Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip panaikinti temą?

Labas rytas, beveik tuo paciu metu buvo sukurtos dvi naujos temos apie rukyma, gal galetumet manaja istrinti? ax.gif http://www.supermama...howtopic=264344 Aciu 4u.gif Telepatija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(applebee @ 2008 01 03, 09:09)
Labas rytas, beveik tuo paciu metu buvo sukurtos dvi naujos temos apie rukyma, gal galetumet manaja istrinti? ax.gif http://www.supermama...howtopic=264344 Aciu 4u.gif Telepatija lotuliukas.gif

Ištrinta.
Atsakyti
sveiki,
ar galite istrinti mano tema is "religija ir ezoterika" (uzkalbejimai nuo narkotiku ir kitu blogybiu), kadangi esu naujoke, ir nezinojau kad tarkim mano pazystami gali rasti mano temas ir jas perskaityti, o ten per dar esu parasiusi apie savo seima.
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimulka @ 2008 01 17, 14:13)
sveiki,
ar galite istrinti mano tema is "religija ir ezoterika" (uzkalbejimai nuo narkotiku ir kitu blogybiu), kadangi esu naujoke, ir nezinojau kad tarkim mano pazystami gali rasti mano temas ir jas perskaityti, o ten per dar esu parasiusi apie savo seima.
aciu 4u.gif

O ką daryt su kitais narių pasisakymais? g.gif Jie neprašė trint....
Atsakyti
Gal galėtumėt ištrinti mano temą? Seniai niekas nerašo, ir niekam ji neįdomi.
http://www.supermama...?...127920&st=0
Būčiau labai dėkinga. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 01 17, 22:14)
O ką daryt su kitais narių pasisakymais? g.gif Jie neprašė trint....

nemanau kad jie pastebes kad jos jau nebera smile.gif labai prasau, aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimulka @ 2008 01 18, 09:59)
nemanau kad jie pastebes kad jos jau nebera smile.gif labai prasau, aciu smile.gif

Pastebėjom. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2008 01 18, 19:21)
Pastebėjom. mirksiukas.gif

Ir as ieskojau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deimulka @ 2008 01 18, 07:59)
nemanau kad jie pastebes kad jos jau nebera smile.gif labai prasau, aciu smile.gif

Taip nepastebėjom, jei ta tema nebūtų buvus aktyvi, kaži ar kas būtų prašę trint. O kiek pašlavus temikę visai galima ir palikt - ne visi ir ne viską į šiukšliadėžę norėjo kalbėt. dry.gif
Galvojau moderatorių sprendimas, nes įvertino kaip netinkamą (ką net labai suprasčiau), o pasirodo...

Pamirškit jūs tuos temų trynimus pagal to kas atidaro "užsakymus", jei joje yra ir kitų narių pasisakymų - arba kas atidarinėja aptidarinėkit temas su prierašu "tema laikina, paskui prašysiu kad ištrintų". Tai ir prašykit tai kas jūsų trint - jūsų žinutes, o ne visą temą dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feličitavas_tarakonas: 18 sausio 2008 - 20:22
O aš manau, kad kaip ir gyvenime, forume taip pat pravartu prieš rašant pagalvoti. Tada ir trinti nereikės, ir alkūnių graužtis kad kažkas kažką užsekė, ir kitus į keblią padėtį statyti.
Manau, trinti žmonių pasisakymus, kai šie atitinka temą ir forumo taisykles, yra neetiška
Atsakyti
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 01 18, 22:16)
Taip nepastebėjom, jei ta tema nebūtų buvus aktyvi, kaži ar kas būtų prašę trint. O kiek pašlavus temikę visai galima ir palikt - ne visi ir ne viską į šiukšliadėžę norėjo kalbėt. dry.gif
Galvojau moderatorių sprendimas, nes įvertino kaip netinkamą (ką net labai suprasčiau), o pasirodo...

Pamirškit jūs tuos temų trynimus pagal to kas atidaro "užsakymus", jei joje yra ir kitų narių pasisakymų - arba kas atidarinėja aptidarinėkit temas su prierašu "tema laikina, paskui prašysiu kad ištrintų". Tai ir prašykit tai kas jūsų trint - jūsų žinutes, o ne visą temą  dry.gif

Mielosios,
kaip ir rasiau, esu naujoke supermamose, tad nezinojau kad mano draugai ar pazystami gali susekti mano temas. o kai jau suzinojau tad ir nusprendziau kad nenoriu kad visi pazystamai zinotu kas pas mane seimoje darosi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tai jeigu jos taip truksta, tai pirmyn, sukurkit tokia pacia wink.gif
o as kita kart pries kurdama jau tikrai zinosi, ka galima rasyti o ko ne.
Atsakyti
Taip? Vėl susikuriam, antrąkart kartojam kas jau buvo išdėstyta, mąstom, rašom, kad vėl kuriai susiprotėjus, kad ją susekt gali užeis noras vėl "savo" temą ištrint?
Nu paskubėjai tai paskubėjai, tai ir prašyk, kad tik tavo žinutes trintų, o ne visą temą, su visomis ir ne tavo žinutėmis, kurios pagal tavo "užsakymą" (net neperspėjus ten rašiusių) atsirado tiesiog šiukšliadėžėje ... mellow.gif -
Ir dar tas teiginys - "niekas nepastebės" kai tema aktyvi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feličitavas_tarakonas: 20 sausio 2008 - 19:37