Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Nidulia @ 2013 09 03, 17:27)
Net seiles kauptis eme smile.gif
Tai as  vakarienei issivirsiu kiausu ir turiu lasiniu sudytu is kaimo, tad gabalaiti atsirieksiu. O ka cia is darzoviu? Pomidoru prisilaikau kol kas, agurkai baigiasi. Gal morku pasiratkuoti, cesnako skiltele ir uzpilti pasildytu aliejumi. Ne per daug riebalo kaip vakarienei?
Merginos, ka jus vadinate anglimis? Darzoves?

angliai arba carbs'ai- angliavandeniai. Toms, kurios nori mesti svorį būtina neužkandžiauti ir sumažinti angliavandenius. Todėl juos turi ir paskaičiuoti šiek tiek.
Atsakyti
krakmolingos darzoves ir vaisiai turi daugiausia angliavandeniu.
kas cia nesugalvojat ko valgyt, eikit ant Dukano pasedekit, tada gryze cia dziaugsites tongue.gif
Atsakyti
Kiek jau čia aš su tuo paleo? 1,5 sav maždaug.. Tai va praitą naktį pirmą kart miegooojau. Pagaliau gal atsigausiu smile.gif
Kur ir kokį perkat kokoso aliejų valgymui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fudži: 03 rugsėjo 2013 - 16:53
Aš perku maximoj kosmetikos skyriuj, ekologiškas, tas pats kur Ekopirk parduoda. Perku, kai kosmetikai procentinė nuolaida būna smile.gif
Šiandien vakarieniai garinta vištiena ir didelis žalių salotų bliūdas.
Pusryčiam buvo omletas iš dviejų kiaušinių, cukinijos, pievagrybių, trupučiu maltos mėsos, keptas ant ghi. Pietūs - cukinija, malta mėsa, dar kažkokių daržovių, pabaigoj lašinių.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 09 03, 17:45)
krakmolingos darzoves ir vaisiai turi daugiausia angliavandeniu.
kas cia nesugalvojat ko valgyt, eikit ant Dukano pasedekit, tada gryze cia dziaugsites tongue.gif


Neblogas tas Dukanas, nereik varazyt biggrin.gif Varskes pyragas labai skanus biggrin.gif Ir blynai is kiausinio ir selenu - oi ten visko yra biggrin.gif Visur tik isradingumo reik ir noro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 03, 16:42)
angliai arba carbs'ai- angliavandeniai. Toms, kurios nori mesti svorį būtina neužkandžiauti ir sumažinti angliavandenius. Todėl juos turi ir paskaičiuoti šiek tiek.



arba tas kurias kamuoja candida?

norejau paklaust del dziugo surio- HS man rodos skaiciau kad negalima brandintu suriu?...
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 03, 17:42)
angliai arba carbs'ai- angliavandeniai. Toms, kurios nori mesti svorį būtina neužkandžiauti ir sumažinti angliavandenius. Todėl juos turi ir paskaičiuoti šiek tiek.

Tai, kad paleo ir taip neleidzia uzkandziauti ir saldziu angliu.
Siuo atveju jus turite galvoje darzoves?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 03, 15:59)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif lūžau .

Ir vis dar susigundai?

ne tiek susigundžiau, kiek užkniso visi siūlantieji per prievartą paragauti nuostabiojo torto doh.gif , šiaip valgiau keptą vištą su kopūstų salotomis. Kažkaip vienu momentu buvo noras visus besiskundžiančius įvairiais negalavimais protinti, atvesti į protą, bet staiga tas noras dingo, nes atrodo, kad žmonės nenori gerai jaustis, jiems labiau patinka ėsti tai, nuo ko jie kenčia įvairius negalavimus doh.gif . Kai pasakai, kad nevalgyt to ir ano, ir būsi sveikas - žiūri į tave kaip į durną, ai, galvoju sau, geriau aš patylėsiu
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 09 03, 17:45)
krakmolingos darzoves ir vaisiai turi daugiausia angliavandeniu.
kas cia nesugalvojat ko valgyt, eikit ant Dukano pasedekit, tada gryze cia dziaugsites tongue.gif

nu ne, sita pavojinga dieta. Sedeti tik ant baltymu doh.gif Po to pas psichiatra reikes lekti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 03, 18:06)

norejau paklaust del dziugo surio- HS man rodos skaiciau kad negalima brandintu suriu?...

tokių sūrių riebalas dėl ilgo laikymo jau yra sugadintas, jis netinkamas.

mano vakarinis valgymas 4 skystai virti araucana kiaušiniai prisikandant šiek tiek pasūdytu sviestu +troškintos daržovės pastarnokiukas su morka grietinėje.
kiaušinius aš, būdama paukštininkė, labai retai valgau .Kaip sakoma- iš bado lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2013 09 03, 17:51)
Kur ir kokį perkat kokoso aliejų valgymui?


as sita perku. Tai ir valgymui, ir plaukams, ir kunui po duso gerai tinka. Jo yra ir parduotuvese. Sakyciau, kad ir maximoje maciau.

http://www.aromanatu...ira-200-ml.html
Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 09 03, 18:06)
arba tas kurias kamuoja candida?

norejau paklaust del dziugo surio- HS man rodos skaiciau kad negalima brandintu suriu?...

Kandidistem negalima brandinto, lydyto, papildomai kaitinto, kepto ir fermentinio suriu.
Kaip batsiuvys be batu, taip voresta be kiausiniu (pauksciu) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 03 rugsėjo 2013 - 17:44
QUOTE(jautiena @ 2013 09 03, 16:45)
krakmolingos darzoves ir vaisiai turi daugiausia angliavandeniu.
kas cia nesugalvojat ko valgyt, eikit ant Dukano pasedekit, tada gryze cia dziaugsites tongue.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

Egliukaz, aciu, mazi tie mano pasiekimai, palyginus pvz su Lumi biggrin.gif del baronkos suprantu as tave, nervuoja ir mane ji lotuliukas.gif
Atsakyti