Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(kustuce @ 2013 09 03, 14:44)
brudno maisto nesinori visai.
Savaitgalį buvom gimtadienyje tai galvojau na paragausiu aš torto ir mišrainės baltos, tai tortas buvo siaubingai per saldus, o mišrainė kažkokios buzos skonio, po jos valgymo, vakare, pilve dėjosi siaubingi dalykai  laugh.gif , galvojau, kad sprogs atominė bomba, o šaudžiau kaip iš automato, eina kčiortu, koks durnas jausmas  doh.gif



ragavau ir as per vestuves torto- ziauriai skanus buvo, suedziau 2 gabalus sokoladinio torto. negalejau sustot!
kita diena i vakara pradejo maust, raizyt pilva. ne pastoviai bet uzeidavo vis. dar sekancia diena tas pats. matyt del to. bet kazko baisaus kaip visi cia sako- nebuvo g.gif
bet matyt padariau didziule klaida-prisiminiau jo skoni, iki siol jauciu wub.gif
ir nuo tos dienos ziauriai noriu ka nors saldaus, uzdrausto.
nors anksciau buvau abejinga tortams ir sokoladui unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 09 03, 06:01)
Laba ryta,

Nidulia, tu ramiai, per viena diena nieko neperskaitysi..po biski, po biski...4u.gif


Aciukas, apraminote, nes man reikia visko is karto, greitai, cia ir dabar:)

QUOTE(cushy @ 2013 09 03, 07:18)
Nidulia, atsipalaiduok  4u.gif  Dauguma čia valgo apdorotą baltymą ir nesuka galvos
oda labai pagražėjo, dingo aknė (čia nuo karvės pieno produktų pasirodo būdavo), aišku kg pakrito. Su kandida irgi po truputi tvarkausi, bus matyt kaip bus, nes šviežių ir džiovintų vaisių nevalgau dar tik pora mėnesių.
Svarbiausia- motyvacija. Kai geri motyvai, tada ir atsisakyt saldumynų nesunku.


Labai smagu skaityti jusu pasiekimas, tai kaip balzamas ant dusios ir stipri motyvacija:)
As pieno ir taip nelabai gerdavau, kruopu ir kosiu gudiniu - irgi ne itin megeja buvau. Sugriesydavau su saldainiais. Matyt ta candida terorizuodavo mane, nes kartais uzmusti geledavau uz saldainius. Tiesa, vaisius labai megau ir kimsau. Varske ir Dobilo jogurta su grudais ir obuoliais. Kavos 1 puodas ryte - man butinas. Zodziu, skaitysiu jus, mokinsiuos ir meginsiu neatsilikti nuo jusu. Gal kazkada ir as naujokes skatinsiu ir pasakosiu apie savo pasiekimus:)
Svoriu labai negaliu skustis, bet kuri gi nenori buti dar tobulesne?smile.gif Mano ugis 171, svoris 68. Bet kai dar buvau labai jauna ir jauna, visada buvau labai liekna. Zodziu, man sveikata svarbiausia, nes jau priejau liepto krasta, todel dziaugiuosi, kad radau jus ir aciu voresta, kad uzejo I iHerb tema ir ten mane uzvede. Gaila, kad kai kurios merginos pakankamai grubiai megino priestarauti ir gincytis del teisingos mitybos. As geriau paklausysiu, pameginsiu ir tik tada pasakysiu:)

QUOTE(" voresta " @ 2013 09 03, 08:28)



atsivalgysi tu jų, atsivalgysi, tik angliukus skaičiuok ir viskas bus normaliai. Matyt, tavo organizmas išbadėjęs tų dalykų.


angliukai-angliavandeniai? Turit galvoje darzoves, taip??

QUOTE(pumpica @ 2013 09 03, 09:13)
Pasiekimai -10 kg, gilus miegas, grazi oda, nagai, energijos padaugejimas, pastebejau kad per visa ta laika, kai pradejau taip maitintis nebebuvo nugaros surakinimu (man anksciau daznai budavo -krypt i sona, ar vaika nepatogiai pakeli, ir surakina nugara skausmas, diclovitas buvo mano draugas doh.gif ), tai nzn ar cia sutapimas, bet tfu tfu tfu neturejau to dziaugsmo jau senai.


Super:) Ziauriai smagu skaityti apie jusu tokius grazius pasiekimus ir geras nuotaikas:)
O man siomis dienomis sunku. Ypac sunku siandien, nes nemiegojau normaliai 3 naktis + niezuliai+kitos bedeles. Matyt candida negauna nieko valgomo, tai kankina mane dabar ziauriaia. Siandien net I darba nejau, nes tiesiog nepaeinu, krato saltis ziauriai ir labai silpna.
Zinau, kad pradzioje turi buti sunku, nes parazinai priesinasi. Skaiciau, kad net labia prastai buna, bet reikia perkenteti ir nepasiduoti.

QUOTE(taša @ 2013 09 03, 10:52)

nors daug kas sako kad reikia iskart imtis Paleo, man asmeniskai buvo streso ir po mazu. irgi nezinojau ka valgyt.
Papildyta:
man irgi pagerejo nuotaika! sieju tai su paleo, nes jau ilga laika niekas nedziugino..
o dabar net pasibaigusi vasara dzin, ir kad saltas ruduo atejo- ne motais! apsirengiu jau kaip gilu rudeni ir man gerai smile.gif


Ir as gal nestresuosiu, kaip sako merginos ir po truputi, bet greitais zingsniukais:)

Jus nepykit, jei kuri laika lysiu I akis ir klausinesiu. Teorija as skaiciau:ir jusu temas, ir internete daug skaiciau, bet teorija ir jus,praktikes - skirtingi dalykai, todel mane ikvepia ir padeda jusu, gyvi pavyzdziai ir pasisakymai. Ypac mane ikvepia jusu pasiekimai ir rezultatai wub.gif
Pasistengsiu labia neuzknisti 4u.gif

Merginos, ryte suvalgiau maza indeli jogurto be jokiu ten priedu, tai jau turbot skitosi uz 1-a maitinima? Dabar suvalgiau kiaulienos gabaleli su 2 agurkais+gabalelis duonos (zinau, kad jos nevalia, as pasitaisysiu) -tai jau 2-as maitinimas ir man liko dar 1-as siandien I psio??
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 03, 16:02)

Merginos, ryte suvalgiau maza indeli jogurto be jokiu ten priedu, tai jau turbot skitosi uz 1-a maitinima? Dabar suvalgiau kiaulienos gabaleli su 2 agurkais+gabalelis duonos (zinau, kad jos nevalia, as pasitaisysiu) -tai jau 2-as maitinimas ir man liko dar 1-as  siandien I psio??

o ko žaidi "maza indeli jogurto "? jei valgai- valgai sočiai, o jei nenori, tai kam tas jogurtas?
Beje, jei turi jodo, tai pamirkyk degtuką jode, ir pamėgink paliesti tą jogurtą- jei paliesta vieta pajuoduos- valgai krakmolą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 03 rugsėjo 2013 - 15:12
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 03, 16:10)
o ko žaidi "maza indeli jogurto "? jei valgai- valgai sočiai, o jei nenori, tai kam tas jogurtas?
Beje, jei turi jodo, tai pamirkyk degtuką jode, ir pamėgink paliesti tą jogurtą- jei paliesta vieta pajuoduos- valgai krakmolą.

Kazkaip visai nenorejau valgyti, bet labai silpna buv, tai pamaniau, kad suesiu ta maza induka, nors kazka gaus organizmas ir atstos nuo manes su tais silpnumais. Nieko as neapgavau, nes silpna del nemiegotu naktu (turbut)

Paleo leidzia valgyti riebia varske su riebia grietine, taip?
voresta, o man, meginant candida isvaryti, varske galima su grietine??

Kuri laika pagersiu geruju bakteriju, nes taip ir HS pataria, neesti kandidos megiamu produktu, bet visa gydymosi laikotarpo vartoti gerasias bakterijas (nurodytos kolonijos), kad gerinti terpe, kuri labia nepatiks kandidai.
siuos geriu:
http://www.iherb.com...-60-vcaps/19518
Turbyt gerai darau?
Del jogurto patikrinimo, aciu, pameginsiu taip patikrinti. Labai nenoreciau tiketi, kad "Dobilo" jogurtai paddielkos.
Einu jodo ieskoti. voresta, o juri visai jogurtas nesureaguoti su jodu patepta degtuko galvute?
Merginos, skaitineju jusu meniu, kai parasote. Labai butu smalsu pamatyti dienos ar keliu dienu jusu meniu. Aisku, jei nesunku.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 03, 14:59)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif lūžau .

Ir vis dar susigundai?
Papildyta:
o tave kas nors verčia? biggrin.gif




gamint? Nu jo, valgyt gi reik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 03, 16:26)

Paleo leidzia valgyti riebia varske su riebia grietine, taip?
voresta, o man, meginant candida isvaryti, varske galima su grietine??
jei tik su pieno baltymu nesi susipykusi, galima. O gali paaiškėti, kad netoleruoji.

QUOTE
Kuri laika pagersiu geruju bakteriju, nes taip ir HS pataria, neesti kandidos megiamu produktu, bet visa gydymosi laikotarpo vartoti gerasias bakterijas (nurodytos kolonijos), kad gerinti terpe, kuri labia nepatiks kandidai.
siuos geriu:
http://www.iherb.com...-60-vcaps/19518
Turbyt gerai darau?

jei jau rekomenduoja tai, gal ir tinka.
QUOTE
Del jogurto patikrinimo, aciu, pameginsiu taip patikrinti. Labai nenoreciau tiketi, kad "Dobilo" jogurtai paddielkos.
Einu jodo ieskoti. voresta, o juri visai jogurtas nesureaguoti su jodu patepta degtuko galvute?



jodo spalva turi nesikeisti. Lygiai taip pat gali tikrinti grietinę.
Atsakyti
O kaip issiaikinti ta tolerancija pieno baltymui?
grietineje, kefyre ir varskeje ji yra?
reiskia tas taskas ant jogurto ir grietines turi buti rudas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 03 rugsėjo 2013 - 15:42
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 03, 16:41)
O kaip issiaikinti ta tolerancija pieno baltymui?
grietineje, kefyre ir varskeje ji yra?

tai išaiškinama tik vienu keliu, nevalgai bent mėnesiuką nieko iš pieno- o paskui skaniai pavalgai ir matai. Yra organizmo reakcija ar ne
visuose pieno produktuose yra pieno baltymas.

QUOTE
reiskia tas taskas ant jogurto ir grietines turi buti rudas?

jei produkte yra krakmolo- paliesta jodu vieta pajuoduoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 03 rugsėjo 2013 - 15:52
Sveikos 4u.gif Kadangi atsikeliau velai, ka tik pavalgiau pusrycius bigsmile.gif 2 kiausinukai, 3 riekeles sonines ir rauginti kopustai biggrin.gif Sv. darzoviu sunkiai prisiverciu bevalgyt, nes viskas made in... ir atkeliave n dienu - nebesviezi produktai, skonio jokio schmoll.gif Melynes ir tos tik lenkiskos parduotuvese dabar, tai dingo ir jos is mano raciono schmoll.gif Vakarienei nezinau ka gaminsiu, nes saldytuvas tustutelis, reiks eit apsipirkt ax.gif
As is tu, kur vieno kotleto uztenka per akis, svarbu, kad darzoviu kalnas butu salia ir riebalo biggrin.gif Kartais susimastau, ar ne per mazai valgau, bet juk nebadauju, tai galbut organizmas uzsiemes kokiais statymo/atstatymo reikalais g.gif
Figura labai juokinga daros doh.gif Lasinukai krenta nuo sonkauliu, liemuo ryskeja, bet ta padanga aplink juosmeny del to dar didesne atrodo biggrin.gif sveikinu pumpica su fantastiniais rezultatais, ir tikiuos pasivyt sokiai.gif
O manes kazkaip niekas daugiau netraukia, tik juodas sokoladas su juros druska doh.gif Suvalgau karta y savaite po gabaliuka ( ne plytele kaip anksciau ) smile.gif Savijauta super duper, tik plaukai slenka doh.gif
kustuce - ir man uzeina tokie tarpai, kad niekas neskanu, nesinori mesos ir t.t. Padeda pabadavimas dienele - greit viskas tinka, kai zarna zarna ryja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 03, 16:51)
tai išaiškinama tik vienu keliu, nevalgai bent mėnesiuką nieko iš pieno- o paskui skaniai pavalgai ir matai. Yra organizmo reakcija ar ne
visuose pieno produktuose yra pieno baltymas.
jei produkte yra krakmolo- paliesta jodu vieta pajuoduoja.

nenoreciau uzsirauti ir pasidabinti kokiais spuogais ar priepuoliniu niezuliu blink.gif
Kandida myli pieno baltyma?
As jau zinau, kur as "dasimusiau" ir galutinai supykdziau organizma ir primaitinau candida, kad man viskas islindo per visus galus visu grazumu. Turkijoje. Vaisiai, saldumynai, ledai, kruopos, padazai, sultys, kepta viskas ant neaiskiu alieju, zinoma pigiausiu - gausiai, be apribojimu doh.gif
Egliukasz, kad ta padanga uzauga pirmoji o nukrenta paskutineje vietoje:) Ateis ir jos eile.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 03 rugsėjo 2013 - 16:23
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 03, 15:26)
Merginos, skaitineju jusu meniu, kai parasote. Labai butu smalsu pamatyti dienos ar keliu dienu  jusu meniu. Aisku, jei nesunku.


mano pastaruju dienu:

pusryciai: skystai virti kiausiniai su sudytos lasisos gabaleliais ir pomidoru-agurku salotos su grietine
arba varske su grietine
arba omletas su grybais,darzovem

pietus:sultinys+ jautienos troskinys su cukinijom, pievagrybiais + darzoviu salotos su aliejum(arba su grietine)
arba siandien sultinys +darzoviu salotos su silta vistienos krutinele+dziovinti pomidorai , bet neskaniai suejo, nepasisotinau, tad dar varskes bliuda su grietine)
kokoso aliejaus saukstas

vakariene: dazniausiai mesa su darzovem
siandien turiu mesos gabala. kazka reikia pagamint.
rytoj bus kepeneles

jau savaite negaliu rast normaliu avokado - baisus ir supuve parduotuvese, arba zali, kuriu reikia laukt kol.....supus doh.gif
Atsakyti
Net seiles kauptis eme smile.gif
Tai as vakarienei issivirsiu kiausu ir turiu lasiniu sudytu is kaimo, tad gabalaiti atsirieksiu. O ka cia is darzoviu? Pomidoru prisilaikau kol kas, agurkai baigiasi. Gal morku pasiratkuoti, cesnako skiltele ir uzpilti pasildytu aliejumi. Ne per daug riebalo kaip vakarienei?
Merginos, ka jus vadinate anglimis? Darzoves?
Atsakyti