Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip panaikinti temą?

Tiesiog nežinojau kuriam moderatoriui galima rašyti, bet kadangi atsiliepė Auges, tai jei nesupyksi tai pačios ir paprašysiu pagalbos.

Dėkui 4u.gif

Rašau až
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 10 24, 08:29)


O kaip skelbimu lentoje istrinti pasirinktas zinutes? Man raso jog as neturiu teises atlikti sia funkcija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2006 10 29, 09:43)
Man raso jog as neturiu teises atlikti sia funkcija  unsure.gif

Jei neturi teisės, vadinasi, neturi teisės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2006 10 29, 10:43)
O kaip skelbimu lentoje istrinti pasirinktas zinutes? Man raso jog as neturiu teises atlikti sia funkcija  unsure.gif

Kaip ištrinti skelbimą?
Atsakyti
ar kas nors galit iš skyrelio Kai įsimaišo trečias ištrint mano temą Reikia gyvenimiškos patirties
labai ačiū
nebenoriu kad ji būtų matoma visiems
pati ištrinti nemoku
beja nežinau kas to skyrelio moderatorė
todėl negaliu jos paprašyt
Atsakyti
QUOTE(Linsiuke @ 2007 01 28, 19:47)
ar kas nors galit iš skyrelio Kai įsimaišo trečias ištrint mano temą Reikia gyvenimiškos patirties
labai ačiū
nebenoriu kad ji būtų matoma visiems
pati ištrinti nemoku
beja nežinau kas to skyrelio moderatorė
todėl negaliu jos paprašyt



QUOTE(Patieška @ 2006 08 16, 16:20)
Temos "kaip skelbimai" turi būti užvedamos "skelbimų lentoje". Ten, kai tema tampa nereikalinga, narys ją gali ištrinti pats. Kituose skyreliuose taip nedaroma, nes temos užvedamos ne "kaip skelbimai", o kaip kažkuriuo požiūriu įdomios ar galinčios būti aktualios ir kitiems forumo nariams (ar tema "užkabina" rodo kitų narių pasisakymai), o ne tik temos kūrėjui. Jos yra netrinamos (jei jose yra ir kitų narių pasisakymų), nes kiti nariai lyg ir neprašė ištrinti jų žinučių, na o temos autorius apie tai nesprendžia vien todėl, kad jis temos autorius (išskyrus "skelbimuose") . smile.gif Geriausiu atveju galima pakoreguoti jų pavadinimą, nes minėtame skyrelyje "Kaunas , partizanų galas" ir pan. lyg ir nelabai tinka.

Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2006 10 29, 11:18)
Jei neturi teisės, vadinasi, neturi teisės  mirksiukas.gif



Aciu uz atsakyma doh.gif Zmogus parase, kad nori istrinti, bet neturi teises. Ka daryt tokiu atveju? Netrinti? O kodel atsiranda tokie nesamoningi uzrasai, jei tai SKELBIMAS? g.gif
Atsakyti
SOS! Bukit geri, istrinkit kas galit mano paskelbta tema Vairavimo egzaminas 6d., tokia jau anksciau paskelbta merginu 4u.gif , is anksto dekoju!!!!!
Atsakyti
QUOTE(zossia @ 2007 08 18, 22:07)
SOS! Bukit geri, istrinkit kas galit mano paskelbta tema Vairavimo egzaminas 6d., tokia jau anksciau paskelbta merginu  4u.gif , is anksto dekoju!!!!!

Jau smile.gif
Atsakyti
O gal tada galima padaryti taip, kad uzejes zmogus ant mano profilio negaletu paziureti mano paskelbtu temu? nes sudedam ten daug info apie savo gyvenima, o kartais nica suzino zmogus, kur visai nenoretumem kad skaitynetu apie mus.ar imanoma kazka padaryti nes man butent taip ir nutiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamulytia @ 2007 08 22, 08:12)
O gal tada galima padaryti taip, kad uzejes zmogus ant mano profilio negaletu paziureti mano paskelbtu temu? nes sudedam ten daug info apie savo gyvenima, o kartais nica suzino zmogus, kur visai nenoretumem kad skaitynetu apie mus.ar imanoma kazka padaryti nes man butent taip ir nutiko  doh.gif

Čia forume jau standartiškai nustatyta, kad galėtų pažiūrėt rolleyes.gif Galiu tik tiek nuramint, kad naujokai ir neprisiregistravę negali pažiūrėt wink.gif


P.s. šiaip tai apie tai yra atskira tema wink.gif

Funkcija "Rasti nario žinutes"
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 10 12, 08:15)
Nerandu tavo temos g.gif

gal galetumet ir mano tema istrint tarp musu mergaiciu Manjakinė depresija, kur iseitis? kaip padeti tokiam zmogui?
cia istiesu perdaug informacijos prirasiau, dabar gailiuosi ir bijau pasekmiu. labai prasau verysad.gif
Atsakyti