Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

Sveikos smile.gif Gal kuri zinote, ar issiskiria insulinas, jei suvalgai gryno riebalo (pvz. kokosu aliejaus sauksteli)? Geriu rytais kava su kokosu aliejum ir nezinau ar man cia ta gerima uzskaityt, kaip valgyma(t.y. su insulino suoliu), ar ne.
Be to turiu klausima apie pieno produktus. Visada galvojau, kad pienui rugstant laktoze virsta pieno rugstimi ir angliavandeniu rugsciuose pieno produktuose ryskiai pamazeja, bet paskaicius parduotuveje etiketes, radau, kad tiek piene, tiek kefyre ar pasukose angliavandeniu yra vienodai - apie 4g/100ml. Varskeje grietineje irgi. Taip iseina valgant varske su grietine angliavandeniu gaunam gana daug? Gal kas galit pakomentuoti? Busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Aciu voresta, ner granatu pas mum.visa nakty pralaksciau..bloga.. nzn ne ka gert ir kafa galesiu. Ne ka uzkast.. viskas vandeniu iseina..iskart.
Vaikam biski grriau, bet ir nzn kuom maitint... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 08 28, 08:59)
Aciu voresta, ner granatu pas mum.visa nakty pralaksciau..bloga.. nzn ne ka gert ir kafa galesiu. Ne ka uzkast.. viskas vandeniu iseina..iskart.
Vaikam biski grriau, bet ir nzn kuom maitint... sad.gif

svarbu daug vandens gerti. pasidarykit rehidrono tirpala (labai padeda, parduodama vaistinese), o valgyt jei norisi, gal kokios vistienos krutineles virtos..
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 08 27, 21:55)
Ka valgyt ir gert kai jau galesou..apsinuodijau turbut..visa diena bloga, vemiu, sh....vandeniu.. temp.uzkilus..



kas buvo? ko uzvalgei? 4u.gif

as vakar valgiau neleistina maista. jau bijojau net isivaizduot kas bus... bet nieko nebuvo unsure.gif net nezinau dziaugtis ar liudet... reiskia kazkas neveikia mano mityboj?...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Man net keista kokia ankstyva šiandien ir geros nuotaikos. Šiaip pelėda, tai sunku atsikelti anksčiau 11:). Bet šiandien su reikalu ir visai gerai jaučiuosi. smile.gif

Vakar buvo pirma dienelė paleo, na tokia tikra paleo be bulkučių ir energetinių. Labai savimi didžiuojuosi blush2.gif





Geros ir produktyvios dienos visoms. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2013 08 27, 23:34)
taciau uzmigti nepavko, nes tarsi jausmas, kad kol negausiu miltiniu, pieno ir uogienes, negalesiu uzmigti.

O, va tas pats ir man, tik aš nepagalvojau, kad nuo bandelių trūkumo ir neužkandau naktį biggrin.gif Taip ir prasikankinau doh.gif

Dėl insulino šuolių, tai aš išskaičiau, kad juos sukelia viskas, kas ne vanduo. O jei kava be cukraus? O silpna žolelių arbata?
Atsakyti
QUOTE(Miegė @ 2013 08 28, 08:46)
Labas rytas 4u.gif

Man net keista kokia ankstyva šiandien ir geros nuotaikos. Šiaip pelėda, tai sunku atsikelti anksčiau 11:). Bet šiandien su reikalu ir visai gerai jaučiuosi. smile.gif

Vakar buvo pirma dienelė paleo, na tokia tikra paleo be bulkučių ir energetinių. Labai savimi didžiuojuosi blush2.gif
Geros ir produktyvios dienos visoms.  mirksiukas.gif


thumbup.gif
as irgi visa sia savaite geros nuotaikos! tik rytais vis dar sunku atsikelt...

jau mano seima man 'nustate' anoreksija. nors nezino nei svorio dabartinio, bet jau paskaiciavo mano KMI doh.gif
Atsakyti
Sveikos, po truputį jungiuosi į jūsų temą, laikausi paleo dar tik antrą dieną, bet matau, kad pilvas plokščias thumbup.gif dujų beveik nėra.

dar reikia daug visko perskaityti, gal esate pirkę angliškas paleo knygas? kokia nuomonė?
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 08 28, 08:59)
Aciu voresta, ner granatu pas mum.visa nakty pralaksciau..bloga.. nzn ne ka gert ir kafa galesiu. Ne ka uzkast.. viskas vandeniu iseina..iskart.
Vaikam biski grriau, bet ir nzn kuom maitint... sad.gif

visą jaunystę prasikankinau neaišku iš kur atsirandančiais viduriavimo protrūkiais (kaip dabar suprantu, ten galėjo būti grūdų šposai), porą syk metuose ar net dažniau, jau nepamenu. Visad padėdavo maltų juodųjų karčiųjų pipirų 1/3 arbatinio šaukštuko. Burnon paimi gurkšnį vandens ir į tą vandenį sukratai pipirus, nurijus burnoj beveik nieko nelieka. Užgerti gausiai vandeniu, kad nuplaut į skrandį. Na dabar to viduriavimo senai nebėra, tačiau granato žievė, kiek sužinojau yra švelnesnė ir normaliau ja gydytis.
Moteros, nelaukit kol kažkokia tokia bėda užpuls- džiovinta granato žievė turi būti kiekvienuose namuose iš anksto.
Taip pat Smecta- baltojo molio- pakučių.

QUOTE
Pasirodo, kad dar majai tam tikras molio rūšis naudojo viduriavimui gydyti. Iš tiesų molis yra galinga natūrali absorbuojamoji ir antiseptinė medžiaga. Taigi iki apsilankymo pas gydytoją, siekiant sumažinti viduriavimo simptomus, rekomenduojama vartoti absorbentų. Absorbentai – tai natūralios medžiagos, kurios pasižymi dideliu pajėgumu sugerti toksinus ir kitas žalingas medžiagas, tuo sumažindamos jų neigiamą poveikį organizmui ir taip padeda greičiau sveikti. Vienas natūralių gamtinės kilmės preparatų, gaunamų iš gryninto baltojo molio, yra „Smecta“. Jos veiklioji medžiaga diosmektitas absorbuoja toksinus, virusus žarnyne ir taip veiksmingai gydo viduriavimą. Tyrimai įrodė, kad vartojant „Smectos“ sutrumpėja viduriavimo trukmė, nes greičiau iš organizmo pašalinami viduriavimą sukeliantys veiksniai – virusai, žalingi mikroorganizmai, toksinai. Preparatas tinka ir kūdikiams, ir vaikams, nes jo veiklioji medžiaga nepatenka į kraują ir pasišalina iš organizmo praktiškai nepakitusi.

„Smecta“ nepakeičia gydymo rehidraciniais tirpalais, šio vaisto rekomenduojama vartoti su šiais tirpalais, kurie atkuria skysčių ir elektrolitų pusiausvyrą organizme.

Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 08 28, 09:52)

jau mano seima man 'nustate' anoreksija. nors nezino nei svorio dabartinio, bet jau paskaiciavo mano KMI doh.gif

vis dar krenta svoris, ar jau stabtelėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 28 rugpjūčio 2013 - 09:50
QUOTE(" voresta " @ 2013 08 28, 09:59)

vis dar krenta svoris, ar jau stabtelėjo?



sustojo! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katinone @ 2013 08 28, 08:41)
Sveikos smile.gif Gal kuri zinote, ar issiskiria insulinas, jei suvalgai gryno riebalo (pvz. kokosu aliejaus sauksteli)? Geriu rytais kava su kokosu aliejum ir nezinau ar man cia ta gerima uzskaityt, kaip valgyma(t.y. su insulino suoliu), ar ne.
Be to turiu klausima apie pieno produktus. Visada galvojau, kad pienui rugstant laktoze virsta pieno rugstimi ir angliavandeniu rugsciuose pieno produktuose ryskiai pamazeja, bet paskaicius parduotuveje etiketes, radau, kad tiek piene, tiek kefyre ar pasukose angliavandeniu yra vienodai - apie 4g/100ml. Varskeje grietineje irgi. Taip iseina valgant varske su grietine angliavandeniu gaunam gana daug? Gal kas galit pakomentuoti? Busiu labai dekinga  4u.gif

Tai kaip ten su tuo pienu ir gryno riebalo valgymu? Gal Voresta, kaip labiausiai pasikausciusi sioj srity apsviestu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katinone @ 2013 08 28, 08:41)
Sveikos smile.gif Gal kuri zinote, ar issiskiria insulinas, jei suvalgai gryno riebalo (pvz. kokosu aliejaus sauksteli)? Geriu rytais kava su kokosu aliejum ir nezinau ar man cia ta gerima uzskaityt, kaip valgyma(t.y. su insulino suoliu), ar ne.

unimed'e rašo:
QUOTE
Bet kurios maistinės medžiagos – angliavandenių, riebalų, baltymų (ne tik cukraus) pakliuvimas į organizmą – signalas beta ląstelėms išmesti insuliną į kraują. Kraujas išnešioja insuliną į ląsteles, kurios visos turi insulino receptorius, o šie kiekvienas paima ir suriša po vieną insulino molekulę.

kavoje ar arbatoje be cukraus ir grietinėlės nėra jokių minimų maisto medžiagų ir insulinas neišsiskiria (irgi taip rašoma ten pat)
Tačiau kava-kofeinas yra stiprus BAM(biologiškai aktyvi medžiaga)-stimuliatorius ir išbalansuojančiai veikia metabolizmą, kurį dabar norit susitvarkyti su šia mityba.
Unimed leidžiamas naudoti porą kart per mėnesį.
užtatai žolelių arbatos neribojamos mirksiukas.gif bet anų man nereik.
QUOTE
Be to turiu klausima apie pieno produktus. Visada galvojau, kad pienui rugstant laktoze virsta pieno rugstimi ir angliavandeniu rugsciuose pieno produktuose ryskiai pamazeja, bet paskaicius parduotuveje etiketes, radau, kad tiek piene, tiek kefyre ar pasukose angliavandeniu yra vienodai - apie 4g/100ml. Varskeje grietineje irgi. Taip iseina valgant varske su grietine angliavandeniu gaunam gana daug? Gal kas galit pakomentuoti? Busiu labai dekinga  4u.gif

pieno produktuose yra angliavandenių, tačiau jei juos visąlaik valgyti- nėra gerai, nes juose nėra ląstelienos, o ląsteliena turi sudaryti ~ pusę mūsų gaunamų angliavandenių, kitaip žarnyne neturės kuom maitintis bakterijos ir nebus iš ko gamint reikiamų rūgščių.
Jei valgyt varškę su grietine tai juk nevalgoma po pusę kilo?
Atsakyti