Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

QUOTE(Metija @ 2014 07 05, 13:42)
Užsisakėme su vyru dvivietį numerį SPA Vilnius SANA viešbutyje.


4u.gif
Labai lauksiu atsiliepimu,tiek teigiamu,tiek neigiamu,ir zinoma komentaru apie ju naujaji meniu kurio dar neteko isbandyti.
Atsakyti
Tobuliausia vieta druskininkuose
Atsakyti
QUOTE(Jogmile @ 2014 07 01, 11:51)
Buciau dekinga, jei paklaustumet  4u.gif

Atsiprašau, kad tik dabar rašau, kątik grįžo draugė iš atostogų.
Tai pusryčiams būdavo varškė/virtas kiaušinis/košė, obuolys, bananas, nesaldinta arbata, pietums trinta daržovių ar kita sriuba, troškinta žuvis/kalakutiena/vištiena, garnyro daržovės irgi troškintos, žalių netiekdavo, vakarienei virtinukai/varškėtukai/apkepas ir naktipiečiams bigsmile.gif skirdavo kefyro stiklinę su keliais džiūvesėliais (kefyras būdavo kiekvieną dieną; pasiimdavo po vakarienės ir nešdavosi į kambarį). Reziumė: jokio kepto maisto, tik virtas/troškintas maistas, jokios silkės, kiaulienos, mažiau druskos ir cukraus. Tiesa draugė buvo su TLK kelialapiu, šį maitinimą pasirinko savo noru (pasiprašė pas gydytoją), bet manau, kad ir važiuojant su komerciniais kelialapiais dietinis maistas bus tas pats, atskirai negamins.
Gero Jums poilsio 4u.gif Kai grįšite papasakokite kaip Jums sekėsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2014 07 09, 07:02)
Atsiprašau, kad tik dabar rašau, kątik grįžo draugė iš atostogų.
Tai pusryčiams būdavo varškė/virtas kiaušinis/košė, obuolys, bananas, nesaldinta arbata, pietums trinta daržovių ar kita sriuba, troškinta žuvis/kalakutiena/vištiena, garnyro daržovės irgi troškintos, žalių netiekdavo, vakarienei virtinukai/varškėtukai/apkepas ir naktipiečiams  bigsmile.gif skirdavo kefyro stiklinę su keliais džiūvesėliais (kefyras būdavo kiekvieną dieną; pasiimdavo po vakarienės ir nešdavosi į kambarį). Reziumė: jokio kepto maisto, tik virtas/troškintas maistas, jokios silkės, kiaulienos, mažiau druskos ir cukraus. Tiesa draugė buvo su TLK kelialapiu, šį maitinimą pasirinko savo noru (pasiprašė pas gydytoją), bet manau, kad ir važiuojant su komerciniais kelialapiais dietinis maistas bus tas pats, atskirai negamins.
Gero Jums poilsio 4u.gif Kai grįšite papasakokite kaip Jums sekėsi 4u.gif


O, aciu labai bigsmile.gif Siaip as pasikeiciau programa i anticeliulitine ir ten jau svediskas stalas. Gavau maitinimosi plana ir paziuresiu ar bus imanoma jo laikytis imant produktus is svedisko stalo. Jei ne- nuo antros dienos pasiprasysiu dietinio porcijinio maitinimo 4u.gif

Ir dar man iskilo klausimas- kuo skiriasi gydomasis vakuminis masazas nuo lazerinio vakuminio? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tepaluota @ 2014 07 09, 07:10)
Reziumė: parvažiuočiau namo kaip smiltelė, blaškoma vėjo...  ph34r.gif



Toks ir yra tikslas biggrin.gif Nors iki smilteles man toli, bet judama ta linkme biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogmile @ 2014 07 09, 09:13)
Ir dar man iskilo klausimas- kuo skiriasi gydomasis vakuminis masazas nuo lazerinio vakuminio?  g.gif
Papildyta:
Toks ir yra tikslas  biggrin.gif Nors iki smilteles man toli, bet judama ta linkme  biggrin.gif


Tuo ir skiriasi,kad vienas "siurblys" ,turi ,tik siurbimo funkcija,o kitas yra su lazeriu .Paprastas vakumas yra veiksmingas (anot mediku) pagrinde tuo atveju ,jei jis naudojamas kartu su papildomomis stimuliuojamu vietu proceduromis .O tarkim lazeris (kiek man aiskino),tai veikia ne vien oda ir limfa,bet papildomai skaido - skaldo tas sankaupas,jis dar kazkaip ten raumenu tonusa veikia ,bet nepamenu kaip ten kas vyksta.... blush2.gif
Atsakyti
Na stai ir pirmas atsiliepimas is Egles doh.gif Is karto pasakau, kad atostogu ir as neniekinsiu, tas porcijinis maistas tragiskas doh.gif Ir kaip ji galima vadinti dietiniu, tai is viso nesuvokiu. Pietus tokie- barsciai su duona, darzoviu misraine su majonezu (nuo kada majonezas dietinis nezinau), antram neaiskios kilmes kalakutiena su darzovem ir ryziais arba bulviu kose, gerti kisielius tubut is pigiausiu pirktiniu (ir vel nuo kada krakmolas dietinis) ir po obuoliuka. Kiekiai tikrai normalus, bet skonis tai tragedija is viso. Taigi ryt keliausiu i svediska stala biggrin.gif

Personalui ryskiai paciam reikia atostogu, bet gal cia tik siandien taip cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogmile @ 2014 07 10, 15:59)
Taigi ryt keliausiu i svediska stala  biggrin.gif

Teisingas sprendimas, iš švediško stalo tikrai išsirinksite ką valgyti 4u.gif
Atsakyti
Jau vien daržovių/ salotų pasirinkimas ten nemenkas, kasdien būna tiek kepti, tiek garinti mėsos patiekalai, vištiena, žuvis - ko organimas prašys, tą ir duosit.
Bet aš spjaučiau į viską, gerai pailsėčiau, parelaksuočiau, pasismaginčiau, nes svoris, valgant reguliariai tikrai nepriauga ten, o jau namie - ant trumpo tuos lašinius cool.gif
Atsakyti
Jau vakar net nuo vakarienes keliavau padoraus maisto biggrin.gif Siandien personalui vis dar reikia atostogu doh.gif Ne visiems, bet kai kuriems tikrai.
Vakumini lazerini pasileiciau i pilna limfodrenazini, nes neistveriau vakuminio blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif Taip, geda peleda man, nu bet jackau kleckau kaip skaudaaaaaaaa!!!! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogmile @ 2014 07 11, 10:25)
Siandien personalui vis dar reikia atostogu  doh.gif Ne visiems, bet kai kuriems tikrai.

Kam ir kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 07 11, 10:12)
Kam ir kodėl?



Labiausiai tai gydyklu registraturoj sedintiems vyrukui ir moteriskei. Atejus pasikeist laiko, nes nespeju visur, tai net su akiu vartymais ir padusavimais.
Atsakyti
Niekada taip nebūdavo unsure.gif Dvi malonios mergicos sėdėdavo.
Atsakyti