Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Nidulia @ 2013 09 06, 18:01)
taša, gryno kokosu aliejau uzkapojai??
As nesusitvarkau, miargai. Pietums valgiau vistienos krutineles gabaliukus pakepintus ant alyvuogiu aliejaus (jus gi mane apraminote su tais krastutinumais) ir kalna pomidoru+agurkas+truputi svoguno+lasas alyvuogiu aliejaus. Tai riebalo as vel negavau. taip iseina??
Tos vynuoges virtuveje, tai man nervus gadina  ax.gif



alyvuogiu aliejus, ypac extra virgin netinka kepimui visai smile.gif kaip ir bet kokie kiti salto spaudimo aliejai. Nebent pas jus alyvuogiu aliejus antro spaudimo is isspaudu ir pagamintas kepimui.

dabar jums geriausiai tinkamas kepti kokoso aliejus arba lydytas sviestas, jei kelis kg norit numest

jei siaip norit kepti - tam tinka kiaulienos taukai, kitokie taukai, sviestas ( jo kaitint negalima) , lydytas sviestas, kokoso aliejus, visi aliejai skirti kepimui


Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 06, 18:01)
Tai riebalo as vel negavau. taip iseina??

Bandyk stebėti kaip jausies.
Remiuosi tokia taisykle - jei pavalgius jaučiuosi pilnai, ir bent tris valandas nejaučiu alkio, reiškia patiekale buvo teisingas kiekis reibalų. Dažniausiai nuo vien tik aliejaus salotose, toks ''nedavalagymo'' jausmas man pasireiškia greičiau nei per pusvalandį. Ir šiaip, paprastą aliejų kepimui renkuosi taik iš bėdos... ax.gif Geriausiai dabar patinka taukai, nes kokoso aliejaus prieskonis maistui bikį pabosta.
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 06, 18:05)
alyvuogiu aliejus, ypac extra virgin netinka kepimui visai  smile.gif  kaip ir bet kokie kiti salto spaudimo aliejai.  Nebent pas jus alyvuogiu aliejus antro spaudimo is isspaudu ir pagamintas kepimui.

dabar jums geriausiai tinkamas kepti kokoso aliejus arba lydytas sviestas, jei kelis kg norit numest

jei siaip norit kepti - tam tinka kiaulienos taukai, kitokie taukai, sviestas ( jo kaitint negalima) , lydytas sviestas, kokoso aliejus, visi aliejai skirti kepimui


Nu va, sakau, kad kazka ne taip darau. Pas mane ekstra virgin aliejus. O isspaudu aliejus tnkamas kepti.
Kiaulienos taukus perkate parduotuveje?
Reiskia galiu drasiai kepti ant: kiaulienos taukai, kitokie taukai, ghi sviestukas, kokosu aliejus. Gerai viska pasizymejau?
Atsakyti
Nidulia, o avatare cia tu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 09 06, 18:18)
Nidulia, o avatare cia tu?  ax.gif

as
Atsakyti
labas
QUOTE(taša @ 2013 09 05, 13:16)
taip, nuotolini. siuo metu tie 100lt man pinigai
uzsirasiau apgamus salint.. et atejo ruduo, tai metas jau..

kokioje įstaigoje šalinat? man ant pilvo yra kokio 1 cm skersmens,dabar jau pora metu,kai krastai formą pakeitė,sakyčiau gal reikia susirūpinti

QUOTE(Nidulia @ 2013 09 05, 21:54)
Mazoka pagal viska koloriju. Tai ku daryc? Kiek cia man ko lapnoti?

manyčiau riebalo daugiau reikia,dvigubai nei baltymo
man irgi kartais užeina kojų mėšlungis,tai keletą tablečių pageriu magnio-kalio ir praeina
ir kas dėl burnos kvapo,tai irgi ne visada jis geras,net vyras kartais sako,turbūt valosi organizmas,kad negeras kvapas iš burnos,tai visad kramtomos gumos turiu su savimi,gal ne pats geriausias variantas,vistik saldiklių prikimšta,bet nežinau kuo pakeisti,ir kas blogiausia ,kad aš pati to blogo kvapo nejaučiu g.gif
dabar pusryčiams neatsivalgau ant kokoso al.pakepintų cukinijų ir morkų,bet būtinai pjaustytu su skutikliu,kad būtų tokios ilgos riekes,ir užleidžiu 2 kiaušinius,niam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 09 06, 18:18)
Nidulia, o avatare cia tu?  ax.gif

Man ir toks klausimas kilo. Nes žiauriai graži motera. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 09 06, 18:21)
ir kas dėl burnos kvapo,tai irgi ne visada jis geras,net vyras kartais sako,turbūt valosi organizmas,kad negeras kvapas iš burnos,tai visad kramtomos gumos turiu su savimi,gal ne pats geriausias variantas,vistik saldiklių prikimšta,bet nežinau kuo pakeisti,ir kas blogiausia ,kad aš pati to blogo kvapo nejaučiu  g.gif

Kai nepamirštu gvazdikėlių pakramtau, kartais jų kišenėje nešiojuos. Padeda.
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 09 06, 18:24)
Man ir toks klausimas kilo. Nes žiauriai graži motera.  bigsmile.gif
Papildyta:

Kai nepamirštu gvazdikėlių pakramtau, kartais jų kišenėje nešiojuos. Padeda.

ooo,dėkui,kažkaip juos pamiršau,galvojau kokių petražolių pagraužti ar kavos pupelių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 09 06, 18:21)
labas

manyčiau riebalo daugiau reikia,dvigubai nei baltymo

Tai, vis tik, mn reikia kad riebalo butu du kart daugiau, po to baltymas ir dar maziau anglies? O biskiuka svoris taip nukris man? Kol kas nesigauna man to riebalo gauti. Nu nieko, varysiu ryt I parde, nes jau kokosu senokai nebeturiu.

QUOTE(Pur-pur @ 2013 09 06, 18:24)
Man ir toks klausimas kilo. Nes žiauriai graži motera.  bigsmile.gif
Papildyta:


Negedinkit blush2.gif Anoks cia grozis - plaukai sulaizyti I uodegyte, be makiazo, fotke loptopo kamera padaryta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 09 06, 18:27)
ooo,dėkui,kažkaip juos pamiršau,galvojau kokių petražolių pagraužti ar kavos pupelių  biggrin.gif

as tai kramtomasias perku, su ksilitoliu. Apie ksilitoli pasigooglinkite. Tikrai uz cukrus ir kitus sss, musu krautuvese, geriau. Ksilitolio sandara naikina bakterijas burnoje, neleidzia apnasoms ant dantu susidaryti it jis leidziamas net diabetikams. Zodz - tikrai geriau uz musu kramtoskes, kai reikia truputi burna atgaivinti. Yra ir su cinamonu ir gvazdikeliais siu kramtoskiu

http://www.iherb.com...mp;rcode=fkg336
Dantu pasta irgi su ksilitoliu megstu. Mylimiausia su mira, nes ji svelnaus skonio ir leidziama naudojant homeopatija. Metinio astrumo nemegstu, be to metu negalima naudojant homeopatija.
http://www.ekolinija...ta-su-mira.html
Atsakyti
Nu nežinau, sakykit jūs ką norit, bet blogas burnos kvapas man ne asocijuojasi su sveika mityba... g.gif
Atsakyti
nu ir pripliurpėt, o aš visą dieną pagal specialybę darbavausi. Dukrai lubas glaisčiau, remonto užsimanė. Na ir, pasirodo, nepamiršau kaip glaistyklę laikyt.
Parlėkiau alkana, pasitroškinau gaidžio ketvirtį, niamnioju ir mėginu atsakyt šiek tiek. Tuoj reiks bėgt , ūkis laukia.
Pirmiausia Nidulia, užmesk akį į veidrodį, pažiūrėk į savo akių vyzdžius, jei jie maži, tada vaisiai yra ne tau.
Vaisių vartojimas visai eilei žmonių ne tik, kad nėra naudingas, jis gali kai kam (ypač tiems, kurių yra per daug užstimuliuota parasimpatinė nervų sistema arba kuriems dominuoja glikogeninis energijos gamybos būdas) tapti ir fatališku faktoriumi.
QUOTE
Parasimpatinis stresas
Parasimpatinio streso požymiai :
Mažas vyzdys, sistolinio kraujo spaudimo padidėjimas stovint mažiau už 3 , diastolinio kraujo spaudimo padidėjimas stovint mažiau už 4, ketvirto pulso padidėjimas mažiau už 8 lyginant su pulsu sėdint, "raudona" dermografija, ketvirtas pulsas mažiau už 75, pirmas pulsas mažiau už 63, sistolinis kraujo spaudimas stovint dalijamas iš 10 ir atimamas iš kvėpavimo dažnumo, atsakymas yra daugiau už 5, ir teigiamas prasižiojimo refleksas. Jei asmuo yra tiek ketogeninis, tiek parasimpatinis - dažniausiai gydomas ketogeninis.
Asmuo turėtų vartoti daugiau baltymų. Reiktų vengti cukraus, vaisių sulčių, didelių kiekių šviežių vaisių, ir maisto, kuriame yra daug krakmolo ir cukraus. Reikėtų vengti nesočiųjų riebiųjųų rūgščių ir margarino. Jei žmonės serga astma, jie beveik visada patiria parasimpatinį stresą.

Dažniausi simptomai: energijos stoka, sumažėjęs arba padidėjęs cukraus kiekis kraujyje, virškinimo problemos, artritas, bloga apytaka, nervinė įtampa, depresija, alergijos ir astma.


Labai sunku ką nors "įspėti", kai nepasakomos visos bėdos . Todėl ir reikia eiti darytis tą tyrimą, o aš tik spėlioju.


Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 06, 18:45)
Nu nežinau, sakykit jūs ką norit, bet blogas burnos kvapas man ne asocijuojasi su sveika mityba...  g.gif

Nepakanka porą mėn pasimaitinti paleo, kad viskas iškarto stotų savo vietosna. Tam reikia laiko.
Tačiau kramtoškės vartojimas bus kaip užkandžiavimas, nes insuliną tai iššauks...
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 06, 17:01)
taša, gryno kokosu aliejau uzkapojai??
As nesusitvarkau, miargai. Pietums valgiau vistienos krutineles gabaliukus pakepintus ant alyvuogiu aliejaus (jus gi mane apraminote su tais krastutinumais) ir kalna pomidoru+agurkas+truputi svoguno+lasas alyvuogiu aliejaus. Tai riebalo as vel negavau. taip iseina??
Tos vynuoges virtuveje, tai man nervus gadina  ax.gif



jo, gryno

as ir negavau per vakariene - uzkepta orkaitei vistos koja su sparneliu+svieziu darzoviu salotos.+morkos uzkeptos.
suvalgyciau dar tiek pat unsure.gif
ziauriai noriu est paskutiniom dienom..
Atsakyti