Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

Jei viska teisingai darai pagal paleo mityba, turbut pilvo neturi nei trupucio pusti ir "pyrst, pyrst" nebuna?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 03, 18:50)
Jei viska teisingai darai  pagal paleo mityba, turbut pilvo neturi nei trupucio pusti ir "pyrst, pyrst" nebuna?

tikrai taip, visi pyyyrst man baigėsi pirmos savaitės pabaigoje. O prieš tai tęsėsi ~4 metus, nuo to laiko, kai vėžį gydantis pusę metų reikėjo antibiotikus gert.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 09 03, 17:41)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif

Egliukaz, aciu, mazi tie mano pasiekimai, palyginus pvz su Lumi biggrin.gif


Tai, kad Lumi baisiai daug uzsiauginus buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 03, 19:06)
tikrai taip, visi pyyyrst  man baigėsi pirmos savaitės pabaigoje. O prieš tai tęsėsi ~4 metus, nuo to laiko, kai vėžį gydantis  pusę metų reikėjo  antibiotikus gert.

nu va, cesnako skiltele padare savo darba. Vakar ir iki siandien vakaro nebuvo pyrst.
O svogunas, leistinas?
Dar jei nesibervinti ir nesijaudinti, tai visai gerai butu. Tik prinervino darbo klausimas, jau galvos oda niezri, vel nagai galvoje.
Lasinukus ir sonine galima sudytus ir salto rukymo? Negalima tik karsto rukymo?
Sviesta jus tik ghi valgote ar tinka ir paprastas?
Atsakyti
Paprasta sviesta valgome jeigu toleruojame pieno baltyma. As pvz netoleruoju todel valgau ghee. Svoguna valgau termiskai apdorota, t.y. kepta ar troskinta. Lasinius tik sudytus, kartais ir salto rukymo.
Atsakyti
Veliava, na kaip man isitikinti, toleruoju as ar ne ta pieno baltyma?? Nenoriu po menesio nevartojimo jo priesti ir tikrinti. Yra kitu budu?
Ka tada valgyti, jei dar ismesti sviesta, grietine, jogurta, varske?
Atsakyti
Nu geras tas paštetas, ačiū, jautiena 4u.gif
Aš anksčiau virdavau iš kepenų ir kokio lašinio gabalo, viską sumali, dar kiaušą įmuši ir tada pakepi orkaitėj. Bet šitas paprastesnis, tik be svogūno dariau, ba nevalgau aš jų.
O kame tu jį laikai, kad neapžiūtų, nes paštetai tai mėgsta apdžiūt taip neskaniai. Gal į kokį stiklainį g.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 09 03, 20:40)
Paprasta sviesta valgome jeigu toleruojame pieno baltyma. As pvz netoleruoju todel valgau ghee. Svoguna valgau termiskai apdorota, t.y. kepta ar troskinta. Lasinius tik sudytus, kartais ir salto rukymo.


o sonine? Irgi tik sudyta?
jus turbut ir pati viska zinote, ale idesiu ka radau.


"Laktozei nepakantiems asmenims patariama vartoti išrūgas, tačiau šios realiai yra skystis, sudarytas iš galvijų kraujo baltymų, negyvų baltųjų kraujo ląstelių ir hormonų likučių, įskaitant estrogeną ir progesteroną. Mūsų organizmo reakcija į svetimus baltymus būna kovinga – pradedama gaminti antikūnus, todėl pablogėja diabetu bei išsėtine skleroze sergančių asmenų būklė"
Atsakyti
Dekui uz info. Mane beria spuogais nuo pieno produktu. Nors paskutiniu metu kartais pavartoju grietineles, tai pastebejau, kad reakcijos nepasitaike, gal zarnyno bukle geresne. Bet as pieno produktu vistiek prisibijau.
O man skanu sudyta sonine, rukytu gaminiu nelabai megstu, geriau vytinti smile.gif
Kitu budu pieno pr netoleravimui patikrinti as nezinau, turbut teks menesi nevartoti ir paskui tikrinti uzvalgius. Gal voresta ka patars.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 03, 21:40)

jus turbut ir pati viska zinote, ale idesiu ka radau.
"Laktozei nepakantiems asmenims patariama vartoti išrūgas, tačiau šios realiai yra skystis, sudarytas iš galvijų kraujo baltymų, negyvų baltųjų kraujo ląstelių ir hormonų likučių, įskaitant estrogeną ir progesteroną. Mūsų organizmo reakcija į svetimus baltymus būna kovinga – pradedama gaminti antikūnus, todėl pablogėja diabetu bei išsėtine skleroze sergančių asmenų būklė"

laktozė yra pieno cukrus, yra žmonės, kurie jo negali virškinti, tačiau pilnai gali valgyt rauginto pieno produktus. O mes čia daugiau kalbam apie pieno baltymų- kazeino netoleravimą.
Tačiau tame pat puslapyje, kurį tu cituoji, rašo:
QUOTE
Riebūs pieno produktai, tokie kaip sviestas, sūris ar grietinė, turi daug sočiųjų riebalų rūgščių. Jos yra svarbiausias faktorius, didinantis cholesterolio kiekį kraujyje.
vaje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 09 03, 21:55)
Mane beria spuogais nuo pieno produktu.
Bet as pieno produktu vistiek prisibijau.
O man skanu sudyta sonine, rukytu gaminiu nelabai megstu, geriau vytinti smile.gif


Tai jus nei varskytes, nei jogurto, nei kefyro nevalgote?
Kazkaip, atidziai, iki galo paskaicius si straipsni, atsoka noras visiems pieno produktams doh.gif

http://agiesha.bloga...s-netoleravimas

voresta, nus, ne visi gi tokie protingi ir apsisviete siuo klausimu kaip tamsta:)
Skaiciau ir kitus forumus. Tai ten irgi pakankamai teisinga linkme eina, pataria pieno, bulviu ir kosiu neesti, bet labai pataria vaisius ir vaisiu sultis gerti. Vaisiu sulciu juk apskritai negalima, nes nuo tokio gliukozes kiekio organizmas ziauru soka patiria, bet va, daug saltiniu baisingiausiai jas rekomenduoja lakti.
Visi kazkur graibosi, kazkur nuklysta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 03 rugsėjo 2013 - 21:31
Sveikos, laikausi paleo dar tik antra savaite, per pirma savaite nukrito vienas kg.

Pirma savaite nenorejau nieko saldaus, o vat siandien sukirtau saldainiu doh.gif

man sunku su saldumynais ir juoda kava, ja geriu be pieno, be cukraus.

Valgiau naminiu sodo obuoliu...

Turiu vidutine akne, tai vien del jos noriu stengtis ir ziureti, ka i burna dedu. Speju, kad ir ta candida turiu, nes atitinka nemazai simptomu.
Atsakyti