Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

QUOTE(Tepaluota @ 2014 07 11, 11:33)
Niekada taip nebūdavo unsure.gif Dvi malonios mergicos sėdėdavo.

Žinokit, mums panašiai buvo. Eglėj. Pliuse tikrai buvo malonus vaikinukas.

O Eglės registratūroj sėdėjo dvi merginos. Mes atvažiavom su savaitgaline programa ir aš norėjau gydytojo konsultacijos, nes dėl sveikatos norėjau derint procedūras pagal save. Dar norėjom pakeist pietų laiką - iš penktadienio perkelt į sekmadienį. Aš gal nemažai klausinėjau, nes tąsyk buvom pirmą kartą (prieš pusantrų metų, žiemą). Tai tikrai mergina nebuvo labai patenkinta. Nežinau kodėl, bet tada pagalvojau, kad aš pernelyg miela ir mandagi. Jų darbas toks - pirmą kartą viešinčiam žmogui atsakyti į kylančius klausimus. Po to pasigailėjau, kad telefonu nepaklausinėjau, nes esu labai empatiška ir žmogaus susierzinimas man nepatinka, todėl kažko taip ir likau nepaklaususi.

Tikrai iš esmės nieko bloga nenoriu pasakyt, kita moteris man pasirodė malonesnė, bet mes registravomės ne pas ją.

Kadangi žiemą Eglėj man netiko vaikščiojimas valgyti per lauką ir į procedūras, kitą kartą rinkomės pliusą. Ten brangiau, bet man ten kaip tik. Nors maisto kokybė ir Eglėj ir Eglėj Plius ta pati (bent jau man taip pasirodė).


Papildyta:
Dar norėjau paklaust - ar Sanoj atvažiavus galima pirktis procedūras - pvz. druskų kambarį? Kažkokių ypatingų procedūrų turbūt nesirinksim, nes man labai ne viską galima, įprastai šeima vaikšto į procedūras gerokai daugiau, nei aš. Bet druskos tai mums abiems labai tinka, tad galvoju - ar čia iš anksto rezervuotis? g.gif

Planuojam sidabro parduotuvėse apsilankyt, jei oras leis - pasivaikščiot.

Gal rekomenduotumėt vietą romantiškai vakarienei? wub.gif Aš tai žinau tik Siciliją... daugiau niekur nesu buvusi.

Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2014 07 11, 12:40)
Dar norėjau paklaust - ar Sanoj atvažiavus galima pirktis procedūras - pvz. druskų kambarį? Kažkokių ypatingų procedūrų turbūt nesirinksim, nes man labai ne viską galima, įprastai šeima vaikšto į procedūras gerokai daugiau, nei aš. Bet druskos tai mums abiems labai tinka, tad galvoju - ar čia iš anksto rezervuotis?  g.gif

Planuojam sidabro parduotuvėse apsilankyt, jei oras leis - pasivaikščiot.

Gal rekomenduotumėt vietą romantiškai vakarienei?  wub.gif Aš tai žinau tik Siciliją... daugiau niekur nesu buvusi.


Sanoje galite pirkti proceduras vietoje tiesiog paskambinus is kambario jas rezervuoti,jie jau mato is kurio kambario Jus skambinate,bet rekomenduoju jas rezervuoti is anksto,nes uzimtumas ten nenormalus,tad atvykus vietoje galite ir negauti laisvu vietu.Pats drusku kambariukas pas juos nedidutis ,gal kokiu 15 gultu tiktai.
Hmmm,romantiskiausia tikriausiai butu Grand Spa panoraminis restoranas (ypac geru oru),arba ledo arenoje panoraminis baras. 4u.gif
Atsakyti
uzsirezervuokite is anksto 4u.gif zmoniu atrodo nesutinki, bet viskas buna uzsakyta 4u.gif

del romantisku vietu, tai taip, panoraminis ir arenos restoranai
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2014 07 11, 13:50)
rekomenduoju jas rezervuoti is anksto,nes uzimtumas ten nenormalus,
Hmmm,romantiskiausia tikriausiai butu Grand Spa panoraminis restoranas (ypac geru oru),arba ledo arenoje panoraminis baras. 4u.gif


QUOTE(knopke* @ 2014 07 11, 14:13)
uzsirezervuokite is anksto 4u.gif zmoniu atrodo nesutinki, bet viskas buna uzsakyta 4u.gif

del romantisku vietu, tai taip, panoraminis ir arenos restoranai

Labai dėkoju už patarimus 4u.gif , jie man itin naudingi wub.gif

Radau Rasul pirtį - pagal aprašymą, ji atrodo lengva ir su labai mažai intervencijos (aš pirtis myliu, bet stiprių masažų man negalima dėl kraujotakos sutrikimų). Gal kas bandėt? Ar patiko?

Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2014 07 11, 13:40)
Žinokit, mums panašiai buvo. Eglėj. Pliuse tikrai buvo malonus vaikinukas.

"Eglės" registratūroj tikrai nemalonios babos-jagos sėdi, kitąkart kad atsakys... doh.gif Mes buvę daug kartų, bet ir tai koks klausimas iškyla, o tiems kas nebuvę - bijok prasižioti. Aš supratau, kad Jogmile apie gydyklų registratūrą kalbėjo, ten man visada malonios mergaitės pasitaikė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 07 11, 14:53)
Aš supratau, kad Jogmile apie gydyklų registratūrą kalbėjo, ten man visada malonios mergaitės pasitaikė unsure.gif


Tikrai - dėl gydyklų labai sutinku. Labai paslaugios, malonios merginos ir mums pasitaikė 4u.gif


Atsakyti
Butent gydyklu registraturoj, tai sedejo mergaite, berniukas ir kaip Tepaluota rase baba-jaga lotuliukas.gif Tai va ta baba jaga ir vartalioja akis bei dusauja, o vaikinukas salia jos, tai gal pats jos bijo, todel irgi nelaimingas baisiai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jogmile: 11 liepos 2014 - 17:24
Tai, matyt, atostogaut išleido tas malonias mergicas mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2014 07 11, 13:32)
Labai dėkoju už patarimus  4u.gif , jie man itin naudingi  wub.gif

Radau Rasul pirtį - pagal aprašymą, ji atrodo lengva ir su labai mažai intervencijos (aš pirtis myliu, bet stiprių masažų man negalima dėl kraujotakos sutrikimų). Gal kas bandėt? Ar patiko?


As asmeniskai puse simto litu tikrai nemokeciau uz sia procedura ,galiu pati nemokamai medum issiterlioti. ax.gif Nebent Jums aktualus privatumas.Realiai Jums turi priklausyti 1.5 valandos pirciu/baseinu zonoje,ir valanda sporto saleje.Bendroje erdveje pirtys tikrai nera prastesnes ,nei privataus hamamo patalpose. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2014 07 11, 19:58)
As asmeniskai puse simto litu tikrai nemokeciau uz sia procedura ,galiu pati nemokamai medum issiterlioti. ax.gif

O pas mane medaus, prašom laugh.gif

O jei rimčiau, jei yra problemų su kraujotaka, ar tinka Rasul pirtis? Juk ten būna iki 80% drėgmės ir, nors pati temperatūra pirtyje nėra aukšta, bet esant tokiam drėgnumui, ji atitinka apie 20-30 laipsnių aukštesnę temperatūrą... O jei dar kokiu purvu apteps - jis irgi nėra gerai su tokiom bėdelėm unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 07 11, 20:26)
O pas mane medaus, prašom laugh.gif

O jei rimčiau, jei yra problemų su kraujotaka, ar tinka Rasul pirtis? Juk ten būna iki 80% drėgmės ir, nors pati temperatūra pirtyje nėra aukšta, bet esant tokiam drėgnumui, ji atitinka apie 20-30 laipsnių aukštesnę temperatūrą... O jei dar kokiu purvu apteps - jis irgi nėra gerai su tokiom bėdelėm unsure.gif


Na, su pirtimis man gerai, bet gal tiek, kiek aš pati kontroliuoju. Pabūnu - išeinu, o jeigu kas paguldytų ir lieptų gulėt nu ar sėdėt - tai gali nepatikt doh.gif Kažkada esu turėjus juodo purvo procedūras, tai žinau kas tai yra ir dabar jau nerizikuočiau. Ale gi va visokių alternatyvų noris pasidairyt, relakso taip sakant vis tiek noris ax.gif

Pati save juokais vadinu tortu arba kilnojamu turtu - gali pakelt, kur nors saugiai padėt, jeigu gaisras - išnešt pirmoj eilėj lotuliukas.gif

Ačiū jums visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2014 07 11, 20:46)
relakso taip sakant vis tiek noris  ax.gif

O jei kokį švelnų masažą su aliejais, šiltais akmenimis, muzikyte, žolelių arbata po to ir pan? unsure.gif
Atsakyti