Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

merginos, kaip sakot, toks kokosu aliejus tinkamas valgyt?
http://www.part.lt/i...b9c376d8796.jpg
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 07, 11:10)

ir cia ne kokioj youtubej aiskino, o per kazkuria Rusijos televizija, ka maistas daro su organizmu  smile.gif


na, TV laidom reikia sponsorių, mūsiškes sveikatos laidas sponsoriauja vaistų gamintojai ir platintojai. Todėl sveikatos laidų, kur sakytų tiesą, nėr daug.Tokia info retai papuola į TV. Sveiki žmonės nėra vaistų vartotojai.
Atsakyti
einu i lauka, TOKIE ORAI! wub.gif
Atsakyti
Lugne, klausei apie paršiukus- liko 9, mamka gi kiaulė, nugulė. Bet iš kitos pusės ji teturi 9 spenius, tai .... dabar nėra trūkumo. Visiem po vieną. biggrin.gif
Atsakyti
Troškinau šiandien naminį broilerį ir po 5 min. pažiūrėjau kaip ten ji atrodo.. biggrin.gif Jergutėliau, taigi dar kraujai tebesiskiria... Net žiaugčioti pradėjau.. doh.gif biggrin.gif Nu jau ne, tokios mėsos aš nė pro kur... schmoll.gif Geriau išvis be mėsos... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 07, 10:38)
klystat, kad niekam neparodo, jog mesa tinka organizmui, jei darais normalioje klinikoje, o ne pas kokia Tulcina, parodo realius maisto netoleravimo produktus - kai man padare tyrima, gydytojas net sestadieni skambino, kad atlekciau i klinika - o priezastis buvo, tokio sveiko zmogaus dar nebuvo mates  lotuliukas.gif  - netoleruotini produktai buvo tik vynuoges ir veziagyviai  lotuliukas.gif 


o kur darėtės testą?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 14:12)
Troškinau šiandien naminį broilerį ir po 5 min. pažiūrėjau kaip ten ji atrodo..  biggrin.gif Jergutėliau, taigi dar kraujai tebesiskiria... Net žiaugčioti pradėjau..  doh.gif  biggrin.gif Nu jau ne, tokios mėsos aš nė pro kur...  schmoll.gif Geriau išvis be mėsos...  rolleyes.gif
Papildyta:
o kur darėtės testą?

lotuliukas.gif Kaip girdėta .
Broileris storas, pas mane ant tų gaidžiokų nėr mėsos daugiau kaip 1-1,5 cm. Paimk, atpjauk nuo broilerio iš bet kur 10 gabaliukų , na panašiai kaip nykščio galas, sumesk juos į pasūdytą verdantį vandenį ir kas minutę išgreibinėk po vieną ir rikiuok į eilę. Kai jau visus išgriebsi, pažiūrėk ir, jei išdrįsi, paragauk. Taip suprasi, kaip mėsa sukietėja kaitinama.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 07, 14:19)
lotuliukas.gif Kaip girdėta .
Broileris storas, pas mane ant tų gaidžiokų nėr mėsos daugiau kaip 1-1,5 cm. Paimk, atpjauk  nuo broilerio iš bet kur 10 gabaliukų , na panašiai kaip nykščio galas, sumesk juos į  pasūdytą verdantį vandenį ir kas minutę išgreibinėk po vieną ir rikiuok į eilę. Kai jau visus išgriebsi, pažiūrėk ir, jei išdrįsi, paragauk. Taip suprasi, kaip mėsa sukietėja kaitinama.


nu, tai reikės daryti eksperimentą... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
O koki jus kokoso alieju kepimui perkat ?
Atsakyti
Aš viskam naudoju Cecil
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 07 rugsėjo 2013 - 13:37
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 12:37)
Aš viskam naudoju Cecil

Aciu 4u.gif , bet sitos firmos pas mus nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 07, 11:29)
merginos, kaip sakot, toks kokosu aliejus tinkamas valgyt?
http://www.part.lt/i...b9c376d8796.jpg

Šitas man vienas skaniausių, mano dukrai - pats skaniausias. Kaip tik pašte guli du indukai, niekaip nenukanku pasiimti. Aš siunčiuosi iš iherbo, gaunasi neblogas kainos/kokybės santykis.
Dabar turėjau nusipirkus Aniros, kol laukiau Nutivos, tai irgi neblogas, bet brangokai išeina. Kai peieinu iki Biotekos, nusiperku Rapunzel aliejaus, nes už puslitriuką išeina 28lt, o ir pats neblogas tikrai, ir berods dar fairtradinis.
Niekada neragavau to vokiško, kurį voresta perka iš Sveikų produktų. Reikėtų kada nusipirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 07 rugsėjo 2013 - 14:03
QUOTE(Bremen @ 2013 09 07, 14:51)
Aciu  4u.gif , bet sitos firmos pas mus nerandu  verysad.gif

ai, tu gi Vokietijoj sėdi. ieškok šito
Aš šitą vokišką iš čia perku.
Atsakyti