Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(" voresta " @ 2013 08 28, 11:12)
unimed'e rašo:

kavoje ar arbatoje be cukraus ir grietinėlės  nėra jokių minimų maisto medžiagų ir insulinas neišsiskiria (irgi taip rašoma ten pat)
Tačiau kava-kofeinas yra stiprus BAM(biologiškai aktyvi medžiaga)-stimuliatorius ir išbalansuojančiai veikia metabolizmą, kurį dabar norit susitvarkyti su šia mityba.
Unimed leidžiamas naudoti porą kart per mėnesį.
užtatai žolelių arbatos neribojamos  mirksiukas.gif  bet anų man nereik.

pieno produktuose yra angliavandenių, tačiau jei juos visąlaik valgyti- nėra gerai, nes juose nėra ląstelienos, o ląsteliena turi sudaryti ~ pusę mūsų gaunamų angliavandenių, kitaip žarnyne neturės kuom maitintis bakterijos ir nebus iš ko gamint reikiamų rūgščių.
Jei valgyt varškę su grietine tai juk nevalgoma po pusę kilo?

Supratau, aciu smile.gif Kavos atsisakyti as kolkas nepasiruosus -turiu didesniu "kenkeju" su kuriais pirmiausia susidorot reikia, o kavai ko gero ateis laikas paskutinej vietoj smile.gif tik teks gert dabar ja be kokoso aliejaus sad.gif O del varskes su grietine, tai gana daznai tai buna mano vakariene. Varskes suvalgau kokius 200g, o grietines gal 100. Tai taip iseina, kad gaunu apie 15g angliavandeniu is sito maisto. Reiskia diena reikia mastyt valgant, kad dar liktu ir vakaro varskei ir nepadauginciau g.gif
Atsakyti
einu valgyt grietine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 08 28, 11:03)

na pagaliau, o tai maniau pabėgsi, pamanius, kad neveikia ši mityba. Pradžioj kažkur rašei apie reumatinius skausmus- ar jie išnyko?
Kaulų sultinio verdies? Jei jo neturi, galima maistinio želatino po šaukštą valgomą kasdien užsipilti(būna tokio ir iš odelių gaminto).
Mano patarimai tau yra tik iš patirties, pagal mano vyro disbalansą, kurį, manau tau irgi esant, tačiau tik metabolizmo tyrimas gali tiksliai pasakyti ko tau labiausiai trūksta.
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 08 28, 10:52)
thumbup.gif
as irgi visa sia savaite geros nuotaikos! tik rytais vis dar sunku atsikelt...

jau mano seima man 'nustate' anoreksija. nors nezino nei svorio dabartinio, bet jau paskaiciavo mano KMI doh.gif


O tai stipriai svoris nukrito? Kad jie jau tokie susirūpinę? Tikriausiai nukrito per trumpą laiką g.gif
Atsakyti
Beje, merginos, aš jau ilgą laiką alyvuogių aliejų pakeičiau migdolų aliejumi. Ar viskas gerai, kad jį naudoju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegė @ 2013 08 28, 13:16)
Beje, merginos, aš jau ilgą laiką alyvuogių aliejų pakeičiau migdolų aliejumi. Ar viskas gerai, kad jį naudoju?  g.gif


Jei reikalingos omega 6 bombos, tai prasom smile.gif Mano galva ir sveikam ji galima butu vartoti tik karta po saukstelu i menesi, bet ne kasdien ir sausktais
Atsakyti
QUOTE(Miegė @ 2013 08 28, 11:41)
O tai stipriai svoris nukrito? Kad jie jau tokie susirūpinę? Tikriausiai nukrito per trumpą laiką g.gif



4kg per 4sav su Paleo. pries tai dar 3 numeciau nevalgydama cukraus ir saldumynu. tesveriu 51kg..
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 08 28, 11:09)
na pagaliau, o tai maniau pabėgsi, pamanius, kad neveikia ši mityba. Pradžioj kažkur  rašei apie reumatinius skausmus- ar jie išnyko?
Kaulų sultinio verdies? Jei jo neturi, galima maistinio želatino po šaukštą valgomą kasdien užsipilti(būna tokio ir iš odelių gaminto).
Mano patarimai tau yra tik iš patirties, pagal mano vyro disbalansą, kurį, manau tau irgi esant, tačiau  tik metabolizmo tyrimas gali tiksliai pasakyti ko tau labiausiai trūksta.



ne, ne dar nepabegsiu smile.gif

reumatiniai skausmai kamavo retai, na karta i keleta men tarkim. tai dar manau anksti sneket( bet kol kas nebuvo)
valgiau tik vistos sultini, kaulu dar nenusipirkau.
o kur to zelatino pirkt yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2013 08 28, 14:22)
Jei reikalingos omega 6 bombos, tai prasom smile.gif Mano galva ir sveikam ji galima butu vartoti tik karta po saukstelu i menesi, bet ne kasdien ir sausktais



Štai ką reiškia išmanyti apie maistą taip. Iš šalies atrodo va, natūralus aliejus, sveika. doh.gif
Ačiū už informaciją. Dabar visad kreipsiuosi jeigu kasnors neaišku bus.

Šiaip aš jo daug ir nenaudoju, nes labai mažai gamindama kepu. Daugiau orkaitėj pas mane savo sultyse kepa mėsytė. Čia daugiau ant salotų kokių užpilu po šaukštelį mažą, bet dabar atsisakysiu. Grįšim prie alyvuogių... g.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 08 28, 13:29)

o kur to zelatino pirkt yra? g.gif

bet kur, maisto parduotuvėse. Iš jo gi žele daro.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 08 28, 12:53)
bet kur, maisto parduotuvėse. Iš jo gi žele daro.



a, tai tas pats!
Atsakyti
QUOTE(Miegė @ 2013 08 28, 13:16)
Beje, merginos, aš jau ilgą laiką alyvuogių aliejų pakeičiau migdolų aliejumi. Ar viskas gerai, kad jį naudoju?  g.gif


Jei geros kokybes, sunaudok plaukams ir odai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 08 28, 15:05)
Jei geros kokybes, sunaudok plaukams ir odai 4u.gif


Aš masažais užsiiminėju, tai puikiai jiems tiks smile.gif
Atsakyti