Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(" voresta " @ 2013 09 02, 14:11)
visas organizmas nei nušarmėja nei užrūgštėja, yra tam tikri lygiai ir jei viename nušarmėjimas, kitame- užrūgštėjimas.
Tad  ką ir kur matuosim?

kur, kur, ten kur candida megsta  gyventi-zarnynas
tada toliau šarminkis biggrin.gif .

Tai kaip gi sarmintis, jei mesyte rugstina? Ar cia tiesiog, is principo  nenorite priimti I savo rata?
O jei rimtai, tai Paleo mityba ir yra priešgrybelinė, bei priešvėžinė.
ne visi paleo turi candidą, tačiau dideli vaisių kiekiai vis vien nėra naudinga.

voresta, as juk apie save kalbu del tos candida o ne apie jus, Paleo praktikuojancias. Juk ir atejau pas jus pagabos, nes noriu buti sveika. Todel ir prasau susigaudyti, kaip man suderinti Paleo ir candida isvaryti. Juk Paleo pagrindas-baltymai o candida isvaryti pataria vengti ju ir t.t. Sakau, kad man uzburtas ratas.
tai ir nevalgyk

nėra ko stiprinti- imuninės sistemos stiprumas priklauso nuo žarnyno , jei ten  netvarka, gali gerti ką nori- naudos bus 0.

doh.gif voresta, jums sioje temoje viskas aisku ir paprasta. Man kituose dalykuose viskas aisku, bet cia, sioje temoje, man reikia pagalbos. Suprantu, kad niekaip dar nespejau perskaityti visu temu, na, bet gal galima kazkaip man patarti o ne durne laikyti ir nesusipratele  verysad.gif


šitos uogos laukinės, tad kažkiek tai gali valgyt.
nightshades "naktinės spalvos" daržovės, mano nuomone, turėtų verstis kaip bulvinių šeimos daržovės- o tai  bulvė, pomidoras, paprika, baklažanas. Spalva čia niekuo dėta.
Kai kam jie daro neigiamą poveikį savo alkaloidais.

Atsakyti
QUOTE(Chill! @ 2013 09 02, 15:42)
Sveikos, merginos.  4u.gif

Apie Paleo sužinojau iš gydytojo, sergu psoriaze, tad jis patarė pasidomėti paleo mityba, arba gyvenimo būdu, čia jau kas kaip pavadins smile.gif.
Tikiuosi paleo padės išlaikyti remisiją, dabar esančią blush2.gif

Man dvidešimt dveji.
Na ką, spurgytės ir bulkutės, tariu jums patį skaudžiausią savo gyvenimo iki unsure.gif  verysad.gif
Mačiau praeitame puslapy sakė mergina kad galima kažką paskaičiuoti pagal kvėpavimą, tai gal galėtumėt padėti? Per minutę įkvepiu ramybės būsenoj 14 kartų. Ir  nekvėpavus išbūnu 60 sekundžių.
g.gif



sveika bye1.gif
ooho kokai gydytoja? cia LT?


Papildyta:
nidulia, man gydytoja del candidos liepe nebevalgyt nei pieno, nei grietines, nei moliugo(kuris cia palciai naudojamas), nei grietineles. net nezinau kodel, susiduriau kad musu saly gydytojai toliau savo nosies nebemato...

o cia viskas leidziama...ir veikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 09 02, 16:10)
Aš cordicepsą pernai rudenį tris mėnesius gėriau, nuo grybo nepadėjo, bet nesirgau visą žiemą, nors aplink visi sirgo (ko dar niekada nebuvo).
Pas mus darže priaugo tamsiai tamsiai žalių moliūgų, kaži kada juos iš daržo imt. Kai oranžiniai būna, tai kažkaip aišku smile.gif O dabar žali, nesuprasi ar jų rūšis tokia, ar jie neprinokę  biggrin.gif  Kai pirkau sėklas, ant pokelio oranžiniai buvo  biggrin.gif

o kokio stiprumo ir po kiek kapsuliu cordy gerete
Zalias moliugas-tokia rusis, ir pas mane tokiu auga, viskas su juo gerai. Jis buna saldus.

QUOTE(taša @ 2013 09 02, 16:56)
as geriu sultini.

o del sriubu-pradejus valgyt Paleo - dar ne karto nedariau sriubos. gal todel kad visos sriubos anksciau buvo arba ryziu pomidorine arba saltibarsciai(nebegeriu kefyro). su kalafijoru man nepatiko sriuba, su moliugu daug vargo kol isdoroju(o ir negaunu moliugo naminio), tai kazkaip naturaliai isejo ka d neber.
siaip svajoju ziema apie raugintu kopustu sriuba su dziovintais baravykais/mesyte wub.gif


o kopustelis, morkytes be jokiu ten ryziu?? Dar nespejau visko suzinoti, bet paleo leidzia ant mesos sultinio virti darzoviu sriuba, ar geriau be jokiu sultiniu?

Butu gerai iki vorestos kiauliuku prisikasti:)
Atsakyti
QUOTE(Chill! @ 2013 09 02, 16:42)
Sveikos, merginos.  4u.gif

Apie Paleo sužinojau iš gydytojo, sergu psoriaze, tad jis patarė pasidomėti paleo mityba, arba gyvenimo būdu, čia jau kas kaip pavadins smile.gif.

neįtikėtina!! Gydytojas thumbup.gif

QUOTE
Tikiuosi paleo padės išlaikyti remisiją, dabar esančią blush2.gif

Man dvidešimt dveji.

Šitą straipsnį skaitei?
Turi išsiaiškinti, kas tau iššaukia tokią reakciją.


QUOTE
Na ką, spurgytės ir bulkutės, tariu jums patį skaudžiausią savo gyvenimo iki unsure.gif  verysad.gif

na na, po kiek laiko ar nesakysi, kad buvau durna, kad anuos miltus valgiau biggrin.gif
QUOTE
Mačiau praeitame puslapy sakė mergina kad galima kažką paskaičiuoti pagal kvėpavimą, tai gal galėtumėt padėti? Per minutę įkvepiu ramybės būsenoj 14 kartų. Ir  nekvėpavus išbūnu 60 sekundžių.
g.gif

skaičiavimas daugmaž rodo šarmų -rūgščių pusiausvyrą ir/arba padėtį su gliukoze ir insulinu. Paskaičiavus 14-(60:5)=2 kas rodytų kad yra nukrypimas (galimai) į šarmų pusę ir/arba polinkis į ketogeninį disbalansą- kai vystosi rezistencija insulinui- tada tų bulkučių krūvas sulapnot galima ir džiaugtis, kad kūnan neina. Tačiau tas skaičiavimas yra tik nedidelė dalis informacijos, kad tiksliau pasakyti, reikia išsitirti ir pasimatuoti kitus organizmo parametrus. Ko per atstumą padaryt negaliu smile.gif .
Yra kas daro tuos tyrimus ir tada visus metabolizmo nukrypimus išaiškina. Žvynelinė yra disaerobinio disbalanso pasireiškimas.
QUOTE
Ląstelių membranose yra per daug riebiųjų rūgščių ir jos yra per daug pralaidžios. Dažniausi simptomai: nuovargis, migrena, sąnarių (dažnai reumatinis artritas) ir kitoks skausmas, storosios žarnos užegimas, viduriavimas, tulžies pūslės problemos, kraujo cukraus problemos, nemiga, nerimas, depresija, galvos svaigimas, alergijos, daug vėžio formų, padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje ir daugelis kitų sveikatos problemų.

Taigi, turėsi valgyti labai daug cholesterolinių riebalų, kad uždaryti tas membranas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 02 rugsėjo 2013 - 16:10
QUOTE(taša @ 2013 09 02, 17:00)
sveika bye1.gif
ooho kokai gydytoja? cia LT?
Papildyta:
nidulia, man gydytoja del candidos liepe nebevalgyt nei pieno, nei grietines, nei moliugo(kuris  cia palciai naudojamas), nei grietineles. net nezinau kodel, susiduriau kad musu saly gydytojai toliau savo nosies nebemato...

o cia viskas leidziama...ir veikia unsure.gif

nu va, matai? Paleo grietine leidzia o del to parazito, turiu neesti jos verysad.gif Siandien pamirsau, kad savo paleo turiu apkarpyti ir priputau agurku su grietine doh.gif Vel candida daviau maistelio verysad.gif
Musu saly gydytojai nieko nemato. Kisa brangius tepalus pasekmei apmalsinti o apie priezasties naikinima net neprasizioja.
O cholesteroliniai riebalai, cia kurie?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 02 rugsėjo 2013 - 16:19
QUOTE
kur, kur, ten kur candida megsta  gyventi-zarnynas


apie žarnyną ir kur ir kaip ten turi būti, šiek tiek kalbama šiame straipsnyje
QUOTE
Tai kaip gi sarmintis, jei mesyte rugstina? Ar cia tiesiog, is principo  nenorite priimti I savo rata?


mėsytė leidžiama ir būtinai reikalinga, reikia vadovautis HS rekomendacijomis.



QUOTE
voresta, as juk apie save kalbu del tos candida o ne apie jus, Paleo praktikuojancias. Juk ir atejau pas jus pagabos, nes noriu buti sveika. Todel ir prasau susigaudyti, kaip man suderinti Paleo ir candida isvaryti. Juk Paleo pagrindas-baltymai o candida isvaryti pataria vengti ju ir t.t. Sakau, kad man uzburtas ratas.

aš gi ir sakau: paleo ir yra beveik priešgrybelinė mityba, tik reikia dar atsirinkti ko nereikėtų valgyti, ką gali valgyt
ką gali valgyt ir apdorojimo būdai. Kuo mažiau kaitinsi, tuo geriau tavo organizmui .

QUOTE
doh.gif voresta, jums sioje temoje viskas aisku ir paprasta. Man kituose dalykuose viskas aisku, bet cia, sioje temoje, man reikia pagalbos. Suprantu, kad niekaip dar nespejau perskaityti visu temu, na, bet gal galima kazkaip man patarti o ne durne laikyti ir nesusipratele  verysad.gif

aš ir mėginu patarti, neieškoti kažko stebuklingo pridėti, pakaks jei apvalysi savo racioną nuo maisto, kuriuo minta candida.
Visi įmantrūs papildai/priedai yra nereikalingi- paprasta primityvi mityba daro stebuklus kur kas geriau.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 02, 18:05)
o kokio stiprumo ir po kiek kapsuliu cordy gerete
Zalias moliugas-tokia rusis, ir pas mane tokiu auga, viskas su juo gerai. Jis buna saldus.


Gėriau Highway firmos 500mg po vieną kapsulę, vaistinėse yra.
Tai gerai dėl moliūgo, maniau gal nespėjo prinokt biggrin.gif
Sveika prisijungus, Nidulia 4u.gif Aš irgi su tom bjaurybėm kovoju...
Čia visi laukiami, merginos noriai paaiškina viską, tik kartais pritrūksta kantrybės, jei klausimas būna jau išnagrinėtas n kartų smile.gif O pas vorestą toks tonas pedagoginis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 02, 17:09)
nu va, matai? Paleo grietine leidzia o del to parazito, turiu neesti jos  verysad.gif  Siandien pamirsau, kad savo paleo turiu apkarpyti ir priputau agurku su grietine  doh.gif  Vel candida daviau maistelio  verysad.gif
Musu saly gydytojai nieko nemato. Kisa brangius tepalus pasekmei apmalsinti o apie priezasties naikinima net neprasizioja.

pala pala, o kas grietinę tau draudžia? ten gi laktozė- pieno cukrus- jau suvalgyta pieno rūgšties bakterijų ir candidai nebekliūna. Rūgpienis, ar kitokie rauginto pieno produktai su acidofilinėmis bakterijomis netgi tą candidą smelkia, blogina jos gyvenimo sąlygas. Šiaip juk gali daugiau pasigooglinti anti candida diet tema, nes aš nesidomėjau konkrečiau vien priešgrybeline mityba.
QUOTE
O cholesteroliniai riebalai, cia kurie?

visi gyvuliniai, sąrašas žemiau: http://www.homosanit..._reabilitacija#
Papildyta:
QUOTE(cushy @ 2013 09 02, 17:43)
  O pas vorestą toks tonas pedagoginis  biggrin.gif

spėju, kad pas daugumą išsilavinimas yra kur kas didesnis, ir informacija yra lengvai prieinama, visai nebūtina klausyti paprastos kaimo moteriškės mirksiukas.gif
Bėda ta, kad to nemoko univeruose, jus ruošia tik kaip vartotojus- alia maisto, alia vaistų. Aš irgi tokia pat buvau doh.gif .
Jei tos žinios, kurios yra HS, būtų dėstomos mokyklose, žlugtų alia maisto pramonė ir alia medicina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 02 rugsėjo 2013 - 16:59
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 02, 17:42)

mėsytė  leidžiama ir būtinai reikalinga, reikia vadovautis HS rekomendacijomis.
aš gi ir sakau: paleo ir yra beveik priešgrybelinė mityba, tik reikia dar atsirinkti ko nereikėtų valgyti, ką gali valgyt

Tai ir sakau, kad noriu paleo, bet ir is jo kai ka turiu ismetyti  verysad.gif

aš ir mėginu patarti, neieškoti kažko stebuklingo pridėti, pakaks jei  apvalysi savo racioną nuo maisto, kuriuo minta candida.
Visi įmantrūs papildai/priedai yra nereikalingi- paprasta primityvi mityba daro stebuklus kur kas geriau.


Gi as pas jumi naujoke, tai man kaip vaikui dar reikia, ant pirstu rodyti. Dar nesuprantu trumpu uzuomonu juk smile.gif
Supraskit teisingai, kad ir man nelengva priimti "valgom sociai ir riebiai", kuomet esi priprates prie kitu principu: Kuo daugiau vasiu, nes tai lasteliena ir naturalus vitaminai. Kuo maziau gyvulines kilmes riebalu, nekisti ir mesos ir grietines ir siesta kartu, nes per 4 valandas tai nebus suvirskinta ir viskas zarnyne pus. Ryte grudu kose-nes tai energijos saltinis . Baltyminis maistas ryte netinka, nes jis energijos neduoda o tik apsunkina ir migdo ir t.t.t.
Sunku man taip greitai patiketi ir persiorientuoti I visiskai priesinga mityba.
O koks, pagal paleo, maistas suteikia energijos?? Mus gi moke, kad grudu koses ryte, vaisiai.


QUOTE(cushy @ 2013 09 02, 17:43)
Gėriau Highway firmos 500mg po vieną kapsulę, vaistinėse yra.
Tai gerai dėl moliūgo, maniau gal nespėjo prinokt  biggrin.gif
Sveika prisijungus, Nidulia  4u.gif Aš irgi su tom bjaurybėm kovoju... 
Čia visi laukiami, merginos noriai paaiškina viską, tik kartais pritrūksta kantrybės, jei klausimas būna jau išnagrinėtas n kartų  smile.gif  O pas vorestą toks tonas pedagoginis  biggrin.gif


Ir as panikoje. Todel ir skaitau jus, ir klausineju vienu metu. Noretusi nuo pat pirmos temos viska perskaityti bet kol kas nesigaus apzioti viska. Jau kaip man islindo per visus galus, tai nors imk ir nusisauk, kad to nematytum ir nejaustum doh.gif

QUOTE(" voresta " @ 2013 09 02, 17:54)
pala pala, o kas grietinę tau draudžia? ten gi laktozė- pieno cukrus- jau suvalgyta pieno rūgšties bakterijų ir  candidai nebekliūna. Rūgpienis, ar kitokie rauginto pieno produktai su acidofilinėmis bakterijomis netgi  tą candidą smelkia, blogina jos gyvenimo sąlygas. Šiaip  juk gali daugiau pasigooglinti anti candida diet tema, nes aš nesidomėjau konkrečiau vien priešgrybeline mityba.
Issigandau, nes nuo informacijos kiekio jau susipainiojau ir  susivaideno, kad jokiu pieno produktu negalima duoti kandidai.
voresta, googlinu ir labia daug, ir konspektus vedu per 2 failiukus "paleo" ir "candida". Viska zymiuosi, mokausi, bet  daug informacijos per maza laiko tarpa, tai ir sumakaluoja mane. Dar ir dirbu. As tuoj klientams apie kandidas pradesiu pasakoti susipainiojusi smile.gif


Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 02, 15:08)
neįtikėtina!! Gydytojas  thumbup.gif
Šitą straipsnį skaitei?
Turi išsiaiškinti, kas tau iššaukia tokią reakciją.
na na, po kiek laiko ar nesakysi, kad buvau durna, kad anuos miltus valgiau  biggrin.gif



Uoj ačiū labai už info. Tuos abu esu skaičiusi straipsnius, iš pradžių ieškojau info anglų kalba, paskui žiūriu, kad ir LT yra smile.gif.

Ačiū, kad paskaičiavot. Bet kažkaip mano apykaita labai lėta ir kaip tik viskas eina į kūną, na taip atrodo. Jeigu, tarkim, savaitę valgau ką noriu ir kiek noriu, o esu saldapickis ax.gif , tai lengvai priaugu pota kg. Šiaip ir svoris netenkina.. Tai tikiuosi ir sveikatai ir grožiui pagelbėsiu. Bet prioritetas aišku sveikata, dėl to čia atėjau smile.gif).


Ir tikrai tikiuosi, kad vieną dieną taip pasakysiu apie save, kad durna buvau ir miltus valgiau smile.gif). Labai labai tikiuosi smile.gif)).


taša, taip, nustebau, kad nesiūlė lengviausio ir greičiausio - hormoninių vaistų ir vsio. Aš labai teiravausi jo daug dėl maisto netoleravimo tyrimų(nes pažįstamas taip žvynelinę išsigydė maitindamasis) ir jisai pasakė, kad man iškart apie Paleo pasidomėti, ir tik tada spręsti ar darytis ar ne tą testą. Prisiskaičiau informacijų, kad man papildomai kaikurių produktų dar negalima valgyti. Tai dabar pasimečiau, nes viskas ką maniau atsisakiusi bulkučių ir miltų galėsiu valgyti, pasirodo negalėsiu. Nei kiaušinių, nei pomidorų. Liko žuvis, mėsa, daržovės.. Vajėj.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chill! @ 2013 09 02, 18:14)
pasirodo negalėsiu. Nei kiaušinių, nei pomidorų. Liko žuvis, mėsa, daržovės.. Vajėj..  doh.gif

o kdel negalesit kiausiniu, zuvies, pomidoru?
Man net zuvies negalima pagal kryzmines reakijas. Jokiu juros augalu ir gyventoju. Itariu kad ir pomidorai nedraugauja su manim, va cia man butu tragedija.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 02, 16:19)
o kdel negalesit kiausiniu, zuvies,  pomidoru?
Man net zuvies negalima pagal kryzmines reakijas. Jokiu juros augalu ir gyventoju. Itariu kad ir pomidorai nedraugauja su manim, va cia man butu tragedija.


Nes psoriaze sergantiems žmonėms prie visų Paleo nerekomenduojamų produktų, dar prisideda kiaušiniai, ir visos tamsiai raudonos daržovės, iš jų valgydavau tik paprikas ir pomidorus, tai teks atsisakyti..

Ir labai gaila, kad kiaušinių negalima, nes maniau šioks toks paįvairinimas liks, ne tik vien mėsa su žuvim ir daržovėm..


g.gif
Atsakyti