Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

Neapsisprendziam kur apsistoti:
Norime liukso kambario;
Vykstame su 2m. vaiku, tad reikalingas zaidimu kambarys;
Butu idealu svediskas stalas;
Proceduros po vienu stogu;

Esame buve Spa Sana, liukso kambarys padevetas, kaip jau kazkas sake. Grand SPA buvome pries 3 metus, labai nemaloniai aptarnavo, gavome uzlieta kambari, taigi ten nebenorim. Galvojau apie Egle plius g.gif Gal dar kokiu variantu? Ar Eglej plius labai jau "sanatoriska" atmosfera?
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2014 02 04, 01:30)
Esame buve Spa Sana, liukso kambarys padevetas, kaip jau kazkas sake. Grand SPA buvome pries 3 metus, labai nemaloniai aptarnavo, gavome uzlieta kambari, taigi ten nebenorim. Galvojau apie Egle plius  g.gif Gal dar kokiu variantu? Ar Eglej plius labai jau "sanatoriska" atmosfera?


Pries kiek laiko Jus buvote Sanoje?Nes liuksai pernai buvo intensyviai remontuojami,tik juose kiek zinau su mazais vaikais aplamai neapgyvendina (kodel taip yra nezinau).
Jei norite katik suremontuoto kambario ,tai rinkites mini apartamentus,mes buvom gruodzio pabaigoje,tai lagaminus nesantis vyriskis sake,kad ,tik uzvakar baldus atveze ,neva mes pirmieji po remonto apsistojome. Na tikrai viskas svaru ir nauja buvo.
Kodel Jus sutikote apsistoti uzlietame kabmaryje blink.gif ?
Egleje + kambariai (liuksai) tikrai neprimena sanatorijos,kambariai tvarkingi baldai dar nesusideveja,yra indai ,virdulys,du televizoriai (tiek svetaineje,tiek miegamajame,)wifi veikia palyginti gerai (netgi vakarais),vonios kambariai taipogi nesuspausti,kiek teko buti tai visuose buvo vonia (ne duso kabina).Mb vienas is privalumu yra ju baseinas,galima bent kazkiek paplaukioti,nors man asmeniskai gali buti ir perpus trumpesnis.Na maitinimo su Sana tai zinoma nepalyginsi.... 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2014 02 04, 01:30)
Galvojau apie Egle plius  g.gif Gal dar kokiu variantu? Ar Eglej plius labai jau "sanatoriska" atmosfera?

Eglė+ į žaidimų kambarį reikia eiti per lauką (ir antra - vaiko palikimą prašė pagrįsti tėvelių procedūromis, šiaip sau pažaisti kažkodėl nepriėmė g.gif Kodėl - neatsimenu).
Atmosfera pačioje Eglė+ nėra labai sanatoriška, tačiau valgyt einama tikrai į sanatorišką korpusą, žmonių atvykusių reabilitacijai neišvengsit (jei aktualu). Maistas man buvo toks gana šiaip sau..nelabai blogas, bet su SPA Sana nelyginčiau niekaip. Švediškas stalas.
Liuksas buvo normalus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gurmans @ 2014 02 04, 08:43)
Pries kiek laiko Jus buvote Sanoje?Nes  liuksai pernai buvo intensyviai remontuojami,tik juose kiek zinau su mazais vaikais aplamai neapgyvendina

Keista..
Aš buvau pernai gegužę, tai buvo gerai padrožtas ir plius - nel.švarus. Ypatingai patiko pariedėjus vaiko žaislui po sofute rasti kažkokius dulkių kutulus, po užuolaida prie radiatoriaus - kažkieno numintas susiraičiusias nuo senumo vienkartines šlepetes, ant lubų - uodų likučius.
Dėl politikos su vaikais - nežinau. Čia jau jų pasirinkimas, apgyvendina ar ne.
Gal vėliau remontavo ir po remonto nebeįleidžia, kad vaikai nenusiaubtų (bet čia tėvų problema išties, jog leidžia elgtis bet kaip).
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 04, 09:14)
Keista..
Aš buvau pernai gegužę, tai buvo gerai padrožtas ir plius - nel.švarus. Ypatingai patiko pariedėjus vaiko žaislui po sofute rasti kažkokius dulkių kutulus, po užuolaida prie radiatoriaus - kažkieno numintas susiraičiusias nuo senumo vienkartines šlepetes, ant lubų - uodų likučius.
Dėl politikos su vaikais - nežinau. Čia jau jų pasirinkimas, apgyvendina ar ne.
Gal vėliau remontavo ir po remonto nebeįleidžia, kad vaikai nenusiaubtų (bet čia tėvų problema išties, jog leidžia elgtis bet kaip).


Pernai vasara kiek teko ten buti visuomet kabedavo ispejimas-atsiprasymas del vykstanciu remonto darbu ir galimo triuksmo (ieinant i tuos koridorius kur jau kabmariai).Kai rugsejui (berods) rezervavomes kambari (liuksa),prasiau naujai suremontuoto,atrase, kad jie beveik visi jau atnaujinti,ir tikrai gavome nauja salyginai grazu,tvarkinaga kambariuka.
Na,niekada neteko rasti tokios betvarkes kambariuose,apie kokia Jus parasete,bet jei rasciau ,tai tikrai netyleciau,ir reikaliauciau arba pakeisti kambari arba ji tuctuojau isvalyti kaip pridera,juk pinigus mokam tikrai didelius,ir tikrai ne uz tai,kad gyventi apsnerkstame kambaryje..... doh.gif
As dazniausiai pretenziju turiu chalatams,tad pastaruoju metu derinant proceduras visuomet pabreziu,kad paliktu naujus konkretaus dydzio chalatus.Na tikrai nemalonu eiti i proceduras su chalatu kai is paskos nudriske siulai velkasi ir guzulu kaip ant kaledines eglutes zaisliuku prikibe....
O siaip jiems priekaistu nelabai turiu,juolab,kad viska eina ganetinai greitai koreguoti..... ax.gif
Atsakyti
Ne į temą, bet gal kuri turite patirties su Palangos sanatorijomis? Svarstom pabandyt variantą, bet bijom staigmenų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2014 02 04, 09:43)
Pries kiek laiko Jus buvote Sanoje?

Buvome vasara, radau, kad buvome apsistoje siuose http://druskininkai....tamentai-suite/ tai Sofa svetainej sulieta, demeta, kilimai baisus, vonioj velgi kazkas ne taip buvo.
Kad Eglej plius i zaidimu kambari reikia per lauka, tai minusas.
Grand spa buvome apsistoje Valentino diena, jei neklystu ir neturejo kambariu, kad pakeisti.
Tiesa, isgirtame Europa royale mus norejo apgyvendinti kambaryje kur 16 laipsniu (papildomas kondicionieriaus sildymas neveike), tada pakeite i kita kambari, kuriame 14 laipsniu ir siule dar i 3 kambari keisti, bet jau atsisakem doh.gif cia pernai ankstyva pavasari.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2014 02 04, 11:03)
Buvome vasara, radau, kad buvome apsistoje siuose http://druskininkai....tamentai-suite/ tai Sofa svetainej sulieta, demeta, kilimai baisus, vonioj velgi kazkas ne taip buvo.
Kad Eglej plius i zaidimu kambari reikia per lauka, tai minusas.
Grand spa buvome apsistoje Valentino diena, jei neklystu ir neturejo kambariu, kad pakeisti.
Tiesa, isgirtame Europa royale mus norejo apgyvendinti kambaryje kur 16 laipsniu (papildomas kondicionieriaus sildymas neveike), tada pakeite i kita kambari, kuriame 14 laipsniu ir siule dar i 3 kambari keisti, bet jau atsisakem  doh.gif cia pernai ankstyva pavasari.


Aha,dabar jau aiskiau,cia-ne liukso kambariai. 4u.gif
Jetuleliau,man tas su tarybine roze tai-siaubingai nemalonus,ir jau pora kartu mums jis atiteko,bet nesiryzom jame apsistoti.Kas blaogiausia,kad po kazkokiu nesusipratimu kilusiu is sveciu nebeleidzia pasirinkti tu kambariu tematikos,neva koks papuola i toki ir apgyvendina.
Apie Europa Royale negaliu nieko pakomentuoti,nes neteko ten lankytis,bet atsiliepimai labiai priestaringi vieni kitiems : nuo masiniu apsinuodijimu iki tobulo savaitgalio,ir suprask kaip nori.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 04 vasario 2014 - 11:21
QUOTE(gurmans @ 2014 02 04, 12:17)
Aha,dabar jau aiskiau,cia-ne liukso kambariai. 4u.gif
Jetuleliau,man tas su tarybine roze tai-siaubingai nemalonus,ir jau pora kartu mums jis atiteko,bet nesiryzom jame apsistoti.Kas blaogiausia,kad po kazkokiu nesusipratimu kilusiu is sveciu nebeleidzia pasirinkti tu kambariu tematikos,neva koks papuola i toki ir apgyvendina.
Apie Europa Royale negaliu nieko pakomentuoti,nes neteko ten lankytis,bet atsiliepimai labiai priestaringi vieni kitiems : nuo  masiniu apsinuodijimu iki tobulo savaitgalio,ir suprask kaip nori.....

Siaip ar taip, tie kambariai vieni brangiausiu. Man atrodo mums teko Pukas, kitu neteko matyti. Tiesa, proceduromis cia irgi teko nusivilti - pvz man baige masaza, as dar guliu ant stalo, o ponia masaziste man uz galvos plauna savo bliudelius, barskina kazka, sako, kai busit pasiruosusi, galite eiti, tai kiek as ten gulesiu, kai ji savo uki tvarko doh.gif Neisejo net kai apsirenginejau.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2014 02 04, 11:03)
Buvome vasara, radau, kad buvome apsistoje siuose http://druskininkai....tamentai-suite/

Mes tokiuose pačiuose buvom, tik 5 aukšte - pumpurai, vadinasi. Bet pan.iš aprašymo. Sofa tokia išgulėtom spyruoklėm, kad paskaudo šonus pernakt ir atsiguliau ant žemės doh.gif
Labai šiaip sau. Nėra jau į ką keisti atvykus..viso labo 7 apartamentai ir užimti.

QUOTE(gurmans @ 2014 02 04, 11:17)
Aha,dabar jau aiskiau,cia-ne liukso kambariai. 4u.gif

Apartamentai kaip ir turėtų būti atitinkamai geresni už liuksą, nes ir brangesni, ir 2 kambariai, ir plotas kitas 4u.gif

QUOTE(Extraordinary @ 2014 02 04, 12:44)
Siaip ar taip, tie kambariai vieni brangiausiu. Man atrodo mums teko Pukas, kitu neteko matyti. Tiesa, proceduromis cia irgi teko nusivilti - pvz man baige masaza, as dar guliu ant stalo, o ponia masaziste man uz galvos plauna savo bliudelius, barskina kazka, sako, kai busit pasiruosusi, galite eiti, tai kiek as ten gulesiu, kai ji savo uki tvarko  doh.gif Neisejo net kai apsirenginejau.

Mums Pumpuras, bet būtumėt pan.pamatę ax.gif
Viskas aišku l.komerciška. Su procedūrom tas pats drinks_cheers.gif

Bet juokingiausia buvo ajurvedjnis doh.gif Daro moteris iš Indijos turbūt..supylė beveik litrą aliejaus ant galvos, antrątiek ant kūno..apsirengt nesugraibau, teka aliejus upėm, o nusipraust po dušu nulis galimybių. Aš su chalatais neturiu mados vaikščiot, ėjau apsirengusi su timpėm ir ilga tunika, bet l.nepigia..žiauru..atskalbt sudėtinga cool.gif Įlipau į liftą, važiuoju viena, "tarpinėj stotelėj" sustojo, atsidarė durys ir žmonės net loštelėjo iš netikėtumo..sakau po procedūrų, atsiprašau..jūs įsivaizduojat vaizdą? Plaukai, veidas..gausiai gausiI aliejaus doh.gif Rūbai riebalų dėmėm...
Bent perspėtų. Ar duotų chalatą, pamatę kaip atėjau..po to į kitą ėjau su chalatu, tai manot pakeitė? Su tuo pačiu iki išvažiavimo ir likau. Nebesivilkdavau tiesiog..
Gerai (kiek g.b.), bet galėtų ir pasistengt dar geriau. Rusams gal įprasta pinigais taškytis ir visur su aliejuotais chalatais eit ax.gif

Eglėj+ buvo nesklandumas irgi..mane pamiršo purvo įvyniojimuose. Aš prisnūdau ir pajutau, kad l.bloga..žvilgt į laikrodį, liejas viskas..o siaube...atgulėjau už kelis žmones. Labai pykino, svaigo galva, pradėjau kviesti kažką, kas padėtų išsivyniot lauk..nieko. Šiaip ne taip išsimuisčiau, išlipau, į vėsesnį dušą įlindau...atbėgo moterėlė, atsiprašė, kad užmiršo doh.gif , bet aš vos parėjau į kambarį doh.gif Pirmąsyk man taip per visą istoriją..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 04, 15:30)
Mes tokiuose pačiuose buvom, tik 5 aukšte - pumpurai, vadinasi.

Tai vat, man labai slykstu, kai randi svetimu tapkiu, o jau sofas ir kilimus tai tikrai galima isplauti reguliariai.

Jusu patirtis "smagi" su masazais biggrin.gif Del purvo vonios, tai ne juokas, gali ir nuaplti.

Tai vat ir nezinau kur cia apsistojus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extraordinary: 04 vasario 2014 - 15:22
Na, butent dabar esu Spa Sana rolleyes.gif , gyvenu liukse su balkonu, gyvenam nuo penktadienio, tai kol kas jokiu pretenziju tikrai neturiu. Kambarys dvigubas, t.y. svetaine su miegamuoju, suremontuotas, baldai tikrai nauji, kambarine dirba kaip priklauso, su chalatais irgi be problemu, kiekvienas dabar kazkodel turim net po du biggrin.gif .
Vaziuojam cia jau trecia ziema, tai ka galiu pasakyti- gyvenimo salygos, maistas, proceduros, personalas- 10 balu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 04, 14:30)
Bet juokingiausia buvo ajurvedjnis doh.gif Daro moteris iš Indijos turbūt..supylė beveik litrą aliejaus ant galvos, antrątiek ant kūno..apsirengt nesugraibau, teka aliejus upėm, o nusipraust po dušu nulis galimybių. Aš su chalatais neturiu mados vaikščiot, ėjau apsirengusi su timpėm ir ilga tunika, bet l.nepigia..žiauru..atskalbt sudėtinga cool.gif


Tiek moteris ,tiek vyras-yra is Indijos.
Gal daretes "Shanti-vata-pitta -kapha",nors realiai didzioji ajurvediniu masazu dallis atliekama su gausiu kiekiu aliejaus ,neva virs 3 litru sunaudoja....
O kur Jus matete ,kad po "aliejinio" masazo dusa siulo blink.gif blink.gif ?Juk po tokiu masazu aplamai bent 3 valandas rekomenduojama nekontaktuoti su vandeniu ,o i baseina ta diena netgi primygtinai rekomenduojama neiti.
Gaila sugadintu rubu,bet ,juk Jus pati pasirinkote specifini masaza ,ir pati nusprendete neiti su chalatu,tai kuo kaltas spa centras?
Pirmaji karta ,kai gryzinejau is tokio masazo,taipogi turejau problemu,nes naudojau savo odines slepetes,bet pretenziju niekam nereiskiu,nes tai yra mano pacios zioplumas ,jog paskaicius masazo aprasyma nesuvokiau,kad ciuozinesiu eidama su tokiom slepetem. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Extraordinary @ 2014 02 04, 12:44)
Siaip ar taip, tie kambariai vieni brangiausiu. Man atrodo mums teko Pukas, kitu neteko matyti. Tiesa, proceduromis cia irgi teko nusivilti - pvz man baige masaza, as dar guliu ant stalo, o ponia masaziste man uz galvos plauna savo bliudelius, barskina kazka, sako, kai busit pasiruosusi, galite eiti, tai kiek as ten gulesiu, kai ji savo uki tvarko  doh.gif Neisejo net kai apsirenginejau.


O Jus bent pareiskete pretenzijas del tokio elgesio?Nes ta moteriske dar 100 metu savo uki tvarkys ir tvarkys.....
Sanoje,man dar tokiu tvarkymu patirti neteko,visuomet po masazu masaziste apkloja ir isejus laukia prie duru kol pagulesiu ir apsirengsiu,veliau nuveda i poilsio kambariuka padaro arbateles ir dingsta (na ,bet gal todel,kad as nemaisau masazisciu/tu,visuomet registruojuosi pas tuos pacius.
Bet puikiai suprantu Jusu nusivylima,nes kitoje sanatorijoje esu patyrusi kurkas baisesni ukininkavima,kai i masazo kabineta prieina pasaliniu zmoniu ir aptarineja sviesto ipatumus o paprasius ,kad jie iseitu masaziste atsako :"Tsssss nusiraminkit,atsipalaiduokit...." doh.gif
Atsakyti