Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

Labas rytas 4u.gif As tokio dalyko kaip nemiga nezinau, tik ne visada gaunu progu issimiegot schmoll.gif Uzvakar miegojau 3 val., sianakt vel 3 val. todel darba baigus tiesiai y lova grysiu wub.gif Nes veliau y naktines reiks eit. Jauciuos zvaliai pakankamai, jeigu pusryciams vaisiu valgyciau, padvesciau po valandos nuo tokio grafiko biggrin.gif Gerai, kad nedaug man liko beart tokiais tempais cool.gif
As tai ko tais per daug pamegau ta Dziuga blush2.gif Vis po riekele kaip deserta, saldumynu nesinori visiskai, bet teks sury mest lauk irgi. Nusipirkau vytintos mesytes, ziuresim, kas per skonis - tik nepatinka, kad daryta su fruktoze, kazi kiek ten jos deta rolleyes.gif
As mesa irgi gaminu pilnai, todel, kad ji is parduotuves schmoll.gif Manau vista is ten nusipirkus ir pavirus 5-10 min. uzsiciaukciociau biggrin.gif todel voresta yra ta laimingoji, kuri visada gauna sviezios, yvairios mesytes ir jos ilgai kaitint nereikia smile.gif
kokoso aliejus geris wub.gif Metant svory geriausia naudot jy, o sviestu nepiktnaudziaut. Nes as pradzioj puoliau valgyt kuo daugiau lasiniu, sviesta saukstais rijau ir rezultatu nelabai maciau. Dabar pasikoregavau taip, kaip man patinka ir tinka, ir jau 4 kg nusirideno zemyn wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 06, 08:34)
man atrodo, kad minkšta mėsa lengvai nusiima nuo kaulų, nemanau, kad 5 min patroškinus tai lengva padaryt...  rolleyes.gif O pusžalė, tik vos pašildyta mėsa ne man, vien pagalvojus šleikštulys apima...  doh.gif

jauną paukštį pešant, net užplikyti prieš pešimą negalima karšteasniu nei 80-90 laipsnių vandeniu, nes jo oda tada plėšiasi kartu su plunksnomis. Oda tiesiog tyžta. O dėl šleikštulio- čia jau priklauso nuo to, kas galvoje įdiegta. Kažkam ir keptus skėrius normalu valgyt...Duok mažam vaikui žalios mėsos -sumaumos ir nė nesusirauks. Tačiau, jei mama kals galvon, kad ją būtinai reikia kept, jis perims tą požiūrį.
QUOTE
o kada ir kam reikia kokosų aliejų vartoti? Kiek pastebėjau vieniems jis labai rekomenduojamas, kitiems- nelabai...  rolleyes.gif


Kokosų aliejus tinka visiems, tačiau kai kam, jis tiesiog būtinas.
http://www.homosanit...as/metabolizmas
QUOTE
Anaerobinis (anabolinis) pusiausvyros sutrikimas Anaerobinio pusiausvyros sutrikimo ženklai yra: Šlapimo paviršiaus įtempimas 69 ar didesnis, oksidacijos indeksas 7 ar žemesnis, šlapimo pH 6.3 ar daugiau, seilių pH 6.6 ar mažiau ir "raudona" dermografija. Jei yra anaerobinis pusiausvyros sutrikimas, tai bus arba didelis šlapimo paviršiaus įtempimas arba mažas oksidacijos indeksas, ir mažiausiai dar du kiti faktoriai. Priklausomai nuo simptomų gali būti vartojami taurinas, metioninas ir tirozinas. Asmuo turėtų vengti cukraus, kavos, arbatos, šokolado, kola gėrimų ir pieno riebalų (sviesto, riebaus sūrio ir kremo) bei tokių riebalų kaip nesočiųjų riebiųjų rūgščių ir margarino. Tinka alyvų ir kokosų aliejus.
  Disaerobinis (katabolinis) pusiausvyros sutrikimas
Disaerobinio pusiausvyros sutrikimo ženklai yra: Šlapimo paviršiaus įtempimas 67 ar mažesnis, oksidacijos indeksas 8 ar didesnis, šlapimo pH 6.1 ar mažesnis, seilių pH 6.8 ar didesnis ir "balta" dermografija. Jei yra disaerobinis pusiausvyros sutrikimas, bus arba mažas paviršiaus įtempimas arba aukštas oksidacijos indeksas ir dar mažiausiai du kiti faktoriai. Priklausomai nuo simptomų, gali būti vartojami gliutaminas, histidinas ir gliukozaminas. Asmuo turėtų vengti tokių riebalų kaip augalinių nesočiųjų riebalinių rūgščių ir margarino, keptuvėje kepto maisto, konservuotos mėsos ir žuvies (nes skardinėse aliejus įkatinamas iki aukštos temperatūros).


ir dar


Riebalus kaupiantis žmogus, kaip taisyklė, priklauso anaerobiniam, gliukogeniniam, anaboliniam metabolizmo tipui.
todėl Akutee, nevartodama jai tinkamų riebalų, gali prisivalgyti iki problemų, dėl ko aš ją į įspėju. Būtina suprasti procesus, kitaip nebus ko kaltinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 06 rugsėjo 2013 - 08:24
Man tai toks klausimas vis kirba iš HS straipsnių - kaip susidaro situacija, kai membranos tampa nepralaidžios (lyg prie anabolinio disbalanso) - juk dabar visi vartoja masiškai aliejus, tai turėtų tos polinesočiosios dominuoti. Be to, jei visiems rekomenduojama valgyti sočiuosius riebalus ir tik jie yra gerai, o kitur po to rašo, kad anabolikams reikia vartoti daugiau aliejų, tai kaip čia išeina, ką jiems vėl saulėgrąžų aliejų vartoti? Nu aš čia kažko nesuprantu...
Mane šiandien per naktį Voresta barė, kad karvėms duodu per daug skatinamųjų sausainių ir dėl to išbėrė tešmenį doh.gif Košmaras kažkoks, reikia užsibaninti nuo šito forumo lotuliukas.gif
Beje, Voresta, ne į temą, bet kaip kiauliukai auga?
Atsakyti
labas rytas.
nuo pacio ryto sugadintas rytas..pas gyd buvau, valanda pralaukiau, o abejingumas daktaru..ir verdiktas sad.gif

pasiemiau i darba pusrycius- du kiausiniai skystai virti, pomidoras, riekele naminio varskes surio, avokadas ir kupinas saukstas kokoso aliejaus.
daugiau nieko netruriu. bet noriu est.

Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 09 06, 08:10)
Nes as pradzioj puoliau valgyt kuo daugiau lasiniu, sviesta saukstais rijau ir rezultatu nelabai maciau. Dabar pasikoregavau taip, kaip man patinka ir tinka, ir jau 4 kg nusirideno zemyn wub.gif

hm g.gif reikia ir man tada su sviestu stabdyt g.gif nes as ji kraunu po rieke vis ant patiekalo blush2.gif pasikepu kazka ant kokoso, o tada dar sviesto uzsimetu lotuliukas.gif reiskias reik stabdyt.....
Atsakyti
sveikutes

vis paskaitau, bet neparasau, prasidjeo begimas lekimas, mokykla, darzelis, o nuo pirmadienio ir trecias i darzeli eis, bus adaptacija, pradzia.....sunku mums su jom....o nuo 16 d i darba....oi kaip reiks naksti atsikelti nezinau, ir dar pavalgyti suspeti ir visus suruosti doh.gif

tyrimui mes einam i pabaiga, gavom priemones, ir treciadieni darysimes.....ir dar kraujo tyrimus pries tai pasidarysim.
Atsakyti
Pusrytukai pagal vorestos recepta. Puse puodelio vandens.........pabaigoje lasunukas ir jau leksteje - sviesto. Maniau, kad niekada nesuesiu tooookios lekstes, surijau ir visa laiminga einu kariauti su kurmiais:)

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
atrodo skaniai!
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 06, 09:19)

Kokosų aliejus tinka visiems, tačiau kai kam, jis tiesiog būtinas.
http://www.homosanit...as/metabolizmas
ir dar
Riebalus kaupiantis žmogus, kaip taisyklė, priklauso anaerobiniam, gliukogeniniam, anaboliniam metabolizmo tipui.
todėl Akutee,  nevartodama jai tinkamų riebalų, gali prisivalgyti iki problemų, dėl ko aš ją į įspėju. Būtina suprasti procesus, kitaip nebus ko kaltinti.


jetus, kaip čia viskas sudėtinga... doh.gif biggrin.gif Susisuko man galva... unsure.gif

voresta, gal galit man padėti... ax.gif
Mano ūgis 168cm, svoris- 68kg. Nesu nutukusi, tačiau visa tokia minkšta... blush2.gif Organizmas tikrai linkęs kaupti riebalus. Energijos visiškai neturiu, pastoviai noriu miego, kankina uždegiminės ligos. Tai, kaip suprantu, galiu save priskirti anaerobiniam, gliukogeniniam, anaboliniam metabolizmo tipui. Tai man būtinas kokosų aliejus, ar geriau vartoti kitokius riebalus? Ir norint, kad organizmas pradėtų gaminti energiją iš riebalų man būtina vartoti L-karnitiną, magnį, Kofermentą Q10?

Ir dar apie mitybą. Sveika mityba domiuosi jau senokai, bet va tokius dalykus, kad vaisiai kenkia ir, kad sveika valgyti daug riebalų, sužinojau tik dabar. Visoje sveikuoliškoje literatūroje teigiama priešingai. Taip pat ten pabrėžiamas mėsos kenksmingumas. .. rolleyes.gif Nutariau derinti maisto produktus, atsisakiau kavos (iškentėjau vieną košmarišką dieną su galvos skausmu iki pykinimo), atsisakiau saldumynų, grūdų produktų. Bulvių vartoju minimaliai ir nevalgau kartu su baltymais. Vaisius taip pat riboju, tačiau visiškai nevalgyti jų negaliu. Buvau šventai įsitikinusi, kad jie sveika. Niekada nebuvau mėsos mėgėja, ji man kelia šleikštulį.... ax.gif Dabar valgau mėsą su daržovėmis, tačiau jaučiu, kaip ji "stovi" skrandyje, ypač, jeigu valgau vakare. Kiaušinius valgau, bet kiek juos gali valgyt- atsibosta.
Ką ir kaip man reikia valgyti, nes jau tikrai nebežinau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 09 06, 10:06)
hm  g.gif reikia ir man tada su sviestu stabdyt  g.gif nes as ji kraunu po rieke vis ant patiekalo  blush2.gif pasikepu kazka ant kokoso, o tada dar sviesto uzsimetu lotuliukas.gif reiskias reik stabdyt.....


Tiesiog ziurint, kaip tau tinka smile.gif Nes jeigu pameni, mano pusryciai budavo sviesto kalnas biggrin.gif arba lasiniai ir darzoves - truputy per daug uzsiciklinus buvau ant gyvuniniu riebalu, kai man daugiau kokoso aliejaus, avokadu reikia. Dabar kartais riebiau valgau, kartais liesiau, bet jei jauciuos puikiai, nebadauju, tai viskas gerai.
Nidulia - nu ir lekste thumbup.gif Bet vistiek nesuprantu, kaip jus tokia porcija sukisat, kur??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 06, 00:12)
a, tai nieko baisaus...palyginus su kitais  biggrin.gif

Ne, tokiu baisingu apnasu, kaip pas kitus nuotraukose, tai near, bet vistiek, nenormalu juk apnasos, ane? Voresta, candida rodo mano liezuvis?

QUOTE(jautiena @ 2013 09 06, 06:30)
ghhrhr kuri cia pradejot apie nemigas kalbet??!

Nidulia, "voresta" priesvezines politikos laikosi,
ir dar vienas dalykas: man atrodo, kad uztektu persijungt i menu pries industrine revoliucija, tai nereiketu cia tu akmenzmogiu linksniuot, nes velniai zino, kuo is tiesu jie ten uzsiiminejo...


Cia as ta, kuri buvau 3 paras nemiegojusi blink.gif Ciut nuo proto nenusokau. Labai uzjauciu tave, nes zinau kokia tai savijauta 4u.gif
Aciu, labia nuraminai del mesos gaminimo, nes ir man neramu buvo del vos vos pakaitintos mesos, kadangi perku parduotuveje.
QUOTE(Egliukasz @ 2013 09 06, 09:10)

kokoso aliejus geris wub.gif Metant svory geriausia naudot jy, o sviestu nepiktnaudziaut. Nes as pradzioj puoliau valgyt kuo daugiau lasiniu, sviesta saukstais rijau ir rezultatu nelabai maciau. Dabar pasikoregavau taip, kaip man patinka ir tinka, ir jau 4 kg nusirideno zemyn wub.gif


oi, koks geras postas, ivedu pakoregavimus savo konspektuose:) Nes ir as dar tik graibausi, jauciu, kad riebalo per mazai gaunu, tai sviesta kraunu.
Dar neturiu svarstykliu, tai net negaliu apskaiciuoti savo pusryciu. Kiek as ten ko gavau ir ar islaikiau balansa.
Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 06, 11:46)
jetus, kaip čia viskas sudėtinga...  doh.gif  biggrin.gif Susisuko man galva...  unsure.gif

voresta, gal galit man padėti... ax.gif
Mano ūgis 168cm, svoris- 68kg. Nesu nutukusi, tačiau visa tokia minkšta...  blush2.gif Organizmas tikrai linkęs kaupti riebalus. Energijos visiškai neturiu, pastoviai noriu miego, kankina uždegiminės ligos. Tai, kaip suprantu, galiu save priskirti anaerobiniam, gliukogeniniam, anaboliniam metabolizmo tipui. Tai man būtinas kokosų aliejus, ar geriau vartoti kitokius riebalus? Ir norint, kad organizmas pradėtų gaminti energiją iš riebalų man būtina vartoti L-karnitiną, magnį, Kofermentą Q10?



Labai panasu I mane. Nupezusi, be energijos, pati pirmoji suserganti rudeni, prasirguliuojanti visa ziema. Dabar dar ta galvos odos problema. Ir man visai nebeaisku, ar man kokosu alieju valgyti, ar extra virgin alyvuogiu alieju, ar lasini, ar sviesta doh.gif
Vorestele, padel tu mums, vistelems, tesisngai susidelioti viska 4u.gif
Neapsisprendziu del metabolizmo tyrimo. Bijau, kad uzsisakiusi nuotolini, ka nors ne taip pasimatuosiu.
Merginos, kurios daretes nuotolini, ar viskas gerai gaunasi?
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2013 09 06, 11:53)
Nidulia - nu ir lekste thumbup.gif Bet vistiek nesuprantu, kaip jus tokia porcija sukisat, kur??? biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif as ir pati nezinau, kaip as ja suputau. Tiesa, skyscio nevalgiau . Kazkas cia su manim darosi. Niekada nenorejau pusryciu, o dabar noriu.
I mane prasau kreiptis -"tu" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 06, 12:02)
Labai panasu I mane. Nupezusi, be energijos, pati pirmoji suserganti rudeni, prasirguliuojanti visa ziema. Dabar dar ta galvos odos problema. Ir man visai nebeaisku, ar man kokosu alieju valgyti, ar extra virgin alyvuogiu alieju, ar lasini, ar sviesta  doh.gif
Vorestele, padel tu mums, vistelems, tesisngai susidelioti viska  4u.gif


na ne, peršalimo ligomis retai sergu, su oda problemų taip pat nėra.... schmoll.gif Šiaip turiu rimtesnių bėdų - lėtiniai uždegimai, kamuojantys jau n metų... rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 09 06, 11:45)
atrodo skaniai!



o man kažkaip neatrodo skaniai... g.gif Tos vandenyje plaukiančios daržovės... blush2.gif
Atsakyti