Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(rytorasa @ 2013 09 06, 21:19)
svorio man reikėtų numesti. Kokosų aliejų vartoju- po arbatinį šaukštelį su kaupu. Ar tiek pakanka?

Buvau nusprendusi visai nevartoti mėsos ir 6 metus jos nevalgiau. Nepajutau jokių sveikatos pokyčių, galų gale nusibodo atskirai sau gaminti ir po truputėlį vėl grįžau prie mėsos.

Bet kaip čia yra, jūs man paaiškinkit- kai žmonės darosi maisto netoleravimo testą, tai niekam neparodo, kad tinka mėsa, arba bent jau aš tokio atvejo negirdėjau, nors tuo domiuosi senokai...  rolleyes.gif  g.gif


g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 07 rugsėjo 2013 - 08:44
QUOTE(jautiena @ 2013 09 07, 01:20)
RedBull 2.29eur, o CocaCola 1.19eur - na jeigu ant sh... pinigus leist,

Man tai vis linksma pažiūrėti į save iš šono, kad valgymas tokių kadaise įprastų dalykų kaip cola, duona ar kramtoma guma dabar tapo įvykiu vertu komentaro. lotuliukas.gif Tipo, "Žiūrėk, MB, aš duoną valgau". O jis irgi tuo jau stebisi. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 09:44)

Net neįsivaizduoju kas tai yra "maisto netoleravimo testas" todėl negalėčiau paaiškinti kodėl kiti juo tiki. Ar čias kažkas iš tų burtų kur auksinis žiedas virš maisto visaip sukinėjasi, ar virgulės susiraito mėsą pajutusios? g.gif

Papildyta:
Rytorasa, čia tavo sesers ar antrininkės profilis - Rasotasrytas. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 09 07, 09:52)
Net neįsivaizduoju kas tai yra "maisto netoleravimo testas" todėl negalėčiau paaiškinti kodėl kiti juo tiki. Ar čias kažkas iš tų burtų kur auksinis žiedas virš maisto visaip sukinėjasi, ar virgulės susiraito mėsą pajutusios?  g.gif


nee, visiškai ne tai... biggrin.gif Šis tyrimas daromas medicinos įstaigose, imamas kraujas iš venos, po to tiriama, kaip kraujas reaguoja į vienokį ar kitokį maistą.

http://www.idameda.e....php/pageid/540

QUOTE(Pur-pur @ 2013 09 07, 09:59)
Rytorasa, čia tavo sesers ar antrininkės profilis - Rasotasrytas.  lotuliukas.gif


bigsmile.gif nu matai, kaip... Nepažįstu tokios... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 07 rugsėjo 2013 - 09:09
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 10:05)
nee, visiškai ne tai...  biggrin.gif  Šis tyrimas daromas medicinos įstaigose, imamas kraujas iš venos, po to tiriama, kaip kraujas reaguoja į vienokį ar kitokį maistą.

Mane labai pralinksmino tas testas, kai kažkas darė žurnalistinį tyrimą: tas pats žmogus pasidarė tą testą skirtinguose vienos klinikos filialuose, Vilniuje ir Kaune, ir gavo visiškai vienas kitam prieštaraujančius rezultatus biggrin.gif O šiaip, esu mačius ne vieną "auką" katrai mėsa kaip ir leidžiama, bet tokia...hm.... strutiena, stirniena ir tt ir pan.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 07, 09:44)



klystat, kad niekam neparodo, jog mesa tinka organizmui, jei darais normalioje klinikoje, o ne pas kokia Tulcina, parodo realius maisto netoleravimo produktus - kai man padare tyrima, gydytojas net sestadieni skambino, kad atlekciau i klinika - o priezastis buvo, tokio sveiko zmogaus dar nebuvo mates lotuliukas.gif - netoleruotini produktai buvo tik vynuoges ir veziagyviai lotuliukas.gif

Kiek mano kitu draugu dares, tai irgi praktiskai tikdavo daug produktu visiems, o kas netikdavo - ir patys jausdavo, kad nelabai tinka smile.gif Uz 1500 litu suzinojau, kad ir taip esu sveika smile.gif

Be abejo, ten paskui dieta sustato mitybos savaitei, bet ji labai protinga - kelis kartus i savaite baltymas is zuvies, kitus kartus is mesos , ivairios darzoves, vaisiu ribotai

bet cia buvo metas, kai aplamai visus tyrimus dariaus - labai retai antibiotikus vartoju, tada teko ir mane taip suargelizavo, kad galvojau nusikasysiu negyvai. Dar dabar like reiskiniai - galvos oda ir pasiliko jautri, tik specialus sampunas tinka

O pas Tulcina visiska nesamone klinikoje - ten sugeba maisto netoleravimo testa daryt is kraujo laso po mikroskopu ir zmogus is akies nustatineja lotuliukas.gif Uztat strutiena ir tinka visiems lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailet2: 07 rugsėjo 2013 - 09:42
QUOTE(Egliukasz @ 2013 09 06, 19:39)

tasa - kazkas neskanu, ar bloga - nevalgyk. Pabadavus ir tada pavalgius pasaulis naujom spalvom prasvinta. Galbut tavo organizmui ir nereik 3 valgymu, jis kokiais atstatymo darbais uzsiemes ir nenori but apkrautas. Ar bandei 2 valgymus per diena? g.gif Riebalu trukumas ryskus, jeigu tiek valgyt noris g.gif



tai jo, jau seniausiai geriau nevalgysiu is viso nei valgysiu neskaniai.
ne, valgau 3 kartus i diena ir tokiom porcijom! rolleyes.gif

snd matyt kaip tik bus tik 2 kartai, biski baugina,
todel prikroviau - puse lekstes omleto su lasisa, pomidorais, grietine, bazilikais + 3 riekes lasiniu.
+ saukstas kokoso aliejaus.

einu i muge. man sunkiausia ten kai viskas kvepia visi valgo, o tu jau alkanas esi.. unsure.gif

beje kazkas klause del lasisos- nu tai etiketej parasyta tik zuvis ir druska. cukraus nera. nzn ant kiek tiesa tai.. unsure.gif

o vakaropo kai grisiu - bus lasisa garinta su kokiom nors darzovem.
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 09 07, 04:37)
O riebalo buvo?



buvo, kepiau ant kokosu aliejaus, sviesta vartoju.

Taciau laikydamasi paleo, susiduriau su viduriu uzkietejimu. Bandau i arbata deti kokosu aliejaus, gal dar ant tuscio skrandzio aliejaus saukta ismauti?
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 06, 17:05)
alyvuogiu aliejus, ypac extra virgin netinka kepimui visai  smile.gif  kaip ir bet kokie kiti salto spaudimo aliejai.  Nebent pas jus alyvuogiu aliejus antro spaudimo is isspaudu ir pagamintas kepimui.

dabar jums geriausiai tinkamas kepti kokoso aliejus arba lydytas sviestas, jei kelis kg norit numest

jei siaip norit kepti - tam tinka kiaulienos taukai, kitokie taukai, sviestas ( jo kaitint negalima) , lydytas sviestas, kokoso aliejus, visi aliejai skirti kepimui



o jei kokoso aliejus yra salto spaudimo???? g.gif
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2013 09 06, 20:26)
Imetu akis paganyti Musu vestuves


wow, grazu!
as Tave visai kitokia isivaizdavau smile.gif kazkodel tai sviesiplauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 07, 11:04)
o jei kokoso aliejus yra salto spaudimo???? g.gif
Papildyta:
wow, grazu!
as Tave visai kitokia isivaizdavau smile.gif kazkodel tai sviesiplauke smile.gif



salto spaudimo kokoso aliejaus degimo temperatura yra apie 450 laipsniu, ji didesne nei kitu alieju, ar sviesto, kiek skaiciau
kol kas naudoju kepimui


kam dar labai sunku vaisiu ir medaus atsisakyti - vakar laida maciau - be visos beletristikos, kad nereikia valgyt riebiai, kalbejo apie cukru - tai per didelis angliavandeniu vartojimas 17 kartu sumazina imuniteta, o smegenys gauna toki pat poveiki, nuo cukraus suolio , kaip nuo kokaino dozes smile.gif

ir cia ne kokioj youtubej aiskino, o per kazkuria Rusijos televizija, ka maistas daro su organizmu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailet2: 07 rugsėjo 2013 - 10:14
Degimo temp:
Coconut oil - Extra Virgin (Unrefined) 350°F 177°C
Coconut oil - Refined 450°F 232°C
Atsakyti
kaip idomiai, mano vyzdziai visa gyvenima buvo didziuliai, juodi juod, uzeme beveik visa akii. o db maziukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 07, 11:10)
salto spaudimo kokoso aliejaus degimo temperatura yra apie 450 laipsniu, ji didesne nei kitu alieju, ar sviesto, kiek skaiciau
kol kas naudoju kepimui

nežinau kur tai išskaitei, tokia nėra, peržiūrėk dar kartą lentelę apačioje

ir prieraše esmė

QUOTE
Iš lentelės matosi, kad tinkamiausi mūsų organizmui yra kokoso riebalai, nes juose daugiausia yra sočiųjų ir mažiausiai polinesočiųjų riebalų. Neblogas yra sviestas, palmių aliejus. Iš aliejų  tinkamiausias alyvuogių (dėl to pietuose gyvenę žmonės ir neturėjo problemų). Akis užklius už margarino – jame daug sočiųjų riebalų. Taip, bet tų riebalų molekulių erdvinė struktūra yra pakeista ir svetima mūsų organizmams – sintetika tinka tik plieniniams guoliams tept... Panaudojimo stulpelis irgi atitinkamai turėtų būti pakoreaguotas.

Pasianalizuokite kokį aliejų ar riebalus vartojate ir suprasite kur jūsų sveikatos problemų viena iš šaknų, viena iš storiausių šaknų.

Lentelėje yra atsakymas ir kodėl senoliai valgė taukus, ilgai gyveno ir „in daktarą“ nėjo.

Pramonininkams ir prekybininkams yra svarbiausias rodiklis degimo riba, tai yra ta temperatūra, kurią pasiekus ima riebalas svilti ir dūminti (akis graužia kepėjams mat). Jie mano, kad ir mūsų organizmui šis rodiklis svarbiausias, deja kūnelis mūsų taip nemano – jam svarbiausia neužsinešti iš išorės į savo sandėlius riebalų, kurie yra vis dar aktyvūs ir bando su aplinkiniais kontaktuoti, sudarinėdami nepageidaujamus organizmui junginius. Todėl nėra taip svarbu tas riebalų dūminimas, kur kas svarbiau ką tie riebalai sugeba prisijungti iki tos dūminimo ribos. O iki tos dūminimo ribos mažiausiai prisijungia kokoso riebalai. Na, o jeigu kepant ir padūmins jie, tai tie degimo produktai liks junginiuose, kurie tirps vandenyje, o ne bus  prisijungę prie riebalo. O tai, kas ateina su vandeniu,  lengvai į ląstelę, o tuo labiau į jos branduolį – nepatenka. Ir apskritai – kam tokioje aukštoje temperatūroje, ar iš viso kepti. Sveikas maistas yra virtas arba troškintas, o ne keptas.






QUOTE
kam dar labai sunku vaisiu ir medaus atsisakyti - vakar laida maciau - be visos beletristikos, kad nereikia valgyt riebiai, kalbejo apie cukru - tai per didelis angliavandeniu vartojimas 17 kartu sumazina imuniteta, o smegenys gauna toki pat poveiki, nuo cukraus suolio , kaip nuo kokaino dozes  smile.gif

na, tai senai rašo HS: Žarnyno veiklos net ir įvairiausiais probiotikais neįmanoma sunormalizuoti, kol mityboje dominuoja angliavandeniai.
todėl imunitetas stiprinamas atsisakant angliavandenių dominavimo, o ne perkant ežiuolių ar kt arbatėles ar papildus.
Atsakyti