Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

na tai puikūs rezultatai: lašinukai tirpsta, sveikata grįžta. Ir visa tai per daug savęs neskriaudžiant, ane? Buvai soti ir skaniai valgei? Na ir toliau taip, nė nepajusi,kaip jaunų dienų suknias matuosies biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, jus i darba nesates savo maista? Siandien nuejau i musu valgykla pietu. Siaip ne taip susideliojau patieka pati. Paprasiau 2 vistienos farso desreles su kopustais ir agurkais. Zaraza, kopustai buvo uztaisyti actu ir turbut cukraus deta. Viska sugadinau, ane?
Nemiegojau jau trecia nakti, sedziu kaip zombis. Pulsas kala kaip pasiutes, makaule skauda ir svaigsta. Matyt persilauzimas kazi koks? 4,30 jau neiskenciau to malimosi po lova, tai atsikeliau ir perkaiciau ta straipsniuka apie dienos sviesa. Apspangusi skaiciau, tad ne viska supratau. Pareisu is darbo, eisiu i miska pavaikscioti, kol dar sviesos yra.
Atsakyti
QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 09 04, 14:32)

beje,praėjusią savaitę sužinojau liūdną žinią-kaimynui skrandžio vėžys,išoperavo puse skrandžio,taip norisi padėti ir pasiulyti paleo mitybą,bet ir bijau,o jei pablogės,o jei per vėlu?tai ,kad neapkaltintų manęs paskui,jei viskas bus blogiau,bet bent jau tą Kazimiero straipsnį atspausdinsiu,ir gal parekomenduosiu tą Coy knygą ,nors ir pati neskaičiau,Voresta ar ten panašios rekomendacijos į paleo? g.gif

manau mažai angliavandenių jo mityboje nepakenktų, tačiau ta Coy knyga(nusipirkau iš smalsumo) yra gera tik tuom, kad paaiškina apie angliavandenių/ gliukozės įtaką vėžio atsiradimui, užveda ant kelio, o likusi dalis- niekalas. Be reikalo išmesti pinigai.
Geriau būtų ta It Starts With Food , jei ne angliškai, tai bent rusiškai gal skaito?
Jis turi suprasti procesus, kurie prie ligos atveda. Jei supras, tada niekuo nekaltins, bet jei ne- sakys durne, ką čia man aiškini, daktaras liepė kruopas valgyt ...ir vaisius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 04, 15:40)
Mergaites, jus i darba nesates savo maista? Siandien nuejau i musu valgykla pietu. Siaip ne taip susideliojau patieka pati. Paprasiau 2 vistienos farso desreles su kopustais ir agurkais. Zaraza, kopustai buvo uztaisyti actu ir turbut cukraus deta. Viska sugadinau, ane?


Nešuosi visada, nes valgykloj kur anksčiau valgydavau visur cukrų krauna. Ir į žalias salotas, ir į sriubas. Dar ir su augaliniu aliejum pačiu pigiausiu viską daro ir krauna universalius prieskonius. Tai man išeities kitos nėr, tik neštis.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 04, 11:51)
Įdomus straipsnis apie padėtį žemės ūkyje.
ispustas, persudytas, dvelkiantis propaganda...
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 04, 13:40)
Mergaites, jus i darba nesates savo maista? Siandien nuejau i musu valgykla pietu. Siaip ne taip susideliojau patieka pati. Paprasiau 2 vistienos farso desreles su kopustais ir agurkais. Zaraza, kopustai buvo uztaisyti actu ir turbut cukraus deta. Viska sugadinau, ane?
Nemiegojau jau trecia nakti, sedziu kaip zombis. Pulsas kala kaip pasiutes, makaule skauda ir svaigsta. Matyt persilauzimas kazi koks? 4,30 jau neiskenciau to malimosi po lova, tai atsikeliau ir perkaiciau ta straipsniuka apie dienos sviesa. Apspangusi skaiciau, tad ne viska supratau. Pareisu is darbo, eisiu i miska pavaikscioti, kol dar sviesos yra.



kaip tu dirbi neisimiegodama?....
4u.gif



noriu paklaust visu kuriso turi tokius didelius virssvorius, tik be izeidinejimu, tiesiog smalsu ir baisu - jus kada priaugot tiek svorio? kazkas itakojo, nestumas ar genai ar siaip megot paest?
Atsakyti
Laba diena

ilgai nerašiau, dar kažkokį virusą esu pasigavus - nosis žiauriai užkišta jau antra savaitė ax.gif

Gyvenu griežtai jau antra savaitė - ir be jokių pieno produktų, ir be kavos. Kokia savijauta negalėčiau pasakyti - viską užgožė peršalimas lotuliukas.gif

per 5 ligos dienas buvo minus 4 kg, bet čia greičiausia nesiskaito biggrin.gif , nors stengiaus valgyt tvarkingai, angliavandenius skaičiuoju pastoviai, neviršyt stengiuos 50 gr į dieną.

Kai peršalimas baigsis, tada matysiu, kas bus smile.gif

Orai atšalo šviežios daržovės nelabai lenda, jau kokį brokolį, kalafiorą noris garnyrui pasigamint. Monotonija kažkiek pabodo

Taša, aš priaugau po operacijų - vaikystėj labai kūda buvau, bet pirmas operacijas pradėjo daryt vaikystėj ir po to būdavo nuolatinė kova - nukrenta, priaugi. Kai gyveni be jokių traumų ir streso, nukrenta, kas nors nutinka - vėl priaugi. Dabar, pora metų gyvenu po traumos ir po operacijos, sunkiai sekasi numest. Gal su Paleo pavyks smile.gif O operacijos buvo 7, tai matyt organizmo ginybinė reakcija tokia įsijungus, buvau seniau pas medikus, tyrė medžiagų apykaitą ir pan. ,tai sakė - gal jūs ir nevarkit, pas jus energijos bet kokiam veiksmui dvigubai mažiau organizmas išnaudoja, nei pas įprastą žmogų. Bet man tai rūbai primena, kokia buvau, noriu atgal grįžt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailet2: 04 rugsėjo 2013 - 14:34
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 04, 13:40)
Mergaites, jus i darba nesates savo maista?


nesuosi arba begu namo gamintis.
dabar gaminu kasdien, nieko nepalikdama kitai dienai.
galvoju kaip siule voresta nusipirkt platu termosiuka ir palikt vakarienei(per peitus pagaminta maista), nes griztu velai ir iseina kad vakarieniauju 21 val g.gif o miegot paskutiniu metu einu 22-22:30
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 04, 15:28)
noriu paklaust visu kuriso turi tokius didelius virssvorius, tik be izeidinejimu, tiesiog  smalsu ir baisu - jus kada priaugot tiek svorio? kazkas itakojo, nestumas ar genai ar siaip megot paest?

Nėštumai ir nuolatinis užkandžiavimas
Atsakyti
Mano sukauptas svoris, kuri dabar purtau yra likes nuo pirmo nestumo, per ji turejau netoli +40 kg doh.gif bet jau rasiau kazkada savo istorija, kodel taip nutiko, nesikartosiu smile.gif


Dabar skelsiu blondiniska klausima, prasom nemusti doh.gif o kaip vistik zinot -pralaidus tas pvz. mano zarnynas ar ne? g.gif jeigu tarkim nelenda kazkokie sveikatos sutrikimai, tai reikia dziaugtis, kad dar nera pralaidus? g.gif taip suprantu? ar cia tie metabolizmo tyrimai tiksliau pasakytu?
Atsakyti
Į darbą praktiškai visada maistą nešiuos, nes kur kavinėse gamina neaišku ką deda, net ne taip griežtai maitindamasi nešdavaus iš namų. Man nuo kavinės maisto dažnai skrandis sustoja ax.gif - nepernešu pasenusiu riebalų ir visokio primakalavimo į patiekalus.
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 04, 15:28)
noriu paklaust visu kuriso turi tokius didelius virssvorius, tik be izeidinejimu, tiesiog  smalsu ir baisu - jus kada priaugot tiek svorio? kazkas itakojo, nestumas ar genai ar siaip megot paest?


As is seimos, kur visi megejai pavalgyt, normalu pyraga ar torta daryt kiekviena sekmadieny ir t.t. Bet mes su sese visada buvom kudos. Ji daug svorio priaugo ir nenumete po gimdymu, o man skydliaukes bedos prasidejo. Valgyti sveikiau pradejau 19-kos, kai issikrausciau is tevu, pradejau Seltona taikyt ir rezultatai buvo tikrai liuks. Visada prisiziuredavau, jeigu priaugu kila - darau iskrovos dienas ir numetu. Viskas pasikeite, kai atvykau y UK ir pradejau gyvent su MB - jam normalu valgyt pyragus kasdien darbe ir namuose, pusrycius pradet nuo prancuzisku rageliu, nes nuo kiausiniu matai cholesterolis dideja doh.gif Labai daug streso turejau, raminausi maiste. Tai va ir rezultatas 20 kg biggrin.gif Beje, edimas edimui nelygus. As vadinu edimu, kai suvalgau tarkim pietu ir uzkandziauju dar. Tu suvalgai torto 2 gabalus ir tau y kuna nenueina, nes turi kitokio pobudzio sutrikimu. Man nuo tokio pat kiekio butu +2 kg kaip niekur nieko schmoll.gif
Atsakyti