Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(" voresta " @ 2013 09 07, 15:56)
Sveika,
užkandžiauti noras dings, kai suprasi ką tuom sau darai. Visom mums užkandžiauti noras jau parėjo  biggrin.gif
Galėtum išdėstyt savo problemėles, kad būtų aišku, kurion pusėn tave kreipti.
Taip pat sėsk prieš laikrodį ir suskaičiuok, kiek kartų per minutę kvėpuoji, o po to įkvėpk ir užfiksuok, kiek laiko gali išbūti nekvėpavusi. Parašyk tuos du skaičius.


Labuka 4u.gif prisipazinsiu, skaitau viska, bet neparasau, nes kaip ir nesilaikau Paleo, naturaliai taip gaunasi. Man rodos, as esu visiskai sveika, bet nezinau, ka tas kvepavimas reiskia - skaiciau, bet mano durnai galvai per daug sudetinga. Gal galetumet ir mano pakomentuot. 11 per min ir 30 sek nekvepavus. Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras
QUOTE(LumiLumi @ 2013 09 06, 21:26)
Imetu akis paganyti Musu vestuves

LumiLumi,nuoširdžiausiai sveikinu,labai graži ir laiminga pora,geros kloties jums,laimės,daug romantikos !!!!
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 07, 16:56)
Sveika,
užkandžiauti noras dings, kai suprasi ką tuom sau darai. Visom mums užkandžiauti noras jau parėjo  biggrin.gif
Galėtum išdėstyt savo problemėles, kad būtų aišku, kurion pusėn tave kreipti.
Taip pat sėsk prieš laikrodį ir suskaičiuok, kiek kartų per minutę kvėpuoji, o po to įkvėpk ir užfiksuok, kiek laiko gali išbūti nekvėpavusi. Parašyk tuos du skaičius.


Mano pagrindinė problema - įsisenėjęs sinusitas. Kartais vargina migrena, bet ją jau išmokau suvaldyti, taip pat gana greit pavargstu.
Per minutę įkvėpiau 11k., nekvėpavusi išbuvau 54sek.
Atsakyti
voresta, gal galiu ir aš pakvėpuoti/nekvėpuoti?.. blush2.gif Vis paskaitau apie šį testą, tai įdomu ir man... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 18:31)
voresta, gal galiu ir aš pakvėpuoti/nekvėpuoti?..  blush2.gif Vis paskaitau apie šį testą, tai įdomu ir man...  ax.gif

tai ko lauki, rašyk.
Atsakyti
as ir toki perku
http://www.sveikipro...logiskas-250-ml
Papildyta:
QUOTE(nomore @ 2013 09 07, 14:00)
Šitas man vienas skaniausių, mano dukrai - pats skaniausias. Kaip tik pašte guli du indukai, niekaip nenukanku pasiimti. Aš siunčiuosi iš iherbo, gaunasi neblogas kainos/kokybės santykis.
Dabar turėjau nusipirkus Aniros, kol laukiau Nutivos, tai irgi neblogas, bet brangokai išeina. Kai peieinu iki Biotekos, nusiperku Rapunzel aliejaus, nes už puslitriuką išeina 28lt, o ir pats neblogas tikrai, ir berods dar fairtradinis.
Niekada neragavau to vokiško, kurį voresta perka iš Sveikų produktų. Reikėtų kada nusipirkti.


o geras! aciu, teks simeginti butinai smile.gif

po kiek iherbe?

Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 16:40)
tikrai ne... niekada nesu pirkusi grietinės su augaliniais riebalais, o va sutraukdavo tai visada, išskyrus Dvaro 40proc.



o man net ji pati skaniausia!
ar cia kad keiciasi skonis mano(receptoriai), bet tokia mmmm nestuke.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(suave @ 2013 09 07, 17:19)
Mano pagrindinė problema - įsisenėjęs sinusitas. Kartais vargina migrena, bet ją jau išmokau suvaldyti, taip pat gana greit pavargstu.
Per minutę įkvėpiau 11k., nekvėpavusi išbuvau 54sek.



kaip suvaldai migrena?
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 07 rugsėjo 2013 - 17:56
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 07, 18:43)
tai ko lauki, rašyk.


14 kartų per min.
1min. 10 sek.

Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 09 07, 18:49)
o man net ji pati skaniausia!


oi, man skonis jau seniai ne svarbiausias rodiklis... schmoll.gif Dabar dar kartą perskaičiau jūsų postą ir galvoju apie kurią čia rašot- apie grietinę su augaliniais riebalais, ar apie Dvaro 40 proc... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 07 rugsėjo 2013 - 17:57
QUOTE(suave @ 2013 09 07, 16:47)
Sveikos  smile.gif Įsisenėję sveikatos problemėlės privertė ieškoti alternatyvių gydymo būdų. Skaitinėju jūsų temą, daug pridiskutavę esat, net nespėju visko peržiūrėt  smile.gif  Vis dėlto, kad neprisidaryčiau daugiau žalos, nei naudos nutariau pasikonsultuot, ar gerai viską supratau. Baisiausia, kad reikės kažkaip atsisakyt vaisių, kurie mano pagrindinis užkandis ir pieno produktų. O gal yra koks vaisius, kurį valgyti ne taip kenksminga? Ir kuo galėčiau pakeisti mano mėgstamą varškę?  blush2.gif Aš esu užkandžiautoja, ar jūsų tarpe yra tokių? Ką pasiūlytumėt užkąst, kai labai norisi? Beje, esu labai liekna, visada tokia buvau, tad visai nenorėčiau prarast nei vieno kilogramo, tik va bijau, kad nesugalvojant, ką valgyt, taip ir nutiks  blink.gif



bijau tave nuliudint - kg kris kaip rudeniniai lapai..
na man taip buvo. nors visai to nenorejau.
bet gal as kaip sako merginos per mazai riebalo naudoju.

snd priedziau ryte, tai iki db nesinorejo valgyt . aisku kvapai, grybukai, sakociai.... och...... rolleyes.gif
tai nuejau nusipirkau mugej lasiniu, kepenu pasteto ir vytinto kumpio biggrin.gif
klausiau del cukraus - patikino kad net. nu gerai, patikesim smile.gif

grizau, isikepiau karpio, patroskinau pomidora su morka. avokado. kad iki nakties buviau soti. vel lekiu i trasa. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(suave @ 2013 09 07, 18:19)
Mano pagrindinė problema - įsisenėjęs sinusitas. Kartais vargina migrena, bet ją jau išmokau suvaldyti, taip pat gana greit pavargstu.
Per minutę įkvėpiau 11k., nekvėpavusi išbuvau 54sek.

dažnis yra per retas, oro sulaikymas daugmaž normalus, bet, kai paskaičiuojam 11-(54:5)=11-10.8=~0. Ką tai reiškia? Nukrypimą į šarmų pusę ir gali būti, kad esi liekna vien dėka insulino rezistencijos, kuri nuo užkandžiavimo vaisiais tik gilės.
Kaskart, kai valgai vaisius/krakmolą -cukrų- tavo kraujyje pakyla gliukozės lygis.Todėl tam lygiui pažeminti yra išskiriamas insulinas

QUOTE
Jei organizmas yra ilgai veikiamas tokiomis didelėmis cukraus dozėmis ir kartu didelėmis insulino koncentracijomis, išsivysto apsauginė reakcija. Gali atsirasti audinių nejautrumas insulinui. Jei ląstelės nėra jautrios insulinui, tai jos labai sunkiai priima naujas gliukozės molekules. Kadangi gliukozė į ląsteles patenka sunkiau, tai energijos gamybai daugiau naudojami riebalai. Apie tokį žmogų sako, kad „kuo daugiau jis valgo, tuo labiau jis lysta“. Toks medžiagų apykaitos sutrikimas vadinamas ketogeniniu arba tiesiog II tipo (įgytu) diabetu.

Tu užkandžiaudama galimai eini link diabeto, jo gydytojai dabar dar nerastų, bet jei nesustosi, gal pripažins po 3-5 metų.


O insulinas mažinamas -neužkandžiaujant ...ir atsisakius angliavandenių pertekliaus.
O vaisiai -fruktozė ji stipriai mažina jautrumą insulinui, t. y. blogina antro tipo diabeto būklę (antro tipo diabetas iš esmės ir yra labai toli pažengęs sisteminis atsparumas (nejautrumas) insulinui).


QUOTE
Ketogeninis pusiausvyros sutrikimas
Skirtingai nei glikogeniniai „greiti oksidatoriai“, ketogeniniai ar „lėti oksidatoriai“ sunkai panaudoja angliavandenius energijai gauti. Energijos jie pagamina nedaug, ir dažniausiai iš riebalų. Jie linkę šarmėti, nes gamina per mažai anglies dioksido. Ketogeniniai sutrikimai yra dažniausia alkalozės priežastis. Dažniausi simptomai: fizinis ir protinis nuovargis, per didelis arba per mažas cukraus kiekis kraujyje, depresija arba nuovargis, per didelis kūno svoris arba svorio trūkumas, padidėjęs kraujo spaudimas ir kitos sveikatos problemos.


Na va, dabar tau bus lengva neužkandžiauti vaisiais biggrin.gif , nes jie tau tai padarė- atvedė į kelią, kuris veda link diabeto. Gal nori sustoti?

Papildyta:
QUOTE(JustDi @ 2013 09 07, 18:07)
Labuka 4u.gif prisipazinsiu, skaitau viska, bet neparasau, nes kaip ir nesilaikau Paleo, naturaliai taip gaunasi. Man rodos, as esu visiskai sveika, bet nezinau, ka tas kvepavimas reiskia - skaiciau, bet mano durnai galvai per daug sudetinga. Gal galetumet ir mano pakomentuot. 11 per min ir 30 sek nekvepavus. Buciau labai dekinga 4u.gif

11-(30:5)=11-6=5, netoli to idealaus 7. Kvėpavimas irgi per retas, o sulaikymas per trumpas, tačiau balansas gaunasi beveik normalus .Tad nieko blogo iš šito skaičiavimo nematau. Tačiau ar visi kiti balansai vietoj, nežinau. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 07 rugsėjo 2013 - 18:29
QUOTE(taša @ 2013 09 07, 18:49)
po kiek iherbe?

Čia galima kainas pasižiūrėti. Tik jei nesi siuntus iš iherbo, tai žinokis, kad reikia būtinai sutilpti į 75 lt sumą (be siuntimo), kad muitų nepriskaičiuotų. Ir jei nesi pirkus, gali pasinaudoti nuolaidų koduku, kurį turi bet kas iš seniau ten perkančių, tada gauni dar penkių dolcių nuolaidą.

QUOTE(taša @ 2013 09 07, 18:55)
snd priedziau ryte, tai iki db nesinorejo valgyt . aisku kvapai, grybukai, sakociai.... och...... rolleyes.gif
tai nuejau nusipirkau mugej lasiniu, kepenu pasteto ir vytinto kumpio biggrin.gif
klausiau del cukraus - patikino kad net. nu gerai, patikesim smile.gif

grizau, isikepiau karpio, patroskinau pomidora su morka. avokado. kad iki nakties buviau soti. vel lekiu i trasa. cool.gif

Buvau ir aš toj mugėj, nu niekas man ten labai nekvepėjo, nebent šašlai ir rauginti kopūstai troškinti biggrin.gif Bet namie buvau privalgius kiaušų su lašinukais, nesikankinau visiškai. Va, matai, ir pati pavalgei sočiai, ir nereikėjo kankintis su valgio norėjimu.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 18:51)
14 kartų per min.
1min. 10 sek.



14-(70:5)=14-14=0. Pusiausvyra šarmų pusėj, nusišarminai ir tai įprasta tiems, kurie norėdami sveikai maitintis, ima vengti mėsos ir užgula sveikuosius vaisius. Žaliavalgiai -veganai irgi dažniausiai ten pat nukrypsta. Taigi, irgi galimai ketogeninis disbalansas. Aš rašau galimai, nes jis nėra nustatomas vien iš šito skaičiavimo, reikia ir dar keleto kitų parametrų.
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 09 07, 19:17)
Čia galima kainas pasižiūrėti. Tik jei nesi siuntus iš iherbo, tai žinokis, kad reikia būtinai sutilpti į 75 lt sumą (be siuntimo), kad muitų nepriskaičiuotų. Ir jei nesi pirkus, gali pasinaudoti nuolaidų koduku, kurį turi bet kas iš seniau  ten perkančių, tada gauni dar penkių dolcių nuolaidą.


man atrodo, kad nuolaida 10 dolerių... mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 07, 19:21)
14-(70:5)=14-14=0. Pusiausvyra šarmų pusėj, nusišarminai ir tai įprasta tiems, kurie norėdami sveikai maitintis, ima vengti mėsos ir užgula  sveikuosius vaisius. Žaliavalgiai -veganai irgi dažniausiai ten pat nukrypsta. Taigi, irgi galimai ketogeninis disbalansas. Aš rašau galimai, nes jis nėra nustatomas vien iš šito skaičiavimo, reikia ir dar keleto kitų parametrų.


g.gif nu kažkaip sunku patikėti, visada maniau, kad mano organizmas užrūgštintas... rolleyes.gif Mėsą valgau jau apie 2 metus ( ne kasdien), kasdien išgerdavau (iki šios savaitės pradžios) 2 puodelius kavos be cukraus, bet su šokoladuku... ax.gif Dažnas mano patiekalas būdavo daržovės (pvz. pomidorai su grietine) su duona. Vaisių tai tikrai daug valgiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 07 rugsėjo 2013 - 18:37