Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 09 03, 22:45)
Speju, kad ir ta candida turiu, nes atitinka nemazai simptomu.


console.gif pas mane toooookia kruva simptomu atitinka doh.gif
Kad tik as cia neuzsimanyciau tu saldainiu.
Grikiu negalima?? Taip skaniai dukra pataise su apkepintais svoguneliais ir morkytemis.
Merginos, ant ko kepinat darzoves?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 03 rugsėjo 2013 - 22:48
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 03, 23:41)

Merginos, ant ko kepinat darzoves?

as tai viska ant ghi
Atsakyti
o ghi pacios gaminates ar perkat gatava?
Jei pacios, gal galetumet imesti nuoroda, kaip teisingai ji paigaminti, nes bijau, kad as ka nors ne taip darau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 03 rugsėjo 2013 - 23:02
As seniai ghi beturejau, pati tingiu virtis, gatavo jau nebenoriu nuo tada, kai paragavau pacios daryto wub.gif Tai dazniausiai kepinu darzoves ant kokoso, tik ne visada patinka, kad saldumo ygauna ax.gif Bet va keptu burokeliu ir svogunu misraine niom niom wub.gif
As aknes nebeturiu, tai savo baisinius randus galesiu pradeti naikinti. Nes visada susilaikydavau del pasireiskiamo berimo. Su paleo oda tikrai graziai issivale.
As Dziugo suvalgiau sia savaite apie 50g, man skaniau jis uz saldainius wub.gif biggrin.gif Is pieno produktu, kartais pilu grietineles y troskinius, visi jogurtai, kefyrai, rugpieniai ne man schmoll.gif Visi kiti suriai skanus tik lydyti, o kadangi karstu sumustiniu nedarau, ner ant ko ju ir lydyt lotuliukas.gif
Zodziu del kandidos, tai man grieztai susiemus ( vien mesa, darzoves, kartais kiausiniai ), visi simptomai dingo per savaite thumbup.gif O laukiau jau tableciu is iherbo su graikiniu riesutu kevalu, dabar net ner del ko jas gert biggrin.gif
Ryt eisiu mesytes kokios skanesnes medziot. Noreciau kazko is misko gyventoju arba triusienos ax.gif
O tas pastetas nesigauna kartus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 09 03, 20:45)
Sveikos, laikausi paleo dar tik antra savaite, per pirma savaite nukrito vienas kg.

Pirma savaite nenorejau nieko saldaus, o vat siandien sukirtau saldainiu doh.gif

tai reiskias vel pirma savaite, ne antra tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 03 rugsėjo 2013 - 23:14
QUOTE(jautiena @ 2013 09 04, 00:13)
tai reiskias vel pirma savaite, ne antra tongue.gif



tikra tiesa blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(lugne @ 2013 09 03, 22:37)
Nu geras tas paštetas, ačiū, jautiena 4u.gif
Aš anksčiau virdavau iš kepenų ir kokio lašinio gabalo, viską sumali, dar kiaušą įmuši ir tada pakepi orkaitėj. Bet šitas paprastesnis, tik be svogūno dariau, ba nevalgau aš jų.
O kame tu jį laikai, kad neapžiūtų, nes paštetai tai mėgsta apdžiūt taip neskaniai. Gal į kokį stiklainį  g.gif


Aš paštetą užpilu lydyto sviesto sluoksneliu, tada nedžiūsta.

QUOTE(Nidulia @ 2013 09 03, 23:25)
Tai jus nei varskytes, nei jogurto, nei kefyro nevalgote?


Nevalgau, nes man svarbiau normali veido oda. Užkniso su akne vaikščiot. Išsiaiškinau paprastai- gydytoja dėl kandidos rekomendavo nevalgyt pieno produktu ir cukraus. Po pusės metų nevalgymo užkirtau varškės, tai kaip išbėrė doh.gif . Neberia nuo ožkos sūrio, tai kartais paragauju. Bet perku eko iš ūkininkų.
Daržoves pakepu ant ghi arba ant lydytų kiaulės taukų. Kokoso aliejaus gaila kepint, nes valgau jį šiaip. Ghi lydau pati, kažkurioj temoj buvo kaip lydyti, gal prieš tai buvusioj. Netiesiogiai kaitinant. Kai sviestas nuskaidrėja, baltymai nusėda ant dugno, nupili ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 09 03, 23:13)
tai reiskias vel pirma savaite, ne antra tongue.gif



o koks skirtumas kiek savaiciu? smile.gif


labas rytas,


snd papusryciavau labai neskaniai. skubejau, anksti keliausi, vaziavau i poliklinika, turejau taloneli , lakiau 1,5 men..atvaziuoju - o ji po pietu dirba! nu jobtararai! doh.gif susinervinau....

neskanus pusryciai:
du skystai kiausiniai, vienas is kuriu labai skystas, nesustinges, tad ijungiau antra dar biski.
zalias avokado(nors pirkau jis buvo minkstas), bet matyt tokia jo rusis, kad jis niekada skanus nebuna. tu rudu nebuvo...tai suvalgiau kaip muila koki, iki siol kartumas burnoj. ir lasisos keleta gabaliuku.
grizus i darba dar grietines su varske isidejau.

per pietus bus kepeneles su kuo nors
vakare vistos krutinele su pirvagrybiais ir grietinele+salotos kokios
Atsakyti
Jus vis rasot, kad varške ir grietine valgot, bet tarp Paleo leistinu produktu as nerandu nei varškes nei grietines ax.gif .Gal galetumet ideti koki produktu sarasa kuriuo jus naudojatės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2013 09 04, 09:33)
Jus vis rasot, kad varške ir grietine valgot, bet tarp Paleo leistinu produktu as nerandu nei varškes nei grietines  ax.gif .Gal galetumet ideti koki produktu sarasa kuriuo jus naudojatės  4u.gif

is tikro man taip pat keista kad naudojama varske
Atsakyti
sveikutes....

o as isitikinau, kad man galva skauda nuo bulviu blink.gif , ko niekada negaleciau pasakyti. anksciau,praktiskai kiekviena ryta atsikeldavau su galvos skausmu, bet ir kiekvien adiena valgydavau bulviu. dabar kai bulviu nebevalgom, viena vakara suvalgiau del tam tikru priezasciu bulviu, ir ka jus galvojat doh.gif ryte, net jau nakti, galva pradejo plysti. po savaites vel pabandziau, ir vel tas ptas......tai as istiesu galvoju kad nuo ju, nes jau ilga laika neskaudejo galvos. sekmadieni mama dare cepelinu, nevalgiau atsisakiau del tos pacios priezasties, bet buvau isdurninata, kad nesamones kalbu, nes cia tik sutapimas....tai vat ir pati mastau, ar gali galva skaudeti nuo bulviu. manau kad kazkas netinka man jose g.gif

QUOTE(Akutee @ 2013 09 03, 13:18)
tiksliai...visai nepamasciau, taip vienas ..hmm.. Nors kai viskas pabos, gal ir skanu bus ir vienas pastetas..einu spausdintis, kad turėč smile.gif Ačiu biggrin.gif

o mes pasteta tepam ant agurku riekeliu, padarau tokiu vieno kasnio sumustinuku ir valgom, niam niam kaip skanu....

QUOTE(taša @ 2013 09 04, 07:59)
ir lasisos keleta gabaliuku.

tasa, skaitau kad daznai valgai lasisa. o tu ja pati sudai, ar perki gatava.

ir siaip ismanaciu noreciau apie lasisa gaut ziniu, ar gerai ji. mano manymu ner gerai, nes naturalios cia negausi ir nieko gero nera. bet man irgi norisi kartais jos.

bremen, cia paleo atsaka leidzia pieno produktus 4u.gif
Atsakyti
Iš tikrųjų pagal paleo, iš pieno produktų tik lydytas valytas sviestas (ghee), bet yra primal atšaka, kur pieno produktai vartojami. Reikia įsitikinti savo organizmo tolerancija/netolerancija pieno pr. ir pagal tai apsispręsti ar juos vartoti.
Kol rašiau, jau atsakė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lugne: 04 rugsėjo 2013 - 08:57