Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

Lumi , clap_1.gif graži pora, geri orai, jaunoji liekna, bet dar keletas kg gali nukristi .
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 06, 22:01)

turbut diena reikia vyzdi apziureti?

bile kada, jie vis vien būna žymiai mažesni nei kitų žmonių- pasikviesk vyra ir palygink jo su savo.
Dar: būna veido oda paraudusi, akys ašaroja- ar nėr tokių dalykų?
Atsakyti
Lumi - kaip grazu, miela, jauku wub.gif wub.gif Labai grazus esat ir jusu meile net per nuotraukas svyti wub.gif wub.gif

Nidulia - man autoimuninis skydliaukes pazeidimas 1300 ATPO, hipoterioze. Pradejus gert jauciaus blogiau ir blogiau, nors bandem mazint dozes, bet prasidejo sirdies problemos ir meciau. As turiu sirdies yda, todel nusprendziau ieskot kitu budu, kaip suvaldyti skydliauke ir cia atsiduriau mirksiukas.gif Kur vynuoges padejai, tipo suvalgei? biggrin.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Taip voresta, dar galetu nukristi, bet as kantri, laikui begant nutirps tie bjaurybes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 06, 22:26)
bile kada, jie vis vien būna žymiai mažesni nei kitų žmonių- pasikviesk vyra ir palygink jo su savo.
Dar: būna veido oda paraudusi, akys ašaroja- ar nėr tokių dalykų?

ne, oda neparaudusi o akys asaroja, jei tuso sepeteliu nepataikau ant blakstienu:)

QUOTE(Egliukasz @ 2013 09 06, 22:33)
Lumi - kaip grazu, miela, jauku wub.gif  wub.gif Labai grazus esat ir jusu meile net per nuotraukas svyti wub.gif  wub.gif

Kur vynuoges padejai, tipo suvalgei? biggrin.gif


Nu jau ne lotuliukas.gif Gi sakiau, kad "obosramsia no nipaddamsia" smile.gif Guli tos vynuoges virtuveje, laukia valgytoju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 09 06, 22:47)
Aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Taip voresta, dar galetu nukristi, bet as kantri, laikui begant nutirps tie bjaurybes  biggrin.gif

Nu nu...ir toliau??? rolleyes.gif
Laukiam istorijos drinks_cheers.gif wub.gif

Man tu nuostabi kaip ir sakiau..net. svyti... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 09 06, 22:26)
Nu nu...ir toliau???  rolleyes.gif
Laukiam istorijos  drinks_cheers.gif  wub.gif

Man tu nuostabi kaip ir sakiau..net. svyti...  wub.gif


Aciu, labai malonu girdeti tokius siltus zodzius wub.gif 4u.gif

Ka pasakoti? biggrin.gif jau apie vestuves tai negaliu nieko papasakoti, nelabai ka pamenu, viskas taip greit ivyko, kad atrodo lyg buciau sapnavus, o ne dalyvavus. Baisiai jaudinausi, tai buvau kaip transo busenos doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 06, 19:49)
Tikriausia nesupratai esmės, kai valgai mažai angliavandenių, tada esi ketozėj ir organizmas važiuoja ant riebalo, o kai užkremti angliavandenių daugiau, tu iš jos iššoki, o vėliau savaitę ar daugiau reikia, kad vėl jon patektum.
Jei nori svorį mesti, turi iš jos neiššokinėti.

Žinau, Voresta, ačiū kad vis primeni(ir kantrybės kad tiek turi). Jau viskas, nuo pirmadienio kategoriškai vėl mažinu vaisiukus. blush2.gif

Lumilumi, atrodai fantastiškai. Kažkaip net susigraudinau kaip sujaudino nuotraukų gražumas. Daug jums dar nusimato gražių ir gražesnių akimirkų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 09 06, 13:18)
A, na tai tai kaip visada pastovi ir nukrenta. biggrin.gif Bet vis tiek krenta. Tai ir dar kris
Aš tai užeina diena nešvarių visokių prisiryju - džiov vaisių, obuolių ar dar ko ko šioje temoje geriau net neminėti (tarkim hesburgerių su cocacola !!! Ir OMG, kas labiausiai nuvylė - kaifavau nuo skonio tą maistą valgydama lotuliukas.gif ) ...
praeita nakti tik 3val pavyko numigt, o reikejo vaziuot su reikaliukais, tai pakeliui atgal namo atsijunginejau visiskai - taip darausi po kelia ir nesijauciu eismo dalyve. pagalvojau, kad visgi reik kofeino ikalt, nes galiu ir grabe uzbaigt savo keliones... sustojau degalinej, o ten: RedBull 2.29eur, o CocaCola 1.19eur - na jeigu ant sh... pinigus leist, tai bent jau ant pigesnio. As neatsimenu saves coca-cola geriancia, na gal JAV kai buvau 2001m buvau isigudrinus liurlint. Tai vienu zodziu jau toks bjaurus skonis, na slykstyne visiska, kraciau kraciau, kad nors tuos burbulus isleist, nes per nosi viskas iseidineja, burna sutrauke, dantys kaip guminiai, skrandis is karto kas cia??? maust pradejo. na siaip ne taip iveikiau, nes namo parvaziuot reikejo... Smegenys aisku isijunge gave cukraus ir kofeino, bet cia toks extra atvejis. Slyksti ta kola ir visi limonadai, fui fui, buciau as valdzioj tai uzdrausciau, vat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 07 rugsėjo 2013 - 00:21
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 09 06, 23:04)
as vynuogiu irgi atsisakiau, daug cukraus labai.

Is ryto suvalgau du naminius obuoliukus, 8 val., po to 10 val kiausai su darzovemis, 12 pietus mesa ir darzoves ir apie 18 val.  vakare tas pats.


O riebalo buvo?
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 09 07, 00:34)
Žinau, Voresta, ačiū kad vis primeni(ir kantrybės kad tiek turi). Jau viskas, nuo pirmadienio kategoriškai vėl mažinu vaisiukus.  blush2.gif



biggrin.gif pamaniau kad nesupranti, nes bėdavoji, kad svoris stovinuoja. Čia tu pati, vos įsibėgėjusi, jau stabdį užtrauki. Bet jei supranti, tada čia tavo reikalas.
Atsakyti
Ne, visai nebėdavoju dėl svorio, šiaip normalus jis man ir svarbiausia žinau dėl ko nekrenta. drinks_cheers.gif
Nenukeliu pirmadieniui, nuo šiandien vaisiams vėl banas! tongue.gif
Atsakyti