Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

Tik vieną nemažą minusą pastebėjau tokių dietų su mažai angliavandenių - kai jų kiekį maiste padidini - tinti pradedi, nes taip greit svoris neužauga, bet užsimeta keli vandens kg, kurie sumažinus angliavandenius vėl nukrenta. Čia ne tik mano pastebėjimas ax.gif Esu skaičius, kad angliavandeniai sulaiko organizme vandenį, bet tokiais kiekiais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 09 04, 16:00)

Dabar skelsiu blondiniska klausima, prasom nemusti doh.gif o kaip vistik zinot -pralaidus tas pvz. mano zarnynas ar ne?  g.gif jeigu tarkim nelenda kazkokie sveikatos sutrikimai, tai reikia dziaugtis, kad dar nera pralaidus? g.gif taip suprantu? ar cia tie metabolizmo tyrimai tiksliau pasakytu?

jei tu niekuo nesiskundi, tai, ko gera, jis pas tave susitvarko su viskuo ir pergyvent nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 04, 14:40)
Mergaites, jus i darba nesates savo maista?

Aš tai valgau valgykloje. Išsirenko kokį mėsinį, bet kad būtų jau ne koks maišytas kotletas.. pvz šiandien valgiau virtą liežuvį, dažnai jis būna, dar ddažnai būna orkaitėje kepti šonkauliukai. Nu tai žinau kad neprimaišė neaišku ko kaip į kotletą. Aišku prieskonių nesužiūrėsiu.. Ir prašau tik daržovių, geriausia pjaustytas agurkas, pomidoras, tokie kur nesumaišytas kaži kas, bet pasitaiko ir ale salotų su priemaišom ir pabarstymais..
Iš namų atsineščiau, bet pas mus nėra kur pavalgyti. Darbo vietoj negaliu, atskiros patalpos tam nėra. Namo grįžti irgi negaliu, nespėčiau suvažinėt ir labai jau brangiai gautųsi ~15km į vieną pusę per Vilnių smile.gif

Bet šiuo metu žiauriai daug streso darbe.. ir niekaip negaliu to išvengti sad.gif

Tokie va gyvenimo didmiestyje su stresiniu darbu ypatumai. Gyvenimo kokybė fufufu. Jei bogu reik kraustytis į mažesnį miestelį. Ir galimybė tam yra. Tik va MB stabdis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fudži: 04 rugsėjo 2013 - 16:13
QUOTE(limma @ 2013 09 04, 02:54)
sveikutes....

ir siaip ismanaciu noreciau apie lasisa gaut ziniu, ar gerai ji. mano manymu ner gerai, nes naturalios cia negausi ir nieko gero nera. bet man irgi norisi kartais jos.



sveikos,
as lasisa nustojau pirk fermoj auginta, nes ruzavai spalvai isgaut maitina kazkuom. taip ir parasyta ant pakuotes.
o tikros laukines buna karta metuose. tai nuperku ir pasudau be cukraus su krapukais. isnyksta greitai.
dar kazkur skaiciau, kad lasisa linkusi kaupti gyvsidabri. nezinau kiek tiesos.
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 09 04, 15:01)
Nešuosi visada, nes valgykloj kur anksčiau valgydavau visur cukrų krauna. Ir į žalias salotas, ir į sriubas. Dar ir su augaliniu aliejum pačiu pigiausiu viską daro ir krauna universalius prieskonius. Tai man išeities kitos nėr, tik neštis.

Turbut turite spec. termosus maistui ar salta valgot?Jo nepavalgysi normaliai valgykloje, ypac kai pasirinkimas meniu prastas. Siandien jau taip rinkausi atidziai, papasiau paprastu kopustu ideti ir agurku. Pasirodo kopustai jau uztaisyti buvo actu, cukrumi. Tai ir atrauginejau po to kazkokias putas. Ne rugsti, ne riebala o grynai putas. Tfu

QUOTE(taša @ 2013 09 04, 15:28)
kaip tu dirbi neisimiegodama?....
4u.gif
noriu paklaust visu kuriso turi tokius didelius virssvorius, tik be izeidinejimu, tiesiog  smalsu ir baisu - jus kada priaugot tiek svorio? kazkas itakojo, nestumas ar genai ar siaip megot paest?


Taip ir dirbu.... Galva vatine, darau nesamones, siaip ne taip apsigrabaliojau svarbiausius darbus ir isvaziavau namo. Pakeliui du kartus vos nenukale manes, nes atidumas ir budrumas nulinis. Kaip zombis.
As buvau iki 75 kg uzaugusi. Pusryciu nenoriu, pietu - "ner kada" darbe, pirma karta pavalgydavau kokia 16-17 val o jau kokia 23-1, prasidedavo visas grazumelis doh.gif Visi miega o Nidulia varo I saldytuva. Ir ne bet ko, o ko nors su majonezu ar dar ko pagerinto. Bet laiku sustojau. Parejau atgal I savo svori. Jaun buvau visada liekna, ne daugiau 55, bet po dukros gimimo buvau paluzusi ir "dasivariau" iki 46 kg., tai buvo baisu ir apgailetina.

QUOTE(Vailet2 @ 2013 09 04, 15:29)
Laba diena

nors stengiaus valgyt tvarkingai, angliavandenius skaičiuoju pastoviai, neviršyt stengiuos 50 gr į dieną.



Merginos, darzoviu per diena galima tik 50 gramu???? blink.gif

QUOTE(taša @ 2013 09 04, 15:32)
nesuosi arba begu namo gamintis.
dabar gaminu kasdien, nieko nepalikdama kitai dienai.
galvoju kaip siule voresta nusipirkt platu termosiuka ir palikt vakarienei(per peitus pagaminta maista), nes griztu velai ir iseina kad vakarieniauju 21 val  g.gif  o miegot paskutiniu metu einu  22-22:30


Sildyti negalima maisto, taip?
Man pasidejus paleo meniu, ismecius dali produktu del kandidos ir dar visus pieno produktus, lieka tik mesa ir darzoves???????
Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 09 04, 16:00)
Mano sukauptas svoris, kuri dabar purtau yra likes nuo pirmo nestumo, per ji turejau netoli +40 kg  doh.gif bet jau rasiau kazkada savo istorija, kodel taip nutiko, nesikartosiu  smile.gif

Bet dabar, paziurejus I jusu lentele, kuomet ugis 176 o svoris 70kg, tai jus lieknuole ir seksi figuros panele smile.gif

Pagal voresta patarima, einu patikrinsiu su jodu savo grietines.
Merginos, kokia grietine perkate Lietuvoje, kuria isaiskinote kaip normalia grietine o ne krakmola?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 04 rugsėjo 2013 - 19:02
Nidulia - maisto svoris ir angliavandeniu, baltymu ar riebalu santykis jame yra du skirtingi dalykai

pvz 100 gr agurku turi = 2,8 g angliavandeniu, 0,7 gr baltymu , 0,0 gr riebalu

tai su 100 gr agurku, jus suvalgot 2,8 gr angliavandeniu

o tokius dalykus galima susiskaiciuoti kaloriju lentelese arba internetinese programose

http://www.kalorijos.lt/



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailet2: 04 rugsėjo 2013 - 19:27
[quote=Nidulia,2013 09 04, 19:57]
Merginos, darzoviu per diena galima tik 50 gramu???? blink.gif
Čia angliavandenių, ne daržovių kiekis, o jis pas merginas čia labai varijuoja. Kai kas 30-40 g stengiasi laikyt, kitos ir virš 100g bėdos nemato. Čia jau kaip kam.

Grietinę dabar perkam Dvaro, kur 40 proc. Tikrinau, nemėlynuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 04, 14:33)
na tai puikūs rezultatai: lašinukai tirpsta, sveikata grįžta. Ir visa tai per daug savęs neskriaudžiant, ane? Buvai soti ir skaniai valgei? Na ir toliau taip, nė nepajusi,kaip jaunų dienų suknias matuosies  biggrin.gif


tikrai taip thumbup.gif
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 04, 14:42)
manau mažai angliavandenių jo mityboje nepakenktų, tačiau  ta Coy knyga(nusipirkau iš smalsumo) yra gera tik tuom, kad paaiškina apie angliavandenių/ gliukozės įtaką vėžio atsiradimui, užveda ant kelio, o likusi dalis- niekalas. Be reikalo išmesti pinigai.
Geriau būtų ta It Starts With Food , jei ne angliškai, tai bent rusiškai gal skaito?
Jis turi suprasti procesus, kurie prie ligos atveda. Jei supras, tada niekuo nekaltins, bet jei ne- sakys durne, ką čia man aiškini, daktaras liepė kruopas valgyt ...ir vaisius  doh.gif

aišku,tai geriau pradžiai Kazimiero straipsnį atspausdinsiu,jei susidomės,tada ir ISWF pasiūlysiu,dėkui

QUOTE(taša @ 2013 09 04, 15:28)
kaip tu dirbi neisimiegodama?....
4u.gif
noriu paklaust visu kuriso turi tokius didelius virssvorius, tik be izeidinejimu, tiesiog  smalsu ir baisu - jus kada priaugot tiek svorio? kazkas itakojo, nestumas ar genai ar siaip megot paest?

man tai po studijų baigimo-pradėjau dirbti sėdimą darbą,kuriame gaudavom pietus dykai ir daug,plius mečiau rūkyti,pradėjom su vyru atskirai gyventi nuo uošvių ,kurie tikrai maistu nelepino,tai kažkaip įninkom į maisto gamybą ir jo naikinimą,maistas kažkoks kultas namie buvo(vyrui,beje ,ir dabar) taip ir gavosi,o kad numesti visą balastą,tai daug ašarų buvo išlieta ir kas tik nebandyta,bet visada kamavo alkis,kažkoks begalinis ribojimas,savęs gailestis ,nes negali valgyti skaniai ,nes dietologų meniu- virti vištos ,,papai" ,košės,liesas maistas ir pan.baisuma biggrin.gif )ir pastovūs ,,nutrūkimai" ,su paleo aš ,,kaifuoju" ir pagaliau esu soti valgydama tik 2 kartus biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Vailet2,2013 09 04, 20:26]

o tokius dalykus galima susiskaiciuoti kaloriju lentelese arba internetinese programose

http://www.kalorijos.lt/
[/quote]

4u.gif Sakau gi, kad 3 naktis nemiegojusi, tai makaule nedirba:)
O cia realu, kad man leidzia sitiek daug koloriju? [b]Jūsų dienos kalorijų kiekis: 2145-ivedus lengvas fizinis darbas ir 1839 = ivedus labia lengvas f.d.
[/B]
[quote=lugne,2013 09 04, 20:28]
[quote=Nidulia,2013 09 04, 19:57]

Grietinę dabar perkam Dvaro, kur 40 proc. Tikrinau, nemėlynuoja smile.gif
[/quote]
Ir as jau sita ka tik patikrinau. Dar Kelmes patikrinau, tai irgi taskas rudai ryzas liko, nepasikeite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 04 rugsėjo 2013 - 19:59
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 04, 15:45)
jei tu niekuo nesiskundi, tai, ko gera, jis pas tave susitvarko su viskuo ir pergyvent nereikia.

supratau mirksiukas.gif


QUOTE(Nidulia @ 2013 09 04, 18:57)

Bet dabar, paziurejus I jusu lentele, kuomet ugis 176 o svoris 70kg, tai jus lieknuole ir seksi figuros panele  smile.gif



aha, tik su gelbejimo ratu ta sexi panele, kad netycia nepaskesciau kur cool.gif lotuliukas.gif mano problema -liemuo mirksiukas.gif neturiu liemens, pilvuka turiu smile.gif jau cia genetiskai, tevelio figura...tad manes tikrai nieks lieknuole nepavadintu, nes vizualiai nesu liekna. Apimtys -96-89-96 doh.gif kur liemuo pas sexi figura turetu skirtis nuo klubu 30 cm, o cia...
Atsakyti
Aciu uz atsakymus dėl grietines 4u.gif

Atsakyti
pumpica, vyrai ne sunys, turi nors vienas gelbejimosi ratukas buti irnesakyk.gif Lanka masazini kasdien po 10-20 minuciu pasukti, tai paskutinis gelbejimosi ratukas pabegs:)
Pagal vorestos nurodyta straipsniuka, zuvi reikia valgyti kuda. Vyras Norvegijoje prizvejojo menkiu, tik, kad jos jau saldiklyje, ale gal gerai visai? Vis geriau, nei parduotuveje pirkta, neisku keliu uzsaldymu.
Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 09 04, 21:06)
nes vizualiai nesu liekna. Apimtys -96-89-96  doh.gif kur liemuo pas sexi figura turetu skirtis nuo klubu 30 cm, o cia...

Na, nezinau, sitoks nedidelis svoris prie tokio ugio, tai netikiu, kad neatrodot lieknai:)
Lanka masazini savo paduot?? Vistiek tupi kampe be darbo smile.gif

Merginos, o paprasto vandens galima lakti kada nori ir kiek nori?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 04 rugsėjo 2013 - 20:26