Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

Sveikos 4u.gif

gal galit patarti kur geriausia pavakarieniauti Druskininkuose?
Atsakyti
QUOTE(streghetta @ 2015 01 14, 11:06)
Sveikos  4u.gif

gal galit patarti kur geriausia pavakarieniauti Druskininkuose?

Mums patiko Kolonada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2015 01 14, 11:37)
Mums patiko Kolonada smile.gif 

Aciu 4u.gif Perejome vakare centra, kadangi "Keturi vejai" buvo uzdarytas privaciam vakareliui ir sustojome "Regina" restorane http://www.regina.lt/lt/restoranas Visoms galiu rekomenduoti, tiek maistas, tiek aptarnavimas puikus thumbup.gif

O apsistojome Grand Spa Dzukija. Neturiu nei vieno priekaisto, Magnifique, gali drasiai ten su ne lietuviu vaziuoti ax.gif
Atsakyti
Gal kam pravers, apsistojus medūnoj, nemokamai vandens parko arba snow arenos aplankymas:
https://www.facebook...duna?fref=photo
Atsakyti
Kur kokie kuponai i druskininkus uz gera kaina. Ar cia man taip atrodo, ar pabrango viskas?
Atsakyti
Gal kas nesenai esat buvę "Aqua Druskininkai" ir gyvenę apartamentuose?
Kaip ten, nėr l.baisu?
Vešim vaikus pailsėt ir atrakcijom pasisotinti, tai surizikavom, kad po vienu stogu ir vandens parkas būtų (baigia ausis išūžt, kaip mėgsta tuos parkus) smile.gif
Bet mane, tai domina ne atrakcijos, o komfortas ax.gif Ar tvarkinga, l.nenudrengti kambariai? Koks maistas: ar geras pasirinkimas, pakankamai (nebūna pustuščių stalų ne pirmiems atėjus)?
Kas kokius trūkumus ar privalumus pastebėjot? Gal verta kažką žinot ko nerašo? g.gif
GrandSpa Lietuva buvom pernai, tai man maitinimas neįtiko, SpaVilnius (Sana) - kambarių tvarka. Įdomu kas neįtiks Aqua biggrin.gif
Atsakyti
na, jei Spa vilnius neitiko, tai aqua tikrai neitiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2015 02 04, 09:12)
na, jei Spa vilnius neitiko, tai aqua tikrai neitiks biggrin.gif

Tai dar neaišku, kartais su mažiau žvaigždučių labiau stengiasi smile.gif

SpaVilnius įtiko maistu, vaikų žaidimo kambariu ir procedūrom (ne visos tik patiko, bet čia jau asmeninės fanaberijos) - idealu, bet apartamentai (suite) buvo elementariai tragiškai tvarkomi. Pirmą dieną užsnūdus ant sofos nukrito akiniai..norėjau pakelt, pagraibiau ties sofa..o mama mia, ko tik neištraukiau ..šlykštu buvo. Dulkių kutulai, kažkokie sudžiūvę maisto likučiai. Su vyru atstūmėm ir išsikuopėm.
Vakare norėjau užuolaidas miegamajam užtraukt, kilstelėjau - dar gražiau. Kažkieno nešiotos, numintos tos vienkartinės šlepetės.. doh.gif
Ir visą gyvenimo laikotarpį atmestinai tvarkė.
Miegamajame kraujo likučiai ant lubų nuo uodų traiškymo.
Sofos miegamoji dalis kraupiai išgulėta, duobė per vidurį ir vaikai naktį vis sukrisdavo, aš jau ant žemės guldavau, kad nugaros neskaudėtų (vaikams užleidau miegamąjį).
Pakraupino, kad gyvenant savaitę, nekeitė patalynės.
Bet čia buvo prieš 2 m., gal dabar kitaip.

Pernai buvom GrandSpa gyvenom "dviviečiai susisiekiantys kambariai", tvarkos atžvilgiu žymiai geriau. Patalynė keitė kas 3 d., sutvarkydavo idealiai. Tik maistas toks truputį valgyklinis, pasirinkimas menkesnis. L.trūko žalumos, vaisių kaip SpaVilniuje, grynų produktų. Padažuose visokie maltiniai ir t.t. Procedūros l.patiko, vaikams vandens parkas l.patiko, ne taip nuobodu vandens zonoje kaip SpaVilnius. Žaidimų kambarys pusėtinas.

Eglėj+ gyvenom, tai l.nesiskundėm. 2 kamb.liuksas erdvus, tvarkingas. Man tik morališkai sunkoka buvo eit valgyt kaip "komercininkei" pro žmones su kelialapiais. Pramogai ir poilsiui atvažiavus buvo l.sunku matyt žmones po sunkių ligų.

Dabar žiūrėjom Europa Royal, nes jų liukso ir Aqua apartamentų kaina pan. mums gaunasi (nes aqua reiks papildomų lovų), bet gydyklos neveikia ar neveiks, tai nutarėm, kad visai nuobodu bus. Vaikus reiks vest per lauką į vandens parką ir t.t.
Šįsyk važiuojam tik dėl vaikų.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 02 04, 00:02)
Bet mane, tai domina ne atrakcijos, o komfortas ax.gif A


Tokiu atveju Jums reiketu apsistoti Dzukijos apartamentuouose ,arba laukti kol Aqua atidarys naujaji korpusa.
Atsakyti
O tai tas Aqua nel.gerai? Nel.tvarkingas, maistas skurdus? Kas ten nel.gerai?
Dzūkijos apartamentai aišku gerai, bet per lauką reik į vandens zoną, kas didelis trūkumas su vaikais ir šaltuoju sezonu.
Europa Royal norėjom, bet nedirbs gydyklos, į vandens parką irgi per lauką..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 02 05, 10:09)
O tai tas Aqua nel.gerai? Nel.tvarkingas, maistas skurdus? Kas ten nel.gerai?
Dzūkijos apartamentai aišku gerai, bet per lauką reik į vandens zoną, kas didelis trūkumas su vaikais ir šaltuoju sezonu.
Europa Royal norėjom, bet nedirbs gydyklos, į vandens parką irgi per lauką..


Dzukija patariau rinktis paskaicius Jusu poreikius,ty - komfortas,ideali svara,nauji kokybiski baldai ar panasiai.
Aqua apartamentai - nera blogi,bet jie jau mate laaabai daug sveciu,beto irengimo ir isplanavimo netgi nera ko lyginti su Dzukija.Maitinimas lyginant su Sana yra prastas ,o lyginant su Grand spa yra tobulas.As rinkciausi Dzukija ir ta nepatoguma ,kad teks eiti per lauka,uztat tureciau garantuota komforta gyvenamojoje patalpoje,ypac jei planuojate apsistoti ilgesni laika.
O kas Jums sake ,kad gydyklos neveiks ,ir kodel jos neveiks?Nes mane informavo,tik kad rekonstruoja mineralinio vendens baseina,tai nerekomendavo rinktis paketu kuriuose yra vertikalios vonios ir panasiai. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2015 02 05, 11:08)
Dzukija patariau rinktis paskaicius Jusu poreikius,ty - komfortas,ideali svara,nauji kokybiski baldai ar panasiai.
Aqua apartamentai - nera blogi,bet jie jau mate laaabai daug sveciu,beto irengimo ir isplanavimo netgi nera ko lyginti su Dzukija.Maitinimas lyginant su Sana yra prastas ,o lyginant su Grand spa  yra tobulas.As rinkciausi Dzukija  ir ta nepatoguma ,kad teks eiti per lauka,uztat tureciau garantuota komforta gyvenamojoje patalpoje,ypac jei planuojate apsistoti ilgesni laika.
O kas Jums sake ,kad gydyklos neveiks ,ir kodel jos neveiks?Nes mane informavo,tik kad rekonstruoja mineralinio vendens baseina,tai nerekomendavo rinktis paketu kuriuose yra vertikalios vonios ir panasiai. unsure.gif

Europa Royal sakė, kad negalės pasiūlyti jokių procedūrų gydyklose ("galbūt tik masažą", bet ir tai nel.užtikrintai), nes gydyklos nedirbs. Kažkas ten jose bus daroma, kažkoks laikinas remontas/tvarkymas ar pan. Tai gal čia dėl to baseino g.gif

Ačiū už atsiliepimą dėl Aqua, dar turim laiko apgalvot.

Na, baldams dėl naujumo labai pretenzijų pas mane nebūna, bet tiesiog ne akivaizdžiai jau išgriuvusiom gulimom dalim. O švara tai taip, nepaisant kiek žvaigždžių - elementas būtinas. Ir LT kažkoks keistas supratimas dėl to, būna net paklausia ar namie taip keiti patalynę ir rankšluosčius, kai jau padarai pastabą, kad jau 4 d galėtų patalynę ir pakeist. Buvo ir tokių akibrokštų..o geriausia ką yra tekę patirt LT viešbutyje, kai ant grindų numestus rankšluosčius sukabino, tipo dar geri drinks_cheers.gif
Aš ir namie taip, 3-4 d ir keičiama, tai man sunku su mygiu lovoj susitaikyti ax.gif
Atsakyti