Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

QUOTE(donnabona @ 2013 11 13, 12:50)
Grand Spa Lietuva mes jau kelis kartus isvykome veliau, apie 16val. Primoketi nereikejo. Tik mes ryte pasiteiraudavome ar yra tokia galimybe.


Mes taipogi visuomet isnaudojam sia paslauga.Tik jei rezervuoji isanksto (rezervuojant kambari),tai automatiskai sis pratesimas tampa mokama paslauga,o jei paciame viesbutyje is vakaro sutari apie velyva isvykima -tuomet nieko moketi papildomai nereikia. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 15 lapkričio 2013 - 09:44
Turiu prasyma blush2.gif kas esat buve Spa Sana Druskininkuose, gal galit papasakoti apie proceduras? ka rinkotes, kas patiko, nepatiko ir panasiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2013 11 21, 22:59)
Turiu prasyma blush2.gif kas esat buve Spa Sana Druskininkuose, gal galit papasakoti apie proceduras? ka rinkotes, kas patiko, nepatiko ir panasiai mirksiukas.gif


Trumpai apibūdinsiu, kas man patiko, kas nelabai, tačiau netaikau į absoliučią tiesą ir mano nuomonė subjektyvi smile.gif
Beje įmonės tinklapyje atsistojus ant kiekvienos procedūros yra ne tik pačios procedūros aprašymas, bet ir kai kurių sudėtinių jos dalių išsamus aprašymas.

Taigi:
Iš vandens procedūrų man patiko mineralinės vaistažolių vonios „Stiprybė”, „Atsparumas” ir kt., nelabai patiko medaus vonia (nes be masažo, paprasta vonia su šaukštu medaus), taip pat bandėm su vyru atpalaiduojančią oligomer vonią dviems (patalpa graži, imtymi, tačiau mes ten visą laiką prasijuokėm, tad sveikatingumo atžvilgiu poveikis lygus 0, geriau po vieną sveikatintis).
Iš autorinių procedūrų esu bandžiusi masažą būsimoms mamytėms. Tai kažkas nerealaus, baisiai patiko, kvapai, muzika ir pats masažas. Taip pat gintaro-aroma terapija išbandžiau, bet man neturinčiai rimtesnių sveikatos sutrikimų ten nelabai. Žinau apie gintaro gydomąjį poveikį, tačiau išgulėti ten 1 valandą ant kietų gintaru praturtintų gultų man pakankamai sunku ir nuobodu.
Esu bandžiusi procedūrą ant šildomo hamamo "Spanguolių malonumas". duočiau 8 balus iš 10, nes kitur esu buvusi ir geriau, tačiau vien įdomu nueiti į tą atskirą zoną, kur atliekama ši procedūra. Gražu smile.gif
Veido procedūros be išimties man visos labai labai patiko. Bandžiau: bandomoji procedūra veidui (pasirinktinai), intensyviai drėkinanti veido odos procedūra, veido priežiūros procedūra pagal Jūsų odos tipą ir dar kažkurią, bet nepamenu.
Išbandyti masažai taip pat labai patiko: ajurvedinis galvos, kaklo ir pečių masažas, Atpalaiduojantis nugaros masažas, atpalaiduojantis viso kūno masažas, povandeninis masažas
Patinka druskų kambarys bei kartais užsidedu parafiną rankoms.
Atsakyti
O spa Vilnius sana nera grupiniu treniruociu savaitgaliais? Tik treniruokliu saleje nemokamai priklauso? ax.gif
Atsakyti
Gavau laiskeli,kad nuo vasario vel keiciasi Sanos paketu sudetis.Jei uzsakinejate poilsi nuo vasario,tai proceduros ieinancios i dabartinius pakeitus bus automatiskai pakeistos i proceduras ieinancias i naujuju paketu sudeti. 4u.gif
Atsakyti
Parašykite, prašau, kur Druskininkuose skaniai pavalgyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2013 12 11, 11:30)
Parašykite, prašau, kur Druskininkuose skaniai pavalgyti smile.gif


4u.gif
http://maistodiletan...zingsnis-i.html
Atsakyti
o su vaikais ten priima?
Atsakyti
QUOTE(ramile @ 2013 12 30, 15:41)
o su vaikais ten priima?

Be abejo smile.gif Būna, net visai mažiulius tėveliai nešiojasi. Kol vienas procedūrinasi, kitas pabūna su vaiku, valgyt visi į švedišką eina, pasivaikščioti, ančių, gulbių šert, į baseiną kartu. Vaikai iki 3 metų viename kambaryje su tėvais gyvena ir maitinasi nemokamai, 3-7 metų vaikams taikoma 70% nuolaida, 7-16 metų - 50%. Tik gydymo paslaugos jiems neįskaičiuotos, bet jei didesnis vaikiukas, galit kokį masažą ar balto purvo vonią nupirkt :-)
Atsakyti
Sveikos, kur Druskininkuose patogu apsistoti su mazyliu, gal turite rekomendaciju? smile.gif lauksiu.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2013 11 15, 09:19)
Na ką, jei tikėti tuo kas rašoma, tai SPA Vilnius vėl pirmauja. Ne veltui, neskaitant ne ypač prabangių kambarių ir neypač didelio baseino, man ten baisiai patinka smile.gif http://sana.spa-viln...ausiu-spa-2013/

2013 m. lapkričio 10 d. Maskvoje vykusiame Tarptautinės premijos „Perfect SPA 2013“ finale, kuriame buvo įvertinti geriausi SPA Rytų Europoje, „SPA Vilnius“ buvo pripažintas tobulu SPA centru  (Perfect SPA 2013).


Druskininku Sanoje eksponuojami visi iapdovanojimai,vadinasi reklaminiu straipsniu sykart tiketi galima. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 06 sausio 2014 - 09:40
labas,
uzsisakem liukso tipo kambari Druskininku Egles sanatorijoje, klausimas ar reikia pasiimti ranksluoscius savo? ar duoda chalatus ir pan.?
Atsakyti