Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(bituteba @ 2013 09 02, 23:42)
o kas yra alkaloidai ir kokia ju itaka ? bandziau nete ieskoti, bet tikriausiai per mazai pastangu idejau.


Apie alkaloidus

Va, tik dabar pati sužinojau, kodėl juoduosius pipirus nerekomenduotina naudot smile.gif .
Jumis mokydama, aš taip pat nuolat mokausi .

QUOTE
Dar du indolo alkaloidai vinblastinas ir vinkristinas, naudojami efektyviam leukemijos gydymui, yra išskiriami iš visžalio augalo žiemės (lot. vinca). Kol medicinos praktikoje nebuvo naudojami šie alkaloidai, pacientai, kenčiantys nuo limfinės sistemos vėžio – vadinamosios Hodžkino ligos, negalėjo turėti beveik jokios vilties. Pradėjus naudoti šį alkaloidą, išgyvenimo tikimybė ligoniams padidėjo net iki 90 proc.

Va, tiedu buvo mano chemoterapijos dalis, kai gydė nuo vėžio.
Bulvinių šeimos augaluose tų alkaloidų nėra daug ir daugumai problemų jie nekelia, tačiau autoimunininkams reikia išsiaiškinti, pirmiau juos išmetus, o vėliau pamėginus daugiau pavalgyti. Jei netinka, reiškia geriau ir nevalgyti.
Papildyta:
QUOTE(Akutee @ 2013 09 03, 07:54)
O aš vis viršyju normą su mėsos dydžiu..ir riebalu..

stengiuos dėl to nesiparint, bet kad tai irgi svarbu, keitimuisi organizmo..  g.gif

atsivalgysi tu jų, atsivalgysi, tik angliukus skaičiuok ir viskas bus normaliai. Matyt, tavo organizmas išbadėjęs tų dalykų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 03 rugsėjo 2013 - 07:23
Turbūt, Voresta.. g.gif
Abžorizmo atsikratysiu lotuliukas.gif

Kiek laiko tu miegi? nes pastebėjau, vėlai gulies, anksti kelies.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 09 03, 08:42)
Turbūt, Voresta.. g.gif
Abžorizmo atsikratysiu lotuliukas.gif

Kiek laiko tu miegi? nes pastebėjau, vėlai gulies, anksti kelies.. g.gif

gult ~12, keliuos ~8. Miegu, kol išsimiegu, nes niekas neverčia keltis anksčiau. Gyvenu be laikrodžio miegamajame. Tai su paleo, miegojimo laikas sutrumpėjo 2-3 val ir keliuosi visad su labai gera nuotaika ir noriai. Net jei kartais reikia anksčiau keltis, ir miego būna mažiau, vis vien keliuosi žvali ir geros nuotaikos.
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 09 03, 07:54)
O aš vis viršyju normą su mėsos dydžiu..ir riebalu..

stengiuos dėl to nesiparint, bet kad tai irgi svarbu, keitimuisi organizmo..  g.gif

as taip pat.Neisivaizduoju kaip galima privalgyti nuo vieno kotleto....as ju vienu prisedimu turiu suvalgyti kokius 3-4 ir dar su riebalu,bet angliu as naudoju labai mazai.Ir kazkodel neatsivalgau,kaip kad voresta sako atsivalgysi...o su paleo nuo geguzes.Is tikro visalaik noriu valgyti.Valgau du kartus dienoj.Pusryciu nenoriu.Pavalgius pietus laukiu nesulaukiu vakarienes,bet neuzkandziauju.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 02, 21:56)
Gal galite keliais zodziais bruksteleti savo pasiekimus po pleo mitybos? Kas svorio numete ar ligu kokiu atsikrate, po kiek laiko nuo paleo praktikavimo pradzios?


na as tai gal negaliu skaitytis gryna Paleo, net nzn, nes baltyma valgau visoki -kepta, virta iki galo ir pan. Kadangi kazkokie sveikatos sutrikimai manes nekamuoja, tai labai stipriai nesigilinu, ir kartais valgau kazko ne is paleo -vyno isgeriu pvz biggrin.gif juodo sokolado gabaleli sukramtau, kai vyras po nosim slamscia biggrin.gif ledu pirktiniu suvartoju koki kasni-kita, kai vaikai valgo ir drimba visur biggrin.gif
Bet siaip miltiniu nevalgau.
Pasiekimai -10 kg, gilus miegas, grazi oda, nagai, energijos padaugejimas, pastebejau kad per visa ta laika, kai pradejau taip maitintis nebebuvo nugaros surakinimu (man anksciau daznai budavo -krypt i sona, ar vaika nepatogiai pakeli, ir surakina nugara skausmas, diclovitas buvo mano draugas doh.gif ), tai nzn ar cia sutapimas, bet tfu tfu tfu neturejau to dziaugsmo jau senai.
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2013 09 03, 08:52)
as taip pat.Neisivaizduoju kaip galima privalgyti nuo vieno kotleto....as ju vienu prisedimu  turiu suvalgyti  kokius 3-4 ir dar su riebalu,bet angliu as naudoju labai mazai.Ir kazkodel neatsivalgau,kaip kad voresta sako atsivalgysi...o su paleo nuo geguzes.Is tikro visalaik noriu valgyti.Valgau du kartus dienoj.Pusryciu nenoriu.Pavalgius pietus laukiu nesulaukiu vakarienes,bet neuzkandziauju.

ir aš nebūčiau soti nuo vieno kotleto, o jei vien daržoves valgyti, visteik nusibostu man jos, kad i rkiek skanu..ne tiek jau daug jų ir yra.. drinks_cheers.gif

O tu dar daugiau riebalo dekis, sviesto, i rpan..as i darzoves lasinuku net isimetu buna, nors i r mesa dar valgau..tada darzoves tokios skalsesnes, sotesnes.. ax.gif

Siandien turbut bu sbloga nuo riebalo..nes maniau kad gaminu dviems pietus vakar, o MB atsisakė.. tai jau buvau primetu snemazai lasiako, i darzoves.. tai atsinesiau sau..nors sau buciau per pus maziau dejus.. Na matysim.. Zodziu darzovienė su lasinukais, pakepinta..

Pumpica as panasiai kaip tu..tai lasa ledo..nuo vaikų..tai surelio gabalėlį.. doh.gif
Dziugus tavo pasiekimai.. thumbup.gif

*Mastau kaip vis delto del fermentinio surio? be galo megstu sury,ypac pelesini Brie sviezia..bet kadangi jis su pelesiu ir nelabai tinka, tai stengiuo sjo nepirkt, kad pagundu nekiltų.. bet kaip su paprastu suriu, kartais i darzoves pasitarkuot, paivairinti skoni? g.gif
Atsakyti
Aš šiandien papusryčiavau mašinoj biggrin.gif Darbe čia nelabai gaunas, namie nenoriu dar, tai va, radau tinkamą vietą pusryčiams. Kiek gero gali nuveikt Vilniaus kamščiuose. Anksčiau tik pasidažydavau, dabar dar ir pausryčiauju biggrin.gif
Valgiau įdomų derinį - varškės sūris (22proc) su kalafijorais. Nu skanu ***** biggrin.gif Tik nžn ar derinasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fudži: 03 rugsėjo 2013 - 08:48
Fudži aš atsimenu mociute pakepdavo balta varskes suri, jis pasilydydavo ir toks be proto skanus budavo... Tai visai jauciu skanu, biski pasikepi kalafioro, kol vos suminksteja..ir varskes surio kubeliu primetai, kad biski pasilydytu- KAIP NORĖČ biggrin.gif wub.gif

Bet atsimenu, Voresta lyg..sakė, lydytas suris negerai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akutee: 03 rugsėjo 2013 - 09:15
Ufff... perkaičiau pagaliau visas temas doh.gif
Skaičiau skaičiau ir pasimečiau - tai kiek čia dabar yra kavos atsisakiusių ir negrįžusių? Nes mesti tai nemažai buvo, bet ar toli metėt? g.gif
Aš nuolat griešiju su slyvukėm kaukazinėm, nors pažiūrėjau, kad anglių jose ne tiek ir daug... Greičiau ruduo pasibaigtų su visais savo vaisiais, tai būtų ir ramu.
Akutee, fermentiniuose sūriuose tiek brudo prikimšta, nors esu radus kelis, kuriuose tik pienas, raugai ir fermentas, bet gal nerašo visko g.gif Dabar perkam Žementalį, nors brangus bjaurybė, bet sudėtis: pienas ir druska lotuliukas.gif Įdomu kaip jį padaro net fermento nenaudodami lotuliukas.gif Reiškia vis dar ant pakuočių galima rašyt ką nori...
Vyras vis pabamba, kad viskas riebaluose plaukia, jam vyresnė dukra įteigus, kad sviesto valgyt negalima, sesuo irgi antrina, kad į kapus nuvarysiu šitiek kiaušų šerdama. Ale, sako, bent skanu lotuliukas.gif
Mama atostogavo pas mus pora savaičių, tai buvo griežtai prižiūrima ir negavo valgyt kaip norėjo, po to džiaugės, kad cukrus nukritęs ir 2 kg pametė, bet dabar vėl namo grįžo, tai maitinas bile kaip, nors sako, kad prisilaiko, ale žinau aš tą jos laikymąsi. Kavinėj pietaut nieko blogo nemato... Prigrasinau, kad kai nupjaus koją, tai aš jos tikrai nedabosiu, jei pati dabar nenori kapstytis, sako nu ir užsiauginau biggrin.gif Nors vakar mano dukra zyzė parduotuvėj sausainių šokoladinių, tai pati įkalbėjo morkų namie pagraužt, ir ta sutiko, nes buvo leista iš daržo pačiai parsinešt ir nusiplaut biggrin.gif
Dar man toj visų skaitomoj knygoj patiko toks palyginimas: jei esi alergiškas katėms ir jų namuose laikai 9, tai jeigu 8 kam nors atiduosi, o namie liks tik viena, ar labai sumažės alergijos simptomai? Čia visoms toms, kurios "truputį pagal paleo, truputį kaip noriu, ale gi geriau turėtų būt".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lugne: 03 rugsėjo 2013 - 09:34
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 02, 21:56)
Merginos, kaip jus pradejote? Po truputi ar is karto 100 proc. paleo? Gal galite keliais zodziais bruksteleti savo pasiekimus po pleo mitybos? Kas svorio numete ar ligu kokiu atsikrate, po kiek laiko nuo paleo praktikavimo pradzios?
O kaip per sventes ir balius??  Grieztai neimate salotu su majonezais ir silkuciu pataluose ar truputi nusizengiate?
voresta, o kaip dabar jusu limfoze? Nugalejote liga?



as po mazu. kai dar nezinojau apie Paleo- nustojau valgyti saldumynus ir pusfabrikacius. tada kai jau atejau cia, irgi ne is karto - atsisakiau tik kruopu ir uzkandziavimu. valgiau ir riesutus ir bananus, nors voresta ir bare:)
tik dabar pradejau mesa trumpai kaitinti, kiausinius ne kept o skystai virt.
jokiu ligu dar neatsikraciau. o vat svorio- kas savaite po -1kg, iskart kai nustojau valgyt saldumynus.
turejau si svtgali vestuves- tai pavyko gerai atsilaikyt- buvo daug mesos ir darzoviu smile.gif ne laso alkoholio(buvo ir be manes kam gert) smile.gif

nors daug kas sako kad reikia iskart imtis Paleo, man asmeniskai buvo streso ir po mazu. irgi nezinojau ka valgyt.
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 03, 07:49)
gult ~12, keliuos ~8. Miegu, kol išsimiegu, nes niekas neverčia keltis anksčiau. Gyvenu be laikrodžio miegamajame. Tai su paleo, miegojimo laikas sutrumpėjo 2-3 val ir keliuosi  visad su labai gera nuotaika ir noriai. Net jei kartais  reikia anksčiau keltis, ir miego būna mažiau, vis vien keliuosi žvali ir geros nuotaikos.



man irgi pagerejo nuotaika! sieju tai su paleo, nes jau ilga laika niekas nedziugino..
o dabar net pasibaigusi vasara dzin, ir kad saltas ruduo atejo- ne motais! apsirengiu jau kaip gilu rudeni ir man gerai smile.gif
Atsakyti
vakar kepiau cukinijas įdarytas pagal vorestą, nu skanu labai buvo. Šiandien einu pašteto pagal jautieną gamint 4u.gif
Išsisaugojau atskiram failiuke jūsų receptus čia surašytus, tai dabar kai fantazija atostogauja, pavartau ir visada randu ką gamint thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lugne @ 2013 09 03, 10:16)
vakar kepiau cukinijas įdarytas pagal vorestą, nu skanu labai buvo. Šiandien einu pašteto pagal jautieną gamint 4u.gif
Išsisaugojau atskiram failiuke jūsų receptus čia surašytus, tai dabar kai fantazija atostogauja, pavartau ir visada randu ką gamint thumbup.gif


dar galima kepti idarytus baklazanu puseles, bet man nepatiko.darbo daug o rezultatas so so..

o vakar jautiena gavosi tokia kieta.. kiekvienas kasnis kaip peilis per dantis doh.gif
Atsakyti