Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

QUOTE(erinijai @ 2014 06 29, 12:41)
o cia tokios visos turtingos supermamos?  g.gif  As tai pasiziuriu kainas ir baisu pasidaro, tokias sumas moket uz nieka. Kainos dideles, paslaugu nulis.

Kodėl jūsų nuomone paslaugų nulis g.gif Kur buvote, kad susidarėte tokią nuomonę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 30 birželio 2014 - 08:41
QUOTE(erinijai @ 2014 06 29, 12:41)
o cia tokios visos turtingos supermamos?  g.gif  As tai pasiziuriu kainas ir baisu pasidaro, tokias sumas moket uz nieka. Kainos dideles, paslaugu nulis.


Zinokite man taipogi visuomet baisu pasidaro kai as pasiziuriu i kainas : parduotuveje,kavineje,kinoteatre,valykloje,servise,pas stomatologe....
Isvada viena: neziurekite i kainas,ziureti ,tik i galutini rezultata.
Jei tarkim po 3 ar 7 dienu praleistu Spa ar sanatorijoje as -darbinis arklys,jauciuosi tiek emociskai ,tiek fiziskai geriau ,ir galiu toliau buti produktyviu darbiniu arkliuku,tai man tu pinigu isties negaila,kad ir kaip sunkiai jie butu uzdirbti ir greitai isleisti.
Tikrai nesijauciu turtinga,del to ,kad galiu sau leisti kokybiskai "pakoreguoti" sveikata ne valstybiniu poilikliniku pagalba.
Atsakyti
Ka tik pasijauciau baisiai turtinga, nes Liepos 10 ir as vaziuoju pailseti visai savaitei i Egle lotuliukas.gif O kas belieka, kai kojos nebelaiko, nugara apie save pamirst neleidzia doh.gif Jau geriau as ta 1000 litu poilsiui isleisiu nei smutkems ar dar kokiems niekalams.

Noriu paklausti buvusiu Egleje ilgesni laika. Vaziuoju pagal savaitine programa, nemazai vandens proceduru. Kaip ten su ranksluosciais? Ar nereikia savo papildomai pasiimti? Kokias proceduras rekomenduotumet pasiimti papildomai?
Atsakyti
QUOTE(Jogmile @ 2014 06 30, 12:50)
Noriu paklausti buvusiu Egleje ilgesni laika. Vaziuoju pagal savaitine programa, nemazai vandens proceduru. Kaip ten su ranksluosciais? Ar nereikia savo papildomai pasiimti? Kokias proceduras rekomenduotumet pasiimti papildomai?


Ranksšluosčiai bus tiek kambaryje, tiek atėjus į procedūras, savo neimkit, nebent papildomai eisit į pirtis ir norėsit pirtyse pasitiesti. O kokią imsit savaitinę programą? Jei programoje bus vertikali vonia, ji bus greičiausiai kas antrą dieną, jei turit su nugara bėdų, tai galit papildomai kitomis dienomis pasiimti (tik sekmadieniais jos nebūna), man ši procedūra būtent Eglėje geriausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2014 06 30, 13:46)
Ranksšluosčiai bus tiek kambaryje, tiek atėjus į procedūras, savo neimkit, nebent papildomai eisit į pirtis ir norėsit pirtyse pasitiesti. O kokią imsit savaitinę programą? Jei programoje bus vertikali vonia, ji bus greičiausiai kas antrą dieną, jei turit su nugara bėdų, tai galit papildomai kitomis dienomis pasiimti (tik sekmadieniais jos nebūna), man ši procedūra būtent Eglėje geriausia 4u.gif



Imsiu norintiems suliekneti, nes daugiausiai ir normaliausios proceduros pasirode. Vertikalios vonios nera, reikes pasiimti papildomai tada.
Atsakyti
QUOTE(Jogmile @ 2014 06 30, 15:09)
Imsiu norintiems suliekneti, nes daugiausiai ir normaliausios proceduros pasirode. Vertikalios vonios nera, reikes pasiimti papildomai tada.

Galit dar apsilankyti haloterapijoje, Žilvino korpuse, pakvėpuosit druskingu oru, atsipalaiduosit mirksiukas.gif
Aš asmeniškai imčiau "Pūdas druskos", nes vertikali vonia, povandeninis masažas, vonia, purvas kas antrą dieną. Yra ir haloterapija (druskų kambarys). Tai labiausiai man patinkančios procedūros. Bet tai tik mano nuomonė. Programoje "Norintiems sulieknėti" šypseną sukėlė pirma procedūra: bėgimas ristele iki gydyklų biggrin.gif
O šiaip laikas greitai prabėgs, nespėsit suktis: pusryčiai, pietūs, vakarienė, procedūros, o kur dar mineralinio vandens gėrimas biuvetėje prieš maitinimą (yra vienkartinės stiklinaitės, galit su savimi neštis tuščią vandens buteliuką, galėsit mineralinio pagerti kambaryje) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2014 07 01, 10:24)
Galit dar apsilankyti haloterapijoje, Žilvino korpuse, pakvėpuosit druskingu oru, atsipalaiduosit mirksiukas.gif
Aš asmeniškai imčiau "Pūdas druskos", nes vertikali vonia, povandeninis masažas, vonia, purvas kas antrą dieną. Yra ir haloterapija (druskų kambarys). Tai labiausiai man patinkančios procedūros. Bet tai tik mano nuomonė. Programoje "Norintiems sulieknėti" šypseną sukėlė pirma procedūra: bėgimas ristele iki gydyklų biggrin.gif
O šiaip laikas greitai prabėgs, nespėsit suktis:  pusryčiai, pietūs, vakarienė, procedūros, o kur dar mineralinio vandens gėrimas biuvetėje prieš maitinimą (yra vienkartinės stiklinaitės, galit su savimi neštis tuščią vandens buteliuką, galėsit mineralinio pagerti kambaryje) rolleyes.gif



As jau primeciau, kad ten tik spet visur, o tas pirmas punktas ir man juokingas biggrin.gif Aciu, zinosiu del mineralinio rolleyes.gif Man labiausiai idomu koks ten bus dietinis maitinimas, nes jei toks kaip ligoninej buna, tai bijau, kad proceduroms jegu galiu pritrukt i savaites pabaiga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogmile @ 2014 07 01, 11:21)
As jau primeciau, kad ten tik spet visur, o tas pirmas punktas ir man juokingas  biggrin.gif Aciu, zinosiu del mineralinio  rolleyes.gif Man labiausiai idomu koks ten bus dietinis maitinimas, nes jei toks kaip ligoninej buna, tai bijau, kad proceduroms jegu galiu pritrukt i savaites pabaiga  lotuliukas.gif

Porcijinis maistas. Draugė gydėsi po stuburo operacijos, pati pasiprašė pas gydytoją dietinio maisto. Ryte varškė, virtas kiaušinis, pietums sriuba, kotletas ar žuvis virta, vakarienei virtinukai. Čia kiek pamenu ką pasakojo. Jei domina galiu užklausti draugės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2014 07 01, 11:43)
Porcijinis maistas. Draugė gydėsi po stuburo operacijos, pati pasiprašė pas gydytoją dietinio maisto. Ryte varškė, virtas kiaušinis, pietums sriuba, kotletas ar žuvis virta, vakarienei virtinukai. Čia kiek pamenu ką pasakojo. Jei domina galiu užklausti draugės 4u.gif



Buciau dekinga, jei paklaustumet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2014 07 01, 11:24)
nespėsit suktis:  pusryčiai, pietūs, vakarienė...

Ujjjj, garsiai cypiu laugh.gif Pas mane smegeninėj tuoj susidėliojo programa lieknėjantiems lotuliukas.gif
QUOTE(grmarti @ 2014 07 01, 12:43)
Porcijinis maistas.

Aš vis tik pasilikčiau prie švediško. Jei mokat nepersivalgyti ir nepirksit papildomai kokių saldūškių ir pan., svoris puikiai kris maitinantis ir ten, dėl maitinimosi rėžimo. Bent jau man griežtos dietos nėra priimtinos, kai valgai ne tai, ką nori, o kas yra ar ką reikia. Tada nutrūksti ir prisiryji dar daugiau visko... ax.gif

QUOTE(Jogmile @ 2014 07 01, 17:55)
Uz svediska turbut reiketu prisimoketi  g.gif 

Ar aš neteisingai supratau, kad važiuojat pagal savaitinę programą? unsure.gif Mokantiems už paslaugas iš savo kišenės, ne su TLK siuntimu, nereikia primokėti, ir taip skriamas švediškas stalas.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 07 01, 17:39)
Ar aš neteisingai supratau, kad važiuojat pagal savaitinę programą? unsure.gif Mokantiems už paslaugas iš savo kišenės, ne su TLK siuntimu, nereikia primokėti, ir taip skriamas švediškas stalas.



Programai lieknejantiems yra skiriamas porcijinis dietinis maitinimas, visiems kitiems-svediskas stalas smile.gif
Atsakyti
Užsisakėme su vyru dvivietį numerį SPA Vilnius SANA viešbutyje. Labai dėkui gurmans už nuoširdžius patarimus, tikrai labai padėjusius apsispręsti 4u.gif

Taip pat labai ačiū visoms čia pasisakančioms - jūsų komentarai buvo labai naudingi 4u.gif Prirašiau viešbučiui pageidavimų dėl lovos ir chalatų mirksiukas.gif Parašysiu, kaip mums seksis. Kažkada labai seniai esu buvusi šioje gydykloje - tada ji dar vadinosi Vilniaus sanatorija smile.gif

Pastaraisiais metais važiuodavome į Eglę ir Eglę+. Pastarajai neturėjau priekaištų išskyrus dėl vieno nepakeisto chalato kambaryje smile.gif Eglėje man nepatiko atstumas iki gydyklų ir vaikščiojimas valgyti per lauką.

Įdomu bus palyginti kaip skirsis maistas Sanoje, nes važiuojam romantiško poilsio smile.gif, tad labai daug procedūrų neplanuojam.
Atsakyti