Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(lugne @ 2013 09 03, 09:16)
vakar kepiau cukinijas įdarytas pagal vorestą, nu skanu labai buvo. Šiandien einu pašteto pagal jautieną gamint 4u.gif

biggrin.gif i paskutini daryta ipyliau puse puoduko tirsto sultinio, na tokio, kur atveses sustingsta i zele. pastetas gavosi minkstesnis, atsoko nuo indo krastu ir lengviau pjaustesi. dabar visad pilsiu sultinio arba desiu zelatinos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 03 rugsėjo 2013 - 10:47
O, kaip tik laiku patobulinimai. Kaip tik turiu sultinio tokio vakar virto, Ačiū!
Atsakyti
O jus taip scyrai po kelias valandas sultini verdat? o is pirktines mesos kazi skanus pastetas butu?> g.gif galit primint receptuka?
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2013 09 03, 08:52)
as taip pat.Neisivaizduoju kaip galima privalgyti nuo vieno kotleto....as ju vienu prisedimu  turiu suvalgyti  kokius 3-4 ir dar su riebalu,bet angliu as naudoju labai mazai.Ir kazkodel neatsivalgau,kaip kad voresta sako atsivalgysi...o su paleo nuo geguzes.Is tikro visalaik noriu valgyti.Valgau du kartus dienoj.Pusryciu nenoriu.Pavalgius pietus laukiu nesulaukiu vakarienes,bet neuzkandziauju.

kai valgai tik dukart, tai savaime daugiau maisto vienoje porcijoje gaunasi. o jei alkana jauties pavalgiusi, matyt, per maža riebalų.
kokie maisto medžiagų santykiai išeina, nemėginai skaičiuot?
Atsakyti
va, prašau, nukopinau iš savo užrašų. Receptas jautienos, komentaras vorestos berods.
kepenu pastetas:
si karta dariau is jautienos kepenu - renkuosi zole mintanciu gyvuliu kepenus: aviu arba jauciu, jaučių svelnesnio skonio. taigi turejau apie puse kg kepenu ir pora avies sirdziu. kepenu nemirkiau, tik nuploviau, sumeciau kartu su per puse perpjautom sirdim i puoda ir isviriau su daug lauro lapu ir pipiru. verdu neilgai, gal 15min, vis patikrindama, jeigu krauju ner - gatavos. tada rankom sulauzau i gabaliukus - taip isrenku didesnes kraujagysles, sirdis smulkiai supjaustau. kol sitie verda, pakepu, bet nesukepu ant kokosriebalio svogunu viena ar du, bet taip nemazai, sikart dar dejau pievagrybiu - susmulkinau situos kombainu ir kartu su svogunais patroskinau, pabaigoj imeciau gera guza sviesto, kad issilydytu. kombaine sumalu kepenis ir sirdis, sudedu svogunus/grybus su istirpusiu riebalu ir sumalu kartu i vientisa mase, kai maziau riebalu tenka pilti siek tiek vandens, kad susimaltu i vientisa mase, druskytes, pipiriuko ir saukstelis garstyciu, i saldytuva ir niom niom, man uztenka 5 dienom sito gerio

galima ir nevirti kepenų, o jas, supjausčius gabaliukais įmesti prie svogūnų į keptuvę trumpam- kol kraują sutrauks, o toliau- jau kaip ir darei.
Atsakyti
is pradziu ir as susigundziau ta pasteta daryt. bet ji valgyt salta ane?
o kadangi ant duonos nebetepam, tai man netaip skanu.
geriau siaip kepenukus pakepinsiu:)
Atsakyti
tiksliai...visai nepamasciau, taip vienas ..hmm.. Nors kai viskas pabos, gal ir skanu bus ir vienas pastetas..einu spausdintis, kad turėč smile.gif Ačiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

man viskas gerai, tik nenormaliai nusibodo gamint valgyt, kartais net norisi praleisti pietus ar vakarienę, kad tik nereikėtų gaminti doh.gif

Viskas neskanu, nusibodo ta mėsa ir daržovės, o daugiau nelabai randu ką valgyti smile.gif

Atsakyti
O man sunkiausia sugalvot ką gaminti, o gamint megstu, nors dabart fantazijos cia ne itin reik..

O seip nesinori kokio brudno maisto? ar tiesiog skonis nusibodo mesos ir darzoviu?
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 09 03, 15:31)

O seip nesinori kokio brudno maisto? ar tiesiog skonis nusibodo mesos ir darzoviu?

brudno maisto nesinori visai.
Savaitgalį buvom gimtadienyje tai galvojau na paragausiu aš torto ir mišrainės baltos, tai tortas buvo siaubingai per saldus, o mišrainė kažkokios buzos skonio, po jos valgymo, vakare, pilve dėjosi siaubingi dalykai laugh.gif , galvojau, kad sprogs atominė bomba, o šaudžiau kaip iš automato, eina kčiortu, koks durnas jausmas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 09 03, 13:18)
tiksliai...visai nepamasciau, taip vienas ..hmm.. Nors kai viskas pabos, gal ir skanu bus ir vienas pastetas..einu spausdintis, kad turėč smile.gif Ačiu biggrin.gif



nu, nebent su kakiom salotom
Papildyta:
QUOTE(kustuce @ 2013 09 03, 13:51)
Sveikos  smile.gif

man viskas gerai, tik nenormaliai nusibodo gamint valgyt, kartais net norisi praleisti pietus ar vakarienę, kad tik nereikėtų gaminti  doh.gif

Viskas neskanu, nusibodo ta mėsa ir daržovės, o daugiau nelabai randu ką valgyti  smile.gif



man tas pats. va db sedziu ir galvoju- ka cia pagamint vakare? g.gif ir jau kaip ir noriu valgyt... griztu namo- tiesiai prie puodu.
sakykit ka norit- mane tai uzkniso.

dabar vienintelis saknus dalykas- pomidoru-agurku salotos su grietine, praskaidrina bet koki patiekala!

o dar atrarau ir skanauju su dideliu malonumu varske su grietine. an ksciau negalejau pakest sitokio derinio. valgiau tik varske, taip buvo skanu!
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 09 03, 15:44)
pilve dėjosi siaubingi dalykai  laugh.gif , galvojau, kad sprogs atominė bomba, o šaudžiau kaip iš automato, eina kčiortu, koks durnas jausmas  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lūžau .

Ir vis dar susigundai?
Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 09 03, 15:55)

sakykit ka norit- mane tai uzkniso.
o tave kas nors verčia? biggrin.gif
QUOTE
o dar atrarau ir skanauju su dideliu malonumu varske  su grietine. an ksciau negalejau pakest sitokio derinio. valgiau tik varske, taip buvo skanu!

dar druskos šiek tiek užsibarsčius pamėgink.
Atsakyti