Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

Norėjau ir aš pasidalyti įspūdžiais apie Druskininkus. Atradome juos tik pernai (biškį atsilikę nuo gyvenimo blush2.gif ), nes iki tol tai vykdome tik į akvaparką ir atgal namo.

Pernai vestuvių metinių proga su vyru vykome į Europa Royale hotel - pirkau kuponą per akcijas (liukso kambarys). Nežinau, ar dėl tos akcijos ar kaip, bet gavome kambarį su įdubusia lova (matyt, kažkas išlūžę), tai vyras nusiėmė čiužinį ir miegojo ant žemės (šitą problemą pastebėjom tik naktį, tai jau nėjom niekur aiškintis). Iš karto atvykus pastebėjom, kad dauguma lempučių kambaryje yra perdegę, tačiau šitą reikalą sutvarkė per kelias valandas. Pusryčiai labai įspūdingi nebuvo, bet ir nebuvo blogi. Kas patiko - tai pati viešbučio vieta. Iš tikro daugiausiai laiko leidome vaikščiodami po Druskininkus ir pan., o ne viešbutyje - kažkaip nepaliko tokio didelio įspūdžio jis, tiesiog užsidėjom pliusiuką, kad čia apsilankėm. Daugiau nei su akcijomis, nei be jų nepirkčiau čia nakvynės. Gal per daug tikėjomės. Kambarys, beje, gan aptrintas buvo.

Bet kadangi patys Druskininkai labai patiko, tai po mėnesio važiavom savaitgaliui vėl, šį kartą apsistojome "Saka", tuomet jis visai naujas buvo, labai patiko, lova žyyymiai patogesnė nei tam Royalyje (vyrui su nugara problemos, tai jam itin aktualu buvo). Aišku, čia ne tas lygis, kaip ankstesniame viešbutyje, bet mums buvo artimiau smile.gif Gal tik kiek geresnės garso izoliacijos norėtųsi ir vieta nėra prie pat centro, bet einant pasivaikčioti, nesunkiai galima jį pasiekti.

Iš maitinimo įstaigų, gerą įspūdį paliko Sicilija (naujoji, nors ir senoji nebloga, bet naujoj aplinka mums gražesnė). Kainos nesikandžioja, maistas neblogas, aptarnavimas pasitaikė malonus ir greitas.

Šiemet vėl per vestuvių metines važiuosim į Druskininkus, per booking.com, o ne per kokias akcijas (kad nebūtų kokio prastesnių sąlygų) užsisakiau Grand Spa Lietuva. Žiūrėsim, kaip seksis.

Iki šiol jokių procedūrų neteko išbandyti, kažkaip net laiko nelieka, nes prisigalvojam kitokios veiklos - pasivažinėti su dviračiais, išsimaudyt ežere, išvaikščioti apylinkes ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2014 02 07, 10:47)
Tiek moteris ,tiek vyras-yra is Indijos.
Gal daretes "Shanti-vata-pitta -kapha",nors realiai didzioji ajurvediniu masazu dallis atliekama su gausiu kiekiu aliejaus ,neva virs 3 litru sunaudoja....
O kur Jus matete ,kad po "aliejinio" masazo dusa siulo  blink.gif  blink.gif ?Juk po tokiu masazu aplamai bent 3 valandas rekomenduojama nekontaktuoti su vandeniu ,o i baseina ta diena netgi primygtinai rekomenduojama neiti.
Gaila sugadintu rubu,bet ,juk Jus pati pasirinkote specifini masaza ,ir pati nusprendete neiti su chalatu,tai kuo kaltas spa centras?

Aprašyme nebuvo nei apie aliejaus kiekį, nei apie tai, kad kažkas nerekomenduojama. Tai kokios čia pretenzijos, nereiškiu jokių, tiesiog eilinė gyvenimo kvailystė, kurios nebekartosiu. Iš esmės tokie masažai ne man (atliko puikiai, tik man visai nepatiko..bet čia mano bėda blush2.gif ). Negaliu pakęst kleizonių visokių, tad grįžusi šveičiausi kaip turi būti cool.gif Būčiau žinojus, jog tiek mozos aliejumi, neičiau schmoll.gif Bet dabar žinau ir niekur nesigundysiu.
Centro niekuo ir nekaltinu, papasakojau kaip netikėtą ir sau nel.malonią patirtį.
Taip, pripažįstu, jog pati suklydau su apranga (bet tiesiog esu taip auklėta, kad chalatas tik ant nuogo kūno..kad nuo vonios šiltai būt iki įsliuogimo pas vyrą į lovą biggrin.gif ) ir niekur nevaikštau iš kambario su chalatu..man kažkaip atgrasu pačiai.
Tik keista, jog mato kaip atėjus, žino kokia būsiu ir negali įspėt prieš ar tiesiog atnešt chalatą po, kad savų rūbų nesirengt smile.gif Tuo metu ir paklode apsirišus būčiau bėgus iki dušo cool.gif

Bet labai patiko kiti masažai (ypač vieno vyro atliktas nugaros masažas - nuėmė visą skausmą ir įtampą, nes l.tvirtai masažavo..mėgstu ne paglostymus), arfos terapija
Atsakyti
QUOTE(Little_Miss @ 2014 02 07, 11:19)
Iš maitinimo įstaigų, gerą įspūdį paliko Sicilija (naujoji, nors ir senoji nebloga, bet naujoj aplinka mums gražesnė). Kainos nesikandžioja, maistas neblogas, aptarnavimas pasitaikė malonus ir greitas.


Kas cia per naujoji Sicilija bigsmile.gif ,kurioje ji vietoje? ax.gif

QUOTE(Rasma @ 2014 02 07, 11:32)
Aprašyme nebuvo nei apie aliejaus kiekį, nei apie tai, kad kažkas nerekomenduojama. Tai kokios čia pretenzijos, nereiškiu jokių, tiesiog eilinė gyvenimo kvailystė, kurios nebekartosiu. Iš esmės tokie masažai ne man (atliko puikiai, tik man visai nepatiko..bet čia mano bėda blush2.gif ). Negaliu pakęst kleizonių visokių, tad grįžusi šveičiausi kaip turi būti cool.gif Būčiau žinojus, jog tiek mozos aliejumi, neičiau schmoll.gif  Bet dabar žinau ir niekur nesigundysiu.
Centro niekuo ir nekaltinu, papasakojau kaip netikėtą ir sau nel.malonią patirtį.
Taip, pripažįstu, jog pati suklydau su apranga (bet tiesiog esu taip auklėta, kad chalatas tik ant nuogo kūno..kad nuo vonios šiltai būt iki įsliuogimo pas vyrą į lovą biggrin.gif ) ir niekur nevaikštau iš kambario su chalatu..man kažkaip atgrasu pačiai.
Tik keista, jog mato kaip atėjus, žino kokia būsiu ir negali įspėt prieš ar tiesiog atnešt chalatą po, kad savų rūbų nesirengt smile.gif Tuo metu ir paklode apsirišus būčiau bėgus iki dušo cool.gif

Bet labai patiko kiti masažai (ypač vieno vyro atliktas nugaros masažas - nuėmė visą skausmą ir įtampą, nes l.tvirtai masažavo..mėgstu ne paglostymus),  arfos terapija


smile.gif Apie aliejaus kieki tai as pati po masazo paklausiau,nes nebuvau susidurusi su tokiu aliejaus pertekliu.Ir po masazo susake visa instrukcija kada jau galima maudytis,kada i baseina eiti na ir dar asmeniskai paplepejom,nes man laabai knietejo suzinoti apie tam tikrus Indiskus prieskonius,tai pasinaudojau proga blush2.gif .
Na,Jums tikrai nepasiseke,bet mes irgi esam "nudege " su nezinomais masazais ,tai veliau jau intensyviai skaitydavom aprasyma ir dar rezervacijos metu aiskinuosi kas ir kaip.Pamenu,dar pacioj pradzioj,kai ,tik pradejom i Sana vazineti prie mums aktualiu masazu dar paildomai pasiemes :MB pasieme energetini masaza ,as kazkoki limo,lamo ar panasiai,ne vienas nesigilinom kas ten per masazai ,tiesiog pavadinimai skambejo idomiai,nepazystamai ir tiek...Po masazu abu bambejom be sustojimo :MB skundesi,kad jo per visa valanda praktiskai,net pirstu nepaliete,as verkiau,kad mane pusantros valandos lauze ir kankino kaip ,tik sugebejo.....
Na,man ten daugelis masazu (konkreciu masazistu atliekamu )patinka,bet man labiau prie sirdies svelnus,o jau tu spotinio tipo,tai aplamai negaliu iskenteti,nors jie ir labai teigiamai apibudinami.Tikriausiai todel ir esu hemolimfodrenazinio masazo megeja ir organizmui didele nauda,ir relaksas nerealus,tik reikia ismokti neuzmigti per tas 1.5 valandos,kas man laaabai sudetinga. ax.gif
As taipogi laaaabai megstu arfos terapija,man net "zasiukai "per oda begioja wub.gif .Kazkuri mamyte sake,kad ta arfininke nelabai ten profesionali,bet kai as neturiu ipatingos klausos ,tai man ji laaaaabai graziai groja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2014 02 07, 12:34)
Kas cia per naujoji Sicilija  bigsmile.gif ,kurioje ji vietoje? ax.gif


Senoji Sicilija yra adresu Taikos g. 9 (jei nemaišau, tai kitoj gatvės pusėj nuo Grand Spa Dzūkija viešbučio pastato), o naujoji Čiurlionio g. 56 - žymiai erdvesnė, visai kitokio interjero nei senoji ir meniu šiek tiek skiriasi. Bet manau, kad turėtumėt ją ir taip žinoti, kas lankėsi Druskininkuose smile.gif

Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2014 02 07, 12:34)
Kas cia per naujoji Sicilija  bigsmile.gif ,kurioje ji vietoje? ax.gif


Isejus is Sanos einam link Maximos, o tada siek tiek desiniau. ten lyg vynine anksciau buvo mirksiukas.gif
savininkai tie patys, meniu skiriasi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gurmans @ 2014 02 07, 11:47)
na ,bet gal todel,kad as nemaisau masazisciu/tu,visuomet registruojuosi pas tuos pacius.


brukstelk i az, jei ne paslaptis mirksiukas.gif

Atsakyti
smile.gif O tai pasirodo i Royali gali tekti ir radiatoriu veztis smile.gif.
Laukiu atsiliepimu is Druskininku gydyklos ir akvaparko smile.gif.
O del akciju, mes buvome grand spa su akcija - tai labai nustebino, tiesa sakant smile.gif smile.gif , kad viskas buvo gerai - jokio nemalonaus isskirtinumo nepajutom: ir vyna gavom (kadangi nelabai vartojam- dovanu parvezem:)), ir kambarys - normalus ir visi kiti priedai...
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2014 02 07, 22:36)
Isejus is Sanos einam link Maximos, o tada siek tiek desiniau. ten lyg vynine anksciau buvo mirksiukas.gif
savininkai tie patys, meniu skiriasi biggrin.gif
Papildyta:
brukstelk i az, jei ne paslaptis mirksiukas.gif


Tai ,jei teisingai supratau ,tai ten berods ir anksciau buvo Sicilija (tokia gan pobaise)....
Jei parasytumete konkrecius Jus dominancius masazus,tuomet galeciau Jums parasyti savo megiamu masazisciu/tu pavardes.Nes tam tikras asmuo atlieka ,tik tam tikrus masazus.Tarkim viena masaziste daro tobula hemolimfodrenazini masaza,bet su atpalaiduojanciu jai prastai sekasi,kita daro nuostabu klasikini masaza,bet neduok dieve pas ja darytis hemolimfodrenazini , trecias tobulai atlieka koju masaza,bet nugaros masazo aplamai nedaro...... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 10 vasario 2014 - 12:15
QUOTE(gurmans @ 2014 02 10, 13:13)
Tai ,jei teisingai supratau ,tai ten berods ir anksciau buvo Sicilija (tokia gan pobaise)....
Jei parasytumete konkrecius Jus dominancius masazus,tuomet galeciau Jums parasyti savo megiamu masazisciu/tu pavardes.Nes tam tikras asmuo atlieka ,tik tam tikrus masazus.Tarkim viena masaziste daro tobula hemolimfodrenazini masaza,bet su atpalaiduojanciu jai prastai sekasi,kita daro nuostabu klasikini masaza,bet neduok dieve pas ja darytis hemolimfodrenazini , trecias tobulai atlieka koju masaza,bet nugaros masazo aplamai nedaro...... 4u.gif


na tikrai ne pobaise lotuliukas.gif gal dabar ji atnaujinata? nezinau, mes ja irgi tik si rudeni atradom.
ji prie pat upelio, salia lyg kazkokia suvenyru parde (cia toj pacioj pusej kaip maxima).


del masazu, tai kazkaip tik gale issiaiskinau, kad masazista galima pasirinkti. musu tik paklause, ar nieko pries kad vyras darys biggrin.gif as aisku vyru nebijau, tai man dzin lotuliukas.gif klasikini, atpalaiduojanti ir peciu juostos dare vyrai, tai nu ka as zinau g.gif o va kur moterytes dare pedu masaza ir šiatsu galvos - tai labai patiko biggrin.gif
kas tas hemolimfodrenazinis, tai nezinau, eisiu paskaityti mirksiukas.gif

kadangi tikrai zinau, kad i Sana grisiu dar nekarta, tai ir domiuosiu viskuo, nes man vis knieti isbandyti ka nors nauja. tik tu visu labai egzotisku (na kur palauzo gerai), tai negalima man del stuburo problemu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėnė: 11 vasario 2014 - 18:59
QUOTE(Irėnė @ 2014 02 11, 18:57)
na tikrai ne pobaise lotuliukas.gif gal dabar ji atnaujinata? nezinau, mes ja irgi tik si rudeni atradom.
ji prie pat upelio, salia lyg kazkokia suvenyru parde (cia toj pacioj pusej kaip maxima).
del  masazu, tai kazkaip tik gale issiaiskinau, kad masazista galima pasirinkti. musu tik paklause, ar nieko pries kad vyras darys biggrin.gif as aisku vyru nebijau, tai man dzin lotuliukas.gif klasikini, atpalaiduojanti ir peciu juostos dare vyrai, tai nu ka as zinau g.gif o va kur moterytes dare pedu masaza ir šiatsu galvos - tai labai patiko biggrin.gif
kas tas hemolimfodrenazinis, tai nezinau, eisiu paskaityti mirksiukas.gif

kadangi tikrai zinau, kad i Sana grisiu dar nekarta, tai ir domiuosiu viskuo, nes man vis knieti isbandyti ka nors nauja. tik tu visu labai egzotisku (na kur palauzo gerai), tai negalima man del stuburo problemu.


Na kokia ji dabar tai tikrai nezinau,as cia turejau omenyje,kad anksciau,gal pries kokius ~6 metus buvo pobaise,bet maistas skanus.Velau kazkada i ja buvom uzsuke,bet jau nebedirbo,tad speju,kad tikriausiai siuo metu ji suremontuota.Na reikes apsilankyti. ax.gif
Na man asmeniskai,tai laaabai dziugu,kad jau ir Lietuvoje hemolimfodrenazini masaza galima pasidaryti ,nes pagrinde visur tik limfodrenazini daro.Masazo esme:pasalinti limfos pertekliu is organizmo,tik duotu atveju tai daroma kraujo tekejimo kryptimi.Masazas - laabai svelnus,nes masazuojami pavirsiniai sluoksniai ir laaabai ilgas.Beje poveikis taipogi gan specifinis :laaabai daznai norisi i tualeta,nes organizmas valosi.Netgi ipusejus masazui,jau norisi i tualeta ,bet masaziste vis atsiklausia ar nereikia pertraukos. biggrin.gif Pries masaza paprasykit,kad uzdetu kaukyte akims,nuraminsit akis ir pailsesit nuo sviesos. 4u.gif
PS.po masazo negerkite to Sanos mineralinio vandens,nes jis perdaug stiprus ir organizmui sunku valytis.... ax.gif
Atsakyti
Buvau savaitgaly "Grand SPA Lietuva", labai smagu buvo pirtyse thumbup.gif
Atsakyti
O mes jau metai iš metų praktikuojame viešbutį Aqua. kaip tik rytoj vel vaziuojam smile.gif
Atsakyti
[Turiu klausimą- kas lankėtės Eglėje (ne ėglė+) ar tikrai reikia atstovėti kelis kartus po eilę prie registratūros, ta, prasme siuntinėja iš vieno korpuso į kitą, tvarkantis popierius, nuomotis feną? o valgyklose nešiotis įvairių spalvų talonus, radau atsiliepimuose, kad ten dar nemažai likę sovietinių laikų talonų elementų?
Atsakyti