Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(" voresta " @ 2013 09 05, 20:07)
Papjoviau porą  dedeklių veislės gaidžiukų (vienos plunksnos ir kinkos) nupešiau, išdarinėjau  ir vieno pusę  jau suvalgiau vakarienei (patroškinus 5 min). Temsta, lekiu pas karvę, ožkas, nėr kadu atsakyt, vėliau gal prisėsiu.


nu niekaip nesuprantu, kaip tik tiek laiko troškinant jūs įkandat į mėsą... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 05, 17:00)
Reiskia, jei as sveriu koki 70kg, tai man reikia dienai 70g. riebalo, 70 g. baltymo ir 40g. anglies? Jei riebalo bus dagiau-nieko?...

rieb 70*9kcal + balt 70*4 + angl 40*4 = 1070kcal is cia.
Atsakyti
Sweikos, pora dienu niekur kopusto pirkt nebuvo, sen radau... Pasikepiau.du grietine kalna dulapnojau..irrrrr.... Kaip ir praeita syky..nenustoju lakstyt i wc sad.gif blyn o miegooo noriu..anksti kelsiuos...o duka visas zarnas..

Cia kas do biesas, pralaidzios zarnos???? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 09 05, 21:27)
rieb 70*9kcal + balt 70*4 + angl 40*4 = 1070kcal  is cia.

Mazoka pagal viska koloriju. Tai ku daryc? Kiek cia man ko lapnoti?
Atsakyti
Kaip ir as! Kad soti butum, as ryju ir riebiai, gal per daug, bet nieko.uztat soti..nutimsiu apsiprasiu, sawaime simazes apetitas... Nesiparink.. jamk mesos smota kalna salotu ir kaifuok swiestuko islydzius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 05, 20:33)
nu niekaip nesuprantu, kaip tik tiek laiko troškinant jūs įkandat į mėsą...  g.gif

lotuliukas.gif negi nežinai, kuo ilgiau kaitini, tuo kietesnė darosi mėsa ir tuo mažiau iš jos naudos organizmui. Ne tik mėsytę suvalgiau, ale ir kauliukus sutraškinau essen.gif beveik nieko neatliko, nes gaidukas tik kokių 3 mėn buvo, jauniklis. tongue.gif Dažnai nė 5 min nereikia.
Pamėgink, ir sužinosi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2013 09 05, 18:03)
T\:D Kokios datules??Gal temas kokias maisai? g.gif Niekada cia nebuvo liaupsinami vaisiai, tuo labiau dziovinti plius datules ir t.t. blink.gif


pirmoj temoj, atrodo, šiek tiek ten tų paleolitinių skanėstų buvo daugoka mirksiukas.gif
Atsakyti
voresta, neerzink gi tu su tais naminiais jaunais gaidukais, savo varskyte ir kiauliukais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 09 05, 21:57)
Kaip ir as! Kad soti butum, as ryju ir riebiai, gal per daug, bet nieko.uztat soti..nutimsiu apsiprasiu, sawaime simazes apetitas... Nesiparink.. jamk mesos smota kalna salotu ir kaifuok swiestuko islydzius wink.gif

svoris nedidėja? g.gif Nepamiršk, kad tau kokosų riebalo reik .
Atsakyti
Laikos sworis, parazitas..ant swiesto kepu ghee..

Nidule, as ir lb seile warwinu i vorestos gerybes smile.gif

Hrrr..sprogs tuoj mano pilvas.. doh.gif
Turbut daugiau jokiu kapustu....
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 05, 22:05)
voresta, neerzink gi tu su tais naminiais jaunais gaidukais, savo varskyte ir kiauliukais  wub.gif

tyliu, tyliu, apie stirnas ir šernus tyliu.. o gaidukai dedekliniai tai čia tragedija mano. Išsirito vištyčių 8, o gaidukų 13, vištytes perka, o gaidukus tenka valgyt...čia du jau paskutiniai iš tos 13
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 05, 20:14)
tyliu, tyliu, apie stirnas ir šernus  tyliu.. o gaidukai dedekliniai tai čia tragedija mano. Išsirito vištyčių 8, o gaidukų 13, vištytes  perka, o gaidukus tenka valgyt...čia du jau paskutiniai iš tos 13
tai bent jau 3 menesius palakioja, o pramoninej gamyboj - tik issiritusius dujom nugesina ir perdirba i sunu maista berods (uzstriges atminty video, kur mazus pukucius kalnais vercia i konteineri)
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 09 05, 22:11)
Hrrr..sprogs tuoj mano pilvas.. doh.gif
Turbut daugiau jokiu kapustu....


Ir man sian kazkas ne taip po kopustu. Is pradziu raugejau po to kazkaip rugstis pakilo, kaip cia surasti? Neilgai mane tas jausmas kankino, bet vistik pakilo rugstele I gerkle. Tiesa, grietines isidejau ir krapu imeciau.
voresta, dziaukis, kad toil esi, tai sulauktu kiauliukai sveciu nekviestu ir butu uzniurkyti:) vaikysteje pas mociute esu ne viena visciuka is meiles uzniurkiusi.
Pasiziurejau, pirmoje temoje, idetas nuorodas, tai paleo patiekalu paveikleliuose, tokie paskrude kotletai ir dar blynai, kaip cia suprasti suskrudusius mesiukus? Blynai tai gal ten kokie cukiniju, bet man jie panasus I miltinius, kur su melynemis.
http://vorastinkle.b...html.html#paleo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 05 rugsėjo 2013 - 21:25