Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip panaikinti temą?

Sveiki,
Būčiau labai dėkinga, jei ištrintumėte mano paskelbtą temą "Vairavimo mokyklos Kretingoje", paskelbtą 2008 10 22

Ačiū
Atsakyti
Sveiki,

prašau ištrinti visas mano temas.

Ačiū
Atsakyti
Jau.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 10 12, 11:15)
Nerandu tavo temos g.gif

labukas ar galite istrinti tema 4 menesiukas,neiseina per moderatoriu nes kiti dalyviai jau pasirase
Atsakyti
QUOTE(rrrituliukas @ 2008 11 07, 01:19)
labukas ar galite istrinti tema 4 menesiukas,neiseina per moderatoriu nes kiti dalyviai jau pasirase


labas,as cia tik kelios dienos ,tai kaip ir nesigaudau,gal kas gali pasakyti kaip rasti teme kurioje rasei zinutei ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2008 11 08, 14:37)
labas,as cia  tik kelios dienos ,tai kaip ir  nesigaudau,gal kas gali pasakyti kaip rasti teme kurioje rasei zinutei ? 4u.gif


Tema ne apie tai, bet pabandysiu padėt: jei neatsimeni, kur rašei, gali eiti į savo profilį (spustelėt ant savo vardo), ir pasirinkti nuorodą "Rasti visas nario žinutes". Tada išmes visas tavo parašytas žinutes.
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2008 11 08, 17:08)
Tema ne apie tai, bet pabandysiu padėt: jei neatsimeni, kur rašei, gali eiti į savo profilį (spustelėt ant savo vardo), ir pasirinkti nuorodą "Rasti visas nario žinutes". Tada išmes visas tavo parašytas žinutes.


aciukas,kai parasiau cia ,tai ir susipratau paspausti ant savo vardo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rrrituliukas @ 2008 11 06, 23:19)
labukas ar galite istrinti tema 4 menesiukas,neiseina per moderatoriu nes kiti dalyviai jau pasirase

Radau 2 vienodas, tai ištryniau tą, kurioj tik kelios žinutės buvo.
Atsakyti
Ambrozija, gal galite istrinti mano tema, man i ta tema niekas neberaso blush2.gif paciai niekaip neiseina, nesuprantu kaip verysad.gif tema tokia, ka dovanociau vyrui?
Atsakyti
Sveiki,

galbut cia busiu isgirsta (jau kreipiausi i kelias moderatores, taciau pasijutau tarsi nematomu rasalu rasyciau smile.gif ). Galbut galetumete istrinti mano paskelbta tema "Darželio projektas Trinapolio g", kuri tiesiog patapo nebeaktuali. Aciu is anksto smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Kristoocia @ 2008 11 12, 00:08)
Sveiki,

galbut cia busiu isgirsta (jau kreipiausi i kelias moderatores, taciau pasijutau tarsi nematomu rasalu rasyciau smile.gif ). Galbut galetumete istrinti mano paskelbta tema "Darželio projektas Trinapolio g", kuri tiesiog patapo nebeaktuali. Aciu is anksto smile.gif

Parašykite šį prašymą į temą Greitojo reagavimo padalinys http://www.supermama...howtopic=364238
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rita*: 12 lapkričio 2008 - 07:48
*Rita*, aciu 4u.gif
Atsakyti