Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Egliukasz @ 2013 09 06, 15:25)
PurPur - vis pasigendu 4u.gif Retokai reiskies ax.gif Tai pagal musu vadinama disbalansa mum tu produktu ir reikia vengti/saikingai vartoti. Net tas pats kiausinis geriau kieciau isvirtas ar iskeptas, nes skystas labiau tokiom kaip tasa tinka smile.gif Nors tai ir kertasi su ideja kuo maziau apdorot baltyma. Zodz, viska isbandyt reikia, kas veikia ir kas ne smile.gif

Jo, kažkaip rečiau, bent kažkiek stengiuosi sekti temą, bet čia tiek visko neaprėpiamai daug paskutiniu metu pasidarė, kad kol perskaitau nespėju ir pakomentuoti ir parašyti ką. Ai, dar pastebėjau, kad kaip ir tau, man nuo šonkaulių riebalas krenta - nu keistas jausmas nors tu ką. O pilvas tai korseto prašosi - kažkokie įdomiai skysti lašiniai ant jo likę. Dar geriau kad svoris tai tas pats laikosi - visiškai nemažėja ir nekyla. Dabar vėl laukiu tinkamos progos susiimti griežtai, ir kažkokiu būdu nei obuolių nė jokio vaisio neprisileisti. Nes tom tikrom paleo ir tikro whole dienom - tai svoris ant akių krito.
Įdomu kur Sedindriukė su Elata paleolizuojasi, ar aš jų postų neužmatau? Tikiuosi jos neiškeitė paleo temos į diskusijas su caloriegame. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 09 06, 15:38)


Ta tema jau seniai isnyko, o gaila, linksma buvo biggrin.gif
Elatos pasigendu, Sedindriuke turbut sportais ir darbais uzsiemus, daug naujoviu, net blogas atnaujinamas nebe taip daznai cool.gif Bet vistiek ziurau, laukiu receptu biggrin.gif
Palauk ziemos, normaliu vaisiu ne su ziburiu nerasi, nebus pagundu ax.gif Mano vakarykstis shopingas - kiausiniai, versiena, maltas jautienos farsas, darzoves ir.. melyniu 200 g ax.gif Po saujele padalinsiu, per kokias 4 dienas ir suvalgysiu blush2.gif
Mano ratas juokingai atrodo biggrin.gif Pedkelnes tempiu tik aukstyn, kad viska apspaustu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 09 06, 14:18)
i (tarkim hesburgerių su cocacola !!! Ir OMG, kas labiausiai nuvylė - kaifavau nuo skonio tą maistą valgydama lotuliukas.gif ) ir


eik tu sau lotuliukas.gif o savijauta po to -nieko? kazkada senai ir as sugriesyjus buvau su kazkokiais karstais sumustiniais, tai ant rytdienos kiurksojau lyg apsinuodijus buciau doh.gif lengvas pykinmas, galva skauda...
QUOTE(Egliukasz @ 2013 09 06, 14:25)
Siaip lengviausiai krenta, kai turi didesny anstvory - o paskutinieji uzsispyre, daug darbo reikia ydet juos ispurtyt schmoll.gif Taip kad turbut tau nebedaug liko iki finiso tiesiosios, kantrybes ir busi apdovanota 4u.gif  4u.gif



taip, teisi tu, paskutinieji nepasiduoda biggrin.gif man iki pilnos laimes 5 kg truksta, o iki siaip laimes tai 3 kokiu biggrin.gif
QUOTE(Pur-pur @ 2013 09 06, 14:38)
Įdomu kur Sedindriukė su Elata paleolizuojasi, ar aš jų postų neužmatau? Tikiuosi jos neiškeitė paleo temos į diskusijas su caloriegame.  lotuliukas.gif

dingo dingo.....gaila unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 06 rugsėjo 2013 - 14:58
Kažku užmačiau komentarą/palyginimą masito su alergija katėm. Kad išmetus iš buto devynias, ir pasilikus vieną katę alergija nesumažėja. Bet suabejojau, ar teisingas tas palyginimas. Vis dėl to, kaip pastebėjau ant savęs, esu alergiška svogūnams. Tačiau priklauso kokį kiekį jo suvalgysiu. Jei tik mažą griežinėlį - tikrai nieko nebus, bet nuo kelių griežinėlių alergija pasireiškia tuoj pat ir bent porai dienų. Dėl to man atrodo, kad žinoma, geriausia yra maitintis girežtai. Bet jei ką, gerai yra brudno maisto stengtis valgyti bent rečiau ir kuo mažiau. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 09 06, 15:57)
eik tu sau  lotuliukas.gif o savijauta po to -nieko? kazkada senai ir as sugriesyjus buvau su kazkokiais karstais sumustiniais, tai ant rytdienos kiurksojau lyg apsinuodijus buciau  doh.gif lengvas pykinmas, galva skauda...

Nu ką žinau, nu nieko. Geriau jau būt buvę kas, tai mažiau pagundų. Na, valgiau burgerius su rugine duona ir cukrine cola - tai gal tas gėrimas bulkų blogį užmušo. O svarbiausia, kad tą savaitgalį taip itin sveikai maitinaus ir dar net miškuose gyvenom. Ir še tau kad nori - tik grįžus į civilizaciją jai ir pasidaviau. doh.gif lotuliukas.gif
O galvos svaigimas tai nuo nuo džiovintų abrikosų man tikrai yra - tokia kaip girta būčiau jaučiuosi nuo jų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pur-pur: 06 rugsėjo 2013 - 15:14
QUOTE(Egliukasz @ 2013 09 06, 15:25)
Nidulia - svarbu nevalgyk cukraus, krakmolo, greituju angliu, grudu ir t.t. Su laiku atsirinksi, kas tau tinka rolleyes.gif Nes man rodos kuo daugiau skaitai, tuo maziau lieka pas tave, per greit ir per daug info bandai susigrust schmoll.gif


Auksiniai zodziai drinks_cheers.gif Man tikrai per daug info ir labia jau as grieztai ciupau, todel siandien vaikstau kazkokia nepatenkinta ir apsnudusi.
cukraus, krakmolo, grudu - ne grudelio nevalgau
o greituju angliu,-cia kurie?

QUOTE(Pur-pur @ 2013 09 06, 15:38)
Nes tom tikrom paleo ir tikro whole dienom - tai svoris ant akių krito.

o cia kas do biesas?
Merginos, kokius jus ten rudus avokadus perkat? Ar as susapnavau kazka?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 06, 15:54)
Auksiniai zodziai  drinks_cheers.gif  Man tikrai per daug info ir labia jau as grieztai ciupau, todel siandien vaikstau kazkokia nepatenkinta ir apsnudusi.
cukraus, krakmolo,  grudu - ne grudelio nevalgau
o greituju angliu,-cia kurie?
o cia kas do biesas?
Merginos, kokius jus ten  rudus avokadus perkat? Ar as susapnavau kazka?



na tokie graubleti rudi buna.


http://vorastinkle.b...3-m-sausis.html

Papildyta:
suvalgiau keelta saukstu kokoso aliejaus.....grrrr kaip pykina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 06, 16:54)
o cia kas do biesas?

Whole 30, kai trisdešimt dienų valgomas tas pat paleo, tik atsisakoma pieno produktų(valytas sviestas galimas), ribojamas vaisių, riešutų ir džiovintų vaisių kiekis. Taip pat atsisakoma medaus ir kitų fruktozės šaltinių. Be to valgoma tris ar mažiau kartus dienoje, be jokių užkandžiavimų. Bandžiau du kartus, bet man taip kad 100proc. nepavykdavo, nes vis vaisių per daug ir per dažnai užkramtydavau. Bet šiaip labai smagu. smile.gif Aš čia dažnai paskaitinėju, randu daug patarimų. FORUMAS WHOLE 30. Tiesa, dar gal matei kad daug kas čia skaito knygą It's starts with food(ISWF) - tai irgi į tą patį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 06, 17:02)
na tokie graubleti rudi buna.

o jie vertingesni uz zalius??
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 06, 17:19)
o jie vertingesni uz zalius??



daugumai jie tiesiog skanesni biggrin.gif , bet retokai pasitaiko pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 06, 17:30)
daugumai jie tiesiog skanesni  biggrin.gif  , bet retokai pasitaiko pirkti  smile.gif

O juos taip pat tikrinti kaip zalius? Paspaudus turi isispausti lengvai, tada jau prinoke. Judntis kauliukas, pakracius, ne visad pasiteisina. Avokadus del riebalu valgote?
Partempe vyras maisa zaliuju vynuogiu doh.gif Man net pulsas padaznejo ir seiles susirinko. Paleo raso, kad net uostymas skanaus maisto uzskaitomas uz 1 maitinima - tai as jau paedziau reiskia? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 06 rugsėjo 2013 - 16:56
QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 06, 16:30)
daugumai jie tiesiog skanesni  biggrin.gif  , bet retokai pasitaiko pirkti  smile.gif



buna buna ju, tik kad supuve...
o anu zaliu- skonis kai muilo, nzn ar musu parduotuvese suda uzveza..
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 06, 16:43)
O juos taip pat tikrinti kaip zalius? Paspaudus turi isispausti lengvai, tada jau prinoke. Judntis kauliukas, pakracius, ne visad pasiteisina. Avokadus del riebalu valgote?



na taip. bet as perku kietus. kol paguli diena - dvi - sunoksta. nes visiskos koses irgi nemegstu.
jo del riebalu. atsivalgiau as jau ju. nebepatinka neskanu...

db atradau lasinius thumbup.gif
nu ot nesamone.einu namo, gaminsiuos valgyt. bet db nenoriu= pykina. bet vaakre iseisiu ir nebusiu namie. o tada va jau uzsinoresiu, bet nieko nebus.. g.gif
Atsakyti
taša, gryno kokosu aliejau uzkapojai??
As nesusitvarkau, miargai. Pietums valgiau vistienos krutineles gabaliukus pakepintus ant alyvuogiu aliejaus (jus gi mane apraminote su tais krastutinumais) ir kalna pomidoru+agurkas+truputi svoguno+lasas alyvuogiu aliejaus. Tai riebalo as vel negavau. taip iseina??
Tos vynuoges virtuveje, tai man nervus gadina ax.gif
Atsakyti