Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

O man idomu sventiniam laikotarpiui nuo kada jau leidzia rezervuotis g.gif nuo kada jus pradedat rezervuotis?
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2014 10 17, 11:00)
Sanoje lankausi tikrai daznai ir jau daug meteliu,bet gyvenamojo korpuso rekonstrukcijos nepastebejau. Arba sumaiset viesbucius,arba zodzius (rekonstrukcija su renovacija). 4u.gif

tikrai renovavo, bet ne dviviecius, studijas, mini liuksus, berods

na, kaip ir kiekviename viesbutyje- sitiek praeina zmoniu, normalu, kad reikia renovuoti, bet ten tikrai nera blogai, oi nera dar smile.gif

Mes esame jau auksiniai klientai, pastovus,o vat Naujiems metams jau negavome kambariu ax.gif nors uzsakinejau vasaros gale doh.gif praeitais metais isvykdami nesugalvojome uzsirezervuoti verysad.gif bet jei atvirai, programos buna siaip sau, rusu kalba pagrinde, maistas skanus taip, bet jei viska supliusavus - kaina programos labai labai didele smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaitės,

tėvai nori išvykti kelioms dienoms į druskininkus pailsėti. nori gan ramaus,ne aktyvaus,poilsio.
ką rinktis? nuo ko pradėti blush2.gif

ačiū

googlinau vis smile.gif
europa royal tai jokios konkrečio info g.gif aš aš nemoku ieškoti? doh.gif

eglės sanatorija irgi nieko nesiūlo 2-3 dienom g.gif

spa vilnius druskininkai siūlo visai nemažai,ką jūs manot? verta ten?
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2014 10 17, 23:30)
googlinau vis smile.gif
europa royal tai jokios konkrečio info g.gif aš aš nemoku ieškoti? doh.gif

eglės sanatorija irgi nieko nesiūlo 2-3 dienom g.gif

spa vilnius druskininkai siūlo visai nemažai,ką jūs manot? verta ten?

vasara buvau europa royal labai patiko, kita vasara zadu i merginu isgirta sana nuvaziuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2014 10 18, 00:30)
googlinau vis smile.gif
europa royal tai jokios konkrečio info g.gif aš aš nemoku ieškoti? doh.gif

eglės sanatorija irgi nieko nesiūlo 2-3 dienom g.gif

spa vilnius druskininkai siūlo visai nemažai,ką jūs manot? verta ten?


mes kita men. vaziuojam i Grand spa Druskininkai, jau 3 karta, pries tai kelis kartus apsistodavom Grand spa Lietuva, bet ten proceduros bendros, kurios man tikrai patinka. Nesu buvus nei Europa Royal nei Eglej, negaliu palyginti, bet kainos ir kokybes atzvilgiu jos mane tenkina smile.gif Drauge pries pora savaiciu buvo Sanoj irgi liko labai patenkinta procedurom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 10 17, 17:56)
tikrai renovavo, bet ne dviviecius, studijas, mini liuksus, berods

na, kaip ir kiekviename viesbutyje- sitiek praeina zmoniu, normalu, kad reikia renovuoti, bet ten tikrai nera blogai, oi nera dar smile.gif

Mes esame jau auksiniai klientai, pastovus,o vat Naujiems metams jau negavome kambariu ax.gif nors uzsakinejau vasaros gale doh.gif praeitais metais isvykdami nesugalvojome uzsirezervuoti verysad.gif bet jei atvirai, programos buna siaip sau, rusu kalba pagrinde, maistas skanus taip, bet jei viska supliusavus - kaina programos labai labai didele smile.gif


Tikriausiai ne i mano zinote norejote atsakyti,nes as niekur nerasiau ,kad nevyko renovacija ar panasiai. 4u.gif

Tam ,kad dalyvauti Conkordijoje (kad tapti auksiniu deimantiniu ar dar ten kazkokiu) nereikia buti pastoviu klientu,pakanka karta metuose apsilankyti ir visus sekancius metus gaunama nuolaida (cia apie fizinius asmenis kalbu).
Naujuju sutikimo/programos vertinti negaliu, nes noro sutikti naujuosius sanatorijoje dar nebuvo kile, gal kai pensijini amziu pasieksiu,tai bus pats tas .
Nesuprantu,kaip Jus vasa negavote vietu g.gif ,as pries kelias dienas savo senoliams be jokiu problemu rezervavau,viena liuksa ir vienus apartamentus.Gal Jus pasiskambinkite del visa pikto savo vadybininkei?
Net neabejoju,kad naujametines programos kaina buna kosmine,juk pas juos ir proceduru kainos dideles.
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2014 10 17, 23:30)
googlinau vis smile.gif
europa royal tai jokios konkrečio info g.gif aš aš nemoku ieškoti? doh.gif

eglės sanatorija irgi nieko nesiūlo 2-3 dienom g.gif

spa vilnius druskininkai siūlo visai nemažai,ką jūs manot? verta ten?


O tai Egle panaikino savaitgalio paketus?Ar jie Jums tiesiog nepatinka?Nes Egles kainos lyginant su Sanos kainomis tai - laaabai mazos.
Atsakyti
reikia antradienis-penktadienis,tam laiko tarpui.
nereikia pirčių ir masažų g.gif
pagal tai ką iššniukštinėjau internete,tai vilnius spa siūlo dar ir kitokių procedūrų g.gif nu va dar egles sanatorija kažką siūlo. kainų santykis aišku iškart skirtingas.
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2014 10 18, 11:03)
reikia antradienis-penktadienis,tam laiko tarpui.
nereikia pirčių ir masažų g.gif
pagal tai ką iššniukštinėjau internete,tai vilnius spa siūlo dar ir kitokių procedūrų g.gif nu va dar egles sanatorija kažką siūlo. kainų santykis aišku iškart skirtingas.


Sunku kazka patarti nezinant ko Jus norite.Ar tiesiog ramiai prabangiai su knyga ir arbatele prie zidinio pailseti (Dzukija),ar pigiai ir tvarkingai apsistoti (Dainava ~72 litai para asmeniui su 1 procedura ir pusryciais),ar tureti dideli kokybisku proceduru pasirinkima (Sana),ar tiesiog ramiai pabuti ,kad nebutu didelio zmoniu srauto (Best Western)....
Nezinau kodel cia visos raso,kad Europa Rroyale nieko nesiulo g.gif .Man ju puslapyje rodo 5 trumpalaikius paketus : ziemos dvelksmas,pramogauk,atsipalaiduok,vandens vilione , medus, ir 3 ilgalaikius :tausojimas,atstatymas ,stiprinimas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2014 10 18, 14:30)
Sunku kazka patarti nezinant ko Jus norite.Ar tiesiog ramiai prabangiai su knyga ir arbatele prie zidinio pailseti (Dzukija),ar pigiai ir tvarkingai apsistoti  (Dainava ~72 litai para asmeniui su 1 procedura ir pusryciais),ar tureti dideli kokybisku proceduru pasirinkima (Sana),ar tiesiog ramiai pabuti ,kad nebutu didelio zmoniu srauto (Best Western)....
Nezinau kodel cia visos raso,kad Europa Rroyale nieko nesiulo  g.gif .Man ju puslapyje rodo 5 trumpalaikius paketus : ziemos dvelksmas,pramogauk,atsipalaiduok,vandens vilione , medus, ir 3 ilgalaikius :tausojimas,atstatymas ,stiprinimas. rolleyes.gif

reikia procedūrų bet be pirčių ir be masažų.
o europa royal nu tirkai aš nematau pasiūlymų g.gif čia tos išvardintos apačioj? https://www.groupeur...om/spa_centrai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 18 spalio 2014 - 17:02
QUOTE(Fifux'e @ 2014 10 18, 17:02)
reikia procedūrų bet be pirčių ir be masažų.
o europa royal nu tirkai aš nematau pasiūlymų g.gif čia tos išvardintos apačioj? https://www.groupeur...om/spa_centrai/


Tai Jusu nuorodoje puikiai matosi visi pasiulymai, pirmasis kuri matau - ziemos dvelksmas (virsuje kaireje puseje,po lentele kurioje reikia ivesti suaugusiuju skaiciu.Paspauskite kita kvadrateli ir pamatysite kita pasiulyma,ten jie -6 ,o gydomosios patalpintos bendrame meniu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2014 10 18, 09:28)
Tikriausiai ne i mano zinote norejote atsakyti,nes as niekur nerasiau ,kad nevyko renovacija ar panasiai. 4u.gif

Tam ,kad dalyvauti Conkordijoje (kad tapti auksiniu deimantiniu ar dar ten kazkokiu) nereikia buti pastoviu klientu,pakanka karta metuose apsilankyti ir visus sekancius metus gaunama nuolaida (cia apie fizinius asmenis kalbu).
Naujuju sutikimo/programos vertinti negaliu, nes noro sutikti naujuosius sanatorijoje dar nebuvo kile, gal kai pensijini amziu pasieksiu,tai bus pats tas .
Nesuprantu,kaip Jus vasa negavote vietu  g.gif ,as pries kelias dienas savo senoliams be jokiu problemu rezervavau,viena liuksa ir vienus apartamentus.Gal Jus pasiskambinkite del visa pikto savo vadybininkei?
Net neabejoju,kad naujametines programos kaina buna kosmine,juk pas juos ir proceduru kainos dideles.

as kalbejau butent apie Naujametini laikotarpi, mums reikia didesnio kambario, nes su vaikais, tad tuo metu pasiulyti nieko negalejo, nebent utraukti i eile laukianciuju, pries pora metu - taip ir nesulaukem, vaziavome i Grandspa, pernai pavyko gauti tik todel, kad esame lojalus klientai ir atvykome pora dienu anksciau, o siemet - norejome 3/4 dienoms ir pasiulyti nieko negalejo..reikejo ir programa imti, kuri atsieina nei daug nei mazai, apie 2000 seimai,o norejome tik ramybes tuo metu..zodziu, tradiciskai vaziuosime svesti metiniu thumbup.gif matot, buna likusios ir ir kelios dienos, ir viena diena, o mes norejome maziausiai 3 dienoms, todel neturejo laisvu kambariu..o gal kas siuo metu ir atsisake, atsirado, bet jau velu, vaizuosime svesti kitur, o veliau - su seimyna ramybes ieskosim cia
proceduris brangios, bet koks relaxas, geresnes vietos pailseti nezinome

o del nuolaidos, taip, i metus karta turi vaziuoti, kad ji kauptusi, nes jei metus nenuvaziuosi- dingsta ir skaiciuojasi nuo tada , kai atvaziuoji, bent jau tokia sistema buvo anksciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 18 spalio 2014 - 21:25