Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Miegė @ 2013 08 28, 14:17)
Aš masažais užsiiminėju, tai puikiai jiems tiks smile.gif


thumbup.gif As taip su savo kokoso aliejum darau. Kvaila buvau, per karscius palikau spintelej stovet ir apkarto jis man doh.gif Tai dabar viskam naudoju - plaukams, vietoj skutimo putu, kuno losjono, gaila ismest, brungiai atsiejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 08 28, 13:45)
thumbup.gif As taip su savo kokoso aliejum darau. Kvaila buvau, per karscius palikau spintelej stovet ir apkarto jis man doh.gif Tai dabar viskam naudoju - plaukams, vietoj skutimo putu, kuno losjono, gaila ismest, brungiai atsiejo doh.gif



o kur ji kist reikia per karscius?
pas mane buvo kietas, per karscius pasidare skystas, db vel sustingo. naudoju, niekur nemetu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 08 27, 23:21)
Su Paleo rezultatai pasimato, jeigu grieztai ismeti cukrus, krakmolus, baltu miltu gaminius ir t.t. Neina vaziuot taip, kad puse dienos Paleo, o toliau ka norisi. Reikia susikaupt, pereiti ta vadinama angliavandeniu psichoze, kai atrodo bet ka padarytum del bandeles. Kitaip ir svoris padidet gali, ir energijos mazai but del insulino suoliu, ir wc reikalai pastrigt. Bet tas ateis su laiku 4u.gif Juk is zaliavalgiu galima ir duoniuku, ir saldumynu pasigamint sveikesniu pradziai, bet tai neturi taip mitybos dalimi, greiciau is reikalo ir tiek. As nemazai metu gyvenau 100% pagal Seltona ir tikrai geru rezultatu buvau pasiekus, o veliau viska meciau doh.gif Mano visi riebaliukai pagrinde aplink mano juosmeny, kas reiskia, kad jei noriu but liekna - Paleo man tinkama mityba. Kad ir kaip megciau duona, saldumynus ir t.t. lieka pasirinkt, kas svarbiau. Plius turiu autoimunine. Mano kolege turi Hashimoto, ka tik klause patarimu, kaip toliau gyvent. Sedi juodoj duobej, uz paskutinius centus perka sokoladus ir toliau kankinas doh.gif Gaila zmogaus, nes pati toj duobej buvau doh.gif O viskas prasidejo nuo sulciu detoksikacijos, kai vaisius kilogramais pradejo kasdien naudot doh.gif Taip ir ysimete y cukraus gleby doh.gif Candida vesi pas ja tolka tak.

aciu !
angliavandeniu psichoze labai tikslus apibudinimas. sunkoka dar, nes ne viska sugaudau sioj mityboj. nes lyg ir negalima pieno produktu (isskyrus piena), o po to perskaiciau, kad jei toleruoja, tai galima g.gif dar mokintis man reikia, o jau norisi taikyti. matyt ir mazi vaikai ir maitinimas leliuko duoda savo, kad darai sau nuolaidas... schmoll.gif
o sulciu detoksikacija ? ka turi omenyje ? nes as pati ir vaikams rytais vaisiu sultis spaudziu po stikline. tiek vargo ir darbo, ir negi tai nera ju sveikatos labui ??? g.gif
ir kiek laiko uztrunka ta angliavandeniu psichoze? noriu ivertinti ar as jai pasiruosusi, kol maziausias dar mazas ? ar cia individualu ? blush2.gif
Atsakyti
ta ala detoksikacija tera reklamos triukas. inkstai, kepenys dar kas ten juk visa laika salinimu uzsiima, tokia ju funkcija. tereikia tik sudmaiscio i save nekimst ir nereiks jokiu detoksikaciju.

sultys yra cukraus bomba ir tiek. labiau verta yra valgyt pacius vaisius ir darzoves, nes siuo atveju kartu gaunam lastelienos, kuri pristabdo virskinima ir sumazeja gliukozes suolis kraujyje. nors vaikai labai aktyvus, tai jie islaksto tuos angliavandenius, tai gal ir nera taip blogai.

kiek teko skaityt angliavandeniu "karstine" paprastai trunka apie savaite, bet cia visgi labai individualu. tas kuris tik cukrum mito, staiga pasalines ji is raciono, labiau jaus efekta, negu tas kuris pries tai valge maziau angliu.
Atsakyti
Aš cukraus jau daugiau nei metus nevartoju, bet valgydavau daug vaisių. nustojus juos valgyt, galva pora savaičių svaigo.
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 08 28, 16:07)
Aš cukraus jau daugiau nei metus nevartoju, bet valgydavau daug vaisių. nustojus juos valgyt, galva pora savaičių svaigo.



cushy, berods tu sportuoji? kaip su energija sportui? man sunku vaisių atsisakyti, ypač bananų, obuolių, sodo kriaušių, daugiau kitų nelb valgau, o ir nepatinka, vynuogių nevalgau - per saldžios doh.gif
Atsakyti
Taip, taip, sportuoju smile.gif Energijos pilnai užtenka. Aš irgi maniau, kad vaisių sunku atsisakyt bus, bet dėl geros savijautos pabandyt verta. Aš jų nevalgau dėl kandidos, sugraužiu aišku kartais iš savo sodo tai obuolį kokį, tai serbentų saują kai buvo. Bet nuo obuolių iškart dujos kaupiasi doh.gif Iš parduotuvės jokio vaisiaus nebeperku, o būdavo mažiausiai 3 per dieną. Bet jei tu neturi tokių problemų, tai paleo mityba juk leidžia vartoti vaisius.
Atsakyti
Na mano kolege dare a la Jason Vale sulciu dieta. Bet kaip jautiena minejo, nekisant brudo y save, nereikia jokiu ektrymu. As anksciau irgi daug sulciu vartodavau, tai isgert puodely morku sulciu tekdavo ju spaust is 10vnt, realiai tiek morku vienu prisedimu niekad nesuvalgyciau schmoll.gif Net tas pats fitoterapeutas-onkologas Ruolia nepataria gert sulciu - sako, kad 1 gurksinis valandai galimas arba skiest nemazai vandeniu. Tai geriau jau vaikai tegu po puse greipfruto ar apelsino kas ryta suvalgo ir nereiks tu sulciu 4u.gif
Yra paleo ir yra primal. Primal pieno produktai leidziami 4u.gif

tasa - as laikyciau kokoso alieju per karscius saldytuve. Galima ir taip, bet mano puslitris tikrai puikiai kokybes sugedo, ygavo toky pasaliny kartuma, kuris man nebepatinka. Jis ir taip stovejo pusmety neatidarytas doh.gif

Siandien paragavau sauleje dz. mango - per saldus man doh.gif Anksciau 100g uzkandziams kaip niekur sueidavo, o tai apie 59g cukraus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2013 08 28, 15:23)
nes as pati ir vaikams rytais vaisiu sultis spaudziu po stikline. tiek vargo ir darbo, ir negi tai nera ju sveikatos labui ??? g.gif


Tikrai nėra schmoll.gif

tokie nuolatiniai gliukozės ir fruktozės svyravimai kraujyje per ilgą laiką duoda nukrypimus . Galimi du variantai

QUOTE
Jei organizmas yra ilgai veikiamas tokiomis didelėmis cukraus dozėmis ir kartu didelėmis insulino koncentracijomis, išsivysto apsauginė reakcija. Gali atsirasti audinių nejautrumas insulinui. Jei ląstelės nėra jautrios insulinui, tai jos labai sunkiai priima naujas gliukozės molekules. Kadangi gliukozė į ląsteles patenka sunkiau, tai energijos gamybai daugiau naudojami riebalai. Apie tokį žmogų sako, kad „kuo daugiau jis valgo, tuo labiau jis lysta“. Toks medžiagų apykaitos sutrikimas vadinamas ketogeniniu arba tiesiog II tipo (įgytu) diabetu.

kvėpavimas retėja, o oro sulaikymas ilgėja, pH indeksas šarmų pusėj, kaip pas tave.
Tau tikrai nėra jokio diabeto, tačiau buvai beeinanti ton pusėn. Mano vyras irgi daugybę metų mito bandelėm, pienu, uogienėm, blynais ir medumi- tai buvo jo skaniausias maistas- ir liesyn ėjo. Kol tą pH indeksą sumaniau paskaičiuoti- buvo jau -(minus)12. Todėl dar ilgai gali valgyti miltus ir gerti sultis lotuliukas.gif , jei tik nori.

QUOTE
Galima ir kita organizmo reakcija. Gali atsirasti audinių hiperjautrumas insulinui. Tokiu atveju visa gliukozė patenka į ląsteles virsta kūno riebalais, o kraujyje nuolat labai žemas gliukozės kiekis arba jis labai greitai ir žemai nukrinta iškart pavalgius. Apie tokį žmogų sakoma, kad „valgo, bet nepavalgo, tik pampsta“. Toks medžiagų apykaitos sutrikimas vadinamas gliukogeniniu arba tiesiog hipoglikemija.

kvėpavimas dažnėja, oro sulaikymas trumpėja, pH indeksas rūgščių pusėj, kaip pas Fudži.
Abiem atvejais reikia mažinti insulino išskyrimą ir riboti angliavandenius. Kad sustoti ir nebeiti tolyn į disbalansus.
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2013 08 27, 23:34)
dar turiu klausima, kuris islindo: cia tokia griezta dieta (darzoves ir baltyminis maistas ir truputis riebalu), t.y. be grudiniu, yra skirta tam tikram periodui? ar ne ? pvz menesiui ? o po to gali nedideliais kiekiais naudoti ? ar ne taip supratau ?

jei nuspresi laikytis paleo, tai laikykis visa gyvenima, jei nori prarasti tik pora kilogramu, tai Tau si mityba visiskai netinka, nes jei menesi maitinsiesi saziningai vien paleo, ribosi angliavandenius, tai pradejus valgyti kaip anksciau Tau svoris gris labai greitai ir dar su kaupu, riebalai kaupsis kaip isproteje smile.gif net i vaisius as sitaip sureagavau. Kai deda keli kilai per savaite, patikek!
va man dar kilo klausimukas del to insulino ir konkreciau del laiko. Tarkime, pavalgiau pusrycius ir po 15-20 minuciu nuejau i turgeli ir man ten surininkas pasiule gabaliuka surio paragauti. Tai insulinas vel buvo isskirtas ir uzskaitom tai, kaip uzkandi ar dar issitenku i pusrycius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wallis: 28 rugpjūčio 2013 - 16:58
QUOTE(Wallis @ 2013 08 28, 16:35)

va man dar kilo klausimukas del to insulino ir konkreciau del laiko. Tarkime, pavalgiau pusrycius ir po 15-20 minuciu nuejau i turgeli ir man ten surininkas pasiule gabaliuka surio paragauti. Tai insulinas vel buvo isskirtas ir uzskaitom tai, kaip uzkandi ar dar issitenku i pusrycius?



manau cia jau skaitosi kaip uzkandziavimas....
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 08 28, 17:35)

va man dar kilo klausimukas del to insulino ir konkreciau del laiko. Tarkime, pavalgiau pusrycius ir po 15-20 minuciu nuejau i turgeli ir man ten surininkas pasiule gabaliuka surio paragauti. Tai insulinas vel buvo isskirtas ir uzskaitom tai, kaip uzkandi ar dar issitenku i pusrycius?

mano nuomone, dar tas pat insulino išskyrimas, per kokį pusvalandį po valgymo tebėra. Juk insulinas išskiriamas gliukozei paimti iš kraujo. O juk tai nutinka per kur kas ilgesnį laiką, nei pusvalandukas.
Atsakyti