti i Druskininkus, kur patartumet apsistoti su vaikais 4 ir 5 metu, bei 2 suauge. Kad butu veiklos vaikams ir suaugusiems proceduros? Aqua viesbutis neapsimoka, nes vis tiek baseine pabusim 2 h, i "vamzdzius" nelendam (nesam ekstremalai) i pirciu zona vaiku neileidzia.
Gal yra tokia gydykla, kad butu ir baseinas ir vaiku kambarys ir pan. ir teveliai galetu i proceduras nulekt. Su maitinimu ir kur ne vien tik senjorai lankytusi smile.gif


Gydykla yra tik viena.
Pagal Jusu poreikius Jusm tinka:
Egle + ,tik paliekant vaikus pasitikslinkite ar nereikes lauko rubu,nes graziu oru vaikucius veda i lauka ir berods pirmadieniais kambarys nepriima vaikuciu.
Lietuva /Druskininkai /Dzukija, visu triju pastatu vaikuciai buna bendrame kambaryje.
Europa Royale,vaiku kambarys - viesbucio pastate,baseinas gydyklose (eiti per stiklini tuneli).
Vilnius Sana - jei paliksit visai dienai,tai informuokit kada Jusu vaikutis turi eiti pietu miegelio.

Lyg ir visus surasiau su didesniais baseinais. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 02 kovo 2015 - 14:05
Labas smile.gif
Gal kas ne per seniausiai buvo Pušyne, o gal žinote, kaip ten dabar gyvenimo sąlygos, kaip kambariai? Dabar jie daug visokių akcijų skelbia. Buvau tik jų restorane; kažkaip atrodė visai jauki aplinka, bet skaičiau atsiliepimus - tai rašyta, kad kambariams labai remonto reiktų. Norėčiau tėvus nukomandiruoti. Rojalis netraukia (teko buvoti); o Grand Spa tai puikiai pailsėjome; bet kažkaip norėtųsi tą Pušyną išbandyti, nes atrodo jaukiai...Gal kas galėtų pakomentuoti?
Šiaip tai Gegne vandens parke jei eiti atskirai be mažylių - pavyzdžiui poromis, tai tikrai dviejų valandų vargu ar užteks - nes pirčių zonoje, bent kai buvau rudenį labai daug nemokamų pirties procedūrų ir šiaip labai smagu. Ėjau kai tik galėjau smile.gif... O kai su vaikučiu važiavom ir tik pirmame aukšte buvome - tai iš tiesų tos dvi valandos kaip tik... Mačiau, kad Grand Spa nuolaidas skelbia... Tik ten minusas - ilgi praėjimai iki baseino ir vėsoki koridoriai - na bet mes neapsirgome... smile.gif.
Ir dar: na nepatyriau aš tos ligoninės atmosferos, kaip čia kartais rašoma, nei Grand Spa nei Gydyklose...smile.gif
Atsakyti