Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 05, 15:58)
.

Vėliau gal sakysit, kad nepadeda  ax.gif , bet nelabai įsiklausot į sistemą  smile.gif  Jums tiek ir angliavandenių sumažint nereikia, kaip tiems, kas čia svorį meta  ax.gif


O norint siek tiek kg numesti, kokia sistema? Vistiek daugiausia turi buti riebaliuko, kiek maziau baltymo ir dar maziau anglies?
voresta, as vaikysteje pas mociute musdavau sviesta medineje musykleje. Vaje, kaip ilgai tekdavo musti:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 05, 16:16)
O norint siek tiek kg numesti, kokia sistema? Vistiek daugiausia turi buti riebaliuko, kiek maziau baltymo ir dar maziau anglies?
voresta, as vaikysteje pas mociute musdavau sviesta medineje musykleje. Vaje, kaip ilgai tekdavo musti:)



1 kg svorio 1 gr baltymo, 1 gr riebalu, angliavandeniu apie 30-50 gr
baltymu gali buti ir maziau, bent jau Paleo kai kur taip siulo

ir tokiu atveju atvirksciai, kaip tasai - jau jums nereiketu grietineles, saldaus sviesto naudot ir panasiai, daugiau kokoso aliejaus i maista, nes turi mikroelementu, kuriu pakankamas kiekis organizme padetu riebalus tirpdyt. Taip pat nenaudoti sukepinto, kietai virto kiausinio , ilgai virto sultinio, saldaus pieno produktu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailet2: 05 rugsėjo 2013 - 15:21
sveikos,
tyliu, gilinuosi, skaitau, bandau paleo mityba. Nidulia i tema atejo su trenksmu (geraja prasme) smile.gif is karto pagyvejo biggrin.gif toms gerai, kurios dar neperskaite senesniuju temu, klausimai keliami vel.
labai idomu skaityti Vorestos postus ir didelis dekui uz nuorodas butent ten kur reikia smile.gif siaip ir pati HS nagrineju jau senokai, taciau ten tiek daug info..., o pas mane 3 mazameciai, ir namai, ir truputis darbu doh.gif sunku ir prie geriausiu noru viska isanalizuoti. o as leta skaitytoja, megstu letai ir idemiai

dar klausimas apie druskos rugsti skrandyje: esu uzsiminusi pries kelis postus. itariu, akd pas mane jos truksta irgi. O ar nepakaktu tiesiog padruskinti patiekalus ? ar cia vis ne tas pats ? blush2.gif

dar pastebejau del mitybos: riebalai tikrai gera dalyka daro. as pradzioj dariau klaida, kisau daugiau baltymu. o man sunku juos virskinti. dar priminkit, prasau, riebalu apie 30, angliavandeniu apie 45 ir likusieji baltymai ? kazkas panasaus.?
nesversiu, neskaiciuosi, tiesiog kad zinociau. nes manau, kad as butent pagal savijauta jauciu.

maitinuosi dar tikrai ne visiskai pagal paleo, taciau savijauta labai puiki. svoris (siekiu 3-4 kg numesti) nepajudejo, bet as dar maitinu ir manau, kad del to.
dziaugiuosi, kad baronku psichoze jau praeityje. taciau vakare vis tiek turiu daug arbatos su medum isgerti. dar nedagyvenau, kad galeciau to atsisakyti. man atrodo, pieno nebeliks blush2.gif

dar noreciau paprasyti vorestos nuorodos i ta straipsni apie insulina, kad kelia stresa. ten labai idomu. visada jauciau ir mama nuo vaikystes kartodavo, kad nuo saldumynu vaikai labai irzlus tampa. ir pati pastebejau ant savuju. tik sunku su aplinkiniais labai kovoti, nes visi nieko kito nekisa apart saldumynu. as sakau, taii blogiausiu atveju nupirkit riesutuku, duokit obuoli, morka ar bent jau dziovintu obuoliu. tai ne, visokiu kinderiu ir pan doh.gif o po to su vaiku kaprizais as turiu kovoti

QUOTE(Bremen @ 2013 09 05, 14:26)
Buvom su sunum pas gydytoja tai vaikas pasiguodė jai, kad motina tik sveikus patiekalus gamina, o jisai nabagas  jokio cukraus ir makaronu su blynais nebegauna  bigsmile.gif .Pastreikavo kelias dienas, pamate kad tikrai nejuokauju ir pradėjo salotas valgyti  thumbup.gif .Seniau prie geriausiu noru nebuvo imanoma jam ju isiulyti  schmoll.gif .Susitarėm kad karta savaitėje jisai valgo tai ka jisai nori  ax.gif  tai reiškia kokia pica, makaronai na ir žinoma saldumynai  ax.gif
Svoris tai tas pats laikosi, bet apimtys per šlaunis padidėjo  blink.gif .Kazka matyt ne taip darau  g.gif

o man irgi apimtys per slaunis padidejo. itariu, kad nuo baltymu blink.gif nes kai vaikstau, jauciu slaunis , tarpo nebeliko blink.gif ka daryti ?
kodel cia ?

QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 05, 14:45)
gali būti taip, jei naudojant daugiau baltymų, mažiau angliavandenių vandens vartojat nepakankamai , vykstant ketozės procesams.


del blogo kvapo as irgi pastebejau. galiu pritarti issakytai nuomonei. per daug baltymu. man tarsi apnasos ant dantu susikaupia. norisi eiti issivalyti dantis. ypac tai pastebejau, kai seniau valgydavau su salotom bulves, ar grikius, o dabar mesa. ir ypatingai si savijauta paryskeja po vistienos krutineles.
o vandens labai daug geriu. zodziu dar pati mokausi riebalus valgyti.
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 05, 14:58)
jums gi jau voresta rašė, kad prie jūsų sutrikimo, daugiau sočiųjų riebalų naudot reikia, o tai lašinukai, riebesnė mėsa, riebūs pieno produktai, sviestas, grietinėlė. Baltymų didesnis kiekis, su nepakankamai riebalų, tik skatina svorio kritimą, o kaip suprantu, jūs tai sustabdyti norit. Tai jums tiesiog būtina nustot bijot riebalų ir skaičiuoti, ką valgot, greičiausiai jūsų atveju 1 kg kūno svorio - 2-3 gr riebalų.

Vėliau gal sakysit, kad nepadeda  ax.gif , bet nelabai įsiklausot į sistemą  smile.gif  Jums tiek ir angliavandenių sumažint nereikia, kaip tiems, kas čia svorį meta  ax.gif


riebalu nebijau.
varske, grietine, sviesta naudoju.
mesa - nezinau kiek jose riebalu
avokado jei tik parduotuvese yra
kokoso alieju po sauksteli
lasiniu nusipirkau - bandysiu kist. neeina man jie.. doh.gif

cia skaiciuoja kokiam kiekiui?
arba nematau arba gudruoliai galvoja kad visi ir taip zino smile.gif sory neturiu zalio supratimo kokiais kiekiais jie cia matuoja
http://www.dieta.lt/...uktas/avokados/
Papildyta:
ir kodel cia girdejau daug kartu minint datules, jei jose tiek daug cukraus?
http://www.dieta.lt/...les-dziovintos/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 05 rugsėjo 2013 - 16:06
QUOTE(bituteba @ 2013 09 05, 15:30)
sveikos,


zodziu dar pati mokausi riebalus valgyti.



nu bet kiek tu riebalu reikia? gi greitai jie susideda.

jei sveriu 52kg x3(paemiau maximuma) =156.

darant prielaida ,kad sitam http://www.dieta.lt/...kokosu-drozles/ puslapy yra paskaiciuota 100g, iseina kad 100g avokado=23.5,
sviesto islydyto - 82(?)/2 =41,
grietine -40,
kokoso aliejaus neradau, tik drozles (itariu aliejuje daugiau butu) , aisku ne 100g suedi. sauksteli
susidaro 156?
neskaiciuojant mesos, zuvies - nezinau kaip pamatuoti mesos riebuma..
Atsakyti
Tasa, o kodel su www.cronometer.com nezaidi? mirksiukas.gif ten visai normaliai suveda galus maistiniu medziagu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 09 05, 17:50)
Tasa, o kodel su www.cronometer.com nezaidi? mirksiukas.gif  ten visai normaliai suveda galus maistiniu medziagu smile.gif



tas puslapis tai gerai smile.gif irgi naudojuos, tik pastebejau, kad saukstelio ir sauksto talpa ten imama skysto produkto ir nugriebtu virsum, t.y. lygiai su saukstu, jei su kaupu dedi, gaunas dvigubas kiekis, kai pasveri biggrin.gif

ir mesos riebumas ten pats issiskaiciuoja nuo mesos rusies - yra pasirinkimas
Atsakyti
Tasa - tikrai mazai riebalu vartoji, tavo susikoncentravimas skaitymui nekoks biggrin.gif Kokios datules??Gal temas kokias maisai? g.gif Niekada cia nebuvo liaupsinami vaisiai, tuo labiau dziovinti plius datules ir t.t. blink.gif
Darykis trumpus konspektus, nes tau jau maisos viskas 4u.gif Cia as nepiktai jeigu ka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 05, 16:19)
1 kg svorio 1 gr baltymo, 1 gr riebalu, angliavandeniu apie 30-50 gr
baltymu gali buti ir maziau, bent jau Paleo kai kur taip siulo


Reiskia, jei as sveriu koki 70kg, tai man reikia dienai 70g. riebalo, 70 g. baltymo ir 40g. anglies? Jei riebalo bus dagiau-nieko?
Is kur man to riebalo gauti, jei sakai, kad sviesto man nereikia? Kol kas dar neapsirupinau reikiamais produktais, tai kol kas prastai gaunasi. Vakarienei I puoda ipyliau vandens, imeciau nupesiota mesa nuo vistos kulsies, imeciau kopusto ir morkos. Kai isipyliau, dar idejau sviesto, nes riebalo nei "kurica", nei kopustas gi neturi. Kokosu aliejus baigesi, sutepiau ant marmuzes ir plauku:) O kiek kokosu aliejus turi gerybiu??
Baltymu saltinis:
◦vabzdžiai
◦kirmėlės
◦moliuskai
Gal kam sliekiuku pakasti ar ziogu pagaudyti? Dar sraigiu galiu pririnkti lotuliukas.gif
O jei kurmiai sueitu uz baltymus, tai dar ir primokeciau pinigu, kad tik jus juos susirinktumete pas mane biggrin.gif

bituteba, man visad gaunasi su trenksmu. Jei jau kuo domiuosi, tai uzknisiu negyvai, bet issiaiskinsiu:) Bet labai dekinga mergaitems uz pagalba, palaikyma ir patarimus 4u.gif
Mano sunei irgi patiko paleo. Vakar ateme is manes nuskusta morka po zalios vistos nugaros edimo. Kazkokia labai guvi pasidare, tik supainiojo mane su kavalierium lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 05 rugsėjo 2013 - 18:07
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 05, 10:47)
... Pradzia buvo tai, kad prisikabino prie galvos odos ziaurus niezulys, galva iskasyta iki kaulu, plaukai slenka, susiriebaluoja per 5 valandas. Baime, kad plika tuoj liksiu...

Gal nepatikesi, bet nuo kasymosi padeda... priauginami nagai. Mano sesuo irgi turi hobi nusikasyt aplink ausis, galvoj skyliu prisikasyt, tai karts nuo karto uzlekia pas mane, kad prilipinciau gelinius nagus. Jie storesni uz naturalu naga, todel ne taip "kabina", plius per dirbtini galiuka nesijaucia kas kasoma/krapstoma, t.y. jokio kaifo kasytis nebelieka... pavaiksto su dirbtiniais gera menesi, sugyja nusikasymai ir apsimirsta noras pasikasyt. nuimam geli ir kuri laika nesikaso mirksiukas.gif

Mazokai kaloriju gaunasi su kiekiais rieb/balt/angl, kur surasei (~1100kcal), nors jeigu nesijauti alkana, tai gali ir uztekt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 05 rugsėjo 2013 - 18:19
Jautiena, gal tavoji kasesi is iprocio, o man tokie niezulio priepuoliai uzeidavo, kad tu gali man nukirstu rankas, as vistiek surasiu kaip paaikayti, nes niezulys toks, kad net sirdi ima mausti.
Kazkaip man negerai su siandienos vakariene. Pradzioje raugejau o dabar kazkaip diskomfortiskai jauciuosi. Ar jau cia as ispindeti pradedu? blink.gif
Guli kieme obuoliu kruva, bet kol kas ramube. Kazi, ar ilgam as juos ramiai ignoruosiu?

Mazokai kaloriju gaunasi su kiekiais rieb/balt/angl, kur surasei (~1100kcal), nors jeigu nesijauti alkana, tai gali ir uztekt

Apie kurios dienos mano maisteli cia kalbi?
Atsakyti
Papjoviau porą dedeklių veislės gaidžiukų (vienos plunksnos ir kinkos) nupešiau, išdarinėjau ir vieno pusę jau suvalgiau vakarienei (patroškinus 5 min). Temsta, lekiu pas karvę, ožkas, nėr kadu atsakyt, vėliau gal prisėsiu.
Atsakyti