Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Egliukasz @ 2013 09 05, 09:32)
Papildyta:
Arba sokoladinis tortas smoke.gif



gal unsure.gif

(ant kaktos norejau parasyt, ne ant sprando) biggrin.gif

ka, sulyg siais zodziais atejo kolege- kviecia torto gimtadieninio biggrin.gif
reik nueit pasveikint ir tiek smile.gif
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 05, 09:33)
jei sakykim, pas tave tas disaerobinis yra, tai membranų pralaidumas lemia, kad mineralai, gaunami su maistu, vis vien neužsibūna, o išteka. Pasitestuok
Kai organizme elektrolitų trūkumas, greitai pervedus žmogų iš gulimos padėties į stovimą, pulsas ir abu spaudimai nekyla
tau jo reikia max vieno šaukšto/savaitei (čia pagal mano vyro meniu), dabar tu turi sočiuosius riebalus samčiais varyti, kol padėtis pasikeis.
sezamo aliejuje polinesočiųjų r.r . 45 proc, negana to, jos Omega6, kurių mūsų maiste ir taip per daug. Naudos tau tai tikrai nedavė ir sveikatos nepridėjo. Greičiau atėmė.



* nzn , reiktu pabandyt su aparatu pasimatuot. bet kai atsikeliu staigiai- man aptemsta akyse ir ausyse pradeda uzt..... tai matyt kazkoks spaudimas pakyla?

*jo, tai taip ir yra su tuo aliejum siuo metu
sultinys baigesi. reik kaulu pripirkt vel

bet taip ir nesupratau is kur kitos imasi vit C tarkim? jei nevalgo vaisiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 05, 10:45)

* nzn , reiktu pabandyt su aparatu pasimatuot. bet kai atsikeliu staigiai- man aptemsta akyse ir ausyse pradeda uzt..... tai matyt kazkoks spaudimas pakyla?


o gal krenta ?anksčiau ir man atsitiesus reikėdavo pastovėti, temdavo. Senai pamiršau tą jausmą.
QUOTE
bet taip ir nesupratau is kur kitos imasi vit C tarkim? jei nevalgo vaisiu? g.gif

paimk obuolį :100 gr jo yra 8.00 mg vit C, avokadą 13mg, krapą 100gr- 81.30 mg, petražolę 100gr-171.30 mg, kaliaropę 44.80 mg, jaučio kepenyse 29.70 mg
Tad ne vien vaisiuose jo reik ieškoti.
O jo perteklius irgi nereikalingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 05 rugsėjo 2013 - 10:30
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 05, 10:29)
o gal krenta ?anksčiau ir man atsitiesus reikėdavo pastovėti, temdavo. Senai pamiršau tą jausmą.

paimk obuolį :100 gr jo yra 8.00 mg vit C, avokadą 13mg, krapą 100gr- 81.30 mg, petražolę 100gr-171.30 mg, kaliaropę 44.80 mg, jaučio kepenyse 29.70 mg
Tad  ne vien vaisiuose jo reik ieškoti.
O jo perteklius irgi nereikalingas.



supratau.
uzsisakiau metabolizmo tyrimo reikmenis. darysiu uz 3 sav.
bet ten tokio tyrimo su spaudimais berod nebuvo(ne viska dar isstudijavau)

dar supratau kad man nepatinka tonas HS. Jie pateikia statistine informacija remdamiesi tyrimais (itariu ne savo atliktais) ir interpretuoja savo norimu tonu .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 05 rugsėjo 2013 - 10:57
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 04, 23:34)
šiaip tai mažai kalorijų- o visa kita, tai daugmaž gerai: riebalų daugiau nei baltymų, o anglių mažiausia dalis, tik ar tu soti jautiesi, tik tiek suvalgiusi .

Kadangi vaiksciojau kaip zombis, tai visai nenorejau esti, bet valgiau, kad visai neisgriuciau is kanopu. Voresta, o kam man vakar buvo reikaling didelis kiekis koloriju, jei as ju neisnaudojau. Juk leisgyve tik gulejau ir nieko nedirbau, neisnaudojau koloruju. Nuo nedideliu porciju, matyt ir skrandis susitraukes, nes negaliu daug suvalgyti per karta.
voresta, taip ir turi buti? Daugiausia riebalo, kiek maziau baltymo ir maziausia anglies? Ar grybauju?
Sian issimiegojau, tad gyvensiu smile.gif Nuotaika visai kita. voresta imete man vilties 4u.gif
Pasitaisiau ir as pietus i darba:
Ant keptuves pasildziau smulkiai pjaustytus sudytus lasunukus, patirpinau gabaleli sviesto. Viska sita uzpyliau ant sutarkuotu 2-u morku ir ant virsaus supjausciau 3 kiausus.
Merginos, jei ka ne taip padariau, pasakykit man. Noriu visko ismokti:)Kol neturiu svarstykleliu, kiek sveria 1 kiausas?
Ai, dar pamirsau pasigirti. Nors dar nesu gryna paleo, bet (3 ar 4 dienas )atsisakiau cukraus ir visko kur jo yra (megau labai vaisius ryti), miltiniu visu, net savo keptos duonos, bulviu (ju nelabai ir megau) ir kruopu. Rezultatas - ant kaktos nebeliko nei vieno spuogelio. Niekaip negalejau suprasti, kodel visa kakta nuseta tokiais smulkiais grudeliais. Ir pries mnsn, ir po, tad su mnsn negalejau susieti. Dar - 2 kg, bet tai gali buti pasisaline skysciai po mnsn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 05 rugsėjo 2013 - 11:06
ilindau pasitikrinti psichikaa:
http://www.homosanit.../turinys/testai

Jei paveiksliukuose kažkas lėtai "juda", jūsų psichika pavargus ir jai reikia poilsio. Jei judėjimas labai greitas, reikėtų kreiptis į gydytoją. Įvairių manijų turintiems paveiksliukai "juda" labai.



o jei nejuda visai?
ar cia supras-letai - blogai, greitai-blogai. nejuda- sveikas?
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 05, 10:59)
Sian issimiegojau, tad gyvensiu smile.gif Nuotaika visai kita. voresta imete man vilties  4u.gif


nu saunu, dziaugiuosi uz Tave 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 05, 12:01)
ilindau pasitikrinti psichikaa:
http://www.homosanit.../turinys/testai

Jei paveiksliukuose kažkas lėtai "juda", jūsų psichika pavargus ir jai reikia poilsio. Jei judėjimas labai greitas, reikėtų kreiptis į gydytoją. Įvairių manijų turintiems paveiksliukai "juda" labai.
o jei nejuda visai?
ar cia supras-letai - blogai, greitai-blogai. nejuda- sveikas?
Papildyta:
nu saunu, dziaugiuosi uz Tave 4u.gif

Aciuks 4u.gif
Ir as ta testa paziurejau. Is pradziu ir man nejudejo, bet reikia i kiekviena kiek ilgeliau paziureti. Man tai slenka kaip sraiges, vos , vos .
Plem, priedziau ir tingiu dirbti, noriu jus paskaitineti:)
O apie koki kaulu sultini kalbejote? Argi galima valgyti kaulu nuovirus?
Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 09 05, 11:39)
supratau.
uzsisakiau metabolizmo tyrimo reikmenis. darysiu uz  3 sav.
bet ten tokio tyrimo su spaudimais berod nebuvo(ne viska  dar isstudijavau)



Nuotolini darysies? As nepsisprendziu, ar nuotolini ar kviestis i Vilniu. Patys jie tiksliau viska pamatuotu ir padarytu, tik, kad kaina skiriasi, bet pataupysiu ant ko nors, baika. Si menesi nieko neuzsisakiau is kosmetikos ir svaros priemoniu, tad jau sutaupiau smile.gif
Atsakyti
Nidulia, o kodėl rašei kad kelias naktis nemiegojai? Tave nemiga kankina ar dirbai ką?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 05, 11:59)
voresta, taip ir turi buti? Daugiausia riebalo, kiek maziau baltymo ir maziausia anglies?

taip ir laikyk. Kai sumažinam anglių, reikia didinti riebalų dalį. Baltymas normalu 1gr/1kg kūno svorio. Riebalo gali būti tiek pat,bet ne mažiau ar dvigubai ar net trigubai daugiau. Čia labiau pagal disbalansus.


QUOTE
Sian issimiegojau, tad gyvensiu smile.gif Nuotaika visai kita. voresta imete man vilties  4u.gif

po keletos savaičių savęs neatpažinsi

QUOTE
Apribojus angliavandenių kiekį dietoje, kraujyje stabilizuojasi “cukraus“ kiekis ir atpuola poreikis vaistams, arba jų kiekis sumažinamas. Be angliavandenių ir vaistų atsistato kraujo cirkuliacija ir stabilizuojasi kraujo spaudimas, prasideda laipsniškas lieknėjimas, pagerėja bendras organizmo stovis. Sunkiausia sumažinti streso lygį – tie patys vaikai, šeima, darbas ir aplinkybės. Kaip ne keista, kuo mažiau dietoje angliavandenių ir vaistų ir kuo daugiau riebalų, kaip taisyklė, mažiau streso, ne todėl kad jo mažiau tapo, o todėl kad padidėja jūsų jautrumo
slenkstis ir sumažėja jūsų reaktyvumas. Tai surišta su tuo, kad apribojus angliavandenius krenta insulino kiekis , kurio evoliucinė funkcija visada buvo reaguoti į stresinę situaciją, o visiškai ne tam, kad “virškinti“ košes, makaronus, bulkas, ledus ir saldainius, kurie apsčiai atsirado tik prieš keleta žmonijos kartų. Dėkui evoliucijai – instrumentas yra, kad tik būtų noras…negerti kompoto!

K.Monastyrskis
QUOTE
Pasitaisiau ir as pietus i darba:
Ant keptuves pasildziau smulkiai pjaustytus sudytus lasunukus, patirpinau gabaleli sviesto. Viska sita uzpyliau ant sutarkuotu 2-u morku ir ant virsaus supjausciau 3 kiausus.

Pagal mūsų (kuo mažiau gadint) būtų: Keptuvėn pilam ~pusę puoduko vandens, sutarkuojam daržoves (kad ir morką) pabarstom prieskonių mišiniu šiek tiek
kai jau daržovės suminkštėja metam supjaustytus gabaliukais lašinukus (jei jie gerai sūdyti, daržovių nesūdom) išmaišom, kuliam kiaušinius, uždengiam dangtį minutėlei kad garai duotų karštį. Po to, kai jau kiaušinio paviršius pabalo, o trynys dar skystas, išjungiame, tada dedam sviestą ar grietinę. Viskas tas pat, tik procesas šiek tiek kitoks- daržovės nuo terminio apdorojimo tampa geriau pasisavinamos, o baltymas ir riebalas geriau kuo mažiau pakitę.
Tačiau jei tai tavo pietūs darban, kiaušinius gali gi darbe išsivirti. Pakanka juos sudėti puodelin, ir porą kartų užpilti verdančiu vandeniu su poros min pertrauka. Virduliai gi darbe būna.
QUOTE
Kol neturiu svarstykleliu, kiek sveria 1 kiausas?

mažesnis ~50 gr, didesni ~60. Kartais tai rašo net ant pakuotės
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 05, 12:25)

O apie koki kaulu sultini kalbejote? Argi galima valgyti kaulu nuovirus?
kai kam jis būtinas, kai kam gali paskatinti nepageidaujamus procesus. Nepatingėk, eik paskatyti senesnes temas, tada daug tavo klausimų atkris, o mums nebereiks tą patį per ta patį aiškint.
QUOTE
Nuotolini darysies? As nepsisprendziu, ar nuotolini ar kviestis i Vilniu.

susimeskit ir bendrai kvieskitės bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 05 rugsėjo 2013 - 11:51
QUOTE(lugne @ 2013 09 05, 12:26)
Nidulia, o kodėl rašei kad kelias naktis nemiegojai? Tave nemiga kankina ar dirbai ką?

Susikrove viena ant kitos daugybe psichologiniu problemu ir ziauriai viska isderino. Jau vakar tai sedejau ir raudojau krokodilo asaromis, nes 3-ju naktu nemiga damuse nervu sistema. Man net kvepuoti sunku buvo, pradejo panikos atakos lysti prie manes. Zodziu, sudas man jau buvo. Pradzia buvo tai, kad prisikabino prie galvos odos ziaurus niezulys, galva iskasyta iki kaulu, plaukai slenka, susiriebaluoja per 5 valandas. Baime, kad plika tuoj liksiu+ pastovus, nesiliaujantis niezulys-labai varginantis ir nervu sistema alinantis jausmas. Zodz-visi galvos odos seborejos pozymiai. Prie tokiu dalyku, visu pirma, reikia nesinervinti. Nu bet as ne robotas, kur tu nesinervinsi, kai nagai visa diena galvoje sukisti, lupi oda smotais, o ja ir niezti, ir skauda tuo paciu metu, baime del nuplikimo i r.t.t. Spec sampunai uz kruvas pinigu, riebaliniai tepalai su siera. Juk darai viska, kad kazkiek aprimtu tas, is proto varantis, niezejimas ir odos lupima siki krauju-sokas, baime, siaubas, striokas ir noras nusisauti.
Visi simptomai labai aktyvejo ir galutinai ismuse mane is veziu. Pradejau prastai miegoti o paskutines tris naktis-visai nebemiegojau.Tai tik seimyna prilaike mane nuo pasiutliges, vis ramino ir itikinejo, kad net jei busiu visai plika, busiu jiems pati graziausia:)
Tada pakliuvau pas jus. Bet jau buvau pasiekusi virsune, tai va ir tos 3, visiskai bemieges naktys:( Visus rytus atsikeldavau is lovos su beprotiskai skaudancia galva ir savijauta, tarsi mane pervaziavo traktorius o is vakaro isgeriau 2 litrus tekilos.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 05, 12:47)
prisikabino prie galvos odos ziaurus niezulys, galva iskasyta iki kaulu, plaukai slenka, susiriebaluoja per 5 valandas.

negarantuoju, bet išmėgink: kokosų aliejaus šaukštan įlašink arbatmedžio aliejaus na kokį 10-15 lašų, išmaišyk ir vakare įtrink odą, kvapelis nekoks, bet turėtų nuramint.
Čia gal tau kaip žvynelinė reikštųsi? Tada tai, kartu su padidejusiais limfmazgiais rodytų, kad tikrai perkrauta tavo šalinimo sistema..

QUOTE
Rezultatas - ant kaktos nebeliko nei vieno spuogelio.

Sakiau gi, kad ne iš išorės(kremai, kaukės, procedūros) o iš vidaus šias problemas reikia tvarkyti mirksiukas.gif .
Ale kiek kosmetologų ir kremų gamintojų liktų be darbo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 05 rugsėjo 2013 - 12:02
voresta, aciu, labai gerai pakoregavai ir paaiskinai mano, siandieninius, pietus, dabar viskas aiskiau tapo, kodel reikia truputi termiskai apdoroti darzoves 4u.gif
Meginu skaityti ir senas temas, bet nespeju. Juk ir dirbu, ir namai, ir straipsnius uzrodytus skaitau, todel uzknisinejus jus:)
Kiausu svorio ant pakuotes nepaziuresiu, nes perku pas kaimyne pertekliu. O ji vistytes gerai maitina, nes kiausus sau ir seimynai naudoja, as tik pertekliu superku:)
Kazkaip reikes man issiaiskinti del mesos ir kaulu nuoviru. As visada vengiau kaulu nuoviru. Sriubas viriau ant vandens arba vistos krutineles. O jei virdavausi sonkauliuku, tai nuovira ispildavau.
Siandie ir mano suo gavo paleo pusrycius lotuliukas.gif
Del metabolizmo tyrimo. Tikslia, gi vilenskos galim i kruva susimesti:)

Siandien jau as ramesne, tai ir galvos beveik nebeniesti. Bet cia jau personalinis aciu vorestai, kad ispyre man i subine svelniai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 05, 12:57)
negarantuoju bet išmėgink, kokosų aliejaus šaukštan įlašink arbatmedžio aliejaus na kokį 10-15 lašų, išmaišyk ir vakare įtrink odą,  kvapelis nekoks, bet turėtų nuramint.
Čia tau kaip žvynelinė reikštųsi? Tada tai, kartu su padidejusiais limfmazgiais rodytų, kad tikrai perkrauta tavo šalinimo sistema..

Mna nesmirdi arbatmedis. Visada vonioje turiu arbatmedzio ir rozmarinu eteriniu alieju. As net i sampuna lasinu ju. Zinau, kad arbatmedis ir pries grybeli odos, ir ramina, bet nenepadejo visiskai niekas. Alieju emiau kokosu ir dar 10 procentu nimbamedzio maisiau-nieko. Jo cia net sunku suprasti, ar psoriazes, ar seborejos daugiau pozymiu. Salia alkunes atsirades psoriazinis darinukas. Susinervinusi, issigandusi, nemiegojusi-niezti viska, ir galva, ir ta alkune, ir ant ranku turimus du iskasymus, kurie 2 metus neuzgyja. Jie atsirado po didelio streso pries du metus. Visas kunas buvo gyva zaizda, as net prautis kempune negalejau. Po truputi viskas praejo, o tie du lopineliai ant ranku, zemiau pazastu, niekada nebuvo pilnai uzgije. Viska per stresus, nervus ir maista sad.gif
Paskaiciau jusu pasiekimus, tai dabar tikrai zinau, kad ir as atsikratysiu visu nesamoniu 4u.gif 4u.gif
Limfmazgiu nebeskauda, jie mazeja, bes dar truputuka apciuopiu kelis.
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 05, 12:57)
Sakiau gi, kad ne iš išorės(kremai, kaukės, procedūros) o iš vidaus šias problemas reikia tvarkyti  mirksiukas.gif .
Ale kiek kosmetologų ir kremų gamintojų liktų be darbo  lotuliukas.gif


vorestele, as tikrai nesu tamsuole, tikrai zinau, kad nuo vidaus pradeti reikia, bet nemanau, kad blogai, kai ir is isores padedi odai prasivalyti ir neleidi riebalui tupeti porose, jas uzkisus. Reikia is visu galu priciupti, tada jau begs nuo manes ligos net zviegdamos:)
Ir man aisku, ka as su ta kakta prisidariusi buvau. Edziau vaisius kruvom. Buvom Palangoje praeita savaitgali 4 dienas , tai vakarienes kabakuose-alergenai liejosi upe i skrandi. Tiesa, diena, neguledavome pleze, gyvenome aktyviai - po 20 km kasdien dviraciais o vakare is mieto, pestute namo 4 kilometrai greitu zingsniu. O dar, kai paumejo po Palangos kasymasis, tai visai nebegalvojau ka darau, nes taip uzsimaniau saldumo, kad vakare susileidau i save bene visa bonkute kondencuoto pieno. Dusia (kandida) tai aprimo, ale pasipuosiau tai nuostabiai spuogais. Dabar kaip pagalvoju........sukraus kilas ir pienas doh.gif
O kosmetologai is manes nieko neuzdirba:) As susipergu grynus ingridientus ir pati susitaisau ka man reikia smile.gif
Dabar ir kirpeja nebeuzdirbs, nes plauku nedazysiu kuri laika, o plauku galus namiskiai palygins astriomis zirklemis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 05 rugsėjo 2013 - 12:14
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 05, 11:25)
Aciuks  4u.gif
Nuotolini darysies? As nepsisprendziu, ar nuotolini ar kviestis i Vilniu. Patys jie tiksliau viska pamatuotu ir padarytu, tik, kad kaina skiriasi, bet pataupysiu ant ko nors, baika. Si menesi nieko neuzsisakiau is kosmetikos ir svaros priemoniu, tad jau sutaupiau smile.gif



taip, nuotolini. siuo metu tie 100lt man pinigai
uzsirasiau apgamus salint.. et atejo ruduo, tai metas jau..
Atsakyti