Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

Tik nesijuokit žinovės smile.gif niekaip nesusigaudau su tais Grand Spa Lietuva viešbučiais. Internetiniame puslapyje apgyvendinimas siūlomas trijuose viešbučiuose Lietuva, Druskininkai ir Dzūkija. Tai kuriame iš jų yra baseinai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2014 06 19, 16:41)
Tik nesijuokit žinovės  smile.gif niekaip nesusigaudau su tais Grand Spa Lietuva viešbučiais. Internetiniame puslapyje apgyvendinimas siūlomas trijuose viešbučiuose Lietuva, Druskininkai ir Dzūkija. Tai kuriame iš jų yra baseinai  g.gif

Baseinai sujungti su Lietuva ir Druskininkai. Is Dzukija jau tektu per lauka eiti. Is Lietuva ir Druskininkai viesbuciu galima koridoriais patekti i baseinus.
Atsakyti
Ačiū Vaka, aiškėja, kadangi man tinkama data laisva tik Dzūkija, gal galite kas pasidalinti atsiliepimais apie šį viešbutį. Ar toli eiti iki baseinų?
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2014 06 19, 19:22)
Ačiū Vaka, aiškėja, kadangi man tinkama data laisva tik Dzūkija, gal galite kas pasidalinti atsiliepimais apie šį viešbutį. Ar toli eiti iki baseinų?

Eiti tikrai netoli, per vidini kiemeli ir viskas. Tiesa atsiliepimu neturiu nes Dzukijoje nesame buve. Mums ten per brangu. Maciau, kad apie 1500 lt uz nakti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2014 06 19, 19:22)
Ačiū Vaka, aiškėja, kadangi man tinkama data laisva tik Dzūkija, gal galite kas pasidalinti atsiliepimais apie šį viešbutį. Ar toli eiti iki baseinų?


Nezinau ar Jusu nemaisau su kita mamyte,bet jei buvote Egleje,tai duotu atveju atstumas yra perpus trumpesnis nuo apartamentu iki parko,nei tarkime Egleje nuo valgyklos iki gydyklu.Gal pades sios foto ,jos darytos is panoraminio restorano.Kur matosi kupolas desineje,tai ten vandens parkas,truputi dar desiniau iejimas i gydyklas,o apartamentai butu kaireje,tik foto nesimato,o per viduriuka tas pastatelis yra mineralinio vandens biuvete..Na realiai gal kokiu pora minuciu eiti reiktu.Siaip ,jei diena grazi,tai visi su chalatukais keliauja i proceduras ir vandens parka per ta kiemeli.

user posted image
user posted image

Ten nedaug tu apartamentu yra ,gal kokiu 20 .Zinau ,kad yra ir dvieju miegamuju apartamentai,bet juose neteko buti.Vieno miegamojo apartamentus galiu trumpai pakomentuoti.Kiek teko buti ,tai visi apartamentai papuole ramiu/svelniu pasteliniu tonu,terasos nemazos,bet siaurokos,jose yra gultai deginimuisi ir staliukai su kreslais.Lovos nemazos,svetaine taipogi gan erdvi ,yra irengta virtuve (nediduke) su visa reikalinga buitine tecnika ir indais,tad maista galite gamintis patys esant norui.Sildymas/saldymas reguliuojamas individualiai,vonios kambaryje yra vonia ir kaip visur reikalingiausios priemones,zinoma chalatai slepetes ir pan...Mes turim ju privilegiju kortele,tai nezinau ar cia del jos ar visiems tokios salygos,bet tarkim kambariui yra paskirtas asmeninis patarnautojas (isties laabai kruopstus ir operatyvus darbuotojai),na tiesiog jiem pasakote ko Jus norite (ekskursiju,bilietu i koncerta,dviraciu trasu,teniso,golfo,vakarienes i kambari ir tt.) ir viskas bus suorganizuota pagal Jusu poreikius.Taipogi nuejus i panoramini restorana tereikia pasakyti,kad Jus is apartamentu ir nereikes laukti staliuko,o paciame parke praeisite be jokiu eiliu ir persirenginesite ne bendroje erdveje.Berods ir i ju kluba galima eiti nemokamai,bet mes niekada nebuvome,tad nezinau kaip ten yra. blush2.gif
Siaip as esu Vilnius Sana myletoja,bet turiu pripazinti,kad sie apartamentai nepalyginamai ir negincijamai daug kartu geresni ,nei Sanoje,bet maitinimas ir proceduros man vienareiksmiskai geresnes Sanoje. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 20 birželio 2014 - 10:49
Ačiū Gurmans, labai labai išsamus ir naudingas jūsų pasisakymas. Druskininkuose būsim pirmą kartą. Renkamės būtent iš Spa Vilnius Sana ir Dzūkija. Kadangi būsum su būriu vaikų, tad linkome link Dzūkijos dėl baseinų, bet jei reikia eiti per lauką, o orai nusimato nekokie vėlgi Spa Vilnius Sana po jūsų pasisakymo įgauna +, nes tuomet galim rinktis baseinus bet kur, kad ir aqua parką thumbup.gif

Dar kartelį ačiū pagelbėjusioms apsispręsti. Pavyko rezervuoti Spa Vilnius Sana šeimyninius apartamentus, net nesitikėjau, kad toks užimtumas Druskininkuose. Jei Gurmans dar prisijungsite (išvykstame ryt) gal galite rekomenduoti keletą procedūrų Spa Vilnius, kaip supratau esate išbandžiusi ne vieną smile.gif

Sveikos, mes jau namuose po trumpų atostogų, noriu padėkoti visoms kas pagelbėjote patarimais, ypač Gurmans, galiu tik patvirtinti maistas Spa Vilnius tikrai nuostabus ir kadangi tema apie Druskininkus negaliu nepasisakyti apie Druskininkų ligoninę. Sukarščiavus vaikui buvome visiškai ramūs, nes jei labai pablogėtų savijauta, žinojome kad visiškai šalia yra ligoninė, kur bus suteikta būtinoji pagalba. Kadangi temperatūra laikėsi aukšta ir kažkiek sumažinti pavykdavo tik porai valandų nuvykome į Druskininkų ligoninę pasikonsultuoti su gydytojais. Atvykome su 2,5 metukų vaiku, kuriam temperatūra siekė 39,7 laipsnius. Gydytoja paklausė plaučius (švarūs), pažiūrėjo gerklytę (truputį paraudusi) sugirdė vaistų nuo temperatūros ir liepė palaukti pusvalandį jei nukris galėsime važiuoti. Žinokite buvau šokiruota. Kraujo tyrimas buvo atliktas tik paprašius ir susimokėjus, nes taip supratau, mums miesto svečiams nemokamas jis neprikluso. Žinau, kad tai netiesa, bet tikrai neturėjau noro šioje situacijoje aiškintis. Štai toks požiūris kurortinio miesto ligoninės į svečius. Atlikus kraujo tyrimą nedelsiant buvo skirti antibiotikai ir vaiko būklė per porą valandų kardinaliai pasikeitė. Tad linkiu viesiems besisvečiuojantiems gero poilsio ir nesusirgti 4u.gif
Atsakyti
Spa Vilnius sana be konkurencijos geriausias viesbutis ir spa centras wub.gif lankomes pora kartu per metus, nera taip daznai, bet jau atejus ziemai - jauciamas porekis ten nuvykti, geresnio poilsio neisivaizduojame tiek dviese, tiek su seima smile.gif spa centras - uzburia nuo pirmo zingsnio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2014 06 24, 11:08)
Sveikos, mes jau namuose po trumpų atostogų, noriu padėkoti visoms kas pagelbėjote patarimais, ypač Gurmans, galiu tik patvirtinti maistas Spa Vilnius tikrai nuostabus ir kadangi tema apie Druskininkus negaliu nepasisakyti apie Druskininkų ligoninę. 


Liudna ,kad Jusu pirmoji viesnage Druskininkuose taip nemaloniai baigesi. 4u.gif
Man automataiskai iskilo klausimas ar Jusu vaikutis nepasigavo roto viruso ?Tiesiog man negalavimas viesbutyje automatiskai asocijuojasi su roto virusu (ar panasia infekcija) .... g.gif
Turint omenyje,kad Jusu vaikutis sirgo ,tikriausiai proceduromis neteko pasinaudoti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2014 06 25, 10:06)
Liudna ,kad Jusu pirmoji viesnage Druskininkuose taip nemaloniai baigesi. 4u.gif
Man automataiskai iskilo klausimas ar Jusu vaikutis nepasigavo roto viruso ?Tiesiog man negalavimas viesbutyje automatiskai asocijuojasi su roto virusu (ar panasia infekcija) .... g.gif
Turint omenyje,kad Jusu vaikutis sirgo ,tikriausiai proceduromis neteko pasinaudoti? unsure.gif

Viskas įvyko beveik pagal planą, tiesiog procedūromis naudojomis pakaitomis su vyru, taip pat padėjo kiti du vaikai, kurie jau dideli (na negalėjau aš atsipalaiduoti iki galo, bet čia smulkmena). Išbandėm beveik visas jūsų rekomenduotas procedūras thumbup.gif Per arfos terapiją buvo apėmęs keistas jausmas, aplinkui kai kas knarkė, o man riedėjo ašaros doh.gif Aišku gaila mažiuko, kad negalėjo pasinaudoti baseino malonumais, sutrumpinom truputį viešnagę, teko atsisakyti pasivaikščiojimų po miestą, na bet sugrįšime dar tikrai. Šiandien mžasis jau jaučiasi gerai dėl laiku paskirto tinkamo gydymo, tik pagalvojau jei tai būtų pirmas vaikas ir neturėčiau patirties kaip elgtis tokioje situacijoje tikriausiai situacija būtų sudėtingesnė, o dėl ko suserga tie mūsų vaikai kitąsyk net sunku suprasti, gal ir ne viešbutis kaltas 4u.gif

QUOTE(gurmans @ 2014 06 25, 10:06)
Man automataiskai iskilo klausimas ar Jusu vaikutis nepasigavo roto viruso ?Tiesiog man negalavimas viesbutyje automatiskai asocijuojasi su roto virusu (ar panasia infekcija) .... g.gif

Ne, kraujo tyrimas parodė bakterinę infekciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2014 06 19, 10:25)
Senai veikianti yra ta Druskininkų gydykla:
http://akvapark.lt/gydykla/



kokie atsiliepimai apie Druskininku gydykla ?
Atsakyti
o cia tokios visos turtingos supermamos? g.gif As tai pasiziuriu kainas ir baisu pasidaro, tokias sumas moket uz nieka. Kainos dideles, paslaugu nulis.
Atsakyti
kiekvienas renkasi pagal savo kisene, galima ir pigiai papramogauti 4u.gif milijonu tikrai nevartom, bet taupom geram, relaksuojanciam poilsiui druskininkuose 4u.gif kitas gal rubu, daiktu, butines technikos prisipirktu, o kai kam svarbiau vidine ir isorine ramybe 4u.gif
Atsakyti