Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(" voresta " @ 2013 09 07, 17:14)


Papildyta:

11-(30:5)=11-6=5, netoli to idealaus 7. Kvėpavimas irgi per retas, o sulaikymas per trumpas, tačiau balansas gaunasi beveik normalus .Tad nieko blogo iš šito skaičiavimo nematau. Tačiau ar visi kiti balansai vietoj, nežinau. tongue.gif


Nu gi sakau, kad sveika as tongue.gif Aciu labai uz komentarus 4u.gif Kartais as paskaitau kaip jaunos moterys yra ligu kamuojamos ir baisu darosi prie ko civilizacija privede. Ir vaikiukai dabar labai serga, bet maistas tai blogas jiems parinktas mamu - blyneliai, koses, sureliai, saldus jogurtai. Negauna vaikiukai maistiniu medziagu, tai ir serga nonstop. Kai as dukra auginau, tai skanestas jai budavo kuomet duodavau dideli gabala lasiniu paciulpti, isikabindavo taip, kad atimt negaledavai. Darzoviene su mesyte virdavau, kiausini minksta gaudavo. Kosiu pati nevalgiau ir jai nesiuliau, o, kai daviau paragaut pirktines tyreles, tai paciai maudytis reikejo eiti, tiek ispurske lauk. Keiciasi laikai, keiciasi paprociai. Tikekimes daugiau zmoniu supras kaip reiktu maitintis ir mes lauk slamsmaisti.
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2013 09 07, 19:37)
Nu gi sakau, kad sveika as tongue.gif Aciu labai uz komentarus 4u.gif Kartais as paskaitau kaip jaunos moterys yra ligu kamuojamos ir baisu darosi prie ko civilizacija privede. Ir vaikiukai dabar labai serga, bet maistas tai blogas jiems parinktas mamu - blyneliai, koses, sureliai, saldus jogurtai. Negauna vaikiukai maistiniu medziagu, tai ir serga nonstop. Kai as dukra auginau, tai skanestas jai budavo kuomet duodavau dideli gabala lasiniu paciulpti, isikabindavo taip, kad atimt negaledavai. Darzoviene su mesyte virdavau, kiausini minksta gaudavo. Kosiu pati nevalgiau ir jai nesiuliau, o, kai daviau paragaut pirktines tyreles, tai paciai maudytis reikejo eiti, tiek ispurske lauk. Keiciasi laikai, keiciasi paprociai. Tikekimes daugiau zmoniu supras kaip reiktu maitintis ir mes lauk slamsmaisti.


o, taip.. pritariu visom keturiom, kad liečia vaikų maitinimą, tik deja... ne vien nuo mūsų tai priklauso. Dar yra seneliai, močiutės, kurios labai gailisi vargšų vaikų, kuriems tėvai neduoda saldainių, pyragų ir kito šlamšto, dėl to stengiasi visa tai kompensuoti sočiai juos primaitindami ir dar saldainių prikišdami į kišenes... doh.gif Man tai labai skaudi tema. Kalbėjau apie tai jau ne kartą, tačiau tik išgirsdavau, kas mes per žmonės, kad vaikai nori pasiskaninti, juk visi taip daro, visi duoda ir dar priekaištavo, kad neduodam kasdien pinigų ledams... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 07 rugsėjo 2013 - 18:52
QUOTE(nomore @ 2013 09 07, 18:17)
Čia galima kainas pasižiūrėti. Tik jei nesi siuntus iš iherbo, tai žinokis, kad reikia būtinai sutilpti į 75 lt sumą (be siuntimo), kad muitų nepriskaičiuotų. Ir jei nesi pirkus, gali pasinaudoti nuolaidų koduku, kurį turi bet kas iš seniau  ten perkančių, tada gauni dar penkių dolcių nuolaidą.
Buvau ir aš toj mugėj, nu niekas man ten labai nekvepėjo, nebent šašlai ir rauginti kopūstai troškinti biggrin.gif Bet namie buvau privalgius kiaušų su lašinukais, nesikankinau visiškai. Va, matai, ir pati pavalgei sočiai, ir nereikėjo kankintis su valgio norėjimu.


aha, kopustais ir man smirdejo!
o dar viena palapke buvo tiesiai priesais Benetona - tai net maciau kaip dumai ejo! :DDD


supratau. man atsius is usa uz 2 bonkutes(450mg) 15$
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 19:32)

g.gif nu kažkaip sunku patikėti, visada maniau, kad mano organizmas užrūgštintas...  rolleyes.gif Mėsą valgau jau apie 2 metus ( ne kasdien), kasdien išgerdavau (iki šios savaitės pradžios)  2 puodelius kavos be cukraus, bet su šokoladuku...  ax.gif Dažnas mano patiekalas būdavo daržovės (pvz. pomidorai su grietine) su duona. Vaisių tai tikrai daug valgiau.

mano pačios tas balansas buvo žemiau nulio, kvėpavimas ~12 k, o sulaikymas vos ne pusantros min. , tai ir privertė pereit prie paleo, dabar kvėpavimo dažnis 16-17, sulaikymas ~45 sek. Taigi užsirašyk tuos skaičiukus ir po pusmečio persiskaičiuok dar kartą. Pokyčiai lėti, tačiau tikrai bus.
Atsakyti
klausimas - kakava yra kas?
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 07, 19:54)
klausimas - kakava yra kas?


sumalta medžio žievė.. biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 07, 19:54)
mano pačios tas balansas buvo  žemiau nulio, kvėpavimas ~12 k, o sulaikymas vos ne pusantros min. , tai ir privertė pereit prie paleo, dabar kvėpavimo dažnis 16-17, sulaikymas ~45 sek. Taigi užsirašyk tuos skaičiukus  ir po pusmečio persiskaičiuok dar kartą. Pokyčiai lėti, tačiau tikrai bus.


užsirašysiu. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 18:56)
sumalta medžio žievė..  biggrin.gif




biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
angliavandeniai ane..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 07, 19:58)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
angliavandeniai ane..... unsure.gif


oi, atsiprašau, sumaišiau su cinamonu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 09 05, 21:49)
Sweikos, pora dienu niekur kopusto pirkt nebuvo, sen radau... Pasikepiau.du grietine kalna dulapnojau..irrrrr.... Kaip ir praeita syky..nenustoju laksty

nevalgyk grietinės ir svoris pajudės


QUOTE(LumiLumi @ 2013 09 06, 21:26)
Imetu akis pagany

Lumi, kokia graži, kokia savimi pasitikinti, nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif


Sveikos

vėl kompas sudurniavęs buvo, tai knygas kramčiau

Jūs man pasakykit, kas atsitiko, kad man maistas tapo neskanus?
Pirmai ėdžiau ant lašinių keptą kiaušinienę kaip laukinė, buvo žiauriai skanu, virta mėsa tirpo burnoje, daržovės buvo nuostabaus skonio, o dabar viskas tapo vieno skonio.
Grįžti prie ankstesnės mitybos ir noras negrįžo, nenoriu cepelinų ar kijevo kotletų, nenoriu jokių limonadų ar saldainių
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 09 07, 20:36)
Jūs man pasakykit, kas atsitiko, kad man maistas tapo neskanus?

Organizmas pasisotino, nori pertraukos biggrin.gif Nereikia jau jam gyvybiškai tų trūkstamų medžiagų, tai ir bando tave priversti mažiau valgyti.

Rytorasa, o kodėl jūs buvot nusprendus, kad jūsų organizmas užrūgštintas? Nes delfis rašė, kad mėsa užrūgština? biggrin.gif O jūs ir netikėkit čia niekuo, niekas neverčia aklai tikėti, ką čia žmonės rašo.
Ir išvis, čia kas nors ką nors pats skaito šiais laikais, ar tik klausinėja ir kritikuoja (čia ne konkrečiai tau, o nemenkam būreliui tinka). Kartais toks vaizdas, kad jei nebūtų interneto ir jei Voresta mažiau kantrybės turėtų, tai badu mirtumėt nepasikalusę, ką, su kuo ir kaip valgyti. Informacija, gaunama be pastangų, taip vat pro vieną ausį įeina, pro kitą išeina.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 17:49)
o, taip.. pritariu visom keturiom, kad liečia vaikų maitinimą, tik deja... ne  vien nuo mūsų tai priklauso. Dar yra seneliai, močiutės, kurios labai gailisi vargšų vaikų, kuriems tėvai neduoda saldainių, pyragų ir kito šlamšto, dėl to stengiasi visa tai kompensuoti sočiai juos primaitindami ir dar saldainių prikišdami į kišenes...  doh.gif Man tai labai skaudi tema. Kalbėjau apie tai jau ne kartą, tačiau tik išgirsdavau, kas mes per žmonės, kad vaikai nori pasiskaninti, juk visi taip daro, visi duoda ir dar priekaištavo, kad neduodam kasdien pinigų ledams...  doh.gif  verysad.gif


doh.gif doh.gif doh.gif


QUOTE(nomore @ 2013 09 07, 18:53)
Organizmas pasisotino, nori pertraukos biggrin.gif Nereikia jau jam gyvybiškai tų trūkstamų medžiagų, tai ir bando tave priversti mažiau valgyti.

Rytorasa, o kodėl jūs buvot nusprendus, kad jūsų organizmas užrūgštintas? Nes delfis rašė, kad mėsa užrūgština?  biggrin.gif  O jūs ir netikėkit čia niekuo, niekas neverčia aklai tikėti, ką čia žmonės rašo.
Ir išvis, čia kas nors ką nors pats skaito šiais laikais, ar tik klausinėja ir kritikuoja (čia ne konkrečiai tau, o nemenkam būreliui tinka). Kartais toks vaizdas, kad jei nebūtų interneto ir jei Voresta mažiau kantrybės turėtų, tai badu mirtumėt nepasikalusę, ką, su kuo ir kaip valgyti. Informacija, gaunama be pastangų, taip vat pro vieną ausį įeina, pro kitą išeina.


Nugi nepykit taip 4u.gif Grazus sestadienio vakaras, o sypsena jums labai tinka 4u.gif Informacijos yra per daug siais laikais ir viena priestarauja kitai, todel mergiotes ir klausineja, tiesiog - to make sure 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 09 07, 20:53)
Rytorasa, o kodėl jūs buvot nusprendus, kad jūsų organizmas užrūgštintas? Nes delfis rašė, kad mėsa užrūgština?  biggrin.gif  O jūs ir netikėkit čia niekuo, niekas neverčia aklai tikėti, ką čia žmonės rašo.
Ir išvis, čia kas nors ką nors pats skaito šiais laikais, ar tik klausinėja ir kritikuoja (čia ne konkrečiai tau, o nemenkam būreliui tinka). Kartais toks vaizdas, kad jei nebūtų interneto ir jei Voresta mažiau kantrybės turėtų, tai badu mirtumėt nepasikalusę, ką, su kuo ir kaip valgyti. Informacija, gaunama be pastangų, taip vat pro vieną ausį įeina, pro kitą išeina.


Delfio neskaitau.. Bet šiaip literatūros maisto tema esu tikrai nemažai perskaičiusi. Tikrai nesu iš tų, kurios tik klausinėja ir pačios nieko neskaito, bet, atvirai pasakius paskaičius šią temą buvau kai kuo labai nustebinta. Tų teorijų yra labai daug ir kartais labai sunku atsirinkti, kur tiesa, ypač kai tos teorijos prieštarauja viena kitai.

p.s jūsų juk niekas neverčia atsakinėti į mūsų kvailus klausimus... 4u.gif
Atsakyti