Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Nidulia @ 2013 09 04, 20:21)
pumpica, vyrai ne sunys, turi nors vienas  gelbejimosi ratukas buti  irnesakyk.gif  Lanka masazini kasdien po 10-20 minuciu pasukti, tai paskutinis gelbejimosi ratukas pabegs:)


nepabegs schmoll.gif jaunystej sportavau intensyviai kasdien sporto salej su svoriais, treniruokliais, pas profesionalu treneri, pilvo presui buvo skiriamas didelis demesys, nes mane jis nervindavo visada biggrin.gif ir vistiek as turedavau ta "pataliuka" ant pilvuko, apacioj tvirtas presas, o virsuj pataliukas biggrin.gif net 60 kg kai sveriau, turejau lasinuko tenai biggrin.gif ir lanka esu sukus kazkada ilga laika...Egliukasz mane supras, kiek suprantu, jos figura tokio pacio tipo mirksiukas.gif
Atsakyti
Reiskia, jis reikalingas:) Ir as niekada neturejau pilvo prilipusio prie stuburo su 6 isryskejusiais kubeliais:) Gi kaip faina nas nedidukas patalelis, jis tooooks mielas ir minkstas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lugne @ 2013 09 04, 19:28)

Grietinę dabar perkam Dvaro, kur 40 proc. Tikrinau, nemėlynuoja smile.gif



as irgi sita drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 04, 21:24)

Pagal vorestos nurodyta straipsniuka, zuvi reikia valgyti kuda. Vyras Norvegijoje prizvejojo menkiu, tik, kad jos jau saldiklyje, ale gal gerai visai?  Vis geriau, nei parduotuveje pirkta, neisku keliu uzsaldymu.

tiks, tiks.
QUOTE
Merginos, o paprasto vandens galima lakti kada nori ir kiek nori?

kiek tik norisi ir kada norisi
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 04, 18:57)
Sildyti negalima maisto, taip?
Man pasidejus paleo meniu, ismecius dali produktu del kandidos ir dar visus pieno produktus, lieka tik mesa ir darzoves???????
Papildyta:



na sakoma kad jame nebelieka nieko vertingo kai sildai antra karta....

tai taip iseina, jei kiausiniu nevalgai- mesa ir darzoves....
Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 09 04, 20:06)
supratau mirksiukas.gif
aha, tik su gelbejimo ratu ta sexi panele, kad netycia nepaskesciau kur  cool.gif  lotuliukas.gif mano problema -liemuo  mirksiukas.gif neturiu liemens, pilvuka turiu smile.gif jau cia genetiskai, tevelio figura...tad manes tikrai nieks lieknuole nepavadintu, nes vizualiai nesu liekna. Apimtys -96-89-96  doh.gif kur liemuo pas sexi figura turetu skirtis nuo klubu 30 cm, o cia...



mano db 83-60-90. apaca ale manekeniska, bet man tai per mazai. tokia buvau kai buvau 18kos....
Atsakyti
QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 09 04, 20:31)
tikrai taip  thumbup.gif

aišku,tai geriau pradžiai Kazimiero straipsnį atspausdinsiu,jei susidomės,tada ir ISWF pasiūlysiu,dėkui


sutapimas, bet šiandie jis buvo pas mane užsukęs, nu visai nieko, gerai atrodo. Jokių problemų, daktarai stebisi .
Atsakyti
Kiausus megstu. O zuvis??? Nurasete? Va ryt savo menkyte pagarinsiu.
Nepamenu, del ko pristabdziau kiausinius g.gif Kazka jau cia pas jus buvau iskaiciusi, tik nepamenu ka.
Jau ki issimiegosiu, kaip varysiu mesu riebiu pirkti, tai net maisai braskes biggrin.gif
O saslyko su riebalu, ant zariju kepto - galima??
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 04, 22:01)
sutapimas, bet šiandie jis buvo pas mane užsukęs, nu visai nieko, gerai atrodo. Jokių problemų, daktarai stebisi .

Apie ka jus cia kalbate?? Kur tas jo straipsnis? Nuo ko jis pasveiko? Paleo maitinosi?
Jei ant keptuves imesiu sudyto lasinuko ir kiek paspirginusi imusiu kiausiniu, negerai lasinukas pakepes ar galima? Kiek skaiciau, tai negerai, kai uzverda takas, ale gal galima, jus taip darot?
Gi susidarineju meniu dabar, is jusu nusiziuriu, savo kuriu.
alyvuogių aliejus vis tik leistinas, valio smile.gif
Kodel, tarp neleistinu kruopu ir grudu, neradau pilno grudo avizos ??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 04 rugsėjo 2013 - 21:31
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 04, 22:06)

Jau ki issimiegosiu, kaip varysiu mesu riebiu pirkti, tai net maisai braskes  biggrin.gif
O saslyko su riebalu, ant zariju kepto - galima??
Papildyta:

ne kepto, o tik gerai pašildyto, jokių degėsių.
QUOTE
Apie ka jus cia kalbate?? Kur tas jo straipsnis? Nuo ko jis pasveiko? Paleo maitinosi?

Apie jį . Beveik paleo.
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 04, 22:06)

Jei ant keptuves  imesiu sudyto lasinuko ir kiek paspirginusi imusiu kiausiniu, negerai lasinukas pakepes ar galima? Kiek skaiciau, tai negerai, kai uzverda takas, ale gal galima, jus taip darot?


aš nedarau schmoll.gif nieko nekepu. Bet tai aš...
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 04, 22:28)
ne kepto, o tik gerai pašildyto, jokių degėsių.

Apie jį . Beveik paleo.
Papildyta:

aš nedarau schmoll.gif nieko nekepu. Bet tai aš...


O jei nupesioti apkepusius krastus ir valgyti tik neperkepusi gabalo viduri?
Tai lasinio neprisginciau iki sukepimo, kazkiek palydyti, o kiausa, tik, kad sutrauktu baltyma.
Ar sveriate porcijas, ar is akies nustatote svori, kad apskaiciuoti kiek koloriju ir kitu dalygu suvalgete
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 04, 22:35)

Ar sveriate porcijas, ar is akies nustatote svori, kad apskaiciuoti kiek koloriju ir kitu dalygu suvalgete

pradžioj- taip, dabar -iš akies. Kalorijos man nesvarbu, man svarbu santykis anglių, baltymų ir riebalų. Anglių dvigubai mažiau nei likusių dviejų-bet tai man.
Atsakyti
As tai nieko nesveriu, daugmaz is akies biggrin.gif
As sasla valgau, tik prasau vyro, kad man neperkeptu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 09 04, 21:26)
Egliukasz mane supras, kiek suprantu, jos figura tokio pacio tipo  mirksiukas.gif


Tikrai suprantu drinks_cheers.gif As sverdavau visada max 60-64 kg, niekada israiskingo liemens nesu turejus, pas mane tiesiai jis eina schmoll.gif Man ko reikia, kad nebutu meiles rankenu vadinamu, nes dabar jos didesnes negu mano klubai doh.gif Atrodo tikrai nekaip schmoll.gif Ir kad ir kas besakytu, vyrai ne sunys, ant kaulu nepuola - jie visada megsta lieknas, y jas ziuredami dusauja, kad ir va, mano zmona, tada tik busima, taip atrode rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 04, 22:06)


As dedu lasiny y keptuve ir iskart pilu kiausiny - kol sutraukia viska, lasinukas pasyla, nekepa ir neskrunda mirksiukas.gif
Atsakyti