Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(taša @ 2013 09 05, 11:39)

dar supratau kad man nepatinka tonas HS.

lotuliukas.gif O man jis laaaabai prie dūšios, ypač, kai ėmiau šį tą susigaudyt . Supratau ant kiek yra prikabinta makaronų aukščiausiu lygiu doh.gif ir kodėl nieko neįmanoma pakeisti.
Kuriai kategorijai save priskirtum?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 05, 11:47)
Susikrove viena ant kitos daugybe psichologiniu problemu ir ziauriai viska isderino.



vaje..... sakyciau nustok nervintis , pasalink visas nerimo saltinius, bet tikiu kad ne taip lengva..
mane kai daknisa viskas, norisi visus pasiust. ir galvoju- viskas kiek galima gyventi mandagiai ir graziai. nes jau baigia uzlipt ant galvos. nuo siol gyvensiu kitaip! bet...ateina kita diena, rutina ir vel tas pats...
darbe ir pas mane ne kas, cia uzvaka labai usinervinau. nesuprantu as kodel visi aplink tokie pikti.
atmosfera pas musdarbe daj Bozhe.. doh.gif arogantiski visi, o kas dar ne - sparciai mokasi..
tik ne as, balta varna kuri nemoka lyst i subine.... verysad.gif

pietum vista pakepinta labai minimaliai, vakarikstes kepeneles, baklazanas ir pomidoras su gritine.+sviestuko ant virsaus.
tikiuos datempsiu iki vaakro, nes noriu pasidziaugti graziu oru s nd, ir ne lekt namo

vakar po darbo buvau uzejusi i parde. alkana. tai ...siaubelis koks. norejosi visokiu sudu, bet, nupirkau tik MB sudo smile.gif (jis pas mane valgo viska)
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 05, 12:19)
lotuliukas.gif O man jis laaaabai prie dūšios, ypač, kai ėmiau šį tą susigaudyt . Supratau ant kiek yra prikabinta makaronų aukščiausiu lygiu  doh.gif ir  kodėl nieko neįmanoma pakeisti.
Kuriai kategorijai save priskirtum?



taip, jie sneka su arogancija ir juodu humoru. bet ne visi zmones tarkim zino kad vit.c yra blogis. ir pan. ir manau tai yra normalu
Atsakyti
Tasa, jo, lengva pasakyti - pasalink priezastis:) Kai viena kraunasi ant kitos, nebezinai nuo katros pradeti ir apskritai, supainioji kur priezastis o kur pasekme:) Tai cia as jums trumpai, tik kelis dalykus papasakojau:) Yra ir kitu+maze 12-oke, tai as del egzu daugiau nervinuosi nei ji doh.gif
Pulsas vel kala apie 120 sad.gif o as sedziu ramiai sau viena ir viena akimi dirbu, kita-jus skaitineju.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 05, 12:40)
Tasa, jo, lengva pasakyti - pasalink priezastis:) Kai viena kraunasi ant kitos, nebezinai nuo katros pradeti ir apskritai, supainioji kur priezastis  o kur pasekme:) Tai cia as jums trumpai, tik kelis dalykus papasakojau:) Yra ir kitu+maze 12-oke, tai as del egzu daugiau nervinuosi nei ji  doh.gif
Pulsas vel kala apie 120 sad.gif o as sedziu ramiai sau viena ir viena akimi dirbu, kita-jus skaitineju.



suprantu..
tada kai viskas eina velniop, ieskai uzuovejos kazkur, ka s tau padetu, tai gali but zmogus, ar religija pvz.. kazka tokio atrast. vis ne vienas.
4u.gif
as su siaubu prisimenu savo studiju laikus. neislysdavau is migrenu. tik baigiau mokslus- nors id darbas stresinis, bet sumazejo priepuoliu..



galvoju kitaip tada paklaust - kai man daryt kad netrauktu meslungis.
turiu(turbut) pralaidu ir nepasisavina jokie vitaminai. su maistu gaunam, ir kaip sakai daug nereikia. bet jei zmogus va toks kuriam reikia? kuo griebtis? (kol dar nepasveiko ir nesusitvarke)?
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 05, 12:19)
lotuliukas.gif O man jis laaaabai prie dūšios, ypač, kai ėmiau šį tą susigaudyt . Supratau ant kiek yra prikabinta makaronų aukščiausiu lygiu  doh.gif ir  kodėl nieko neįmanoma pakeisti.
Kuriai kategorijai save priskirtum?


skaitau apie naujuju metu ryta.... nu bet norisi paklaust - kokie aplinkiniai ir draugai tu kurie taip raso?
aisku visokiu yra zmoniu, ir tai kas parasyta cia tinka 15-18niams vaikams. tai negi ju aplinka tokia?
nezinau, pacios aplinka jau daug metu nera tokia, ir as tu girtu nematau. ir ne todel kad neinu pati ten kur ju pilna bet gal todel kad ir d raugai ir gimines ne tokie?...
kazkaip kraupu man skaityt sita..


nzn, man per astiria cia pasakyta. kiek is patirties galiu pasakyt - taip sneka tik patys nelaimingi ir kazkuo nuskriausti. turintys problemu ir ydu, taip zemindami kitus ir isaukstindami save.
QUOTE
Ėskite, lakite ir trieskite ne tik metų paskutinę naktį, bet kiekvieną dieną, kad infarktai, insultai ir vėžiai jus padėtų į vietą, kurioje jūs labiausiai derate. Kuprotus taiso tik grabas.


nesakau kad visur jie taip raso, bet kai kur - tikrai neitin profesionaliai.
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 05, 13:51)
galvoju kitaip tada paklaust - kai man daryt kad netrauktu meslungis.


mano vyrui teko griebtis
http://www.infomed.l...0000021444.html

po 2X2 kart.
Dar, kiek suprantu, ir dėl per mažo druskos rūgšties kiekio skrandyje tai gali būti
QUOTE
Kai nepakanka druskos rūgšties skrandyje į skydliaukę nepakliūva jai būtini jodas ir L-tirozinas, kitos svarbios medžiagos ir joje sutrinka hormonų gamyba. Paskirti sintetiniai hormonai dažniausiai tik pagerina tyrimų skaičiukus popieriuje, o ne savijautą.

Dėl blogos jonizacijos ima trūkti organizmui mineralų, visų pirma magnio, kuris reguliuoja kalio ir kalcio balansą bei deguonies apykaitą ir, atitinkamai, kraujagyslių plėtimąsi ir siaurėjimą. Žemas jonizuoto magnio lygis audiniuose ir ląstelėse sukelia padidintą didelio tankio cholesterolio oksidaciją (oksicholesterolis), o tai žaloja kraujagysles.
Prie sumažintos druskos rūgšties sekrecijos visada yra padidėjęs aterosklerozės provokatoriaus ir širdies priepuolio pranašo  homocisteino lygis, sumažėja B grupės vitaminų ir visos eilės aminorūgščių kiekis organizme, kas skatina širdies aritmijas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 05 rugsėjo 2013 - 13:08
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 05, 13:07)
mano vyrui teko griebtis
  http://www.infomed.l...0000021444.html

po 2X2 kart. 
Dar, kiek suprantu, ir dėl per mažo druskos rūgšties kiekio skrandyje tai gali būti



matyt taip ir yra.
panangina zinau...
dekoju.
Atsakyti
Buvom su sunum pas gydytoja tai vaikas pasiguodė jai, kad motina tik sveikus patiekalus gamina, o jisai nabagas jokio cukraus ir makaronu su blynais nebegauna bigsmile.gif .Pastreikavo kelias dienas, pamate kad tikrai nejuokauju ir pradėjo salotas valgyti thumbup.gif .Seniau prie geriausiu noru nebuvo imanoma jam ju isiulyti schmoll.gif .Susitarėm kad karta savaitėje jisai valgo tai ka jisai nori ax.gif tai reiškia kokia pica, makaronai na ir žinoma saldumynai ax.gif
Svoris tai tas pats laikosi, bet apimtys per šlaunis padidėjo blink.gif .Kazka matyt ne taip darau g.gif
Atsakyti
kas diena po naujiena- atsirado negeras burnos kvapas g.gif prie didziausiu skrandzio uzdegimu ir kandidu to nebuvo net doh.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 05, 15:41)
kas diena po naujiena- atsirado negeras burnos kvapas g.gif  prie didziausiu skrandzio uzdegimu ir kandidu to nebuvo net doh.gif



gali būti taip, jei naudojant daugiau baltymų, mažiau angliavandenių vandens vartojat nepakankamai , vykstant ketozės procesams.
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 05, 14:45)
gali būti taip, jei naudojant daugiau baltymų, mažiau angliavandenių vandens vartojat nepakankamai , vykstant ketozės procesams.



jo, kai buvo salta- vandens nesinorejo gert.
o baltymu pas mane matyt daugiausiai mityboj g.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 05, 15:51)
jo, kai buvo salta- vandens nesinorejo gert.
o baltymu pas mane matyt daugiausiai mityboj g.gif



jums gi jau voresta rašė, kad prie jūsų sutrikimo, daugiau sočiųjų riebalų naudot reikia, o tai lašinukai, riebesnė mėsa, riebūs pieno produktai, sviestas, grietinėlė. Baltymų didesnis kiekis, su nepakankamai riebalų, tik skatina svorio kritimą, o kaip suprantu, jūs tai sustabdyti norit. Tai jums tiesiog būtina nustot bijot riebalų ir skaičiuoti, ką valgot, greičiausiai jūsų atveju 1 kg kūno svorio - 2-3 gr riebalų.

Vėliau gal sakysit, kad nepadeda ax.gif , bet nelabai įsiklausot į sistemą smile.gif Jums tiek ir angliavandenių sumažint nereikia, kaip tiems, kas čia svorį meta ax.gif
Atsakyti
Susukau svieto pusantro kg. Kilogramas šaldiklin, žiemai, kai karvutė užtrūkus bus, pirkt nereiks.
Papildyta:
QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 05, 15:58)
jums gi jau voresta rašė, kad prie jūsų sutrikimo, daugiau sočiųjų riebalų naudot reikia, o tai lašinukai, riebesnė mėsa, riebūs pieno produktai, sviestas, grietinėlė. Baltymų didesnis kiekis, su nepakankamai riebalų, tik skatina svorio kritimą, o kaip suprantu, jūs tai sustabdyti norit. Tai jums tiesiog būtina nustot bijot riebalų ir skaičiuoti, ką valgot, greičiausiai jūsų atveju 1 kg kūno svorio - 2-3 gr riebalų.

Vėliau gal sakysit, kad nepadeda  ax.gif , bet nelabai įsiklausot į sistemą  smile.gif  Jums tiek ir angliavandenių sumažint nereikia, kaip tiems, kas čia svorį meta  ax.gif

drinks_cheers.gif . doh.gif
Atsakyti