Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(" voresta " @ 2013 09 07, 13:00)
ai, tu gi Vokietijoj sėdi. ieškok šito
Aš šitą  vokišką iš čia perku.

Didelis aciu, sita radau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 07, 15:00)
ai, tu gi Vokietijoj sėdi. ieškok šito
Aš šitą  vokišką iš čia perku.



sitas man skaniausias, kiek valgyt teko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 14:12)

Papildyta:
o kur darėtės testą?



tyrima dariaus pries kelis metus, tai buvo Kauno g. Vilniuj Homeopatijos klinikoj. Nezinau, ar dabar ten daro
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 07, 15:42)
tyrima dariaus pries kelis metus, tai buvo Kauno g. Vilniuj Homeopatijos klinikoj. Nezinau, ar dabar ten daro


4u.gif


Tiesa, dar norėjau parašyti apie grietinę iš parduotuvės. Skaičiau, čia visos žiūrit, ar nėra sudėtyje krakmolo, bet to nepakanka. Per TV pasakojo apie tai ir parodė, kaip pasitikrinti greitinę, ar ji valgoma. Į stiklinę dedam šaukštą grietinės ir užpilame verdančiu vandeniu. Pamaišom, šiek tiek palaukiam. Jeigu pasidaro vientisas balzganas skystis- grietinė gera. Jeigu ją sutraukia į gumuliukus, atsiskiria vanduo, tokia ji visiškas š....
Kiek žiūrėjau, tai tik Dvaro 40 proc. riebumo valgyti galima... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 17:19)
Per TV pasakojo apie tai ir parodė, kaip pasitikrinti greitinę, ar ji valgoma.

o tai kas čia konkrečiai tikrinama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 17:19)
4u.gif
Tiesa, dar norėjau parašyti apie grietinę iš parduotuvės. Skaičiau, čia visos žiūrit, ar nėra sudėtyje krakmolo, bet to nepakanka. Per TV pasakojo apie tai ir parodė, kaip pasitikrinti greitinę, ar ji valgoma. Į stiklinę dedam šaukštą grietinės ir užpilame verdančiu vandeniu. Pamaišom, šiek tiek palaukiam. Jeigu pasidaro vientisas balzganas skystis- grietinė gera. Jeigu ją sutraukia į gumuliukus, atsiskiria vanduo, tokia ji visiškas š....
Kiek žiūrėjau, tai tik Dvaro 40 proc. riebumo valgyti galima...  ax.gif

taip, jei karštam vandenyje grietinė plaukioja gabaliukais paviršiuje, tai yra kažkokia paddielka .Nebūtinai verdantis vanduo turi būti, nes grietinėj tik 40 proc yra riebalas, o likusi dalis yra pieno baltymas, kurį nuo verdančio vandens gali sutraukt.
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 09 07, 17:22)
o tai kas čia konkrečiai tikrinama?  g.gif


tiksliai negaliu atsakyti, laidos pradžios nemačiau, bet sakė, kad tokia grietinė nenatūrali, gamyboje naudojami cheminiai priedai.

QUOTE(" voresta " @ 2013 09 07, 17:25)
taip, jei karštam vandenyje grietinė plaukioja gabaliukais paviršiuje, tai yra kažkokia paddielka .Nebūtinai verdantis vanduo turi būti, nes grietinėj tik 40 proc yra riebalas, o  likusi dalis yra pieno baltymas, kurį nuo verdančio vandens gali sutraukt.


taip, gal ir ne būtinai verdantis. Užtenka į karštą sriubą įsidėti ir matai, kaip ją sutraukia, tarsi rūgpienio įsipylus būtum.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 07 rugsėjo 2013 - 16:33
Aš mačiau, kad taip sutraukia būtent mišinius grietinės ir augalinių riebalų, o su grietine nepastebėjau g.gif Gal teisingas grietines perkam, ar ką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 07 rugsėjo 2013 - 16:34
QUOTE(nomore @ 2013 09 07, 17:33)
Aš mačiau, kad taip sutraukia būtent mišinius grietinės ir augalinių riebalų, o su grietine nepastebėjau  g.gif  Gal teisingas grietines perkam, ar ką.


tikrai ne... niekada nesu pirkusi grietinės su augaliniais riebalais, o va sutraukdavo tai visada, išskyrus Dvaro 40proc.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 17:31)
tiksliai negaliu atsakyti,  laidos pradžios nemačiau, bet sakė, kad tokia  grietinė nenatūrali, gamyboje naudojami cheminiai priedai.
taip, gal ir ne būtinai verdantis.  Užtenka į karštą sriubą įsidėti ir matai, kaip ją sutraukia, tarsi rūgpienio įsipylus būtum.

aš prieš keletą metų neberasdama tikros grietinės parduotuvėj (visokių žiūrėjau) ėmiau pirkt pieną ir jį separuoti. O kai už pernai metus paskaičiavom, kad pienui pirkt išleidom ~1500lt, tai supratau, kad laikas pirkt karvukę.
Paskutinė tikra rastoji buvo Bariūnų ž.ū. bendrovės gaminta tokia- su kiculiais- IKI parduotuvėj. Tačiau iš ten ji išnyko neaišku dėl ko. Paieškokit savo parduotuvėse.
http://pasbobute.lt/bar0002.htm
Atsakyti
Sveikos smile.gif Įsisenėję sveikatos problemėlės privertė ieškoti alternatyvių gydymo būdų. Skaitinėju jūsų temą, daug pridiskutavę esat, net nespėju visko peržiūrėt smile.gif Vis dėlto, kad neprisidaryčiau daugiau žalos, nei naudos nutariau pasikonsultuot, ar gerai viską supratau. Baisiausia, kad reikės kažkaip atsisakyt vaisių, kurie mano pagrindinis užkandis ir pieno produktų. O gal yra koks vaisius, kurį valgyti ne taip kenksminga? Ir kuo galėčiau pakeisti mano mėgstamą varškę? blush2.gif Aš esu užkandžiautoja, ar jūsų tarpe yra tokių? Ką pasiūlytumėt užkąst, kai labai norisi? Beje, esu labai liekna, visada tokia buvau, tad visai nenorėčiau prarast nei vieno kilogramo, tik va bijau, kad nesugalvojant, ką valgyt, taip ir nutiks blink.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 07, 17:42)
aš prieš keletą metų neberasdama tikros grietinės parduotuvėj (visokių žiūrėjau) ėmiau pirkt pieną ir jį separuoti. O kai už pernai metus paskaičiavom, kad pienui pirkt išleidom ~1500lt, tai supratau, kad laikas pirkt karvukę.
Paskutinė tikra rastoji buvo Bariūnų ž.ū. bendrovės gaminta tokia- su kiculiais- IKI parduotuvėj. Tačiau iš ten ji išnyko neaišku dėl ko. Paieškokit savo parduotuvėse.
http://pasbobute.lt/bar0002.htm


na, aš perku Dvaro ir kitokių nebeieškau. Karvutės nėra planuose... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(suave @ 2013 09 07, 17:47)
Sveikos  smile.gif Įsisenėję sveikatos problemėlės privertė ieškoti alternatyvių gydymo būdų. Skaitinėju jūsų temą, daug pridiskutavę esat, net nespėju visko peržiūrėt  smile.gif  Vis dėlto, kad neprisidaryčiau daugiau žalos, nei naudos nutariau pasikonsultuot, ar gerai viską supratau. Baisiausia, kad reikės kažkaip atsisakyt vaisių, kurie mano pagrindinis užkandis ir pieno produktų. O gal yra koks vaisius, kurį valgyti ne taip kenksminga? Ir kuo galėčiau pakeisti mano mėgstamą varškę?  blush2.gif Aš esu užkandžiautoja, ar jūsų tarpe yra tokių? Ką pasiūlytumėt užkąst, kai labai norisi? Beje, esu labai liekna, visada tokia buvau, tad visai nenorėčiau prarast nei vieno kilogramo, tik va bijau, kad nesugalvojant, ką valgyt, taip ir nutiks  blink.gif

Sveika,
užkandžiauti noras dings, kai suprasi ką tuom sau darai. Visom mums užkandžiauti noras jau parėjo biggrin.gif
Galėtum išdėstyt savo problemėles, kad būtų aišku, kurion pusėn tave kreipti.
Taip pat sėsk prieš laikrodį ir suskaičiuok, kiek kartų per minutę kvėpuoji, o po to įkvėpk ir užfiksuok, kiek laiko gali išbūti nekvėpavusi. Parašyk tuos du skaičius.
Atsakyti