Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(rytorasa @ 2013 09 06, 12:30)
na ne, peršalimo ligomis retai sergu, su oda problemų taip pat nėra....  schmoll.gif Šiaip turiu rimtesnių bėdų - lėtiniai uždegimai, kamuojantys jau n metų...  rolleyes.gif

tai pas mane prie visko, dar ir bronchine astma/obstrukcinis bronchitis. Maza to - neveikianti skydliauke.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 06, 08:34)
Ir dar apie mitybą. Sveika mityba domiuosi jau senokai, bet va tokius dalykus, kad vaisiai kenkia ir, kad sveika valgyti daug riebalų, sužinojau tik dabar. Visoje sveikuoliškoje literatūroje teigiama priešingai. Taip pat ten pabrėžiamas mėsos kenksmingumas. .. rolleyes.gif  Nutariau derinti maisto produktus, atsisakiau kavos (iškentėjau vieną košmarišką dieną su galvos skausmu iki pykinimo), atsisakiau saldumynų, grūdų produktų. Bulvių vartoju minimaliai ir nevalgau kartu su baltymais. Vaisius taip pat riboju, tačiau visiškai nevalgyti jų negaliu. Buvau šventai įsitikinusi, kad jie sveika. Niekada nebuvau mėsos mėgėja, ji man kelia šleikštulį....  ax.gif Dabar valgau mėsą su daržovėmis, tačiau jaučiu, kaip ji "stovi" skrandyje, ypač, jeigu valgau vakare. Kiaušinius valgau, bet kiek juos gali valgyt- atsibosta.
Ką ir kaip man reikia valgyti, nes jau tikrai nebežinau...  ax.gif


Aš irgi šiandien negėriau kavos. Stengiuosi mesti kavą, o sakykite, ką rytais geriausia gerti, kad išbudintų?

Be kavos savijauta baisi, plyšta galva, silpna, mano spaudimas su kava buna 90/60, tai koks dabar kažin?

Pietums valgiau troškintų galvijų kepenų su daržovėmis.
Vakarienei turbut kalakutiena su darzovemis.
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 09 06, 13:23)
Aš irgi šiandien negėriau kavos. Stengiuosi mesti kavą, o sakykite, ką rytais geriausia gerti, kad išbudintų?

Be kavos savijauta baisi, plyšta galva, silpna, mano spaudimas su kava buna 90/60, tai koks dabar kažin?


man galva skauda vieną dieną po kavos nutraukimo, po to jau nebe.
Aš nieko negeriu. Tiksliau, atsikėlusi išgeriu stiklinę vandens..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 06 rugsėjo 2013 - 12:29
Pietums patroskinau kaip Nidulia darzoves+mesa(vakarikscia visiskai nevertinga), ant virsaus lasinuku dvi riekes ir salotos su svieziom darzovem su grietine.
daug, nelabai skanu bet norisi kazko dar... unsure.gif
sedziu laukiu sotumo
Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 06, 11:30)
o man kažkaip neatrodo skaniai... g.gif Tos vandenyje plaukiančios daržovės...  blush2.gif



snd per pietus kazka panasaus bandziau pasigamint, tik su cukinija dar. tai supratau kad nemegstu cukinijos... baklazanas geriau rolleyes.gif
vakar pakepinau ji, ant virsaus uztepele padariau is dziovintu pomidoru alyvuogiu ir cesnako, per krepsini valgiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 06 rugsėjo 2013 - 13:08
QUOTE(Egliukasz @ 2013 09 06, 10:53)

Nidulia - nu ir lekste thumbup.gif Bet vistiek nesuprantu, kaip jus tokia porcija sukisat, kur??? biggrin.gif

eik tu, baika irnesakyk.gif na as pusryciam tiek nesukisciau, bet pietum drasiai biggrin.gif ir dar daugiau.... blush2.gif
Atsakyti
o as megstu cukinija. Troskinu cukinija, morkos, brokoliai. Pabaigoje I puoda riebios grietines ir sviesto, druskos. Isjungus ugni imetu pertusku, krapuku ir smulkinto cesnako - niamu smile.gif Ir idaryta farsu, kepta orkaiteje niamu:) Ir pomidorus, keptus orkaiteje labia megstu:)
Kazkokia as nepatenkinta siandien vaikstau. Kazkoks kirminas grauzia, kad ne viska zinau nors daug skaitau, kad kazko nedadarau, gal ne taip darau. Zodz, pradejau prie saves kabinetis.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 06, 14:32)
Kazkoks kirminas grauzia, kad ne viska zinau nors daug skaitau, kad kazko nedadarau, gal ne taip darau. Zodz, pradejau prie saves kabinetis.

Na taip, čia ant tiek viskas paprasta, kad darosi per sudėtinga. biggrin.gif

Pumpica, tau nuo sviesto vis tiek svoris krenta, tai gal gali valgyti jo daug? Na o man geriausia kol kas kokoso aliejus ir naminių vištų taukai. Ir jokio sviesto, net lydyto. Kaip ir Egliukasz, valgydama per daug lašinių ir per daug pieno riebalų aš per gelbėjimosi padangą pučiuosi klaikiai. tongue.gif
Šiaip turiu nemažai naminių vištų mėsos. Bet jergutėliau kaip ilgai trunka jas ruošti. Jos buvo pusmetinės ir mėsa kieta kaip akmuo kol porą valandų neiškaitinu. Bet gal jos ir kitos rūšies nei Vorestos. Pas mus broileriai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 09 06, 13:53)


Pumpica, tau nuo sviesto vis tiek svoris krenta, tai gal gali valgyti jo daug?

nu kad nebekrenta jau senai, stovi va...nu cia per ana savaite vienas kg dar pabego, o pries tai stovejo gal pora menesiu. Ir dabar vel stoves turbut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 06, 14:12)
vakar pakepinau ji, ant virsaus uztepele padariau is dziovintu pomidoru  alyvuogiu ir cesnako, per krepsini  valgiau smile.gif

Kaip skaniai skamba wub.gif reiks pasidaryt kada, ačiū už receptą smile.gif
Kaip tik šįryt pagalvojau, kad pasiilgau sumuštinių, pasidarysiu tokius baklažaninius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 09 06, 15:00)
nu kad nebekrenta jau senai, stovi va...nu cia per ana savaite vienas kg dar pabego, o pries tai stovejo gal pora menesiu. Ir dabar vel stoves turbut smile.gif

A, na tai tai kaip visada pastovi ir nukrenta. biggrin.gif Bet vis tiek krenta. Tai ir dar kris
Aš tai užeina diena nešvarių visokių prisiryju - džiov vaisių, obuolių ar dar ko ko šioje temoje geriau net neminėti (tarkim hesburgerių su cocacola !!! Ir OMG, kas labiausiai nuvylė - kaifavau nuo skonio tą maistą valgydama lotuliukas.gif ) ir paskui vėl švariai kelias dienas ar savaites valgau. Na tai džiaugiuosi kad nepriauga bent. Tačiau rezultate vis dar esu toj pačioj stadijoj "kaip gerai būtų dar penkis numesti. Na, svorio kritimo masteliu man diukanas vis dėl to efektyviau, nes griežčiau. Gerai savijautai, nagų stiprumui, odos švarumui ir kailio blizgesiui, žinoma, paleo tinkamesnis.

Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2013 09 06, 14:04)
Kaip skaniai skamba  wub.gif reiks pasidaryt kada, ačiū už receptą smile.gif
Kaip tik šįryt pagalvojau, kad pasiilgau sumuštinių, pasidarysiu tokius baklažaninius smile.gif


prasom, tokias uztepeles darydavau ant ciabatos, o baklazanas anksciau buvo labai skanus su dziugu/majonezu/cesnaku ir pomidoru svieziu - viska i orkaite.
bet kaip sake pur pur- geriau sitoj temoj tokiu receptu ir nesakyt. ir is vis pamirst kad tokie egzistavo.... unsure.gif

turiu keleta lazanijos lakstu...(paksutiniu metu labai gamindavau jas...) nekyla ranka ismest. bet gaminti irgi - nei sveciu ateina nei ka... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 09 06, 15:00)
nu kad nebekrenta jau senai, stovi va...nu cia per ana savaite vienas kg dar pabego, o pries tai stovejo gal pora menesiu. Ir dabar vel stoves turbut smile.gif


Siaip lengviausiai krenta, kai turi didesny anstvory - o paskutinieji uzsispyre, daug darbo reikia ydet juos ispurtyt schmoll.gif Taip kad turbut tau nebedaug liko iki finiso tiesiosios, kantrybes ir busi apdovanota 4u.gif 4u.gif
PurPur - vis pasigendu 4u.gif Retokai reiskies ax.gif Tai pagal musu vadinama disbalansa mum tu produktu ir reikia vengti/saikingai vartoti. Net tas pats kiausinis geriau kieciau isvirtas ar iskeptas, nes skystas labiau tokiom kaip tasa tinka smile.gif Nors tai ir kertasi su ideja kuo maziau apdorot baltyma. Zodz, viska isbandyt reikia, kas veikia ir kas ne smile.gif
Nidulia - svarbu nevalgyk cukraus, krakmolo, greituju angliu, grudu ir t.t. Su laiku atsirinksi, kas tau tinka rolleyes.gif Nes man rodos kuo daugiau skaitai, tuo maziau lieka pas tave, per greit ir per daug info bandai susigrust schmoll.gif
Atsakyti